Lov - Lovački portal SRBIJALOV - www.srbijalov.com - Forumske diskusije: Meopta

Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Video
 UPRAVA ZA ŠUME
 Lovačke pesme
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 Traži
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Da li mislite da će izbor Dragana Šormaza za predsednika LSS popraviti stanje u lovstvu Srbije, u LSS i u odnosima izmedju lovačkih saveza?

Stanje će se popraviti
Stanje će se popraviti
6% [12 Glasa]

Biće još lošije stanje
Biće još lošije stanje
37% [72 Glasa]

Neće se ništa promeniti
Neće se ništa promeniti
45% [87 Glasa]

Ne zanima me
Ne zanima me
11% [22 Glasa]

Glasova: 193
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 27.01.2014. 00:09

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije

Magazin PREDATOR

INTERMAKER
Galerija
lovacka ceka
lovacka ceka
Lovačka koliba, čeka, priroda.......
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Meopta
lupus
 posto me je DakiNS izminirao sa camcem, ponovicu pitanje sa sve slikom: gde je mesto ovoj "seriji" ili sta god da je u pitanju

lupus
 ...problem sa postavljanjem slike...

ali tu je link
http://www.franko...mer=190171

Podunavac
 Meni ovo liči na neki od Meopta optičkih nišana. Mercury ne postoji kao proizvođač optičkih nišana (bar koliko je meni poznato) i do sada se pod ovim imenom mogao naći samo obrtno-čepni karabin u nemačkim katalozima.
Ako je iz Meoptine proizvodnje onda se isplati pazariti ga. Pogotovo ako je povoljne cene, pošto Meopta zadnjih godina konstantno diže cene svojih proizvoda. Tako da sada optike iz serije MeoStar koštaju u proseku oko hiljadu evra. A za te pare se prodaje i Zeiss Duralyt. Tako da Meopta bez obzira na visok kvalitet više nije povoljna cenovno, nego se svrstala u srednju cenovnu klasu gde je konkurencija prilično jaka.
Tri prsta 2Kolce

Podunavac
 Sada vidim da joj je cena preko hiljadu evra, tako da sam mišljenja da je onda ipak bolje uzeti Meoptu za ove pare, jer meopta na svoje proizvode iz serije MeoStar daje 30 godina garancije, kada se prijave nakon kupovine na njihov internet sajt.
Tri prsta 2Kolce

lupus
 cini mi se da ga rade za Frankoniu ali je proizvodjač Meopta, na drugim site-ovima je jasnije

http://www.pfitzm...::285.html

Podunavac
 E ova cena je već povoljna za ovu optiku.
Tri prsta 2Kolce

lupus

Podunavac kaže:

E ova cena je već povoljna za ovu optiku.

kao sam razumeo, ovo je neka izvedba R1 sa drugim imenom, ostalo je sve isto. ako je tako onda je cena zaista popularna

zato sam i pitao da li neko zna nesto vise o tome. na zvaničnom site-u ne spominju ovu seriju

DakiNS
 Verovatno ima neke jeftinije modifikacije koje je Frankonia naručila , da bi promenila ime i cenu. Ne bi bilo prvi puta , setite se Zastavinog karabina koji je prodavan kao Mauser.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM

Barbarosa
 Pitanje je što su Zastavini karabini prodavani pod imenom Mauser? Ne videh na njima neke jeftinije modifikacije, a ni Mauser se nešto nije bunio...???
Da li zbog sankcija???

DakiNS
 Nisam mislio da se ugrađuju jeftini delovi , nego da nisu skupe izmene naziva ili možda nekog oblika , a na količinu verovatno dobiju dobar rabat , da bi bila opravdana razlika u ceni . Ima milion varijanti kako se neki proizvod istog proizvođača prodaje po različitim cenama. Napraviću digresiju . Velika većina štapova za pecanje pravi se u Kini , a cena je uslovljena natpisom na njima , ako je klot onda 1 E , ako piše Silstar 1,25 E , a ako piše Šimano 3 E , a sve isti štap iz iste fabrike sa istim performansama , tako to ide i u maloprodaji.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM

Planinko011
 Evo proste razlike kad sam uzeo auto bio je sa puknutom sofersajbnom, Kako je bila osigurana sa ucescem od 100e nova je kostala kod ovlascenom servisu ravno 1000e i na njemu pored oznake proizvodjaca PINGLTON (tako nekako) postoji logo SUBARU. Posto mi je lupio kamen sad na ovom mrazu puce sajbna na sve strane i sad bez logoa firme kosta 180 a za mene posto sam vec menjao sajbnu na caletovim kolima 150e.
Cek malo da razmislim dal da stavim sa logom ili neHmmm. E resio sam a znate i kako
Kad nasi pametnjakovici ne bi bacali rizlu po celoj Srbiji i kada bi majstori sa kamionima koji prevoze rasuti teret drzali cirade mozda bi covek i imao dilemu. Ovako dileme nema.

Tako i za tu Meoptu.

canis aureus

Podunavac

Оптика увећања 2-12x50 је најуниверзалнија могућа у средњој ценовној класи. Ја би препоручио Meoptu MeoStar R2 2-12x50 RD. А сада Zeiss (серија V8) и Swarovski (серија Z8) праве оптике распона увећања 8 x. Али су цене папрене.

Koja je cJena tu u susjedstvu Meopte MeoStar R2 2-12x50RD ?!? i imal ih polovnih da se najdu i za koje novce?
hFala ika
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim

dreger
 U Capriolu je nova oko 153000din.ili oko 1250 evra.

Podunavac

canis aureus kaže:

Podunavac

Оптика увећања 2-12x50 је најуниверзалнија могућа у средњој ценовној класи. Ја би препоручио Meoptu MeoStar R2 2-12x50 RD. А сада Zeiss (серија V8) и Swarovski (серија Z8) праве оптике распона увећања 8 x. Али су цене папрене.

Koja je cJena tu u susjedstvu Meopte MeoStar R2 2-12x50RD ?!? i imal ih polovnih da se najdu i za koje novce?
hFala ika

Canise Meopta MeoStar R2 2-12x50 RD sa končanicom 4C košta 9400 kn, što je oko 1253 evra. Na to ide povrat poreza od 20 % a može obično da se dogovori i popust na keš plaćanje od 5 do 10 % u prodavnici. Znači izašla bi oko 910-960 evra.
Polovnih nema jer je ovo nova serija, a ni R1 se baš ne nude polovne. Mislim da je zadnjih 5-6 godina Meopta najpopularnija marka optičkih nišana u RH i najbolji odnos cena-kvalitet. Zato se teško i nalaze polovne.
Tri prsta 2Kolce

Skoči na forum:
Reklame

REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV

PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.

Online korisnika
Online gostiju: 25
Online članova: 0

Ukupno članova: 4,253
Najnoviji član: pnbranko

Kalendar
<< Oktobar 2017 >>
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Rođendani Rođendan(i):

Poslednje vesti
Sednica UO LSS
Izjave Šormaza za Politiku
25. EVROPSKO PRVENSTVO ZA GONIČE
Sv. Jevstatije - Lovačka slava
Sednica skupštinskog odbora o lovstvu

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.

OfflineAdmin
· 21.10.2017. 23:38

Dobar pogled sutra.

· 14.10.2017. 20:53

Da uspesno otvorite sezonu

· 14.10.2017. 20:30

Svima koji sutra otvaraju sezonu, DOBAR POGLED Vebanje

OfflineAdmin
· 06.10.2017. 18:21

Zele iveli Rodjendan Srbijalov

· 04.10.2017. 07:48

Hvala na cestitkama i lepim zeljama, da ste mi zivi i zdravi jos mnogo godina iveli

· 03.10.2017. 20:05

Arnotije lave,sve najbolje,puno lepih lovova i jos lepsih lovkinja Namigivanje

· 03.10.2017. 19:58

Арнотије срећан рођендан. Да следећи прославиш у слободи и матици. Rodjendan iveli 3 Kolce

OfflineAdmin
· 03.10.2017. 12:34

iveli Rodjendan Srbijalov

· 20.09.2017. 23:53

колеги из белома све најбоље па да праве још бољу џебану (самим тим и већу продају и веће плате ;) )

· 20.09.2017. 18:35

Fićooo sve najbolje Rodjendan

58,723,343 posete www.srbijalov.com - www.srbijalov.rs - www.srbijalov.info - www.srbijalov.org - www.srbijalov.net