Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Noć pred lov!


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Noć pred lov!
Sremac75
 

alex kaže:
Moze tema Noc pred lov?

PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
lakistrike95
 Uh, odlicna tema. Kod mene nema spavanja, koliko god pokusavao da zaspim, samo prevrtanje po krevetu i na svakih 5 minuta gledanje na sat, i kad ce vise, uh. Hahahaha, uvek je tako. Smile
 
alex
 E kolege ne znam kako je vama bilo ali evo kako je meni noc pred lov.
Obicno oko 20h se cujem sa grupovodjom da se dogovorimo gde da dodjem.
Pose toga hranim zverku i odlazim da spremim patrone ,pusku,klopu,vodu,odelo i cizme.
E lezem oko 23h i tu postaje gusto zatvorim ja oci ali stalno mi se motaju slike po glavi kako ce sutra fazan da polseti ka meni od mene ili gde ce da bude kukuruz,trava,kupinjar i tako razmisljam o tome i baci oko na sta kada ono 1 ili 2h ujutru i sve tako dok ne zaspim oko 3 ili kad vec i jeste da spavam ali stalo ocekujem da zvoni sat i da skocim da se obucem u tri poteza.
A za noc pred Hajku u Starom Selu jedva da sam spavao 
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
Indjijanac
 pa noć pred hajku u Starom Selu još neki nisu spavaliDragoljupe
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
gardista
 noc pred lov obicno provedem u kafani - obzirom da lovimo uglavnom nedeljom...
dodjem kuci oko 4-5 nekad i kasnije, bilo je i da me cekaju da dodjem kuci pa da idemo u lov...
izvalim se koliko da izguzvam krevet,i izbegnem nezgodna pitanja
na prvo zvono mobilnog sam na nogama i oblacim se odmoran kao da sam spavao 3 dana...
lov prodje kako prodje, al kad dodjem kutji - bez rucka - jorgan planina do ponedeljka....
 
Miroslaw
 da vam recem, noc pred lov valja pomaziti ali preporuka je uraditi i nesto vise radi malera inace sutra nema nista od lova Stari,ruka drhti u glavi zabuna srbijalov i td...ta rabota sa preturanjem po krevetu vam nije dobra... Smile Kalanjikov
 
duskov
 Ne. Nikako! Pred lov nema maženja jer je to onda katastrofa. Promašaji, promašaji, promašaji...
Samo kao kaluđer, ćuti i moli Boga da sjutra bude sve kako treba!
 
DakiNS
 

duskov kaže:
Ne. Nikako! Pred lov nema maženja jer je to onda katastrofa. Promašaji, promašaji, promašaji...
Samo kao kaluđer, ćuti i moli Boga da sjutra bude sve kako treba!


Ih kolega dobar izgovor zlata vrediGrin. Mislim da treba biti obrnuto . Ako ništa drugo kada se vratim nekada i prekasno ili posle nekoliko dana iz lova u kući samo cvrkut umesto graktanja, a i u lovu sam opušteniji i sigurnije pucam jer ne razmišljam hoće li se ljutiti što kasnim na ručakLovac 3
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
duskov
 E sada si me DakiNS, ubio. Ja nikad ne mazim prije lova ali kad poslije dva tri dana dođem kući ona cvrkuće li cvrkuće. Kada krenem ona ljuta a kad se vratim ona cvrkuće!???
E sad mi je sve jasno!!!!
 
DakiNS
 HaHaHa
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
duskov
 Besan
 
strahinja
 Aleks svaka cast za predlog,tj tema!

Ja se obicno pakujem oko 9h,puni se rakica u flasicu,luk se stavlja u sirce i ulje i vezuje se u kesicu,i ostaje da prenoci,ubacuje se hrana koja se nosi,obavezno flasa vode,cizme odelo stavljam na jedno mesto,uzima se puska stavlja se u kujnu pored ranca,patroni,i sve jos sta ide uz to,a spavanje neide nikako,i taman kada zaspim sat zvoni..I tako sve u krug svaki put.. Smile
 
alex
 

strahinja kaže:
Aleks svaka cast za predlog,tj tema!

Ja se obicno pakujem oko 9h,puni se rakica u flasicu,luk se stavlja u sirce i ulje i vezuje se u kesicu,i ostaje da prenoci,ubacuje se hrana koja se nosi,obavezno flasa vode,cizme odelo stavljam na jedno mesto,uzima se puska stavlja se u kujnu pored ranca,patroni,i sve jos sta ide uz to,a spavanje neide nikako,i taman kada zaspim sat zvoni..I tako sve u krug svaki put.. Smile

Znam kolega kako ti je jedno oko spava a drugo gleda na telefon na sat
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
lovac_ika
 E tu noc pred lov ja ne spavam!!!!!!!Grin
one shot one hitLovac 1
 
kelt
 ja kad sam pocinjao sa ovom rabotom pre jedno 7-8 god.tako je i meni bilo, srce lupa pritisak 140-9o nista od spavanja itd medjutim kako vreme protice sve sam opusteniji mada se uvijek probudim prije sata, valjda mi ipak jos u podsvesti radi instikt. prethodnih dana sve pripremim stavim u ranac, mada mi je oprema ionako uvek spremna i to vise razlicitih kompleta za sve vremenske uslove i vrste lovova. samo rakije i vina nemam u rezervi jer sam tu uvek u manjkuGrin
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
lovac_ika
 

kelt kaže:
mada se uvijek probudim prije sata, valjda mi ipak jos u podsvesti radi instikt.
Hahahahaha,pa to je to kolega!B)
one shot one hitLovac 1
 
duk@
 Ja sam mislio da sam ja jedini kome se takve stvari desavaju ali sada mi je lakse kada znam da nisam jedini. I onaj lov (nedelja) kada se vraca sat ( i bas kao u inat uvek subota na nedelju) uvek se probudim ranije ili okasnim pa je oblacenje u autu do zbornog mesta. ShockShockShock Ali srecom vecinom sam se budio ranije nego kasnije. A ovo sto se milovanja tice .... lovina pokaze ko je milovo a ko bio blizu ili vrlo blizu, ali dovoljno daleko da me ne moze da dohvati... Grin Grin
Sve pohvale za temu Bravo 2
Sve mi diraj ali lov NE!
 
gardista
 

strahinja kaže:
Aleks svaka cast za predlog,tj tema!

Ja se obicno pakujem oko 9h,puni se rakica u flasicu,luk se stavlja u sirce i ulje i vezuje se u kesicu,i ostaje da prenoci,ubacuje se hrana koja se nosi,obavezno flasa vode,cizme odelo stavljam na jedno mesto,uzima se puska stavlja se u kujnu pored ranca,patroni,i sve jos sta ide uz to,a spavanje neide nikako,i taman kada zaspim sat zvoni..I tako sve u krug svaki put.. Smile
kolega, luk u sirtje i ulje?
daj recepat...
 
Jank
 Neznam šta mi je, počinjem da se oblačim, jedne čarape ima druge nema, preturam po opremi, nema je. OPET MI ŽENA NIJE LEPO SPAKOVALA OPREMU. Možda je ostala u mašini (progutala je mašina čarapu ). Na brzinu uzimam tanke čarape iz cipela, izdržaću nekako u lovu, gde da propustim lov zbog čarapa. Konačno sve je spremno izlazim na terasu i pušku ostavljam na stočić, idem po kerove. Oni radosni hoće da pokidaju povodce. Ima li koga srećnijeg od nas. U polumraku psi već pretražuju prostor oko zadružne štale, malo me sustignu pa opet ulete u kukuruz. Ja žurim na zborno mesto, kad tamo već svi okupljeni nazdravljaju već. Mašim ruku za džep nebi li izvadio moju pljosku sa mučenicom kad ono pljoska prazna. Koji li će me maler zadesiti sledeći, vidim kako me društvo zavitlava a bio sam siguran da sam sinoć natočio rakiju. Sve je posle krenulo na bolje. Kerovi pretražuju teren, uzbuđenje raste i vidim mog bretona kako markira, prilazim polako, polete fazan podižem pušku, nišanim i samo što nisam povukao obarač........

....................zvrrrrrrrrrrr................SVE JE BIO SAMO SAN

Uuuu dobro je 5 i 45 minuta vreme je za lov, počinjem spremanje posle još jedne neprospavane noći....ROFL
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
strahinja
 

gardista kaže:

strahinja kaže:
Aleks svaka cast za predlog,tj tema!

Ja se obicno pakujem oko 9h,puni se rakica u flasicu,luk se stavlja u sirce i ulje i vezuje se u kesicu,i ostaje da prenoci,ubacuje se hrana koja se nosi,obavezno flasa vode,cizme odelo stavljam na jedno mesto,uzima se puska stavlja se u kujnu pored ranca,patroni,i sve jos sta ide uz to,a spavanje neide nikako,i taman kada zaspim sat zvoni..I tako sve u krug svaki put.. Smile
kolega, luk u sirtje i ulje?
daj recepat...


Druze pa nista narocito.Uzmes oljustis glavicu luka,iseces je ali da se neraspadne glavica da ostane onakva kakva je,iseces glavicu 3-4 puta,ali ne do dna da je presece,pa onda popreko isto tako preko rezova(nadam se da me razumes,poste nemogu da ti docaram ovako,hehe),kada ga iseces tako onda uzmes malo soli,polijes sircetom i uljem i vezes u kesu i to prenoci i ujutru ga izvadis iz kese i jedes,hehe..Ali je zato gori nego obican,pije se voda samo tako..
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 20
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,213,286 posete www.srbijalov.com