Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Drugi pišu...


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Drugi pišu...
tomo vrbas
 Opet ima li kraja?

http://www.blic.r...vu/qth7y4v
 
Dakisa
 Ne mogu da verujem da ljudi i dalje voze po kolima napunjeno oruzje,tuga
lov je nacin zivota...
 
kimi
 https://www.b92.n...%20zatvora
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
DakiNS
 Banda pojačala delovanje.
https://naslovi.n...d/21058309
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
nenad_franc
 https://www.blic....vu/wydclk4
 
Dakisa
 Ali vise od svega me nerviraju negativni komentari ispod
lov je nacin zivota...
 
AcaNik
 Какве коментаре очекујеш од оних који уместо мозга имају У92?
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Dakisa
 Ma znam,ali ne mogu da se pomirim sa tim da toliko neznanje vlada sto se tice lova i lovaca,ne mogu da se pomirim sa tolikom mrznjom. Kako mi niko to nije rekao u oci.nego se kriju iza tastature... licemeri jedu srneci gulas,a ovamo pisu naj gore poruke pune mrznje,jer je eto to je sad moderno. A moderno je jer nemamo nikakvu pomoc saveza niti bilo koga,bilo kakvu zastitu. Edukacija ne postoji,a u javnost se iznise samo negativne stvari. Nikad nisam video nista pozitivno da je napisano,a cak i kada se napise nema ni jednog jedinog komentara...
lov je nacin zivota...
 
DakiNS
 Nekoliko puta mi nisu hteli objaviti argumentovan , pristojan komentar , ali zato govor mržnje , pretnje i laži redovno objave . Koliko znam policija ima odelenje koje se time bavi.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Dakisa
 Ma ne mogu preko tastature,samo me jos vise iznervira
lov je nacin zivota...
 
tomo vrbas
 Ma idu mi strasno na zivac ti sto komentarisu evo sad ispade da je covek ubijen namerno kao pozvao ga u lov i ubio ga!E jbm ti i drzavu i zakonodavstvo u drzavi!
 
Planinko011
 

DakiNS kaže:

Nekoliko puta mi nisu hteli objaviti argumentovan , pristojan komentar , ali zato govor mržnje , pretnje i laži redovno objave . Koliko znam policija ima odelenje koje se time bavi.


To je cesto u svim novinama koje citam ali i na raznim temama , ili vlasnik-urednik im kaze sta je stav lista ili to administratori samo cenzurisu.

E sad kako mislis da se bave?

Istrazuju ko ove tapetare placa ili prave sliku protiv oruzja i lova u javnosti?

Na naslovnoj strani portala je bilo da su lovci bili u defileu za Dan Republike Srpske odmah iza vojska i policije. A kod nas?
To mene nervira. Praunuk sam Solunca, Unuk oficira Kraljevine Jugoslavije, odrastao na pricama o Mackovom kamenu koji je 20km vazdusne linije od ocevog sela, o Ceru, Kajmakcalanu pa da kazem i o oslobadjanu od Nemaca tokom skole. Sam sam trazio da budem granicar na regrutaciji i zelju mi ispunili, odazvao se na vojne pozive....

E sad dodje neka sila i kaze to da se to brise i da to nije korektno pricati deci nego ajd da nadjem momka pod stare dane i da se obucem u dugine boje.

E pa nece moci, ako treba selim se u Banja Luku (ako i oni ne promene curak) ionako je oceva familija dosla iz Drvara u Srbiju 1830te.
 
mrwa22250
 Planinko Bravo 2!

Vec sam rekao da je covek lovac od kada se uspravio na dve noge,a organizovano lovi jos od vremena kad su se ovi"moderni"spaljivali na lomaci.Raznorazne se bagre nakotilo na ovoj lepoj planeti,pa i pored toga,niko iz lovacke organizacije ih ne napada niti za bilo sta okrivljuje(sektasenje,pedofilija,terorizam,Cenzurisanoastija,globalno zagadjenje,unistavanje prirodnih resursa).Sve su to(a ima ih jos...)pojave na koje bi"dusebriznici"trebali obratiti paznju,a lov i lovci postoje oduvek i nikom nikakvo zlo nisu naneli.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
DakiNS
 Mislim na Sajber kriminal , u to spadaju i pretnje koliko znam . Da neko od nas napiše tako nešto , odmah bi ostao bez oružija. Na žalost izgleda da je cela vlada zelena duginih boja.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 Pa očigledno je da vođenje zemlje i javnog mnenja preuzimaju ped.ri, izdajnici, dezerteri, lopovi, pomodari, zapadni dupelisci i ostali ološ koji satire sve što valja u ovoj zemlji, što je časno i pošteno i polako na (sad već) velika vrata uvodi sav nemoral i duševni pad sa zapada. Đedovi nam se u grobu prevrću. Jesu li za ovo ratovali i glave davali? A i naši očevi i mi? Ja nisam! Ja još uvek moju decu učim da budu ljudi i patriote. Da poštuju tuđe, ali da prvenstveno vole svoje. Da vole otadžbinu i da čuvaju našu veru i tradiciju. Ali se bojim da ćemo izgubiti bitku sa ovima drugima, ako ne sada ali za dve-tri generacije.
Čini mi se da je u opštem uništavanju vojske i policije sada red došao i na lovce kao zadnji stub odbrane države od potecijalnog agresora. Jer kako sada stvari stoje u državi lovci su najznačajnija oružana sila. Sve je drugo uništeno.
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 Ponovo lovci na udaru:
https://naslovi.n...d/21097259
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
vajsmiler
 https://www.b92.n...id=1350897
Bravo 2 Respekt iveli 3
Zec, lisica, jarebica, divlja patka, prepelica, a i golub, i grlica, i po koja komšinica...
 
Dakisa
 https://www.blic....da/kznsce7
lov je nacin zivota...
 
Dakisa
 Vidi ti sormaza,kako poucno prica,da ne poveruje covek. Ko li mu je to smislio
lov je nacin zivota...
 
sasaruma
 Da veoma poucno. Ako se kači na granu u toku doručka, ostavlja uz drvo, puška sa glatkim cevima se mora prelomiti ili ako je sa olučenim cevima ili ako je karabin, mora se izvući zatvarač - navodi Šormaz.
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,227,866 posete www.srbijalov.com