Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Potrebna pomoć!


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Potrebna pomoć!
davorcalic
 Treba mi mala pomoć...
Koju prodavnicu lovačke opreme a mislim na lovačka odela i obuću preporučujete da nije skupa a da ima veliki asortiman robe... Beograd,Pančevo, Zrenjanin i Novi sad....
Klinac želi da upiše Šumarsku školu i trebaće mu garderoba jer će dosta ići na teren... kad kažem da nije skupa mislim da nije od onih što "deru"... a bio sam u jednoj takvoj...

Prioritet nek bude asortiman pa onda cena, aj nek bude tako...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Kile_
 davore sednite u kola i za temisvar na izlazu za arad sa desne strane.Ogroman market "Decathlon". Ima svasta vezano za sport lov i ribolov.... sto se tice konkretno garderobe za lov,teren i te stvari,za sam pazario sila bozija...marka solognak francuska roba.... bukvalno za dzabe. za 100e obuces se komplet dva puta letnju garderobu plus cipele.
Samo 300 i 4x4
 
dzudzubajac
 potpisujem to što kaže Kile

imate sajt http://www.decath...-vanatoare pa pogledajte šta ima
ja sam pazario par dukseva, jaknu, cipele za letnji lov i prilično sam zadovoljan, mnogo je kvalitetnije nego li mala privreda

duksevi su od 10 eur, pantalone od 20, cipele od 20 pa na gore, baš je pristupačno
Mudrost dolazi iz iskustva. Iskustvo je najčešće nedostatak mudrosti.
 
davorcalic
 Oticicemo obavezno... bas hocu da malo procunjam po Temisvaru... upravo mi je to trebalo....
nego jel komplikovano doci do tamo jer sam zadnji put bio u Temisvaru 1988.god kao klinac... i da jos ovo, koju valutu da ponesem euro ili lei...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
dzudzubajac
 slobodno nosi evre, ima tamo menjačnica, a sav višak leja možeš i u vršcu u menjačnicama da utopiš u evre/dinare,
inače dekatlon je relativno blizu iulius mall-a (2km niz ulicu),tako da možeš i tamo da svratiš. Mi smo prvi put tamo pratili navigaciju i našli bez problema, nema baš puno krivudanja.
Mudrost dolazi iz iskustva. Iskustvo je najčešće nedostatak mudrosti.
 
darkon
 Meni Temišvar daleko, ali već nekoliko godina nabavljam " Solognac" odeću i zadovoljan sam kvalitetom uz pristupačnu cenu... Ja sve pazarim iz prodavnici koja je u Subotici, ima ih na "Kupujem- Prodajem" sajtu, pošalju mi brzom poštom, sigurno je za nijansu skuplja, nego direkt u decathlon-u, ali drugačije ne mogu, i dosad imam pozitivna iskustva.
 
DakiNS
 Darkon dobra ti je informacija posebno za nas koji ne možemo da idemo u inostranstvo . Cene su pristupačne pa se možda ni ne isplati ići.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
davorcalic
 Bio sam danas u Dekatlonu i rezultat je polovican.... kupio sam dva para poludubokih cipela za 20e komad i jedne duboke nepromocive za oko 40e... kacket za oko 5e i jedan kais za par evrica... bilo je dobrih stvari kosulja, majica i svega al nije bilo brojeva.. napr. majice i kosulje S, M , 2XL i 3XL nijedna L koja odgovara klincu... video sam sator sa tri prostorije za 100 e.. svega,duksevi strava za 10-15 e al nema brojeva samo malih ili jako velikih... cipele su vrh i jako sam zadovoljan.. slike sutra.. jedino je problem sto je od Plandista do Temisvara 90 km i sto do Dekatkona moras proci kroz ceo Temisvar.. nigde znakova sreca skoro svi znaju engleski pa nije bio problem naci inace... najeli se i popili kafu pa kuci.. svratili do velikog trznog centra na ulazu u grad... cene iste ko ovde... nije mi zao jer su cipele strava dobre i povoljne al zao mi lepih kosulja sto nisam kupio..
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
davorcalic
 Plitke cipele su 20e a duboke 37e...
davorcalic priložio/e:
19396955_1367746783320927_6114937238399366071_n.jpg 19366563_1367747803320825_473722302978046230_n.jpg

Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Kile_
 dobro je. A i zavisi kad s eode i kad im stigne roba ,ja sma bio u jesen pazario ekstra zimske stavri. Uzeo sma te plitke cipele tako oko 20e su bile.ali stvarno su dobre.izdrzljive vrh
Samo 300 i 4x4
 
arnotije
 Jel probao ko da naruci sa sajta? Nama koji smo na drugom kraju bi znacilo. Gledao sam cena na kupujm prodajem nije neka velika razlika na jedan ili dva artikla ali na vise nije bas zanemarljiva usteda. Ili ako neko planira da ide da se javi na pp da mu uplatim novac da uzme po nesto, naravno ako mu nije tesko.
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
davorcalic
 Drage kolege, lepa vest moj sin i član ovog foruma jovancalic je danas upisao šumarsku školu smer- šumarski tehničar u Kraljevu.... Mnogo se zahvaljujem kolegama Milan98 i givan na pomoći.... mnogo sam ponosan... želim mu da uspešno završi školu, da se zaposli u struci i da svoj posao obavlja časno i pošteno..
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
DakiNS
 Sve čestitke na odabiru i uspešnom upisu. Jovane , samo vredno radi i ničega se ne moraš bojati.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
givan
 

davorcalic kaže:

Drage kolege, lepa vest moj sin i član ovog foruma jovancalic je danas upisao šumarsku školu smer- šumarski tehničar u Kraljevu.... Mnogo se zahvaljujem kolegama Milan98 i givan na pomoći.... mnogo sam ponosan... želim mu da uspešno završi školu, da se zaposli u struci i da svoj posao obavlja časno i pošteno..


Davore,čestitam!!!
Takođe,i moj sin je istu skolu upisao i isti smer,tako da će biti kolege.
Javise kada dolazis u Kraljevo,pa da se lepo ispricamo!Bravo 2
 
Podunavac
 Čestitam zemo. Nek mu je sa srećom.
Tri prsta 2Kolce
 
arnotije
 Srecno bilo, puno srece u daljem skolovanju. Bravo 2
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
davorcalic
 

givan kaže:

davorcalic kaže:

Drage kolege, lepa vest moj sin i član ovog foruma jovancalic je danas upisao šumarsku školu smer- šumarski tehničar u Kraljevu.... Mnogo se zahvaljujem kolegama Milan98 i givan na pomoći.... mnogo sam ponosan... želim mu da uspešno završi školu, da se zaposli u struci i da svoj posao obavlja časno i pošteno..


Davore,čestitam!!!
Takođe,i moj sin je istu skolu upisao i isti smer,tako da će biti kolege.
Javise kada dolazis u Kraljevo,pa da se lepo ispricamo!Bravo 2


I moje čestitke vama Bravo 2 ...
Naravno da ću te pozvati... 03.09. dolazimo u Kraljevo, dan pred polazak u školu da ne bi ustajali rano ujutro jer mi treba 4h da stignem (250km) pa se čujemo... Još jednom se zahvaljujem na pruženoj pomoći jer je stvarno daleko... i ja bi se poneo u takvoj situaciji da nekom kolegi zatreba pomoć...

Zemo i Arontije hvala na čestitkama, to je hteo, to voli pa nek ide...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Acke
 Pozdrav kolege.

Da li neko ima ima mast od jazavca na prodaju/poklon? Ukoliko znate nešto o lekovitim svojstvima, još bolje ako je iz ličnog ili iskustva nekoga koga poznajete, koristilo bi da čujem i o tome. Meni je potrebna za ukočena leđa.

Ja ću pregledati temu Jazavac. A ukoliko ste negde već pisali o tome, možete da mi ostavite i link.

Hvala
 
Djurovic Djordje
 https://m.kupujem...0001919958

Nemam iskustva ali evo linka.
Svi smo mi ljudi, ali retko ko je čovek.
 
lakistrike95
 Ja sam imao jednu teglicu dosta davno, drugarov deda je imao problem sa kolenom, meni je mast stajala pa sam dao njemu, valjda je imao vodu u kolenu i jos neki problem i trebao je da ide na operaciju, sad bih slagao cega. Mazao je mesec dana mast i coveku je bilo mnogo bolje, na kraju nije ni trebala operacija.
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Lov uz pomoć Vabilica METODE LOVA 414 02.05.2018. 13:27
Trovanje pasa i prva pomoć KINOLOGIJA 68 06.05.2017. 23:31
Lov predatora uz pomoć mrciništa METODE LOVA 72 16.10.2015. 12:55
Lovački karabin i optika pomoć ORUŽJE - SVAŠTARA 47 07.04.2015. 13:03
LOVAČKI PAS-pomoćnik u lovu ili deo porodice KINOLOGIJA 30 01.11.2013. 10:22
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,209,754 posete www.srbijalov.com