Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lovački glasnik LSCS


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lovački glasnik LSCS
INTERMAKER
 Na predlog člana ROE

Linkovi za download prvih brojeva Lovačkog glasnika, glasila Lovačkog saveza Centralne Srbije:

1. broj http://www.lovack...;file_id=1

2. broj http://www.lovack...;file_id=2

3. broj http://www.lovack...;file_id=3
 
ROE
 Lorist, Lovac, Vojvodjanski lovacki glasnik, Predator, Lovacki glasnik, Lovacke novine nekada i Trofej, Trag, Upoznajte lov, Dobar pogled...razliciti casopisi-razlicite koncepcije.
Dok se neki bave politikom u lovstvu, neki naukom, strukom, prenosenjem novosti, neki uspesno kombinuju sve navedeno.
Lovacki savez Centralne Srbije je za svoje clanove poceo prosle godine da stampa novinu/bilten/informator, gde se svaki clan moze kvartalno informisati o radu saveza, svih lovackih udruzenja iy sastava LSCS, novostima iz struke i nauke, kinologije, lovackog oruzja...od svega po malo.
Neki ce reci da je Lovacki glasnik, kao glasilo lovackog saveza, pristrasna i nasminkana novina, gde se pise u superlativu o svima clanovima i gde se prikrivaju negativne pojave koje se javljaju u lovstvu Srbije, u savezima, lovackim udruzenjima i lovistima. Ali, kada se procita Lovacki glasnik, vidi se da se radi o vrlo realisticnoj, nepristrasnoj i skromnoj novini, gde se lose stanje naziva losim, a odlicno-dobrim.
Ako se nekome cini da je sve divno u lovistima kojima gazduju lovacka udruzenja-clanice LSCS, onda je to i zaista tako, jer svaki dobar rad i kvalitetno upravljanje, mora, kako je i moto Lovackog Glasila, biti opisan na pravi nacin!
Sta vi mislite?
 
ivanfox
 Meni je sadasnji glasnik LSCS gotovo identican lovackim novinama u kojima je bilo samo izvestaja uglavnom NALICKANIH,po nesto neobavezno i neizbezne citulje.Bilo bi mozda bolje da taj novac koji LSCS izdvaja za stampanje i izdavanje iste upotrbi za nesto korisnije a ove podatke koje stampa u glasniku da postave na ofi sajtu pa kog to interesuje tamo neka pogleda.Neki dan sam bio do mog udruzenja i tamo zatekoh podeblju gomilu glasnika za koju se nisu bas lovci nesto zainteresovali rekao bih.Potrebno je sigurno nesto menjati u uredjivanju i izdavanju da se dobije jedno bolje lovacko glasilo,moje neko vidjenje.
i foxterrierPas 2 je lovačka pasmina...Imhotep od Stepanskeho rybnika
 
ROE
 Pa, kolega, slazem se sa vama, ali lovacki glasnik mora da bude stampani medij, jer veliki broj lovaca, posebno starijih, ni ne koristi kompjuter, tako da je informisanje preko sajta tesko.
lovci zele da imaju novine, i moja jedina zamerka je sto Lovacki glasnik ide u samo 4 broja godisnje, te informacije koje su u njemu predstavljene najcesce zastare dok ne dodju do lovaca.
Postojala je i ideja da se novac ulozi u godisnji bilten, ali to bi tek bile zastarele informacije. Uglavnom, pocetna ideja je budu 4 broja, malo urednistvo, sve volonterski da se radi, pa kada se bude imalo vise para, onda ide i vise brojeva, placanje dopisnika itd..
Bar sam ja tako informisan...
 
slavaplana
 Lovacke novine koje Pantelic uredjuju su smesne da smesnije ne mogu biti!!!
necu da tvrdim da je glasilo LSCS nesto najbolje i da od toga nema nista bolje sto se trenutno stampa???Uvek moze i ima bolje ali smo mi na dobrom putu da clanke koje sama udruzenja salju i informacije o desavanjima iz svih lovista prezentujemo na nacin da svako ima mesta da kaze sta ima???

Ko laze sebe laze i citaoce da je sve milina i da su im lovista puna????To nece da traje dugo ???

Prava informacija u pravo vreme ???Za male pare??To je poenta???
 
INTERMAKER
 Postavljen je novi broj (4-5) Lovačkog glasnika na sajtu Lovačkog saveza Centralne Srbije, na adresi

http://www.lovack...;file_id=4
 
Indjijanac
 preporučujem posebno tekst na 28 straniOdobreno
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
INTERMAKER
 Stidljiv
 
INTERMAKER
 Postavljen je novi broj (6-7) Lovačkog glasnika na sajtu Lovačkog saveza Centralne Srbije, na adresi

http://www.lovackisavez.rs/downloads....;file_id=5

www.lovackisavez.rs/downloads/images/lovacki_glasnik_6-7.jpg
 
INTERMAKER
 Postavljen je novi broj (10-11) Lovačkog glasnika na sajtu Lovačkog saveza Centralne Srbije, na adresi

http://www.lovackisavez.rs/news.php?r...admore=260

www.lovackisavez.rs/downloads/images/lovacki_glasnik_10-11.jpg
 
DakiNS
 Može li neko objasniti ovaj deo:

Умереност и допринос чланица Ловачког савеза Централне Србије
у реформисаном националном Ловачком савезу Србије, је од вели-
ког значаја што се огледа у заседањима највиших органа и тела и
њиховим донетим одлукама.
Зато, и одлука Скупштине Ловачког савеза Србије да се затражи
надокнада причињене штете искључењем великог броја ловачких
удружења из тадашњег националног савеза, међу којима су и наша
удружења, барем је сатисфакција за све.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
INTERMAKER
 Postavljen je novi broj (12-13) Lovačkog glasnika na sajtu Lovačkog saveza Centralne Srbije, na adresi
http://www.lovack..._12-13.pdf

www.lovackisavez.rs/downloads/images/glasnik-12-13.jpg
 
INTERMAKER
 Postavljen je novi broj (14-15) Lovačkog glasnika na sajtu Lovačkog saveza Centralne Srbije, na adresi

http://www.lovack..._14-15.pdf

www.lovackisavez.rs/downloads/images/glasnik-14-15.jpg
 
DakiNS
 Ovaj deo koji reče predsednik Nikolić mi se najviše svideo:

Другим речима, напредује лов али и ловачка
свест. Више нема оних, па чак и у најудаљенијим сели-
ма који у лов иду због
меса. Већ витешки, а
онако како су током го-
дине радили тако ће и
ловити. Ја се не бојим
да свака кућа у Србији
буде наоружана као
некда, јер знам да онда
можемо да се увек од-
бранимо.


A mislim da je govor Kuvar toliko licemeran da mi je muka. Među dobitnicima povelja pravih lovnih radnika ,na žalost bilo je i baš "zaslužnih" , još im je samo ZdrP falio.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
kolega_LOVEc
 [xhide]SmekoSmeko...Rekao covek apsolutnu istinu, Confused jedino mu se vitezi slabo uklapaju u pricu, ali mozda su oni samo opisna vremenska odredba naseg napretka,itanje 2ROFL da ne procitam" srednji vek"......
I bice oruzja kao nekada, posedovace ce ga samo nelegalno, razbojnici, ajduci i legalno vlast. A onda ce moci uvek da se odbrane.
srbijalovpuc puc[/xhide]
Vim vi repellere licet
 
Lala
 Čitam obraćanje gostiju na proslavi jubileja, i vidim da je Beuković (zamenik predsednika LSV) direktno isprozivao Šormaza zbog onih erlavih propisa u vezi oružja.
Kad se pročitaju sva izlaganja, vidi se da je zamalo proslava jubileja ostala u senci propisa o oružju.

Kad već pominjem Beukovića, priča se da se dotični kasnije, u neformalnom delu proslave baš propisno zabavio degustacijom alkoholnih pića. Prosto ne mogu da poverujem!
'Prstenjak' nije udarao nikome! Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 212 11.02.2024. 16:15
Lovački karabin KARABINI 1744 11.01.2024. 18:54
Lovačke priče - stvarni dogadjaji! LOVAČKE PRIČE 873 28.10.2023. 20:17
Održavanje lovačkog oružja ORUŽJE - SVAŠTARA 402 22.02.2023. 21:48
Marlin lovački karabini KARABINI 66 26.01.2023. 22:20
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,212,358 posete www.srbijalov.com