Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lov i zaštitarske NVO


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lov i zaštitarske NVO
DakiNS
 Zeleni lažljivi smradovi pokrenuše široku kampanju protiv lovaca. Pare za plaćene izmišljotine kao što znamo dobiše protuzakonito iz Uprave za šume .
Kolege pokušajte malo računati , od pedesetak hiljada lovaca možda samo trećina ima uslove za lov prepelice , znači oko 17000 , od tog broja lovaca možda 20% uopšte lovi prepelicu . I ko je taj koji može i na osnovu čega , da barem polovinu tih lovaca optuži da krivolove. Koliki broj bi trebao svako od nas koji je love da uopšte regularno ulovi prepelica , da bi barem prišli brojki od 125000-175000 koju trpaju kao istinu o krivolovu.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Kile_
 TAKO JEE!! https://www.youtu...u9APnGd6rY

https://www.youtu...3mUdc8Yc4E
Samo 300 i 4x4
 
AcaNik
 Да не почне и код нас овако?
http://oslobodjen...zivotinja/

Ova vest ide na naslovnu stranu! Zasluženo!
Srbijalov Admin Tim

Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Podunavac
 Mislim da u Srbiji lovci imaju kraći fitilj i da niko ne bi stisnu m.da da stane pred puščanu cev. Premda možda i grešim. Bilo je dosta slučajeva gde su zeleni tražili vabilice i ometali lov. Nema tu nikakve razlike. Stvar je u tome što lovci love u skladu sa zakonom, imaju uredne papire i nisu u nikakvom prekršaju prilikom izvođenja lova. Oni koji ometaju lov na ovakav način treba da dobiju prekršajnu prijavu. Samo treba naći po kom članu zakona ih se može teretiti. Ako ništa drugo za narušavanje JRM-a ili dovođenje u opasnost sebe i drugih. Verujem da bi se lako moglo nešta naći.
Tri prsta 2Kolce
 
Planinko011
 Ja bih gledao da nastavim lov u punom trajanju i ako fazan poleti nece moci i ti sektasi a zec takodje kad potrci ne moze da pokrije celo polje.
E sad ako se dohvati cevi puska ima i kundak. Mozda i ne bi ako nisam bas ljut ali sam siguran da ovi sektaski izrodi u nas ne mogu po blatu ici 6-7 sati.
Iskreno za vabilice se ne zalim ko je alav da lovi uz njih i neka odgovara..Ja sam par puta lovio pre 7-8 godina uz njih a nisam ni znao da nisu dozvoljene a ne idem tamo u lov gde znam da ce ih biti.
 
AcaNik
 Како јавља Снајпер Хантер, овако холанђани уништавају гуске у гасним коморама пре него и полете а овамо плаћају зелене да нам забрањују лов.
Гамад!

https://www.chass...-hollande/
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Max011
 https://www.cins....og-susenja

Tapetar je lupetao gluposti pa je naleteo na Ministarstvo!
Sad ću ja samo tetki lek da dam! Dikh tu kava ?!
 
DakiNS
 Neverovatno je sa koliko bezobrazluka i bahatosti nastupaju tapetari.

Zbog posečenih stabala Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije uputilo je protest nadležnom Ministarstvu za zaštitu životne sredine i rukovodstvu Nacionalnog parka Kopaonik sa zahtevom da im se hitno dostave informacije o ovom događaju.

Yebo ministarstvo koje svaka džukela može da zapiša.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
tomo vrbas
 http://www.blic.r...na/ybr975k
 
Podunavac
 Некада је ово било нормално и скоро свако друштво је имало полигон за обуку паса. А сада се сви згражају на ово под утицајем запада. Али се нико не згража на то што нам све више народа преврће по контејнерима тражећи одећу и храну. Тотално смо застранили као друштво.
Tri prsta 2Kolce
 
sasaruma
 Jedina istina u celoj zaštitarskoj priči,je ta da svaki zaštitar ima bar jednog pretka LOVCA a isto tako je istina da niti jedan zaštitar nema niti jednog pretka ZAŠTITARA.I još ne mogu da utvrdim tačno da li je to u opšte srpska reč,što govori da su oni u ovoj zemlji nelegalna stvorenja i strani agenti i strani plaćenici koji svojim aktivnostima podrivaju ovu zemlju i njen narod .
 
tomo vrbas
 Eno tamo u vezi onih 38 miliona dinara za lovstvo neki Sasaruma pise kako na Srbija lov portalu pozivaju na dislajk da nisi ti kolega taj ili te zeleni uhvatili na zub?
 
sasaruma
 

tomo vrbas kaže:

Eno tamo u vezi onih 38 miliona dinara za lovstvo neki Sasaruma pise kako na Srbija lov portalu pozivaju na dislajk da nisi ti kolega taj ili te zeleni uhvatili na zub?
ne nisam taj.Od kud sada sumnja u mene hahahahahaha
 
Lala
 

sasaruma kaže:

Jedina istina u celoj zaštitarskoj priči,je ta da svaki zaštitar ima bar jednog pretka LOVCA a isto tako je istina da niti jedan zaštitar nema niti jednog pretka ZAŠTITARA.


PODRŽAVAM! Smile

Btw, ovih dana sam iskopao još jedan kanal preko kojeg zaštitari muzu neke fodacije. Neću da otkrivam o čemu se radi, ali znam da sam naišao na otprilike 70 projekata raznih, gde su imena korisnika npr. naš omiljeni lik Milan Ružić, pa onda perspektivni Marko Tucakov i još dosta zaštitara od kojih su neka imena meni prilično poznata iz antilovačke kampanje.
Neka ih, samo neka oni rade svoj posao, ima tu i čestitih stvari, a i izvlačenjem para od stranaca rasterećuju domaće fondove, i poboljšavaju devizni priliv naše zemlje. Smile

Bolje da se pokriju ušima i da ne čačkaju lovce, neka rade svoj posao, a krivce za narušenu ravnotežu u prirodi ipak neka potraže na nekoj drugoj strani - lovci nisu idioti da uništavanjem divljači i istrebljenjem vrsta seku granu na kojoj sede.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
davorcalic
 Vise me nerviraju ovi "okolo" sto podrzavaju zastitare lupanjem i lupetanjem nego zastitari.... samo da znate koliko njih zastitara ima oceva, brace i prijatelja lovaca pa cak su i sami lovci... gosp. Atila Agoston je predsednik i lovac u LU "Emil Talijan" u Novom Knezevcu i pritom ornitolog i clan dzpps-a... da nepisem dalje o onoj zastitarki koja je bila u emisiji Vice sa Ruznicem, njen otac je lovac... ornitolog i clan dzpps M.R. (nebi da je mesam jer je poznajem kao celu joj familiju) otac lovnik, brat lovocuvar, brat od strica upravnik lovista, i cela familija je lovacka i cine grupu u LD.....
Nije to neka vazna stvar, nego sto me nerviraju komentatori u zadnje vreme da je to strasno.... nazivaju nas pogrdnim nazivima i niko nereaguje na to, iako pise da se uvredljivi komentari nece objavljivati, to se objavi znaci podrzava.... ma vec sam pop...deo
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
DakiNS
 Ako je plaćen tekst (u šta ne sumnjam) onda ima neku funkciju. Nama je poznatao da se radi o uništavanju lovstva , tako i administratori stranice neće da objave komentare koji idu u prilog lovcima . Objavljuju se samo plaćeni komentari. 021 prednjači u tome.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
tomo vrbas
 http://www.kurir....u-ilindenu

E pa ovi novinari su stvarno za macolom u glavu! KRDO pasa lutalica pa ebem ih u njine diplome i one koji im ih dadoše!
 
DakiNS
 Izvod iz biblije:
Uzmi oružije svoje, tul i luk,i izađi u planinu, te mi ulovi lov;
1 Мој. 27:3

Nigde nisam našao da pominju ni (V)Eprove , ni kibicere.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
AcaNik
 Не вероватна подударност да не може да се уђе на форум чим зелени зликовци имају организован напад на ловце. Овај пут је то ово зло на које наравно неће реаговати ни један савез јер су они у дилу са њима.
https://www.faceb...7545918161
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Dakisa
 Nisam upucen mozda,a koji su to prirodni neprijatelji divlje svinje u vojvodini koje istrebljujemo? Lavovi? Kad vec pricaju o unistavanju useva,a svinja prednjaci u tome
lov je nacin zivota...
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,213,956 posete www.srbijalov.com