Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: LU "PANČEVO"


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
LU "PANČEVO"
djosa69
 kolega limune moras biti spreman na razne probleme koji se stvaraju zbog "dugog jezika"znas kako kazu"dala baba banku da se uhvati u kolo a posle dve da izadje"ja konkretno kad smo menjali ove nase ne-lovce imo sam problema do guse u vidu anonimnih prijava od tih ljudi koje smo promenili slali su anonimne prijave svim inspek. sluzbama pa sam tako jedan mesec posle promena imao 22.inspekt.kontrole pa se izdrzalo.
 
charuga
 

djosa69 kaže:
kolko vidim kolega charuga u vasem udruzenju je stvarno situacija idilicna slucajno smo mi l.u. vlasotince pobratimsko udruzenje sa l.u pancevo pa kolko tolko sam bio upucen sa problemima vaseg udruzenja a kolko vidim da o problemima na forumu nema ni slovo p.

lovac sam tri godine i sve sto sam cuo preneo sam..jamar je lovac trideset godina,preziveo sve i svasta pod kesicem,hvala bogu docekao je i njegovu smenu i izabran je na njegovo mesto,mesto sekretara..reci mi da li ima iko kompetentniji od njega da pise o nasim problemima?
nasta bi licilo da prepricavam sta sam cuo,kad je on covek tu..preuzeta je "vlast",cesljaju se papiri,ima pune ruke posla i napisace ovde sve sta ima...
..............
 
Limun
 E moj bata djoso ovi kod mene su neunistivi, ali nisu oni krivi za to vec sami lovci koje jednostavno nista ne interesuje, vazno je samo da im clanarina bude sto manja, a da normalno ne moraju nista da rade i da vecina njih izadje tih 4 - 5 nedelja u lov na zeca i fazana jer drugi lov za njih i ne postoji i da ih niko ne dira. E sve to im je omoguceno od strane rukovotstva naseg LU pa zasto onda da ih ne biraju ponovo, osim toga politika je i previse umesala prste u sve i tu pomoci nema. Resio sam use i u svoje kljuse pa kako bude, ne moze meni da bude gore nego njima. JBG jednostavno sam se previse razocarao u ljude! 
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
djosa69
 ok.charuga malo su mi zasmetali oni komentari oko zatvaranja lovista i zabrane lova a oko edukacije to uvek treba,sto kazu ljudi mi pogibosmo dok promenimo ljude koji nisu ni bili clanovi l.u. a bili su na razne funkcije .
 
djosa69
 kolega limune djavo kad tad dodje po svoje.mozda je najbolje use i u svoje kljuse,mi smo se nekako izborili ali covek mora biti spreman na svakakve stvari sta sve coveksa pomucenim umom moze da uradi normalan ne moze ni da pomisli ostaje samo nada.
 
jamar
 Lovci Pančevačkog udruženja, bar veći deo, dočekalo je promene koje, do skoro neko nije mogao ni da zamisli. Pustilo se korenje kroz fotelje i ni makac... Došla je nova uprava...Verujem da će doći i bolja vremena za lovstvo. Čine se prvi koraci u tom pravcu. Naime još se radi na razjašnjavanju mnogih nejasnoća u poslovanju i raspolaganju novcem od članarine lovaca. Od 3 mililona i 7stotina hiljada uplaćenih para, do 1.7. "raspoređeno" 3 miliona... Prvi korak u oblasti lovstva je to što je doneta odluka da se poveća broj fazanske divljači koja je planirana da se unese. Predhodne godine je uneto 2,5 fazana po lovcu što je planirano i za ovu ali je ta odluka promenjena i sada će biti 3. Ni to nije mnogo više ali je napravljen finansijski plan čija realizacija traje već 6 meseci i puno para je potrošeno pa nema velikog prostora za ekonomsku gimnastiku. Sledeće sezone će biti mnogo veći deo članarine za lovstvo a manji za administriranje... Data je mogućnost nekadašnjim lovcima koji su iz nekog, njima znanog razloga, napustili članstvo, da mogu da se vrate ukoliko do 1.10. izmire članarinu za ovu godinu. Članarina je 11.000,oo (odluka predhodne garniture) i da nisu u obavezi da plate upisninu. Sekcijama je odobren povraćaj sredstava u visini od 20.000,oo za ulaganja po sopstvenim potrebama. U toku su konstituisanja sekcija udruženja, kao što su: sekcija za lovnu kinologiju, sekcija za lovno streljaštvo i druge kako bi se i ostale aktivnosti koje su statutom predviđene, ravnomerno upražnjavale a ne samo: "...pušku pa udri...!" Entuzijazam postoji, ambicije su prisutne pa verujem da će biti i rezultata. Predhodni su imali petnaestak godina da "satru" stanje u pančevačkom lovstvu, verujem da će za mnogo kraće vreme da se vide promene na bolje. Dobar pogled svim prijateljima i hvala na dobronamernim komentarima i podršci! Pobratimi iz Vlasotinca, uskoro se kontaktiramo i pričamo za buduće aktivnosti! Veliki pozdrav!
s.djurin
 
Sremac75
 Pančevci, samo napred!B)
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
vucko
 Svaka Čast, samo napredB)
LOV je veliko druzenje
 
Gedza66
 Pobratimi Bravo 2. Cujemo se i vidimo uskoro. Pozdrav
ČUJTE LOVCI!!!ČUVAJTE SE SEBE
 
jamar
 Pobratimi iz lu Vlasotince:
Pošaljite, ako nije problem, kontakt telefon (mobilni ili fiksni) ili e-mail adresu i cilju stupanja u kontakt!
Adresa za slanje (može i ovde na portalu) a može i na lični mail:
Unapred hvala! Pozdrav i DOBAR POGLED!
Novopostavljeni sekretar lu Pančevo: Steva urin
s.djurin
 
djosa69
 Adresa L.U. Vlasotince Spomen park bb.1621o tel.i faks o16/875-1o7 sekretar Nenad,upravnik Milos.Kolce
 
Sremac75
 Šta bi sa onim navatanim krivolovcima?
Onaj sa skupocenom lovačkom opremom i onaj što je džipom udario policajca dok je bežao?
Ima li nešto oko toga?
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
cvele89trans
 Pozdrav LU Pancevo, ja bih hteo da postanem vas clan, živim u borči imam 22 godine . Pa me interesuje da li primate nove lovce i kolika je clanarina za pocetnike ?? hvala unapredsrbijalov
cvele trans Kolce
 
kelt
 ovo nije sajt l.u.pancevo vec tema za pisanje o l.u. pancevo. imas nas na fb pa pitaj tamo stevu djurina naseg sekretaraBye
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
cvele89trans
 ok hvala Bye
cvele trans Kolce
 
Sremac75
 

cvele89trans kaže:
ok hvala Bye


Evo ti e-mail Sekretara LU Pančevo 
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
cvele89trans
 

Sremac75 kaže:

cvele89trans kaže:
ok hvala Bye


Evo ti e-mail Sekretara LU Pančevo


bas ti hvala, pitao sam ih preko grupe na facebook i nista mi niko nije odgovorio a ima udruzenje kao prijatelj tu sam ih pitao za prijatelja i jos nista nema pa ce mi ovako pomoci hvala kolega ZivioRodjo
cvele trans Kolce
 
jamar
 Za Cvele trans i sve ostale: Kako je Admin Sremac75 dao e-adresu sekretara LU Pančevo, svako koga bilo šta zanima u vezi sa radom i aktivnostima LU Pančevo ili bilo koje lovačke sekcije u okviru LU Pančevo, izvolite, pišite, pitajte. Prisutan sam, dosta često na srbijalov-u ali uglavnom na aktuelnim temama pa sam eto tako, napravio (na moju žalost) propust da nisam na vreme odgovorio cvele trans-u. LU Pančevu. Svako ko je zainteresovan da postane naš član ili da se sa nama druži lovački ili kinološki neka mi se javi. Srdačan pozdrav! Dobar pogled! Steva urin - sekretar LU Pančevo! 
s.djurin
 
kelt
 

jamar kaže:
Za Cvele trans i sve ostale: Kako je Admin Sremac75 dao e-adresu sekretara LU Pančevo, svako koga bilo šta zanima u vezi sa radom i aktivnostima LU Pančevo ili bilo koje lovačke sekcije u okviru LU Pančevo, izvolite, pišite, pitajte. Prisutan sam, dosta često na srbijalov-u ali uglavnom na aktuelnim temama pa sam eto tako, napravio (na moju žalost) propust da nisam na vreme odgovorio cvele trans-u. LU Pančevu. Svako ko je zainteresovan da postane naš član ili da se sa nama druži lovački ili kinološki neka mi se javi. Srdačan pozdrav! Dobar pogled! Steva urin - sekretar LU Pančevo!

pa kad ste se vec ponudili gosin skretaru da onda ja upitam.
-dali je istina da ove godine dobismo za nasu clanarinu svega 1.2 fazana po (ludoj) glavi lovca i ako je istina iz kojih razloga spadosmo sa 3.5 na 1.2 a za 1000 din vise clanarine + penali za kasnjenje
- i ako vam nije tesko iskazite nam u procentima koliki je pad u broju clanova udruzenja i dali ste analizirali zbog cega je doslo do istog.
-i koliki pad ocekujete za iducu godinu s obzirom na obzir...
pozdrav
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
AcaNik
 Суспендоваше лов у ЛУ Панчево Sad
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Susreti i druženja "forumaša" SVAŠTARA 4989 02.10.2022. 23:48
"Grom" iz Užica MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 284 27.09.2022. 07:26
"Gebruder Merkel Suhl" LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 447 22.06.2021. 11:59
"Vojvođanski lovac" doo LOVAČKA UDRUŽENJA 475 17.05.2019. 23:58
L.U."Fazan" Vranje LOVAČKA UDRUŽENJA 82 31.12.2017. 12:06
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,231,165 posete www.srbijalov.com