Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lov i zaštitarske NVO


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lov i zaštitarske NVO
Podunavac
 Нисам ни знао шта се дешава са мојом сликом коју сам поставио овде у недељу. Данас ме човек зове да ме обавести да су ме ови идиоти ставили на Фејс и да има свакаквих погрдних коментара. У почетку сам плануо, али сам се брзо смирио. када би се човек секирао ради сваког идиота који износи своје мишљење умро би од секирације. Тамо ме напада нека недо.ебена кобила и неки педер.ић који вероватно ни војску није служио јер нема муда. А неколико таквих дегенерика њима сличних им лајкују уписе. Ма могу сви да ми се нафлаутају. Ништа лоше на тој слици нема. Нити илегално. Одстрел зеца као и хиљаде других. Одећа ловачка, зеца држим по ПС-у, пушка ловачка, одстрел по календару лова у држави у којој сам био у лову.... Могу само да ме мрзе.
Они са тим показују колико поштују државу у којој живе и која је донела законе о лову. А тим својим идиоским коментарима и весељу кад неко у лову погине показују кави су људи. Олош који није вредан секирације и помена. Они имају неки озбиљан проблем у глави за који им треба добар психијатар или установа за ментално оболеле. Имам довољно проблема у свакодневном животу да би се оптерећивао са мишљењем оваквих ништарија.
Tri prsta 2Kolce
 
Acke
 Slažem se sa Dakijem i smatram da sajt i forum treba da ostanu otvoreni i pristupačni svakom licu. Da čita ili, pod već ustanovljenim uslovima, piše.

Ovaj sajt zajedno sa forumom ima visok edukativni i informativni karakter i zato ono što se na njemu piše treba da bude dostupno javnosti. Lovačkoj, ribolovačkoj, entuzijastima i istinskim ljubiteljima prirode kao i svakoj drugoj osobi koja se za ove teme zainteresuje.

Nemamo šta da krijemo. Naprotiv, ovo mesto treba koristiti da se prave lovačke vrednosti plasiraju u javnost.
 
mrwa22250
 

Podunavac kaže:

Нисам ни знао шта се дешава са мојом сликом коју сам поставио овде у недељу. Данас ме човек зове да ме обавести да су ме ови идиоти ставили на Фејс и да има свакаквих погрдних коментара. У почетку сам плануо, али сам се брзо смирио. када би се човек секирао ради сваког идиота који износи своје мишљење умро би од секирације. Тамо ме напада нека недо.ебена кобила и неки педер.ић који вероватно ни војску није служио јер нема муда. А неколико таквих дегенерика њима сличних им лајкују уписе. Ма могу сви да ми се нафлаутају. Ништа лоше на тој слици нема. Нити илегално. Одстрел зеца као и хиљаде других. Одећа ловачка, зеца држим по ПС-у, пушка ловачка, одстрел по календару лова у држави у којој сам био у лову.... Могу само да ме мрзе.
Они са тим показују колико поштују државу у којој живе и која је донела законе о лову. А тим својим идиоским коментарима и весељу кад неко у лову погине показују кави су људи. Олош који није вредан секирације и помена. Они имају неки озбиљан проблем у глави за који им треба добар психијатар или установа за ментално оболеле. Имам довољно проблема у свакодневном животу да би се оптерећивао са мишљењем оваквих ништарија.



Ja za svaki slucaj,necu vise prvi da ti cestitam,pa da se i moje dragoceno face vucara po tim peshovanskim profilimaROFL
U svemu se slazemo osim u jednoj,bitnoj stvari.Meni ne mogu ni da se naflautaju.Mnogo cenim svog vrshnjaka da bih ga izlagao takvim egzibicijamaNamigivanje
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
DakiNS
 http://www.srbija...ost_197336

Meni bi poseban merak bio loviti sa puškom koju su tapetari kupili.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
tomo vrbas
 Pa je posebno izneti u lov na prepelice i zahvali ti im se jednim snimkom!Grin
 
Lala
 Srbijalov portal će ostati otvoren za sve, bilo da su lovci ili ne. Jedna od svrha postojanja ovog portala jeste i popularizacija lovstva, a ne zatvaranje u sebe.
Velika većina ljudi samo čita, kako članovi Srbijalov tako i gosti. Statistika posećenosti portala jasno pokazuje koliko se prati ovo što se piše ovde. Ako na portalu od 50 gostiju nelovaca svojim pisanjem zaintirigiramo makar jednog čoveka da postane lovac, uspeli smo.

Zatvoreni forum mi se ne dopada, jer jedan isti krug ljudi vrlo brzo iscrpi teme i ideje, pa se počne vrteti u krug, sa jednim te istim komentarima, a bez dovoljno 'sveže krvi', prepričavajući šta je bilo, a ne gledati unapred i iznositi nove ideje, makar i pogrešne. Kvantitet radja kvalitet.

Verujte mi na reč da je naše javno pisanje itekako uticalo da situacija u lovstvu ne bude još gora nego što jeste. I verujte mi na reč da ljudi koji donose odluke u lovstvu i koji su na ključnim pozicijama još kako prate Srbijalov. Neće valjda da prate Jeremiju, kad on piše onako kako vetar duva i odakle lova curi.

Dakle, ostajemo otvoreni, kao što je i počeo Srbijalov, tako će i nastaviti. Neki starai aktivni članovi više nisu aktivni, pojavljuju se novi, pa će neki od njih odustati od pisanja, ali doći će drugi... Gde piše da ću ja doveka administrirati ovde? Evo, čisto kao najava, u narednih nekoliko meseci ću odlučiti da li ću i dalje da budem ovde i pišem, a bogme i da li ću da odustanem od lova ovakvog koji se pretvara u nešto što sve manje ima veze sa lovom kakav je bio kada sam postao lovac. Neke najave i neka dešavanja o kojima ne bih javno će, ukoliko se ostvare, da mi ogade lov. Neki ljudi-lovci i lovački funkcioneri, a bogme i neki državni službenici koji se bave lovstvom su mi se odavno ogadili. Ostao je lov sai sve manjim brojem pravih lovaca, koji drže do sebe, morala i do lovačkog kodeksa.
Previše je go.vana se nakotilo, i previše lopuža, secikesa, hohštaplera i skotova koji bi i dupe prodali za ponešto bilo šta. Previše za mene. A još više me nerviraju i odvraćaju od lova oni koji vide i znaju šta se dešava, vide kuda sve ovo ide ali ćute i neće da se mešaju. Figurativno: Neće da gaze oranje zbog zeca, nego bi da ostanu 'čistih čizama'.
Lovci su najveće govance pojeli kada su dozvolili da se dnevna politika ovoliko umeša u lovstvo, zapamtite šta vam kažem, a ne pričam napamet.
Možda se učlanim u zaštitare? Ne znam koliko bi Ružić platio transfer Lale sa Srbijalova u DZPPS? Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
AcaNik
 

DakiNS kaže:

http://www.srbija...ost_197336

Meni bi poseban merak bio loviti sa puškom koju su tapetari kupili.


Какав би ово секс био! Smile
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Planinko011
 http://www.kurir....ak-2630329

Eh, Kad bi Orban hteo da uzme srpsko drzavljanstvo.
 
tomo vrbas
 Mislim da je bolje da mi uzmemo Madjarsko jer ako on uzme Srpsko iskvarice se covek za mesec dana pa ce biti gori od ovog nasega jadova sto nesme da pisne ni jednoj NVO organizaciji!
 
mrwa22250
 Orban je drzavnik za respekt.Ovde kod mene su lokalni mesozderi popyzdeli kad je krenulo postavljanje ograde,uz ono cuveno(mamu,sestru,babu....).Kad sam ih pitao da li su oni ogradili svoja dvorista,rekose jesmo pa sta.Pa sta vam onda smeta sto je i on ogradio svoje.Ja sam cesto u shopingu u Madjarskoj i nisam primetio nikakve poteskoce u prelasku granice,ali na registrovanom prelazu sa urednom putnom ispravom.Ovi sto hoce preko livade,neka traze sebi drugu marsrutu.
P.S.kolege koje su lovile kod mene videle su koliko srnece divljaci imamo bez obzira na zicu.Sa druge strane ima revira gde ne mozes pronaci papak u snegu,mora da je za to kriv OrbanTrt Milojka

A jos ako progura isterivanje raznoraznih NVO go.vana iz drzave-Orbana za predsednikaTri prsta
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
AcaNik
 Јесте мали офф
Читао сам скоро на неком форуму да је тај тим око Орбана био изненађен колику он подршку има међу Србима и како имају разумевања и дају подршку за његове потезе у односу на домаће маџаре.
Ваљда је то једини њихов државник којег волимо или тако нешто.
Изгледа да се они више не сећају Витешког Грофа Телекија.
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
DakiNS
 Koji su ovo "stručnjaci" ! Kopija sa tapetarskog FB.

Ovog mišara ubio je "ljubitelj prirode". Krivolovac. Neko ko nosi pušku. Strogo zaštićena ptica ubijena je iz vatrenog oružja i okačena na drvo blizu Velike Plane. Da su naši poljoprivrednici obrazovaniji, za svakog ubijenog mišara, vetrušku, sovu, lisicu, šakala, kunu i lasicu tražili bi odštetu od onih koji ih ubijaju i truju jer ove životinje love glodare.

Kako se uvlače po potrebi poljoprivrednicima , a kada su ti isti poljoprivrednici trovali miševe i potrovali uzput grabljivice , hteli na krst da ih razapnu , no sve se brzo zaboravi ako je upereno protiv lovaca.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Macvanski lovac
 I ona voli grlice
Macvanski lovac priložio:
16682003_1554405167903280_1515662739361932453_n.jpg

Rodjen da budem lovac
 
DakiNS
 Danas u jutarnjem progeamu RTS gostovao je jedan od posmatrača ptica . Mogu reći da je pohvalno što su pokrenuli inicijativu edukacije dece po školama sa izletima u prirodu. Kako po starom običaju nisu mogli da zaobiđu lovce, instruisano pitanje , vezano za prolećnu seobu ptica, bilo je i o krivolovu . Apostrofirana je njihova saradnja sa policijom i pravosudnim organima . Mislim da bi učmali LoSoSi i LoSoVi - perjanica lovstva mogla mnogo da nauči od ptičara , ali oni rađe ponavljaju staru praksu svojih prethodnika , a to je konstantan nerad i intenzivno trošenje lovačkih para.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
tomo vrbas
 https://www.faceb...hc_ref=ADS

Ovaj decko definitivno ima problema sa mozgom!
 
tomo vrbas
 E jbg nije to sto sam hteo da prikazem inace decko prica o nekim "ne proverenim" informacijama o nekih 70-80 miliona evra proneverenih na kastraciju pasa lutalica.
 
DakiNS
 Pošto znam da tapetari redovno prate naš forum , evo pitanja za njih : Kakve su vam aktivnosti u sprečavanju požara koji ugrožavaju staniše ptica? Zašto resurse ne koristite da špijunirate piromane , da li zbog toga što ne nose oružije i nisu primarni za sticanje uslova za nove donacije? Kolege ima li neko pristupa njihovoj stranici na FB da im postavi slična pitanja ?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
AcaNik
 На сликама које сам скоро качио се могло видети како је код нас изгорело. У недељу видим да је и код других слично.
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Tomash
 Kolege lovci,

Posebno na delovima lovišta gde je bilo požara, MORAMO više obratiti pažnju i IZNOSITI HRANU!
Jer na tim zgarištima divljač NEMA ŠTA DA JEDE.

Nedajmo da nas štetočine i neljudi pobede...

Nije teško, 4-5 kolega izađu zajedno da meze u prirodi, popričaju po neku, 15 kila svaki u ranac i nije baš ni teško, a plus taj ranac ti i greje leđa Smile

I nedeljno jutro lepo provedeno Smile

Još ako Udruženje dozvoli, izvadite dozvole za lov predatora, pa ako nešto izleti ili natrči od štetočina, da još malo pomognemo toj napaćenoj divljači.....ipak i divljač koju gajimo ostaje bez zaklona, koliko je njoj teško, predatorima je sve lakše.

Ide naleganje jaja, srneća divljač je sada bremenita, hajde da pomognemo!
U stvari ne da pomognemo, nama je to obaveza, u suprotnom smo isti ko oni hebeni zaštitari!
 
Dakisa
 Pa kolega radimo mi sve to,bar se nadam vecina nas. skoro svaki dan sam u terenu. ali bi stvarno voleo da prijavim nekome idiote koji pale po ataru sve zivo,i da vidim da li ce neko nesto da uradi. a siguran sam da nece... Sad jednog majmuna sam video da pali suvi kanal izmedju dva oranja???! Pitao sam ga iz kog razloga,naravno nije imao odgovor.... Onda je morao da gasi nogama Cenzurisano Palica
lov je nacin zivota...
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,227,050 posete www.srbijalov.com