Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Magazin PREDATOR


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Magazin PREDATOR
sheytan
 

Indjijanac kaže:
Brzo se vraćamako bog da čitaćeš šejtan odgovore na postavljena pitanja u KURIR PREDATORU


Bravo 2

Ali, ništa dok tako nešto ne ispadne u UDARNIM TERMITIMA/STRANAMA najvećih medija u državi, kao SKANDAL... Normalno, uz info o kaznama u gornjem delu zakonskog raspona...
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Planinko011
 Ne bi bilo lose da se kolege sa foruma ukljuce kao komentatori u polemike u dnevnim novinama na internetu oko naslova koji se ticu lova, zakona o oruzju i municiji, nekih dela izvrsenim vatrenim oruzjem jer razni tzv zastitari, pacifisti i pripadnici raznorodnih kako se zovu, vode cele kampanje protiv lova i lovaca kao i ljubitelja oruzja. Evo u Blicu na temi zloupotrebe u Karadjordjevu desetak komentara protiv lova a nijedan u nasu korist. Sve jadni jeleni, te uzasni lovci a da nas nema jelena ne bi ni bilo kao ni medveda, vukova, srnece divljaci.... Ja nesto napisah mada nisam stalno dokon ali nas glas treba da se cuje snaznije. Mozda nasi propisi i sadasnja organizacija udruzenja nisu dobri tj dali bi se popraviti ali treba da damo argumente u odbranu lova i lovaca. Pri tom naravno ne mislim da branimo nekog ko je zloupotrebio polozaj, ogresio se o struku i drzavu pa i nas lovce.
 
slavaplana
 Na sajtu KURIRA treba ostaviti komentare da vide ljudi da lovcii citaju i prate to sto pisu!!!Toliko mozemo da ucinimo za casopis na koji je sve veci broj preplatnika i udruzenja????Komentari bar nista ne kostaju!!!
 
Planinko011
 Pravo na lov i oruzje treba branisti na svako mestu, uz svaki novinski natpis koji privuce paznju javnosti. Treba izbeci vredjanje vec laicima pokusati objasniti de je lov sve samo ne puko ubijanje zivotinja.
 
rokvic
 E kolega ja sam na sajtu BLICA poslao bar 10 komentara , ali ni jedan nije objavljen....a kad procitam komentare na njihovom sajtu od kojekakvih iskompleksiranih Budaletina dodje mi da se ispovracam...vecina tih drustveno briznih gradjana, o Lovu zna nesto ko i moja baba o IT tehnologiji .. NEKOLIKO PUTA SAM VEC NAGLASIO DA je novinarstvo u srbiji na jako niskim granama.....cast izuzecima... A sta reci o pojedinim novinarkama koje su dobile zadatak da napisu nesto..O lovstvu i divljaci a jadne ni same ne znaju sta... Vecina tih strucnjaka ne zna da razlikuje Muflona OD jELENA LOPATARA, zato narode citajte o gologuzoj Staniji, Ceci i ostalim, Blic je bar uvek bio poznat kao jedna od listova koji tekstove pise za novac...
 
zoranp
 rokvicu to je već odavno poznata sramota srpskog novinarstva...samo gole sise, guzice i ko koga kreše imaju redovno čitalaštvo i prođu u našem narodu..jad i sramota!!
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
Planinko011
 Ja sam pod aca pustio cetiri - pet komentara i sve su pustili. Ali istina je da administratori i Blica i Kurira ne pustaju protiv svojih miljenika komentare i pre ce pustiti komentar koji sadrzi ogoljeniju uvredu nego neki smisleni komentar sa malo vise obrazlozenih argumenata. Pre godinu dana Kurir nije dao na DS, Mrkonjica i sl. dok danas ne da na Vucica i SNS. Valjda im se gazda promenio. Ali da ne trosimo lovacki prostor na tu temu nego da mi ostanemo na zastiti prava na lov i posedovanje oruzja bar onih koji se nisu ogresili o zakon.
 
Kosmajac
 Ljudima iz Predatora svaka čast i puna podrška. Jedini imaju m... da svima skrešu istinu. Prozivali su i ministra Kneževića i Selakovića i drž. sekretara Golubovića i direktora za šume.....To je sve kadar SNS-a. Ali i tadićeve poltrone.... Ne zaboravite da redakcija ima samo dva čoveka, koliko znam. I ovde sa nama su uvek imali OK saradnju. To su koliko mi je poznato oni isti koji su u Kuriru i Glasu Javnosti, još 2008 otkrili pljačku u lovačkim novinama (Bata Nešić i ekipa) i 2009 u LSS (Zoran Živojinović i Aca Pantelić). I u to vreme su ih prozivali da su lažovi, i kako će da ih tuže, a na kreju se ispostavilo da je sve istina. Moji pajtosi ih zovu SS divizija (Steva i Slava).Bravo 2 Od mene im sve čestitke.
 
slavaplana
 Sta mislite o redizajniranom novom broju PREDATORA???

Po meni ovaj broj ima perspektivu????

Ocekujem vise clanaka o problemima po udruzenjima kako bi lovci prestali da cute i da skrivaju probleme koje imaju???

Sto se pre nesto sazna pre ce se problematika i sami ljudi koji su krivi za takvu situaciju posmenjivati i pozvati na odgovornost kod nadleznih!!!!Odobreno
 
Lala
 Pa iskreno, očekivao sam više od ovog broja Predatora, tim pre što je bilo nekih najava.
U ovom broju ima analiza skupštinskog materijala LSS, na jednu i po stranu, gde se pominje stenogram sa sednica UO LSS, na kojima je indirektno pominjan Predator. Bave se ljudi više svojom mukom, šta da se radi. Možda ih malo zateklo ono pominjanje tužbe LSS?
Više kritičkih analiza smo mi na Srbijalov napisali za jedan dan, nego oni za mesec dana. TO je tako, i to je proverljivo.
Sve što sam danas pročitao u tom broju, sam znao i bez njih.
Jedino što saznah novo, jeste da je urednik otpucao muflonku ispod Avale, i da je bio u Salcburgu, u kojem je sve jako uredno i lepo, i jako skupo.
Dobro je, korisne su to informacije!
Bojim se da su posle početnog entuzijazma, g.g. Banković i Dragišić malo klonuli duhom, a znam da su dobili i da dobijaju svu silu materijala, ali eto, iz njima znanih razloga neke stvari ne objavljuju. Uredjivačka politika, valjda.
E da, ima kratak intervju sa Diterom Šramom, počasnim predsednikom CIC (to je onaj čovek sa kojim je Miloš Beuković imao 'srdačne odnose' onomad, povodom ponašanja u ZG).
I na kraju, ima lovačka priča o prvom odstrelu vuka, koji je napisao naš administrator Lovac Stari!Odobreno
Interesantno je da je godišnjoj skupštini LSV posvećeno ukupno 4 rečenice, koje su deo mog upisa na vestima na naslovnoj strani Srbijalov. Korektno su naveli izvor. Zašto je to tako, ne znam.

Iako Slava misli da im je ovaj broj odličan, ja ne mislim tako, čak bih se usudio da kažem, da su malo ipak počeli da kalkulišu. A to mi se nikako ne dopada, jer su najavljivali nešto sasvim drugačije.
Može to daleko bolje i direktnije, i pored onakvih zakonskih ograničenja. Mogu i njih dvojica urednika to mnogo bolje, pokazali su to ranije, u 'Glasu javnosti'.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
slavaplana
 Nekim lovcima nije dostupan internet pa je ovo nacin da se lovstvo u Srbiju prezentuje i na ovaj nacin???
 
Kosmajac
 Ne treba im odmah tražiti zamerku, verovatno su se u ovom broju više posvetili dizajnu (novom izgledu), i meni se izgled sviđa. Predator počinje da liči na neko moderno izdanje. Uostalom prozivali su u ovom broju odgovorne iz ministarstva, čelnike LSS, a mislim da znam i na koga se odnosi tekst Lov u mutnom....Sve u svemu i nije loše. Mislim da bi srbijalov i Predator trebalo da sarađuju, uostalom rade valjda istu stvar.Mislim na neku vrstu koordinacije.
 
slavaplana
 Slazem se!!1Uvek moze bolje ali imamo nesto i lako ga je korigovati us put a znam da ce odgovorni to uraditi..

Pozdrav i pohvale na novo dizajnu!!!Odobreno
 
slavaplana
 No no no
 
Kosmajac
 Izasao najnoviji Kurir Predator !
Kosmajac priložio:
1380634_206473229525456_1996311120_n.jpg
 
slavaplana
 Klik na sliku za uvećanje
Odobreno
 
Sniper Hunter
 Ma obrao bi ja njemu pečurke ,tako da bi bar 6 meseci srkao supicu od njih Palica
 
Kosmajac
 Magazin Predator je izazao iz Kurira. Pričalo se svašta, da više neće da izlazi, da će da ga pod pritiskom zabrane....
Međutim, pošto sam u kontaktu sa ljudima iz Predatora saznao sam da je situacija sledeća. Brend Predatora je otkupljen od Kurira od strane firme S&S group doo, čiji su vlasnici ujedno i urednici Predatora i magazin samostalno izlazi.
 
Lala
 Promena vlasničke strukture 'Predatora' kao da je uticala i na kvalitet tekstova, po mom mišljenju. Od ranijih skoro beskompromisnih boraca protiv loših stvari u lovstvu, oštrica 'Predatora' kao da se otupila.
Kao da je oštrina tekstova u obrnutoj srazmeri sa kvalitetom odstrela krupne divljači koji su urednici imali u medjuvremenu?

Ili je ipak Kurirov 'zaštitni kišobran' ranije omogućavao veću hrabrost u pisanju, a sada, kad tog kišobrana nema, onda se možda ipak malo kalkuliše oko oštrine pisanja? Ne znam, ne tvrdim ništa, samo pitam, na osnovu mog utiska?
Kosmajac, ti si svakodnevno u kontaktu sa urednicima Predatora, jel tako? Daj da se ne igramo žmurke.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
DakiNS
 Meni se čini da počinju kopirati Jeremiju, znači počeće hvalospevi LoSoSima.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 21
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,214,414 posete www.srbijalov.com