Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: ŠKOLA ZA LOVAČKI PODMLADAK


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
ŠKOLA ZA LOVAČKI PODMLADAK
Podunavac
 Zemo to ti u prevodu znači da kada saznaš ko je zvao LU, samo javiš Dakiju i on će da ga prebije na mrtvo ime. Grin
Nek te ne zabrinjavaju budale i sitne duše. Radiš dobro i na opštu korist, i samo tako nastavi.
Tri prsta 2Kolce
 
mrwa22250
 

Podunavac kaže:
Radiš dobro i na opštu korist, i samo tako nastavi.


A tek ces da uzivas u plodovima svoga rada,kada jednog dana krenes u lov sa svojim podmlatkarima.Tu ne moze da bude greske jer su lov zavoleli mnogo pre nego sto su uzeli pusku u ruku,a to je i sustina lova ciji je odstrel samo finalni deo.Ja uvek trubim ovim mojima(ali uzalud)da je loviste kao i dvoriste.Cele godine cuvas,hranis,pojis,lecis i ako si sve odradio kako treba mozes iz tog dvorista jedan deo da izneses.Ako si slucajno preterao u iznosenju,dogodine te ceka prazno.E onda ili ruku duboko u dzep pa kupis od onih koji su pametnije gazdovali ili da se nadas da ce nesto iz komsiluka dolutati(a to moze trajati godinama).
A sto se tice onih koji bi da zabijaju klipove u tockove,toga je uvek bilo i bice.Na kraju krajeva,ko si ti da podmladjujes lovacku organizaciju,kad se "veciti"polomise da je uniste.

Dobar pogled i puno pozdrava za Tebe i ekipuOdobreno
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
davorcalic
 ma ko ih sljivi nek zovu,tek ce imati povoda....
samo da vidite plan i program za narednu godinu.... ludilo... jos samo par detalja da sredimo ja i upravnik.... uzgred odlozen je zoovrt zbog kise...
Zemare, ja cu im zacepiti usta nasim radom...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
davorcalic
 Eeeee... ovo je bila prava stvarčina za nas od portala... ovo neću zaboraviti "čika" Lali.... u subotu smo bili domaćini ekipi kanala "Lov i ribolov" na snimnju novog serijala "PRIČE IZ LOVIŠTA" a glavni glumci bili su naši podmladkari.... gosti su nam bili: snimateljka Isidora, snimatelj Đuro Skendžić i novinar Dušan Knežić... i naš dragi prijatelj "čika"Lala.... A što "čika" to pitajte klince,posebno našeg člana jovancalic-a koji ga mnogo gotivi...... malo smo se družili u domu LD Zec iz plandišta a potom otišli u lovište u avanturu... tamo su snimani prvi kadrovi sa dve kamere... tema ove emisije je bila Početak zimske prihrane i i iznošenje soli i solišta.... malo je bila gužva pa smo se nas dvoje i oko 13 članova podmldaka jedva zgurali u dva terenca.... po povratku u dom svako je rekao po nešto... posle snimanja smo nastavili kod mene... Neznam šta sam govorio nesećam se ničega jer sam imao termu do bola....
šta da kažem.... HVALA, HVALA, HVALA..... idemo dalje
Jedino što sam propustio, verovatno zbog treme je da se slikamo... da nije Lale nebih imao ni jednu sliku...I da istina je, igrao sam na stolu od sreće....Smeko
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
ssekir75
 даворе, шта би са тим штампањем? има квоте, нема квоте?
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
Milan__
 Davore,kad ce to biti emitovano ? Confused
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
davorcalic
 

ssekir75 kaže:

даворе, шта би са тим штампањем? има квоте, нема квоте?

Biće, biće... nesmem da otkrivam detalje za sada... a nešto nemogu da postavim slike.... imaš na Školici... https://www.faceb...=bookmarks
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
davorcalic
 

Milan__ kaže:

Davore,kad ce to biti emitovano ? Confused


Milane, neznam... čini mi se ili od ovog meseca ili od sledećeg počinje serijal priče iz lovišta... čim bude, ovde će se objaviti...
https://www.faceb...=bookmarks

... i da ti kažem, od velike treme nisam rekao ni pola od onoga što sam hteo da kažem...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Milan__
 Jedva cekam da vidim Grin
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
davorcalic
 Komisija za prijem lov.podmladka LU "Brzava" iz Plandišta organizuje jednodnevnu ekskurziju u Beograd 11.03.2017 na sajam lova i ribolova i takođe posetu Beogradskom zoovrtu...
prevoz je obezbeđen, putuje ukupno 16 najmlađih članova podmladka i dva vodiča- moja malenkost i Predrag Peđa Stefanovski... uzgred da kažem da smo primili još dva podmladkara, jednu devojčicu i jednog dečaka... čekam još oko 4 prijave, siguran sam da ću ih dobiti odmah posle ove ekskurzije...
Sad nam je i autobus mali a kako smo krenuli, trebaće nam cela kompozicija voza da bi svi mogli da idu na druženja...
Inače sam "nestrpljivac" ali ipak neću napisati ono šta znam vezano za ekskurzije podmladkara, samo detalj da ih do maja očekuje bar
3-4 putovanja s tim da je jedno VELIKO iznenađenje a i vi ćete biti izenađeni domaćinom!? Pljušte pozivi na sve strane...
Pišem u nedelju utiske i biće po koja slika...

Ako neko od kolega hoće da nam se pridruži sa klincima, nek mi se javi 0631240566... može sa nama u šetnju zoovrtom... baš bi bilo lepo..
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
mrwa22250
 Zemara,sta da ti kazem.Sretan si covek.Sve najbolje u radu sa buducim kvalitetnim ljudima a samim tim i dobrim lovcima-bravoBravo 2.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
davorcalic
 E zemara moj, hvala ti.... sve je to što radim iz ljubavi i nije mi teško, al što i ja ko neko dete ne mogu da zaspem od uzbuđenja, e to me ubi... uvek ne ispavan idem...

Bem ti lov i ko ga izmisli...aaaaahhahahah
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Podunavac
 Svaka čast zemara, trud ti se isplatio. Dižeš ovo na jedan viši nivo. Svi drugi mogu samo da uče od tebe. Sve čestitke na uspehu. Koji je za ove naš uslove stvarno grandiozan. Bravo 2Odobreno
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 Davore ti si pionir nove generacije lovaca koji nesebično troše svoje resurse za mlade naraštaje lovaca. Samo nastavi imaš našu punu podršku.Bravo 2
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
klaja
 Davore kralj si,sve čestitke...Bravo 2Bravo 2Bravo 2
B)Opsta situacija je dobra.Neprijatelj se povlaci na svim linijama.Vojvoda Zivojin Misic
 
davorcalic
 Hvala na čestitkama, malo sam zatečen lepim rečima i podrškom.... hvala vam... da se ne uobrazim aaaahahaahha
ma šalim se....
i srbijalov i svi vi ste deo ovoga... a možda to ni neznate al objasniću vam kad se vidimo...

Joj odakle početi... jedino sam se plašio kiše koju su najavljivali al eto sreće pa je nije bilo.... autobus pun dece, odmah su sve pojeli i popili što smo im spremili za put a nismo ni došli do Alibunara (25km)... imali smo dvojicu dečaka i jednu devojčicu novajlija koji su u početku ćutali a posle ko da su sa nama od prvog dana...inače imamo dve devojčice u podmladku...Smile
prvo smo obišli sajam nautike a najveću pažnju nam je privukao "kapetan" u suknjici na jednom štandu i od 148 slika "njega" ima na bar 80.... od plovila najviše smo se zadržali kod lovačkog čamca HUNTER X u CAMO verziji.... imali smo vremena i obišli smo sva plovila i sve "kapetane"....(u suknjama).... u hali 1 prvi štand je bio od LSS-a i dočekao nas je ljubazni čovek kome sam zaboravio ime tj. nisam ga dobro razumeo i koji nam je sa velikim strpljenjem pokazao i opsao sve trofeje koji su izloženi na njihovom štandu.... onda je bilo kud koji-mili moji.... najviše su se zadršali kod štanda sa simulacijom gađanja u mete a ja sam imao čast da upoznam i popričam sa gosp. Subotić iz NAOS-a i samo načelno dogovorio moguću saradnju vezanu za seminar o bezbednom rukovanju oružjem... a i dotakli smo se i drugih tema al nebitne su.... klinci su pazarili šta je kome trebalo slikali se i ogladneli pa smo požurili u zoovrt na ručak.... odmah na ulazu pitali smo za restoran i oni su jeli i jeli i jeli pa ajkule im nisu ravne.... u zoovrtu smo bili od pola 12 do 16h... klinci siti pa i se nije žurilo... pogledali smo sve i jednu životinju i obišli sve i jedan kavez.... sreća u onu moju knjigu pa sam znao dosta toga da objasnim i prepoznam jel nema natpis sa imenima životinja na svim kavezima.... nisam ni znao koliko znam.... od latinskih naziva do životnih navika....
A disciplina koju sam video kod te dece je zapanjujuća... to mirno nit jure nit viču nit se tuku- milina jedna od dece... i da im kažeš i pokažeš....
Ja sam zaista srećan čovek...
Još samo da pohvalim i da se zahvalim mome šuraku, kolegi lovcu i našem kolegi sa foruma Predragu Stefanovskom na pomoći i da ga najavim kao novog člana komisije za lov.
podmladak... jako mi pomaže u zadnje vreme i ništa mu nije teško....
I da ne zaboravim za kraj, pozvali smo Lalu i poželeli mu zdravlja i svako dobro i on je nas takođe pozdravio...
i eto prođe dan, sutra će svi da prepričavaju dogodovštine kojih je najviše bilo u autobusu, znate i sami kako je bilo na školskim ekskurzijama... ludo i nezaboravno...
ko nema fb evo linka sa slikama https://www.faceb...054844111/
a ovde ću postaviti dve jel ih ima oko 150....
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
davorcalic
 ....
davorcalic priložio:
17_3.jpg

Žena mi Makedonka....ena Shock
 
davorcalic
 .....
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
davorcalic
 i kapetan od belu ladju...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
DakiNS
 Šta reći osim - B R A V O D A V O R E.

( a kude su ostale slicke sa kapetan na belu ladju)
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
LOVAČKI PSI PRODAJEM 22 01.08.2022. 20:38
LOVAČKI SUD ČASTI LOVAČKA UDRUŽENJA 7 10.04.2021. 21:13
LOVAČKI NOŽEVI PRODAJEM 6 07.02.2020. 07:07
LOVAČKI PSI KUPUJEM 12 11.11.2018. 09:22
VOJVOĐANSKI LOVAČKI GLASNIK LOVAČKE NOVINE 45 17.06.2016. 20:52
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 19
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,226,982 posete www.srbijalov.com