Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Nemački oštrodlaki - Deutsch Drahthaar


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Nemački oštrodlaki - Deutsch Drahthaar
Marko_1986
 Danas je zavrsen Hegewald takmicenje DD-a u nemackoj! Gde su bili i ucesnici iz Srbije. Predrag Markovic Mapac je zauzeo 68. mesto sa psom Jorkom od Beranjskih Vratnica i Nemanja Bogdanovic 144. sa Ana od Sulca!
Dobar Pogled svim clanovima i posetiocima Lovac 1saita. Srbijalov
 
don hose
 Dobrotvorna aukcija Odgajivačnice „OD ABAJE " Od Abaje Gavrilo Curcic
Dajem jedno kuče Nemačkog Oštrodlakog Ptičara (NOD) izuzetnog exterijernog - lovnog porekla na dobrotvornu aukciju, a fond bi išao za pomoć Marku Driniću koji je oboleo od leukemije (T-ALL Akutna leukemija) i leči se na VMA.
Mama kuja Žuna oštenila je trinaestoro mladunaca, od kojih osam brižno prehranjuje, a petoro od njih usvojila je kuja Iskra širokog srca. Jedno od tih pet (M ili Ž) malih boraca daje se na aukciju.
Ovom prilikom naglasio bih da iznos nije bitan, bitna je dobra volja i ljubav, jer oni život znače.
Mali borci preživeli su zahvaljujući dobroj volji i ljubavi koju su našli u kuji Iskri, koja ih prehranjuje uz svoje mladunče.
Aukcija će trajati do 28.06.2016. godine, a ponudjeni iznos možete pisati ispod ovod post-a.
Kuče se može preuzeti krajem jula.

AUKCIJA SE ODRŽAVA NA FACEBOOK-U, na mom nalogu, pa ako je neko zainteresovan
Elmer marka fazan

Jelen Lisica
 
don hose
 s32.postimg.org/wmsk85ws1/aaa.jpg

s31.postimg.org/3rlad4j7r/image.jpg
Elmer marka fazan

Jelen Lisica
 
lovac junior
 Aska(Dina)-Lux II vom liether-Moor*Alba von haus Pantelic(Baron II vom liether-Moor*Kimi von haus Pantelic)
Kinologija ZivioRodjoTri prsta 2
Elmermarkafazan
 
don hose
 s32.postimg.org/gcmbmuo5t/image.jpg
Elmer marka fazan

Jelen Lisica
 
lovac junior
 Aska(Dina)-Lux II vom liether-Moor*Alba von haus Pantelic(Baron II vom liether-Moor*Kimi von haus Pantelic)

Slike iz jutarnje setnje Smile danas nije lovni dan,pa smo obnavljali gradivo i spremali se polako za predstojecu sezonuNamigivanje
lovac junior priložio/e:
20160815_071324.jpg 20160815_071256.jpg

Kinologija ZivioRodjoTri prsta 2
Elmermarkafazan
 
karpatskivuk
 Jedna sa kraja lovne sezone,Benov i moj učinak

i66.tinypic.com/efgjzr.jpg
 
Rista
 Da li neko zna da mi pomogne.. Nabavio sam stene nemackog ostrodlakog pticara, muzijak.. zanima me kako da ga naucim da nosi aport sve dok mu ne dam komandu i uzmem??hvala ...Slike seneta uskoro
 
Sone__sone
 Boss 13 meseci
i68.tinypic.com/2euhg5f.jpg
i68.tinypic.com/1zbfn2f.jpg
i63.tinypic.com/207ssxu.jpg
i65.tinypic.com/117tpo1.jpg
i65.tinypic.com/kmgk2.jpg
i67.tinypic.com/1zytq8n.jpg
 
Voganjac
 Jel niko vise neprati ovaj lepi portalConfused....!!!
sta je sa tim svim nasim kolegamaHmmm.....!!
Voganjac
 
kukac
 ja sam novi pa ponekad svartim da vidim da li se nesto pise ali nema nista. Mozda postoji nesto na FB....
 
kolega_LOVEc
 Mrtvo more..skupilo sa svake strane pa izgleda svi digli ruke. Činjenica je da su svi forumi vezani za oružje kod nas prosto odumrli...ko hoće da komunicira po forumima gde se stvarno nešto može saznati i naučiti mora to na engleskom , ruskom i nemačkom.
Vim vi repellere licet
 
Djurovic Djordje
 Često ulazi i čitam postove, ali ne komentarisem. Kako idem u lov tako i komentarisem, a vec dve godine skoro da ne idem.
Svi smo mi ljudi, ali retko ko je čovek.
 
tomo vrbas
 Било је финих и квалитетних људи на форуму али су се сви охладили. Могло се доста научити али су сви заћутали преко ноћи и фале, баш ти људи да би форум оживео, а кад се све сагледа свака тема о лову је била прежвакана стотину пута.
 
kimi
 Katanac!!
Sve su priče ispričane, oni što su nešto znali su se povukli i ne javljaju se više. Do pre par godina si morao da uđeš na forum svaki drugi-treći dan ako želiš sve da ispratiš inače sigurno nešto preskačeš a sada je dovoljno da uđeš jednom mesečno i da pregledaš sve nove objave a to su uglavnom kupujem-prodajem i prazne priče za nabijanje upisa.
Ovaj forum gubi bitku sa brzim upisima na temu lova po društvenim mrežama ali ovaj forum ostaje kao vredno štivo ili enciklopedija lovstva kod nas. Kad god imam dilemu oko nečega bitnog svratim ovde da se edukujem jer je dosta tema ozbiljno obrađenjeno sa dosta argumenata.
Jedina tema po meni koja je slabo ili nikako obrađena su noćne optike u svakom smislu znači i kao ic i termali kako za pucanje tako i za osmatranje.
Hteli mi to da priznamo ili ne to je ono što zanima većinu lovačke populacije pogotovo mlađe. Svako bi od nas barem malo da 'virne' ako ništa bar iz radoznalosti. Znam da će sada moralisti da osude i pozovu se na zakon ali pre nego to urade neka odu u svoj lokalni sup i neka pitaju da li je dozvoljen dnevno-noćni nišan i šta je sve potrebno za nabavku istog.
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
Planinko011
 Da ne duzim van teme.
Ne treba biti malodusan i pored cinjenice da je malo zamrla diskusija i da su inace lovci sve stariji i nema dovoljno priliva mladih te da se omladina po gradovima otudjila od prirode a kamoli od lova.
Mislim da svako ovde ima neki svoj doprinos.
Da mi cerkice koji su osnovci ne procitaju ali kad sam vec bio dosta tanak sa matematikom, fizikom i hemijom ja niaam neko ko se trpa da savetuje mnogo oko balistike, termodinamike, labaratorijskih ispitivanja oruzje i municije.
Ali ono sto ipak poznajem je boravak u sumi, puno sati sa divljaci, drustvom, teranje sege, krckanje gulasa a ranije degustacije ( sada manje) i to se ovde nekad trudim da prenesem kroz lovacke price koje se trudim da lice na one koje sam slusao uzivo od mojih lovackih mentora.
Ovde sam i naucio dosta o kinologiji,pogotovo od Dakija, iako se na kraju nisam proslavio ali ipak mi je ostao neki zapis u dusi kao npr na neku devojku iz mladosti koja se zaboravlja.
Verujem da ce ovaj forum opet se aktivirati i privuci neke kolege punih iskustva koji su sada neaktivni a i neke mlade zeljne znanja.
 
maksin
 Meni su rekli da je ovo mesto gde je sve u vezi lova, da ima druženja, da možeš saznati svašta i diskutovati, ali baš nevidim da je takoFrown
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Nemački kratkodlaki KINOLOGIJA 6923 15.09.2022. 18:20
Nemački prepeličar KINOLOGIJA 33 30.05.2019. 22:05
Nemački lovni terijer KINOLOGIJA 1083 18.01.2018. 20:44
Oštrodlaki jazavičar KINOLOGIJA 90 13.02.2016. 23:08
Bosanski oštrodlaki gonič BARAK KINOLOGIJA 79 07.04.2015. 00:31
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,254,933 posete www.srbijalov.com