Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Drugi pišu...


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Drugi pišu...
Lala
 Cirkus se nastavlja!!!

nikolavuks
Iskusan lovac
***
Van mreže Van mreže
Poruke: 131
E-mail

Odg: Da li plaćati nešto izmedju
« Odgovor #79 poslato: danas u 12:40:39 »

zelim samo da obavestim ljude koji su pratili ovu temu, da sam an forumu srbijalov ciji sam takodje clan, upravo bio meta napada i prozivki zbog postova koje sam ovde pisao vezano za krivicno delo Monopol, pretrpeo sijaset optuzbi da sam jeremijin pulen i on moj mentor itd. iz proivki upucenih od strane nekoliko ljudi, jasno sam zakljucio da su medjusobno razmenjivali privatne poruke, sa namerom da naprave opste misljenje da sam neko ko stiti Jeremiju, iako coveka ne poznajem i samo sam zeleo da sprecim neuko pisanje okrivicnom pravu zbog lose iznetih argumenata...sve ovo napisah u cilju da obavestim sve clanove da sam ovim raskrinkao jedan organizovan pokusaj da se clan ovog foruma nisko udari, organizovan od pojedinih clanova drugog foruma...prica zatvorena za mene, a vi da znate.



Auuu bre, pa ovaj novi kolega nas prijavio Jeremiji?!? Smeko Čovek je jasno zaključio da razmenjujemo PP?!? Gotovi smo!! I tu je drug oficir prepoznao nameru da pravimo mišljenje?!? Yeeeeboteeeee miiiišššš!!!! Provaljeni smo!!! iveli 2

Šta ćemo sad?Shock
Sreća pa nas nije provalio da možemo čitati Jeremijine bisere i bez registracije!

E sad smo nagrabusili, kad nam moralne veličine krenu čitati bukvicu!!ROFLHaHaHa

Pa stvarno, astralni, jesi li ti baš u vinklu sasvim? Kao malo dete trčiš da se žališ drugima kako te nevaljale čike sa Srbijalov napadaju?! I baš si našao, ljudino, gde ćeš da ideš da kukaš?!? Siroma

Smiri se čoveče, ne napada tebe niko, samo malo delujemo edukativno-pedagoški na tebe. Dozirano, ništa strašno. Sve to sa ciljem da jednog dana budeš dobar u lovnoj problematici kao što si dobar krivičar, kako kažeš.
Kažem ti da ovo nije ništa strašno, a upozorio sam te lepo na vreme šta može da ti se desi.
Strašno je kad budeš imao lovačku krštenje, pa nadju nekog majkana za kuma i udele mu držalju od lopate da te krsti. Veruj mi na reč!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
ficha007
 

... Strašno je kad budeš imao lovačku krštenje, pa nadju nekog majkana za kuma i udele mu držalju od lopate da te krsti. Veruj mi na reč!


Lalo, brate toga se i ja plašim. Već vidim ko će da me "krsti" a ko će da mi bidne kum, ko sudija, ko tužilac...a da će da boli...to sigurno kad ste vi banda jedna neopevana. Ja do sada uredno izbegavah ali sve mi nekako ide ka tome.ROFL
ČVRSTINA VERE, ČISTOTA DUŠE, ČESTITOST ŽIVOTA

"Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred" ( Vojvoda Živojin Mišić )
 
DakiNS
 Možda nam nedostaje i tema "Drugi brišu". Pošto je na najprvom pokrenuta tema: Da li plaćati nešto između , pa nakon podosta upisa Jeremija obriše svoj prvi upis da bi tema izgubila smisao , citirao sam njegov prvi upis kojega je brisao, i sada kada sam se ulogovao , vidim da je obrisao taj moj citat njegovog upisa i zaključao temu. Time je sam sebe prikazao u pravom svetlu. Licemerni i nedobronamerni vlastiti upis je brisao, eksponirao i usmeravao diskusiju u drugom smeru i na kraju bez obrazloženja brisao i zaključao. E Jeremija koliko nisko još možeš da padneš?Sad
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Lala
 Ništa novo od Jeremije, nije mu ovo prvi put da ide unatrag i da prepravlja upise. Ali mislim da je ovaj put prevazišao sam sebe (ma koliko to izgledalo nemoguće) i da je prvi put svoj rodjeni upis kojim otvara temu brisao u celosti!

Uplašio se čovek mogućih posledica tog upisa, pa ko veli, bolje da ga nema. Izbrisaće on i celu temu, koju je zaključao, i sve upise, samo polako! A možda mu je zvonio telefon, pa je možda bilo nekog razgovora bogougodnog sa 'višim instancama' ili 'uticajnim ljudima' (oni koji drže pare)? Grin

Perjanica lovnog novinarstva, zaljubljenik u isitinitost, moralna gromada na braniku lovstva!!!Trt Milojka

Čovek zaljubljenik u lov koji je jedan od retkih koji je uspeo da svoju ljubav materijalizuje, i ja mu čestitam na tome!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 

ficha007 kaže:

... Strašno je kad budeš imao lovačku krštenje, pa nadju nekog majkana za kuma i udele mu držalju od lopate da te krsti. Veruj mi na reč!


Lalo, brate toga se i ja plašim. Već vidim ko će da me "krsti" a ko će da mi bidne kum, ko sudija, ko tužilac...a da će da boli...to sigurno kad ste vi banda jedna neopevana. Ja do sada uredno izbegavah ali sve mi nekako ide ka tome.ROFL


Banda koja izmedju ostalog razmenjuje i PP!!! I to još razmenjuje PP sa namerom, što bi pravi krivičari rekli, SA UMIŠLJAJEM razmenjuje PP!!! Zamisli čime se sve bavimo!?

Mene našao da zeza, u ovom jednom od težih momenata za mene u životu, sad kad ostavljam duvan?!?
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
astral hunter
 Kao sto vam rekoh, nov sam u lovu, tu ste svi za mene tate...to mogu javno da priznam jer je istina, nikada ni ne ulazim u rasprave tamo gde nemam ozbiljne argumente....ovde sam se registrovao sasvim slucajno, videvsi lepu raspravu o mauserima, jer sam i sam vlasnik jednog finog komada... o raspravi u vezi Jeremije nisam znao nista, niti o losim odnosima u vezi saveza, glasila niti bilo sta vezano za to, te napisah i da sam srecn sto nisam iz Vojvodine, imajuci u vidu lose odnose, ne da vredjam na teritorijalnoj osnovi...

U dskusiju se ukljucih sasvim slucajno, jer sam video da je neko, naveo argumente u nameri da objasni postojanje krivicnog dela Zloupotreba monopolističkog položaja Član 232. kz, a da pritom ti argumenti, nisu obuhvatili bice krivicnog dela koje je pokusao da objasni, odmah sam reagovao i ukazao da nema tu nikakvog krivicnog dela (na osnovu onoga sto je napisao) i postavio sam neka pitanja, da objasni, a on je krenuo u raspravu sa mnom, na polju gde manje zna, ostali su komentari meni delovali prilicno zlonamerno...no nebitno je sad.... samo sam neukima hteo da ukazem na propuste, a napad je bio neozbiljan, i nedovoljno argumentovan i izgledao je smesno...DakiNS je objasnio kako treba napasti i slazem se sa njim, s timstoja ne ulazim u vojvodjansku problematiku i raspravu, ostajem samo u okviru bica krivicnog dela koje nije objsnjeno u ataku na Jeremiju... zato mi nije jasno kako postadoh njegov advokat... Naravno Llo nisi se dovoljno informisao prema dakijevom uputstvu, nisi rekao da sumnjas da sam advokat Jeremijin, vec si me istim nazvao, sarkasticno, sto i meni zameras, pa si morao argumentima da to nije tacno, da dobijes po tamburi jer si to sam trazio... Moj moto je "kada udaras udri snazno", to si ti uradio, ja ti vratio duplo... Napao si me bez razloga, sa nepostojecim argumentima, za nesto sto nije na ovom forumu... izvinjamav se sto sam napisao ono sa gluposti, ali sta sam drugo mogao... sumnja je jedno, a argumenti drugo, probao si da se igras policajca, isledjivanjem mog profila, ali indicije nisu dovoljne da se formira sumnja... a ti si me nzvao dvokatom, to si uradio neozbiljno
pogresio si, rezultat toga je moja reakcija.
I dalje stojim iza toga da je besmisleno i neozbiljno, napadati nekog zbog upisa na drugom forumu, na ovom forumu...

No ja sam uvek za dijalog, da se kaze, sta se ima, mislim da je bilo bolje da ste me javno pitali ili preko PP, o cemu se radi, nego sto ste me napali i poceli da osporavate... verovatno besni i pod utiskom onoga sto je Jeremija tamo uradio...ne znam...pomislio sm da se urotila neka grupa, te to napisah i na drugom forumu...

Nocu slabo spavam,jer hvala Bogu imam bebu, pa se borimo sa grcevima...Smile...nije nesanica... moj Lalo

Na kulturu i lepe molbe uvek pozitivno reagujemi odmh cu da uklonim ono sto si me ljudski zamolio...to je reseno

u vezi pitanja vezanim za tvoje pobude, shvatam da je nestodrugo u pitanju i da sam pogresio sto to napitah, iz mog ugla je to izgledalo ovako, ja komentarisem post gde neko bez argumenata i azbuke (objasnjenja bica krivicnog dela), prica o krivicnom delu, d ukazem na propuste, ti koji naoadaju tog oskara, krecu bez argumenta sa mmnom da raspravljaju o krivicnom pravu, nakon cega slede napadi na ovom forumu...pomislio sam da sam stavio prst u oko nekim pobunjenicima protiv Jeremije kojima sam slucajno upropastio los napad koji su organizovano isplanirali...

Tako je delovalo... nisam ja za to kriv...

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, kod mene losa namera nikada ne postoji, na forumu je komunikacija, indirektna, neverbalna i greske u tumacenju su moguce kako sa moje tako i sa vase strane... prijavite a policiji pa nek odgovara ako je gresio ...

DOBAR POGLED
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
astral hunter
 Jeremijom niti pitanjima u LSV se necu baviti jer me ne interesuje... koljite se slobodno, ja s tem nem nista
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
astral hunter
 

Lala kaže:

ficha007 kaže:

... Strašno je kad budeš imao lovačku krštenje, pa nadju nekog majkana za kuma i udele mu držalju od lopate da te krsti. Veruj mi na reč!


Lalo, brate toga se i ja plašim. Već vidim ko će da me "krsti" a ko će da mi bidne kum, ko sudija, ko tužilac...a da će da boli...to sigurno kad ste vi banda jedna neopevana. Ja do sada uredno izbegavah ali sve mi nekako ide ka tome.ROFL


Banda koja izmedju ostalog razmenjuje i PP!!! I to još razmenjuje PP sa namerom, što bi pravi krivičari rekli, SA UMIŠLJAJEM razmenjuje PP!!! Zamisli čime se sve bavimo!?

Mene našao da zeza, u ovom jednom od težih momenata za mene u životu, sad kad ostavljam duvan?!?



tri dana je frka, ljuca krv u venama, posle je sve lakse...bar je tako bilo kod mene
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
Lala
 Astralni: niko tebe čoveče ne napada, šta ti je? Nije valjda manija gonjenja?

Upustio si se u nešto što ne poznaješ, a to je ova priča oko lovačkih saveza (pogrešno misliš da je samo LSV u pitanju), pa zatim u okviru toga i priča o informisanju lovaca koje je, blago rečeno, katastrofa! U okviru te problematike postoji naravno i pravni deo, u koji ja ne zalazim suviše jer nisam pravnik, ali sam siguran da postoji pravna regulativa koja reguliše dominantan uticaj i povlašćen položaj nekog medija ili medijske kuće, pravnog subjekta ili jednog čoveka. Da li ima štete od toga? Pa naravno da ima! Mislim da barem 80% lovaca pojma nema šta se dešava van njihovog revira, a još manje znaju šta se dešava sa njihovim, lovačkim novcima koje daju 'višim' savezima. Evo, ti si takodje živ dokaz da NE ZNAŠ štošta! Zašto lovci ne znaju? Zato što su, ubedjen sam, zatucani u medijski i informativni mrak u kojem ga po mom mišljenju drže rukovodstva, počev od LU pa do lovačkih saveza, pomoću 'perjanica novinarstva' tipa Jeremije, koji pristaje da za 4-5 miliona godišnje izdaje i piše ono što mu naručuju poslodavci. Čovek radi svoj posao, sve u redu, ali onda nemoj da mi neko prodaje priču o brizi za lovstvo, divljač i lovce, kad je spreman da svoje stavove revidira u zavisnosti od količine para koje dobije od jednog ili drugog izvora. Jeremiji sam ja ovo rekao par puta u razgovoru tet a tet, on zna moja stanovišta, ja znam njegova. On od lovstva pravi posao za pare na svaki način, a ja u lovstvu vidim hobi koji plaćam. Dakle, sa različitih stanovišta polazimo. Meni jako smeta kad neko od mog hobija i zadovoljstva pravi biznis i to praveći 'neprincipijelne sporazume' danas sa jednima, sutra sa drugima, a plaćaju uvek oni treći - lovci!

Nije tačno da sam napisao da si Jeremijin advokat, napisao sam da advokatišeš. I jesi advokatisao - davao pravna tumačenja. Pročitaj dobro šta sam napisao.

Mani se priče o 'dobijanju po tamburi' (opet arogancija), ne shvataš da si sam sebe 'upucao u nogu' svojim izletanjem, kad budeš shvatio, opet ćeš doći u situaciju da se izvinjavaš. Nisi prvi koji se zaletao na mene, pa se posle posipao pepelom.

Ako si intelektualac i krivičar expert, kakvim se predstavljaš, onda si mogao neke kolege koje smatraš pravno 'neukim' (?) da na drugi način, bez arogancije i omalovažavanja, usmeriš u stručnom smislu. Sve to pod uslovom 'AKO'. Ako si to što kažeš da jesi, ako si u pravu, i ako znaš o čemu govorimo.

Ja uvek ljude koji se ovde na Srbijalov ponašaju neadekvatno prvo upozorim ljudski i ljubazno. Vodim računa o svojoj kulturi ophodjenja, sve dok to ima smisla. Od kolega forumaša očekujem takodje normalan vid kulture u komunikaciji, i insistiram na tome i ja i drugi admini. Dakle, ponavljam ti: bez arogancije, omalovažavanja, podsmevanja i sličnog, a najmanje volim lične kvalifikacije. Nikad neću napisati za bilo koga da 'piše gadosti', kao što recimo Jeremija napiše. Svi smo ovde prvo kolege lovci, pa tek onda sve ostalo. Gens una sumus - jedan smo rod, uz ponekog izroda! Smile
Tek posle toga ide Admin Power, ako ljudska molba ne daje rezultat.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
ficha007
 Kolega Astral, možda u mome upisu nema opisanog bića krivičnoga dela, ali nemoj biti siguran da je to učinjeno iz neznanja već činjenice da pored posla kojim se bavim nemam baš puno vremena da razmišljam i o Jeremiji. Budi siguran da hoću, i da mi sve informacije budu dostupne, da mislim da bi Ti itekako dokazao da dela ima.

Da bi razumeo situaciju u lovstvu, Daki ti je lepo predložio da pročitaš tri ključne teme: LSS, LSV i LSCS, kao što ću i ja ( i ako nisam Dunster ) da se pozabavim onim delom prava koji sam, eto nekako silom prilika manje u praksi primenjivao, ali s obzirom da sam čovek kome to možda bude jednoga dana profesija, rado ću da se posvetim obnavljanju znanja iz te problematike.

Što se tiče obraćanja policiji i tužilaštvu, tu već imam jako dobra ( a loša iskustva ) sa dotičnim državnim institucijama iz ranijeg perioda koja mi samo ukazuju na ono što je i Jevropa ukazala - a to je da su zreli za temeljite reforme.

Ne bih da diskusiju odvlačim u drugom smeru ali imam lične primere sprege policije i lokalnih tajkuna u jednom slučaju, a u drugom primer nesposobnosti tužilaštva da iskoristi u najboljoj meri "načelo oportuniteta" kod krivičnih dela Samovlašća i Protivpravnog zauzimanja zemljišta koji su izvršeni na štetu Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede na državnom zemljištu površine 82ha.

E sad Boža Simonović, alias Boža Dunster jeste Šiđanin, ali ja ne smatram sebe baš dunsterom u materiji krivičnog prava, mada ću rado prihvatiti Tvoj savet da i tu problematiku malo proučim ponovo pa ćemo nadam se moći da raspravljamo na ravnoj nozi.

Ti zauzvrat pročitaj teme kad već ne spavaš, pa će ti se, veruj mi, mnoge stvari ka'zti same.

A možda posle čitanja ipak skontaš da ima obeležja krivice.

Svako dobro.
ČVRSTINA VERE, ČISTOTA DUŠE, ČESTITOST ŽIVOTA

"Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred" ( Vojvoda Živojin Mišić )
 
astral hunter
 kao sto napisah nisam se upustio u nesto sto ne poznajem, vec u rivicno pravo koje poznajem, advokatisati i tumaciti pravo su dva razlicita pojma, a napisao si da mi je mentor...no nebitno je sada...ja se ne zalecem na bilo koga da me poznajes znao bi moja razmisljanja i stavove. nisam sam arogantan, ali volim da neke koji deluju agresivno postavim na mesto malo ostrijim stavom...ovo je samo forum... to nije mesto za zaletanje... svestan sam ja da bi od tebe mogao puno toga da naucim, kao sto bi mogao i ti od mene iz oblasti gde si tanak...jer ne znamo svi sve...
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
Lala
 Vidi, astralni, ja uvek više volim ljude koji su agresivniji, a ne tunjavi. Agresivniji su vodje, lideri, oni koji daju ton, koji vuku napred (neki agresivni vuku i unazad, ima i toga).
Opet si arogantan, čoveče, pogledaj šta pišeš!! Ko si ti, bre, da bilo koga 'postavljaš na mesto'? Sa kojim pravom to pokušavaš da radiš?!? Voliš da postavljaš ljude 'na mesto' na koje TI misliš da treba da budu?!? Pa nisu ljudi ovde kučići da ih 'šalješ na mesto'! Ovde na ovom forumu to nećeš raditi. Nisi kvalifikovan.
Malo suviše pretenciozan stav imaš, da ne upotrebim neku drugu reč.
Džaba pričati.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
astral hunter
 [quote]ficha007 kaže:
Kolega Astral, možda u mome upisu nema opisanog bića krivičnoga dela, ali nemoj biti siguran da je to učinjeno iz neznanja već činjenice da pored posla kojim se bavim nemam baš puno vremena da razmišljam i o Jeremiji. Budi siguran da hoću, i da mi sve informacije budu dostupne, da mislim da bi Ti itekako dokazao da dela ima.

Da bi razumeo situaciju u lovstvu, Daki ti je lepo predložio da pročitaš tri ključne teme: LSS, LSV i LSCS, kao što ću i ja ( i ako nisam Dunster ) da se pozabavim onim delom prava koji sam, eto nekako silom prilika manje u praksi primenjivao, ali s obzirom da sam čovek kome to možda bude jednoga dana profesija, rado ću da se posvetim obnavljanju znanja iz te problematike.

Što se tiče obraćanja policiji i tužilaštvu, tu već imam jako dobra ( a loša iskustva ) sa dotičnim državnim institucijama iz ranijeg perioda koja mi samo ukazuju na ono što je i Jevropa ukazala - a to je da su zreli za temeljite reforme.

Ne bih da diskusiju odvlačim u drugom smeru ali imam lične primere sprege policije i lokalnih tajkuna u jednom slučaju, a u drugom primer nesposobnosti tužilaštva da iskoristi u najboljoj meri "načelo oportuniteta" kod krivičnih dela Samovlašća i Protivpravnog zauzimanja zemljišta koji su izvršeni na štetu Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede na državnom zemljištu površine 82ha.

E sad Boža Simonović, alias Boža Dunster jeste Šiđanin, ali ja ne smatram sebe baš dunsterom u materiji krivičnog prava, mada ću rado prihvatiti Tvoj savet da i tu problematiku malo proučim ponovo pa ćemo nadam se moći da raspravljamo na ravnoj nozi.

Ti zauzvrat pročitaj teme kad već ne spavaš, pa će ti se, veruj mi, mnoge stvari ka'zti same.

A možda posle čitanja ipak skontaš da ima obeležja krivice.

Svako dobro.[/quote

Kao sto sam ti lepo obvajsnio tamo, preko PP, ostajem pri svemu sto sam rekao, pa i da platim rucak...

Ako budem imao vremena, probacu da iscitam ovo i ako treba pomocicu da se ostvari cilj, kao sto rece DakiNS, napad se dobro priprema, ne sme da se promasi... nemam previse vremena da citam sve, posao, beba, gosti non stop u kuci... ali ako budem imao vremena potrudicu se da pomognem i dam neki stvarno koristan savet... necu da te savetujem o lovu jer sam tek krsten skoro ZivioRodjo
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
DakiNS
 Kolega Astralni , s vremenom kada malo proširiš vidike u oblasti lovstva , shvatićeš da te je Jeremija iskoristio, na jedan vrlo perfidan način. Po tvojim upisima vidim da si poprilično svež forumaš ne samo na našem forumu. Na žalost pojedinci po forumima meni lično mnogo liče na pokvarene političare kojima je jedini cilj lična korist. Ova sitacija na "najprvom" i tvoje učešće , meni je ličilo na prvi svetski rat i ti si se upleo otporilike u doba kada je srpska vojska u završnici borbi ratovala sa Bugarima. E druže kapetane stao si u tom momentu na stranu Bugara. Upravo zbog toga sam ti napisao da su ti slaba strana logistika (predznanje o zbivanjima u lovstvu Srbije) , obaveštajni podaci (u tvom zanimanju pogrešni i nepouzdani doušnici), i negativci - saranitelji lovstva na čiju si se stranu svrstao. Lepo ti napisah pitaj da dobiješ realno i iskreno objašnjenje o stvarnom stanju u lovstvu. Niko od nas na ovom forumu nema nikakve materijalne koristi od foruma za razliku od "najprvog" , ali zato smo stekli veliki broj prijatelja , što se možeš uveriti na temi http://www.srbijalov.com/forum/viewth...ead_id=887 što ćeš retko sresti na drugim forumima.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
astral hunter
 

Lala kaže:
Vidi, astralni, ja uvek više volim ljude koji su agresivniji, a ne tunjavi. Agresivniji su vodje, lideri, oni koji daju ton, koji vuku napred (neki agresivni vuku i unazad, ima i toga).
Opet si arogantan, čoveče, pogledaj šta pišeš!! Ko si ti, bre, da bilo koga 'postavljaš na mesto'? Sa kojim pravom to pokušavaš da radiš?!? Voliš da postavljaš ljude 'na mesto' na koje TI misliš da treba da budu?!? Pa nisu ljudi ovde kučići da ih 'šalješ na mesto'! Ovde na ovom forumu to nećeš raditi. Nisi kvalifikovan.
Malo suviše pretenciozan stav imaš, da ne upotrebim neku drugu reč.
Džaba pričati.


pogresno me tumacis... ako bi tebe sad krenuo da ubedjujem i prepirem se sa tobom, kako treba da se lovi lisica, aja ih ne lovim...sta bi ti uradio? nadam se da bi mi objasnio kako treba tod da se radi i "postavio me na mesto" da se ne prepirem sa tobom oko necega sto ne razumem i ne znam . jel tako?

nadam se da si me sad razumeo...
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
astral hunter
 

DakiNS kaže:
Kolega Astralni , s vremenom kada malo proširiš vidike u oblasti lovstva , shvatićeš da te je Jeremija iskoristio, na jedan vrlo perfidan način. Po tvojim upisima vidim da si poprilično svež forumaš ne samo na našem forumu. Na žalost pojedinci po forumima meni lično mnogo liče na pokvarene političare kojima je jedini cilj lična korist. Ova sitacija na "najprvom" i tvoje učešće , meni je ličilo na prvi svetski rat i ti si se upleo otporilike u doba kada je srpska vojska u završnici borbi ratovala sa Bugarima. E druže kapetane stao si u tom momentu na stranu Bugara. Upravo zbog toga sam ti napisao da su ti slaba strana logistika (predznanje o zbivanjima u lovstvu Srbije) , obaveštajni podaci (u tvom zanimanju pogrešni i nepouzdani doušnici), i negativci - saranitelji lovstva na čiju si se stranu svrstao. Lepo ti napisah pitaj da dobiješ realno i iskreno objašnjenje o stvarnom stanju u lovstvu. Niko od nas na ovom forumu nema nikakve materijalne koristi od foruma za razliku od "najprvog" , ali zato smo stekli veliki broj prijatelja , što se možeš uveriti na temi http://www.srbijalov.com/forum/viewth...ead_id=887 što ćeš retko sresti na drugim forumima.


Daki, nije mene Jeremija mogao da iskoristi, niti imam veze sa njim, usao sam u diskusiju da ukazem na propuste u iibjasnjenju krivicnog dela, drugim se bavio nisam... kako se nadjoh na meti nekih, nije mi jasno...nego je pogresno percepirao da imam veze sa tim kukavnim Jeremijom, pa opleo po meni... Ja sam sa ficom komunicirao uglavnom preko PP i nasli smo zajednicki jezik...ostalo nema veze sa mnom, neko se tu nesot zahebo
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
DakiNS
 Ma čoveče pao si sa neba u pogrešnom trenutku na pogrešnu stranu i još pride sa pogrešnom pretpostavkom. Nema blage veze to što stalno pominješ ko je ili nije u pravu , da li ima ili nema bića krivičnog dela , poenta je u ovome
http://www.srbijalov.com/forum/viewth...ost_178689

i ovome

http://www.srbijalov.com/forum/viewth...ost_178685
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
PEZ
 Ajde ljudi da smirimo loptu.
Astral hunter kako bi bilo da sad neko od nas admina skloni(obriše) ove tvoje upise gde si ti jasno stavio do znanja zašto je i kako došlo do nesporazuma a naravno da pritom ostavi onaj tvoj upis sa nekim rečima koje su neprimerene jednom normalnom komuniciranju između dve osobe koje se uopšte ne poznaju.
Kad bi sklonili te tvoje upise svako od članova bi mogao da vidi samo tvoju pređašnju reakciju i niko je ne bi opravdao a BAN-ovanje bi bilo nešto najnormalnije što u takvim situacijama sledi.
Džaba si ti iznosio činjenice koje te opravdavaju to se ne vidi jer je upis sklonjen.
E to sa upisima radi Oskar(Jeremija) jednostavno upis koji mu se ne sviđa ili u kome se od njega traži nekakav logičan odgovor on obriše i dovede ostale članove koji prate temu u zabludu da reaguju kako si ti odreagovao, da stanu na njegovu stranu.
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
astral hunter
 

DakiNS kaže:
Ma čoveče pao si sa neba u pogrešnom trenutku na pogrešnu stranu i još pride sa pogrešnom pretpostavkom. Nema blage veze to što stalno pominješ ko je ili nije u pravu , da li ima ili nema bića krivičnog dela , poenta je u ovome
http://www.srbijalov.com/forum/viewth...ost_178689

i ovome

http://www.srbijalov.com/forum/viewth...ost_178685


u sred zime kad mu vreme nije iveli
smirenost+dobar pogled+mauser werke oberdorf 8x57+Burris fulfield 2-7x35=samo jedan je dovoljan

ONLY BUCK & BOAR!!!
 
Sremac75
 

astral hunter kaže:

nisam do sada video ove poruke, ali skontah da sam jednim objasnjenjem na drugom forumu nekom ovde stavio prst u oko...no dobro je, sad bar znam koje su pobude i o kakvim se ljudima radi i srecan sam sto nisam iz vojvodine...


Ево да и ја напишем коју, теби имењаче, обзиром да сам и ја мало учествовао у овој дискусији са Јеремијом...

Прво, није ми јасна твоја потреба да преувеличаваш ствари и да у ситуацијама о којима мало знаш, дајеш себи централну улогу???
Зашто кежеш :
" ....iz proivki upucenih od strane nekoliko ljudi, jasno sam zakljucio da su medjusobno razmenjivali privatne poruke, sa namerom da naprave opste misljenje da sam neko ko stiti Jeremiju, iako coveka ne poznajem i samo sam zeleo da sprecim neuko pisanje okrivicnom pravu zbog lose iznetih argumenata...sve ovo napisah u cilju da obavestim sve clanove da sam ovim raskrinkao jedan organizovan pokusaj da se clan ovog foruma nisko udari, organizovan od pojedinih clanova drugog foruma...prica zatvorena za mene, a vi da znate.", када је прозвао (оправданио ) само Лала???
Ко те је још прозивао???
А о овоме да си нешто раскринкао, и још организовани напад, не вреди ни трошити речи.
Ко да сам премијер говори из твојих уста....


"Друго, када кажеш да те неко напада, како тумачиш свој упис : Izvinjavam se i ja Nikoli Jovicu, sto sam na osnovu njegovih postova shvatio da mu pravo nije jaca strana, sada kad sam sznao da je advokat, kao i zbog toga sto sam bio ubedjen da ljudi koji su ovde napali Oskara, mnogo gledaju politicki marketing...pa mi ovo "Jeremjio Trifunovicu" zvuci isto kao ona predsednikova "Vladimire Putinu"... a vidim pricaju o korupciji i borbi protiv iste, kao i o monopolu, iako ne znaju ni sta je to...
Makedonci su najpametniji...imaju samo nominativ od padeza!!!" у којем си мене грубо извређао???
Или упис :
"....a tog Dzremaju ne poznajem, mada vidim da ga juce tamo na ruzan nacin isprozivase neki sa losom namerom, previse agresivni, pa padose neka isklucenja sa foruma"???

Значи прво уображаваш да те неко напада, па да се ради о организованој групи, а све време вређаш све оне који не мисле као твој идол Јеремија, којем си покушао и вероватно још увек покушаваш да се увучеш у доопе.
Не брини, Јеремија одлично познаје све варијације тако да верујем да ће нећи једну подобну и за тебе.

И на крају почетка, поставио сам ти неколико питања али нисам добио одговор, па ћу их поновити...

"Meni je nejasno kako je moguće da Vi, kao iskusan krivičar kako kažete, ne prepoznajete deliktno ponašanje u činjenici da isti izdavač izdaje lovačke novine za sve lovce u Srbiji, i da ih uređuje isti urednik, i da se 70ak hiljada lovaca NATERA DA ISTE TE NOVINE KUPUJE, I DA SE NATERAJU DA IH PLATE UNAPRED.
Pa gde to ima?
Kome se još plaća unapred?
Vi tu ne vidite monopol i štetu nanetu potrošačima?

I ne pričamo o 1,5 miliona, nego o 6 MILIONA dinara samo za Vojvodinu (15000 lovaca po 400 dinara = 6 MILIONA)......Ejjjjj.....UNAPRED!!!!!!!

A ako pretpostavimo da pored Vojvođana u LSS ima bar još 50000 lovaca, onda pričamo o još 20 MILIONA, a ukupno 26 MILIONA.....Ejjjjj.....UNAPRED!!!!!!!

65000 lovaca JE NATERANO (JER NEMA DRUGE OPCIJE) DA KUPI I UNAPRED PLATI PO 400 DINARA LOVAČKE NOVINE ISTOM IZDAVAČU, i Vi tu ne vidite obeležje ni jednog krivičnog dela?"

И није ми јасно зашто стално инсиситираш на мистериозном самохвалном кривичном искуству?
Напиши, човече, ко си и чиме се бавиш, па да сви можемо проценити то твоје искуство....

П.С.
Чудим се да се овде ниси жалио када су те на Лористу "нападали" око твојих ловачких ставова везаних за лов само онога што се једе, или када су те "нападали" везано за твоју "Заставу"!!!!

PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,273,012 posete www.srbijalov.com