Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Informacije o radu LSCS


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Informacije o radu LSCS
Gedza66
 Da li je materijal za predstojeću skupštinu lss (21 mart) negde javno objavljen, kao i da li ima nekog udruženja da je dobilo taj materijal, kako bi na sednicama skupštine udruženja bile date instrukcije delegatima?

Slavo kako si došao do ovih 4 mil. evra?
ČUJTE LOVCI!!!ČUVAJTE SE SEBE
 
slavaplana
 Sormaz je na Skupstini LSCS pomenuo Hrvacki lovacki savez i prihode koje oni imaju da bi i LSS trebalo da ima toliki budzet nasta se vecina nasmejala..................

Skupstinskog materijala LSCS nema nigde ...........nema ga ni na sajtu LSCS jer to nije bitno da lovci vide kako se trose pare od clanarine na sve strane..................preko 300.ooodin na gorivo.....onaj nov punto ispade da je dnevno prelazio 100km???........preko 500.ooodin na reprezentaciju...............a i sta imaju lovci da pitaju i da znaju...zna ko treba..............sto bi lovci videli koliko je ko usecario od clanarine prema LSCS koju nisu izmirili posle dogovora i poslednjeg roka koja su udruzenja imala................da se nedaj boze vidi Guberinicev i Tomicin nerealan finasiski plan koji se ne moze sotvariti ili koji ni prosle godine nije ostvaren...............da se ne vidi da LSCS ima samo jednog zaposlenog Kseniju a koji su sve ostali troskovi...............siroko siroko se zivi.................lepota...........
 
slavaplana
 LSS je poslao delegatima po dva papira za Skupstinu LSS...oni su jos bolji................izvod zapisnika sa prosle Skupstine i predlog dnevnog reda...............

Predsednik Skupstine Uros nema veze sa ovim............U.O. je donosio po novom Statutu sve cak i termin odrzavanja.........Sormaz zasto nije dozvolio da se kompletan materijal posalje neka objasni...........sigurno ima razloga.....kako da neko nesto glasa a da to nije vidjeno.........ovo su izgleda neki novi nacini vodjenja Skupstina i Saveza koji meni nisu poznati

Prvo odredimo clanarinu prema LSS od 200din. pa ce mo posle da pravimo finasiski plan troskova ...........ovako nesto nije zabelezeno dugi niz godina.........
propala stvar sto kaze moj komsija SKROZ..................Odobreno
 
Kizolovac
 Što bi se reklo u duhu komunizma "Ode još jedan prvoborac, na goli otok", Nekad admin a sada sa drugom Indjijancem na prevaspitavanju.
A toliko se trudio.... da je na kraju izvršio samoanatemu, i dobio titulu Bana.


Plašim se da će ova tema gde je bio rodonačelnik, zamreti.

Pozdrav
Svaki čovek ima određeni broj dana u životu, vreme provedeno u lovu ne računa se u konačan zbir.
 
DakiNS
 Kolega pošto ni u predstavljanju nisi nešto značajno napisao , hajde nam objasni ovaj tvoj upis. Malo je nejasan to jest dvosmislen. Da barem znamo sa ki m razmenjujemo mišljenje i o čemu.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
INTERMAKER
 РАСПИСАНИ ИЗБОРИ У ЛСЦС

На дан почетка Сајма лова, риболова, ловног туризма и наутике „Крагуј М“, 28. маја 2015. године, у Крагујевцу је одржана и седница Управног одбора Ловачког савеза Централне Србије, на којој је донета одлука о расписивању редовних избора, као и предлога измена и допуна Статута, којима се утврђује број чланова Управног одбора ЛСЦС по управним окрузима.
Наиме, предлог је да се повећа број заступљености ловаца по окрузима, те да нов Управни одбор уместо 11 има 13 или 15 чланова, по положају и избору.
Према ходограму изборних активности до краја јуна треба утврдити листу кандидата за Управни одбор као и председника Управног одбора и председника Скупштине.
Утврђено је да се Изборна скупштина Ловачког савеза Централне Србије одржи 17. јула 2015. године, до када треба завршити читав предходни изборни поступак у складу са Статутом и другим законским прописима.

http://www.lovackisavez.rs/news.php?r...admore=265
 
Vuki
 Sta bi juce >>>,???Bravoika Stari
 
Lala
 

Vuki kaže:
Sta bi juce >>>,???Bravoika Stari


Imaš vest na naslovnoj strani, pa pročitaj šta je bilo juče u Kragujevcu.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Limun
 Ja bio video i nisam odusevljen, videcemo dalje kako ce biti.
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
temudjin
 Organizovani kriminal predstavlja jednu od najvećih pretnji razvoju savremenog društva i države. Ovaj fenomen je veoma kompleksan za objašnjenje, a njime je obuhvaćen širok spektar organizovanih ilegalnih aktivnosti. Organizovani kriminal se može javiti u raznim oblicima.
Definicija Interpola (dao ju je Pol Nezbit 1993. godine): „Organizovana kriminalna grupa je svaka ona grupa koja ima organizovanu strukturu čiji je primarni cilj da dođe do novca putem ilegalnih aktivnosti i čiji je opstanak zasnovan na strahu i korupciji“. Drugu definiciju su dale UN 1990. godine i ona glasi: „ Pojam organizovani kriminal obično upućuje na kompleksne kriminalne aktivnosti velikog obima, koje izvode čvrsto ili labavo organizovani kolektiviteti (udruženja) i koje su usmerene na uspostavljanje, snabdevanje i eksploatisanje ilegalnih tržišta, na račun društva. Takve operacije se obično izvode sa nemilosrdnim kršenjem zakona i često uključuju i prekršaje usmerene protiv ličnosti, uključujući pretnje, zastrašivanje i fizičko nasilje.“
 
temudjin
 Vreme je za pricu!

Jednog dana, naš profesor je na času podigao crnu knjigu i rekao: " Ova knjiga je crvena."
Svi smo jednoglasno rekli: "Nije."
On će na to: "Jeste, crvena je."
Mi opet: "To nije tačno.".
On je okrenuo knjigu, ispostavilo se da je njena zadnja korica bila crvena.
Tada je rekao: "Nikome ne govorite da nije u pravu, sve dok, ne pogledate na situaciju sa njegove tačke gledišta."
 
Evodija
 Druže Elko,pročitah vest na naslovnoj Srbijalova, pa reko da proverim, i evo me.
Elko, sajt LSCS, je takav,da nemam reči.(znaš da ja uvek imam) Ažuran,pun novosti o radu saveza, skupštine, UO i drugih aktivnosti. Jesi li možda bio na sajtu LSV-a. Ažuriran pre četiri godine, a sve aktivnosi koje su planirane, se odlažu "iz tehničkih razloga. HaHaHa
Ali ja se druže javljam drugim povodom pa da počnem.
Vidim da je vaš Precednik, Tomica dobio visoko društveno priznanje za uspešan rad u oblasti lovstva. Znači prvi lovni radnik sa tako visokim priznanjem.
Ja mu u svoje ime čestitam od srca. Nemoj da ga sekira,zavist,bes i ljubomora pojedinaca, sa margine lovstva,koji i neznaju šta je društveno priznanje, a kamoli da ga dobiju. Vidim uručena mu 9.maja, na Dan Pobede ( kakva simbolika).
Drugo, čitam Tomica na Skupštini svog LU u Stragarima po DEVETI put za redom izabran za Precednika Udruženja. ČESTITAM Bravo 2 .
Pa on je ušao u LEGENDU, kao i čuveni Vojvođanski višedecenijski predsednici LU Viškocić, Beuković i drugi.
Ne želim da preskočim ni Jubilarnu Plaketu 125 godina lovstva, koju je na proslavi u Nišu LSCS-u uručio Bratislav Ćirković. E tu ima itvoje zasluge Elko, pa vam svima čestitam.
Na kraju da vam odgovorim na poruku, koju ste mi poslali a koja glasi "Evodijo! šta to ima protiv tebe taj Marwa".
Ne vika se njemu Marwa, ne , nego mrwa, kao "krušna mrwa" .Sitno,jadno,malo.
Ne bojte se mi smo forumaši,rešićemo mi to tastaturom, samo sam ga malo ostavio u njegovom ambijentu "kanalizacije i septičke jame" Da kisne i raste.
Budite mi zdravi veseli i ponosne na svoje zasluge, a mi ćemo sa "šutom" lako. Kolce
 
mrwa22250
 E jeste ta tastatura zayebana stvar pa ljudi cesto pogrese slovo.Evo bas i meni stigla poruka,sta se taj Yeboteja naklatio na tebe,a do juce ste se,kao,dobro razumeli.Ma pusti,rekoh,to neki dekica koji za sve vreme boravka u "jami"nije narastao dovoljno ni da se cestito predstavi ovde na portalu.Verovatno se u njemu napelo g.ovno pa pomislio da je srce.To je to iskustvo o kome smo toliko diskutovali,odmereno i dostojanstveno kako i prilici lovcu u godinama jer s kim si,takav si.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
DakiNS
 Uh momci , pa preteraste ga , na forumu , barem mi lovci ne bi trebali da se vređamo . Ipak bih ja podsetio mog dobrog druga Evodiju na neke prošle upise , naprimer ovaj :
http://www.srbija...ost_178473
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mrwa22250
 U pravu si Daki druze,evo ja se u svoje ime izvinjavam clanovima i admin timu portala sto sam dozvolio da se spustim na taj nivo po prvi put za ovih sest i po godina zajdnickog druzenja.Ja svoje stavove nisam"korigovao"za svo to vreme,a srecom upisi ostaju da posvedoce ko se u medjuvremenu autocenzurisao,menjao dresove ili sto bi rekli u duhu vremena preletao,kako mu i gde bilo toplije oko srca.
A oni kojima taj nacin pisanja nije stran i ciji su upisi u vise navrata zbog tog"manira"brisani,slobodno neka nastave.Ja ipak necu u tu njihovu jamuBye.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
mrwa22250
 

Evodija kaže:

Što se Živojinovića tiče,patim za njim. Kako mu je bilo na Kubi. Neznam dali mu pati potpreCednik (LSS)dugogodišnji najbliži saradnik. tako reći "desna ruka" (kojom sve radi i vadi). Koji je sada ikona LSCS. (ako razumeš)Koji je sa njega u duet "oplevio" dvadeset i kusur miliona lovačkih para.Pa su nam natovarili sve srBske političare na vrat. Svi bi da "omaste brke". E ta ikona će sa svojim skret-arom LSCS, da spase lovstvo. HVALA, nas ne treba, vas neka spasava. No no no
*


Samo jos ovo,da ne ostanem nedorecen.A meni neko naknadno "koriguje"tekstove i na silu(ili mozda iz drugih interesa)menja stavove.

Nekom jezik sluzi da govori,a nekom da pljune pa polize Bye
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Evodija
 Elkić, ko vas je više kritikovao od mene? Niko. Druže "Ne daj da nas zavade ovi ljudi zli ....". Ne javljaj se, nipošto.
Ja samna ovoj temi pisao zato što hoću da svi vide. Znao sam da će to džarnuti Batinu starletu , i da će propevati. Pretpostavio sam i da će se javiti i njegov sufler. I bio sam u pravu. Ali on hoće i meni da suflira, ali ne treba. No no no
Što se mene tiče, može na godišnji odmor, za ovu, pa čak i iduću godinu. Ako ima neiskorištenog bolovanja iz prošle godine, može i to da koristi.
Dali zbog mojih kritika,ili zbog vašeg višegodišnjeg dobrog rada, LSCS je postao lokomotiva (ili "KRUZER") SRPSKOG LOVSTVA.
Za LSV ste nekad (kad je Beuković bio predsednik)bili mali. Danas kad je vojvođansko lovstvo u sigurnim rukama vi ste sa preko 20.000 lovaca, duplo jači. Samo pogan, glup i zavidan čovek to ne vidi.
Dali bi ja bio normalan ili "podoban", da vas i danas kritikujem. Pa i meni bi rekli da sam nečija starleta, ili da sam bolestan.
Zato Elko miruj odvlačim ja njih na " vruću" temu, dok nam se nije pojavio Džingis Kan.On jedva čeka!!!
 
krilas
 Sto je mnogo, mnogo je ! Kao i sve ostalo, uspeli ste da SVE u ovoj zemlji obesmislite i obezvredite, cak i lovstvo! Pesnici i pisci od sorte, a boga mi i filozofi, su vrlo plodni, samo malo ne shvaceni. I eto, dosli smo do licnog prenemaganja od svake sorte, a da to vecina citalaca ovog portala ne razume !
Siroma
 
Lala
  Vreme je da se spusti lopta, predaleko je ovo sve otišlo.
Dva čoveka koje lično znam i koje cenim, svakog na svoj način, i kao ljude i kao lovce, uspeli su da se podžapaju. Oko čega ste se podžapali, jeste li vi normalni?
Dok se vi džapate, prava akcija se odvija trenutno u KG, oko sajma i oko dešavanja na sajmu. Dolazi i generalni direktor CIC. O tom potom.
A druga akcija ide oko LSV - dok se vi ovde džapate, drugi rade punom parom.

Sad je dosta. Urazumite se, ne pomažete uopšte sa ovakvim diskusijama. Meni je počelo jako da smeta.
A ostali neka ne dodaju benzin na vatru.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Evodija
 Tomice, vreme je da se i ti oglasiš. Dešavaju se čuda, lovstvo ode u P Cenzurisano.
Ti si doveo ovog pi..pevca, pa je stiglo vreme da ga "pratiš".
Nadam se da NE u istu tikvu. Ali ne oglašavaš se. Ti moraš da kreneš.
Povedi i onog fiskulturnika, iz Plane, on ubiva od batina "ko nova cipela".
A ovi što dolaze u Planu da otimaju lovište, nebi im baš preporučio.
Na kraju pozdravljam mog druga Elka, ne oklevajte. Stari
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Lovački glasnik LSCS LOVAČKE NOVINE 16 18.05.2016. 22:52
INFORMACIJE O RADU LSS! LOVAČKA UDRUŽENJA 409 19.10.2011. 11:18
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,210,366 posete www.srbijalov.com