Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: NESTAJE LI LSS?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
NESTAJE LI LSS?
slavaplana
 U LSS je blagi HAOS posle U.O. na kome je Tatovic ustolicen na mestu Sekretara LSS!!
Sormaz od njega javno trazi da podnese NEOPOZIVU OSTAVKu za koju ovaj nece da cuje.........Sofija treba da podnese ostavku na mesto predsednika Sindikata radnika u strucnoj sluzbi koja takodje odbija da to uradi i sad je haos u LSS gde se svi svadjaju i gde varnice lete svakog dana!!!

Ono cega se plasio Sormaz ga je snaslo................da stvar bude gora SKOBIC preko svog predsednika iz OSIPAONICE uskracuje podsku Sormazu jer ga je Sormaz nacepio kad je video koliko je dnevnica imao Skobic u predhodnoj godini........zato mu je oduzeo rec na U.O. kada je Skobic isti napustio..........Sormazu zameraju kupovinu jednog lap-topa i neke opreme za lov koju je cim je stigao u LSS kupio u prodavnici ispod LSS!!!Navodno za to nije imao odluku U.O.????Sta ce covek kad mu je bas to bilo neophodno da povede LSS u pravom smeru.......Tatovic je smetnja promenama u LSS definitivno i ljudi oko njega ne dozvoljavaju da se vecina pita..........dovoljno je njima i da LSS ostane u granicama Beogradskog pasaluka i njima ce biti dobro...........samo odlukom suda u drugostepenom postupku sa podrskom koju Sormaz sada ima doci ce do CISCENJA LSS na svim poljima i izbor novih clanova U.O. i delegata Skupstine i ljudi koji sada sede i koji sada odlucuju ce biti razreseni sa svih pozicija......tek tada LSS moze da dozivi reformu prema potrebi lovaca...............do tada svadjajte se i dalje................
 
Lala
 Za nedovoljno upućene kolege: i Dragan Šormaz, novopostavljeni predsednik LSS, i Pero Škobić, stari/novi predsednik Nadzornog odbora LSS su iz istog Lovačkog udruženja u Osipaonici!!!

Osipaonica rules!!

Zanimljiv podatak, zaista, da se na dve od tri najvažnije čelne pozicije u LSS nalaze ljudi iz istog LU, od onoliko udruženja u Srbiji!?! Osipaonica je izgleda postala rasadnik kadrova u lovstvu!

Lovci Osipaonice su sigurno ponosni na svoje uspešne članove i na njihov dosadašnji rad i doprinos poziciji u kojoj je LSS, a posle intervjua Šormaza za Lorist TV, su sigurno oduševljeni poznavanjem lovstva, širokogrudošću i elokvencijom svog člana (lovci love dva meseca godišnje, u Makedoniji je kaubojština, savez će usvojiti Pravilnik o članarini (od kad to postoji?), prijemi i kokteli u hotelima sa 5 zvezdica, ono pominjanje Tita, ne zanima ga ko je šta radio u prethodnom sazivu, i da ne redjam dalje).
Svaka čast Osipaoničanima, kad imaju kadrovska rešenja ovakvog kalibra. I još su ga, kaže Šormaz, lovci molili da se prihvati funkcije? Nema informacija da li su i Škobića molili - ako jesu, ja bih ljubazno zamolio kolege lovce iz Osipaonice da prestanu da mole bilo koga više!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Acke
 

Lala kaže:
... I još su ga, kaže Šormaz, lovci molili da se prihvati funkcije? Nema informacija da li su i Škobića molili - ako jesu, ja bih ljubazno zamolio kolege lovce iz Osipaonice da prestanu da mole bilo koga više!


Možda je bolje da napravimo spisak molbi koje će da proslede svom kolegi. Ako je već toliko oran da ih usliši.
 
Evodija
 Znači u tome je problem. Jaooo
LSS je postao jedna velikaaaa O S I P A O N I C A članstva.Confused
 
Acke
 Osipaonica članstva i rasipaonica para.
 
Lala
 Evo mog favorita, dike i ponosa LSS, omiljenog spikera skupštine LSS, Marka Tice, koji se čak ni na terenu ne odvaja od mikrofona! Predano čovek radi, pa i prekovremeno, dok lovi sa svojim prijateljem Milanom Pažinom, predsednikom LSV. Nema podataka da li je prsluk sa amblemom LSS Milan Pažin obukao samoinicijativno (zlobnici bi rekli: 'menja dres'?), ili ga je Marko sa svojom poznatom moći ubedjivanja naveo da obuče taj prsluk, ili su proradili čarobni magnetići po kojima je Markić čuven? Kako god bilo, može lako da se desi da ova slika bude vesnik proleća za LSS, i možda najava nekih skorijih dogadjaja?
Gledajući Marka kako se utegao, srećan sam što je neko dalekovid na prsluku predvideo dovoljno dugačke vezice za kopčanje - ima tu prostora za još veći stomak!
Šteta što LSV nije štampao svoje ambleme na prsluke i delio zaslužnima, kakav bi to štos bio da Tica obuče prsluk sa amblemom LSV?!? Ala bi drug zamenik predsednika LSV bio srećan!!!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
slavaplana
 prva ljubav zaborava nema..............
 
Evodija
 To je najbolje što nam je Vojvođanska (kadrovska) narodna kuhinja i njen glavni Kuvar mogli dati.
Ako su to vesnici "lovačkog proljeća" , VISI-BABA i KUKU-REK.E ondaK će ova godina biti Cenzurisano HaHaHa
Jel to priprema za Jeremijino kanabe.ROFL
 
slavaplana
 Ima li glasa od Sormaza???Da ga nije Strucna sluzba rastrgla????
 
Lala
 Pitanje: da li je isplaćena plata za zaposlene u LSS?

Kanda da nije, ali ne smem da tvrdim!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
canis aureus
 ... šta će im plaĆe?!
DobićU dnevnice!
Jaooo
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Jank
 

canis aureus kaže:
... šta će im plaĆe?!
DobićU dnevnice!
Jaooo



Jes vala šta će im...Kako je to lepo...Ideš u lov, loviš svi ti nameštaju naaajbolju poziciju za odstrel...posle krkaš, piješ....i isprate te ka Vojvodu i još dobijeo DNEVNICU.... Ojhaaaaa...Shock
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
mrwa22250
 

Jank kaže:

canis aureus kaže:
... šta će im plaĆe?!
DobićU dnevnice!
Jaooo



Jes vala šta će im...Kako je to lepo...Ideš u lov, loviš svi ti nameštaju naaajbolju poziciju za odstrel...posle krkaš, piješ....i isprate te ka Vojvodu i još dobijeo DNEVNICU.... Ojhaaaaa...Shock

Valjda se to zato i zove BAJKA OD ZIVOTA.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Jank
 

mrwa22250 kaže:

Jank kaže:

canis aureus kaže:
... šta će im plaĆe?!
DobićU dnevnice!
Jaooo



Jes vala šta će im...Kako je to lepo...Ideš u lov, loviš svi ti nameštaju naaajbolju poziciju za odstrel...posle krkaš, piješ....i isprate te ka Vojvodu i još dobijeo DNEVNICU.... Ojhaaaaa...Shock

Valjda se to zato i zove BAJKA OD ZIVOTA.


Kad sam bio mali samo sam maštao "Kako da postanem lovac"......a sada sve mi se više vrzma u glavi misao "Kako da postanem funkcioner u LSS" ....Siroma
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
slavaplana
 LSS je u prosloj godini na ime informisanja lovaca sakupio od lovaca oko 31.000 uplata za lovacke novine !!!!

6.200.000din

od Drzave na ime DODELJENIH SRESTAVA za informisanje clastva LSS je dobio 1.500.000din!!!!!!!!

7.700.000 UKUPNO PARA


LSS je u 2013god. izdao dva broja novina koje su kostale 2.200.000din

na to treba dodati plate i honorare pa dolazimo do cifre od nesto preko 3.000.000din


KAKO GOD OKRENES I OBRNES FALI NESTO OKO 4.000.000din KOJE NE POSTOJE NA RACUNU LSS?????

GDE JE TAJ NOVAC VALJDA CE POPOVIC I NJEGOVI SARADNICI na celu sa urednikom lista znati pred DRZAVNIM ORGANIMA koji se ocekuju u LSS ovih dana znati da objasne...............mislim na POLICIJU.........


4.000.000din????????????????????


ISPARILO................................Iznenadjen

vazno je da se Popovic ugnjezdio na novu funkciju..............urednik verovatno zna gde je novac otisao......da ga nisu pozajmili radnicima strucne sluzbe za neki novi stan ili za drva jer je hladno u vidu nepovratne pozajmice??ili kredita bez kamate????Dragoljupe


koga jos briga za novine i ovu sicu od 4.000.000din?????????????

razmislite sta se drugo radilo............sto ce se tek otkriti.........

ima vremena..........polako.......................
 
slavaplana
 Lovci pitaju GDE SU NOVINE KOJE SU PLATILI?????
 
Lala
 Kako sad to, Slavo, pa zar predsednik Šormaz nije rekao da se neće vraćati na to ko je šta radio?!? Možda on neće, ali izgleda da neko drugi hoće!
Eee moj predsedniče...
Prema anketi na Srbijalov portalu, čak 53% lovaca koji su glasali smatra da Šormazov dolazak na čelo LSS neće ništa promeniti, a dodatnih 36% glasalih smatra da će stanje u lovstvu biti čak i lošije!?! Možda je ovakav rezultat posledica upravo stava novog predsednika da se neće preispitati rad prethodne garniture.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
slavaplana
 Ovo su stvari koje se ne mogu zaboraviti.................

mozda oprosti Popovicu greh trosenja namenskih para kao hriscanin ali ovo POLICIJA NEOPRASTA.......ali sacekajmo sta ce istraga da pokaze...........a mozda su pare tu negde..........tu oko nas......samo ih treba pokupiti............ili ih je neko vec pokupio.............HaHaHa


NAGRADNO PITANJE ZA LOVCE................GDE JE NESTALO 4.000.000din namenjeno za informisanje lovaca????

kude su pare bre???????????????ika
 
DakiNS
 Izgleda da će ZdrP opravdati nadimakShock
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
slavaplana
 tu su negde..zaturile su se na izvodu...........ROFL

informisanje lovaca nije ni malo jeftina stvar......za ovakvo informisanje LSS duguje svakom lovcu da plati jos............a ne da lovci placaju po 200din za novine koje prosle godine nisu ni dobili !Od 4 planirana broja stigla su im 2 a ostatak???????????????

bice...............Pantelic uredjuje.......Popovic placa........lovci gledaju gde su nestala placena dva broja novina.................posteno.........svi zadovoljni.................
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Ptičji svet koji nestaje DIVLJAČ 8 07.11.2014. 15:00
NESTAJE LI LSS? (Arhiva do 31.12.2013.) LOVAČKA UDRUŽENJA 5815 03.03.2014. 20:01
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,292,347 posete www.srbijalov.com