Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Steyr Mannlicher PRO HUNTER


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Steyr Mannlicher PRO HUNTER
Igor
 Kolege, juce sam upravo kupio Steyr Mannlicher PRO HUNTER 300 Win Mag. Ima li ko kakva iskustva sa ovim karabinom?

schocky61
 
sheytan
 Sad je kasno... Cry


Smeko

Čestitam situlaciju!!! iveli 3

Ime obećava, a javiće se već i neko pametan, ko zna spravu! Kolce

Dajder sliq, detalje(nov, polovan), otpički, i tako to! 
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Lala
 

Admin kaže:
Kolege, juce sam upravo kupio Steyr Mannlicher PRO HUNTER 300 Win Mag. Ima li ko kakva iskustva sa ovim karabinom?

schocky61


E samo još to nemaš!!!
Čestitam! Što reče Sheytavitj, bači sličku!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Sniper Hunter
 Cestitke na nabavci i daj slike !B)Tri prsta
 
vlada lovac
 Čestitam, neka dugo i dobro služi
 
Planinko011
 Cestitam kupovinu i u zdravlju ga okrvavio. Stajer ima ime jos od stare SFRJ kad bas nemacko nije bilo popularno. Ja ga imam u cal .243 i sa njim lovim srndace i predatore. Sto mi je rekao drugar "sto vise poznajem drvo vise mi se svidja sintetika". Meni licno kundak odgovara savrseno tj. pri ubacaju u rame odmah imam pun krug na optici. Ne verujem da Austrijanci mogu da kiksnu mada mi je jedan strucnjak (a dobar je strelac) upravo naveo da je kundak los i ispljuvan u stranim casopisima- uvija se, nema beding itd. ali je se ne bavim long rangom vec lovom pa do 300m ne verujem da se to oseca. Za letnje pljuskove, sneg i rosu savrseno. Imam i clasika (drveni kundak) duplo skuplje placen cal 8x68s ali ne bih znao koji mi je drazi za koriscenje. Sad tvoj kalibar moze na crtu i preko lovackih daljina ali ne znam da li je bas puska za to.
 
radislav
 E kolega evo ja cu da se malo ubacim u temu u vezi stajera, sta drugo da ti kazem nego san svakoga lovca ja imam stayer 7mm remigton magnum i odma da ti kazem mogu drugi da ti zavide smo na oruzju koje si kupio, neznam koju optiku koristis ali savjetujem ti da uzmes neku malo bolju ,svarovski ,zzajs,kahlles,ili smit bender, kada si mogao vec toliko pusku da platis mores i dobru optiku da stavis a za nosace se podrazumijeva kad sve smontiras zovni ove sto te zale na forumu neka donesu svoje karabine na streliste i porede grupu pogodaka a o zatvaranju i ubacivanju metka u cijev u odnosu na zastavu i ostale karabine da ti govorim .mozda ce se neko naci uvrijeđen ali ja se stvarno izvnjavam jer posjedujem jos tri karabina od drugih proizvođaca i znam razliku sa stayerom malo ko moze to je vrh i sigurno se nece pokajati ni tvoje unuce sto mu je deda ostavio ahhaaa malo sale. stari ljudi kazu Ako neznas sta valja pitaj koliko kosta.. Neka ti je sa srecom prijatelju, pozzzz
RADE
 
duskov
 Imam karabin Štajer majnliher 30 06 optika Swarovski montaža Šul.
Imam mnogo oružja ali je ova violina...
Radisav je u pravu, ama potpuno...
 
270
 Seyr Mannliher PRO HUNTER SBS 96
Šta reći, postoje samo skuplji karabini, ne postoje bolji.
Ja ga imam u 270Win. čak i sa PPU SP 9,7gr. slaže pogodke u petoparac, o zatvaranju i ubacivanju metka u cev u odnosu na zastavu i ostale karabine sistema M98 neću ni da govorim, da me ljubitelji M98 ne bi napali, ali to je kao d..e i oko!
Ja sam na moj montirao Bushnell Elite 4200 3-9x40 sa Leupold montažom, možda bi tu legao bolje neki "Kahlles" koji mi je bio u planu ali nisam mogao da sačekam da izdvojim nešto više novca, uvek je pred kupovinu izletalo nešto preče, tako da sam prelomio i uzeo Bushnell.
Za sada što se optike i montaže tiče sve funkcioniše besprekorno a "Raingard" na ovoj optici funcioniše za duplo veće pare od onih koliko je koštala!
 
canis aureus
 

270 kaže:
Seyr Mannliher PRO HUNTER SBS 96
Šta reći, postoje samo skuplji karabini, ne postoje bolji.


Hmmm
karabini DA ali od SBSa ipak ima bolje!Jaooo
i50.tinypic.com/w7kep.jpg
... pa ako je još u 8x57IS Iznenadjen
Šta ti misliš o tome?!?
(znaš koliko cenim tvoje mišljenje i tvoje poznavanje tematike ... voleo bih jedan iskren odgovor!Nervozan) iveli 3
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
270
 Bolji su stariji modeli proizvedeni izmedju modela M72 i SBS 96 a nose oznake u zavisnosti od duzine sanduka M, S, L (Magnum, Standard, Light).
Glavne odlike, bravljenje samo u zadnjem delu sanduka i rotacioni magacin.
Da ne duzim jer bi o ovom modelu mogao da napisem dve stranice a da sve ne kazem, to su naj kvalitetniji ikad proizvedeni lovacki karabini kojima po kvalitetu izrade, materijala, dizajnu, tehnickim resenjima, i preciznosti mogu da pariraju samo jos Sauer (202, 80, 90) i Sakko 75!
O kalibru 8x57 IS sam vec sve reko pa i da se tu ne ponavljam! Naj krace naj bolji univerzalni kalibar za nasa a i sva evropska lovista!
 
canis aureus
 Bravo 2
Jedva čekam da dođeš do više slobodnog vremena pa da se raspišeš pa makar i ne rekao sve što imaš reći na ovoj temi!
... i ja spremam koji upis pa da malo "razglabamo" i tako to iveli 3
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
canis aureus
 

270 kaže:
... nose oznake u zavisnosti od duzine sanduka M, S, L (Magnum, Standard, Light).
...


SL - Super Leicht (.222Rem, .223Rem, 5,6x50Mag)
L - Leicht (.243Win, .308Win)
M - Mittel schwer (6,5x57, .270Win, 7x64, .30-06Spr, 8x57IS, 9,3x62)
S - Schwer (6,5x68, 7mmRemMag, 8x68S, .300WinMag, .375H&HMag)
ST - Tropen (.375H&HMag)
M-III -Profesional
Police (.308Win)

Novine
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
atom
 Pozdrav ljudi, evo da se i ja pohvalim juce sam pazario pro huntera u kal. 30-06, stvarno vrhunski karabin!!!
 
canis aureus
 Sve čestitke na kupovini i da te dugo i uspešno služi Bravo 2

... a sačekaćemo kolegu 270 da se malo raspiše na ovu temu!Yes
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
stel
 Posedujem Styer Manlliher-a vec 3 godine 30-06, optika Kahles 2.5-10x50, sta reci nego da je ovakav karabi san svakog lovca.
Kao sto rece kolega"Postoje skuplji ali ne i bolji".
Sto se tice bravljenja, styer ima jednu od najboljih akcija u svetu.
i51.tinypic.com/2elxy09.jpg
 
atom
 Nesto nam je zatajio kolega 270!!! i ja zeljno iscekujem da se on raspise al njega nema pa nema!!! a ovih cu dana i ja okaciti slike moje lepotice!!! ;)
 
270
 Ma raspisao bi se da si izabrao drugi kalibar! Šalim se, odličan karabin po svim merilima, neću preterano da ga hvalim jer će pomisliti da to radim zato što ga ja imam!
Pošto sam ja moj detaljno rasturao u "sitna crevca" sve što te zanima pitaj! Do sada sam mu uočio samo jednu manu a to je da kundak izložen jakom izvoru toplote, ostavljanje u blizini peći ili vatre na lovačkoj kolibi hoće da krene na stranu koja je bila izložena, ali čim se ohladi vraća se u prvobitni položaj. Zato izbegavaj da ga posle lova po kiši ili snegu sušiš u blizini toplotnih izvora, bez problema će se osušiti i malo dalje od njih a onda redovno čišćenje!
Još jednom čestitke na izboru!
Pozz... Bye
 
canis aureus
 Ma samo se ti raspiši, bre!
Zar treba samo Zastava da se "hvali" (piše o njojze) jer je ima najviše?!? ... kako bi se još neki budući vlasnici karabina opredelili za Styer Mannlicher ako ne čuju iz "prve ruke"?
iveli 3
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
canis aureus
 

270 kaže:
Bolji su stariji modeli proizvedeni izmedju modela M72 i SBS 96 a nose oznake u zavisnosti od duzine sanduka ...
Glavne odlike, bravljenje samo u zadnjem delu sanduka i rotacioni magacin.
Da ne duzim jer bi o ovom modelu mogao da napisem dve stranice a da sve ne kazem, to su naj kvalitetniji ikad proizvedeni lovacki karabini kojima po kvalitetu izrade, materijala, dizajnu, tehnickim resenjima, i preciznosti mogu da pariraju samo jos Sauer (202, 80, 90) i Sakko 75!
O kalibru 8x57 IS sam vec sve reko pa i da se tu ne ponavljam! Naj krace naj bolji univerzalni kalibar za nasa a i sva evropska lovista!


Jes' da nije PRO HUNTER ali je malKo bolji Yes ... ne zato što je moj ili što to kolega 270 napisa!
Pa još u 8x57JS kalibre leelleeeeVeselo 2

i45.tinypic.com/2h5jjv5.jpg

-tmurno vreme na strelištu pa tak'a i slika Confused al do sledećeg fotoseš'na ....Dim
canis aureus priložio:
759.jpg

The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Grom Hunter sačmena municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 56 30.12.2019. 12:15
Steyr Manlicher Duet KOMBINOVANO LOVAČKO ORUŽJE 10 03.11.2014. 07:43
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,202,991 posete www.srbijalov.com