Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Namerni i nesrećni slučajevi


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Namerni i nesrećni slučajevi
Boban
 Prodao sam jednom coveku u Aleksinac pre nekih 1,5 meseci muzjaka i zenku NKP starosti 2 mes.
Pre sat vremena mi javlja da su mu stenci nastradali$aAa
Kada ih je sinoc hranio sve je bilo u redu, malo se sa njima igrao kao i obicno nahranijo i otisao sa porodicom
kod drugara na nekom slavlj.
Kada je jutros ustao i otisao da ih nahrani kaze da uvek kada ga cuju u dvoristu laju i cvile a jutros nista,
bilo mu je cudnoConfused
Kad je prisao boksu imao je sta i da vidi,boks razvaljen a stenci ispred boksa ubijeni,kaze plakao sam kao malo dete od tuge i prizoraCryCry
Takve ljubomorne ljude treba po kratkom postupkuAngry
 
Lala
 Aman bre?! Ima li kraja ljudskoj zlobi i pakosti? Pa koja budala ima hrabrosti da udje u tudje dvorište i da ubija životinje?
Koliko ja poznajem zakon, ovde su najmane 3 krivična dela: provala, zlostavljanje i ubijanje domaćih životinja, i oštećenje tudje stvari. Samo za zlostavljanje zatvroska kazna je zaprećena (mislim do 3 godine zatvora).
E taj skot treba da odleži, a za kaznu još da dobrovoljno radi u nekom LD, da hrani životinje.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Kile_
 jao uzas,mogu da zamislim kako mu je bilo Sad
zato ja rokijev boks uvek zakljucavama.
a tako nesto pa saceko bi ga sa petometkom pa brate 5 PP bi mu sasuo u glawu
Samo 300 i 4x4
 
Boban
 Pa sta da se radi,danas sam se cuo sa njim kaze da ispituje stvari ko bi mogao da bude taj maloumnikAngry
Zao mi je coveka a i stenadi,tek su krenuli u zivot.
Ponudio sam mu za utehu stene na poklon koje sam ostavio za sebe.

Cini dobro i dobrom se nadaj,ali ljuckoj zlobi nikad kraja.
 
Boban
 Ovo je pas iz moje odgaivacnice,prodat je u Nisu.
Sin CH-Vidoka,imao je samo 14 meseci i bio je vrlo radan i poslusan pas.
Na zalost njegovi kvaliteti nisu mogli izaci na svetlost dana jer je uginuo od gladi,javlja mi jedan prijateljCry
CryCry
Boban priložio:
4keble.jpg
 
bela
 drugari ja imam jedan ogroman problem,sličan ovome štosi ti sad izneo bobane. naime moj matori ''vižla''neće da jede tek tolko da preživi. već eto dve nedelje i više za neki dan. imam u dvorištu vučjakinju terala se pre deset dana. + imam jednu ženku labradora i ona se sad proterala. (na obuci je kod mene) a ovaj moj samo luduje oko boksa i gladuje već je vidno oslabio zato ga i nisam slikao do sad . kako da ga nateram da jede?
još se i potukao sa ....jačim od sebe. jaoooooo..... Pas
vižlan i terier
 
Lala
 Bobane, kako bre ker da umre od gladi?!? Pa kako to može da se desi? Loš gazda, ili šta? Ne razumem...
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lovac Stari
 Kako???
Nemarnost covece!
Imao sam slican slucaj pre 10 godina.
Posedovao sam dva NKD-brat i sestra. Nisam dolazio mesec dana kuci, zimsko vreme. Bez prostirke u boksu,nedovoljno hrane i jak mraz su ucinili svoje. Kerusa mi uginula. A to mogu samo da zahvalim starima(dedi i babi) neka im laka zemlja. Hranili su kerove samo suvim hlebom. Ja nisam mogao iz inostranstva da vidim stanje. Na svako pitanje kako su??? Odgovor dobro su, spavaju unutra. Na vest da je uginula kerusa, odmah sam poslao naseg clana Foruma > Orljevacka da vidi kako je stanje! Zahvaljujuci njemu sto je kera uzeo kod sebe, taj ker je poziveo jos par godina.
E sada sta reci?
Dobar pogled.
 
Lala
 E jbg! Vrlo tuan
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Boban
 Pa da,nemarnost i to je to.
Kod mene kada dodje kupac i vidi kakvi su kerovi prvo pita cime ih hranis,a kda razgovaram sa kolegama i drugarima lovcima o ovoj temi i kada im kazem koliko hrane moi kerovi pojedu i kolika je to finansija oni se hvataju za glavu.Pa sta treba da radim da ih pustim da uginu gladni ,kad sam kuci prvo hranim kerove pa onda idem da doruckujem ja.Dok mogu da ih cuvam i hranim imace hrane u izobilju kada nebudem mogao da ih hranim poklonicu onima koi ce moci da ih hrane.A ne kao pojedinci sram ih bilo pustaju kerove da gladuju i na kraju umiru.BesanAngry
 
neca90
 

Lovac Stari kaže:
Kako???
Nemarnost covece!
Imao sam slican slucaj pre 10 godina.
Posedovao sam dva NKD-brat i sestra. Nisam dolazio mesec dana kuci, zimsko vreme. Bez prostirke u boksu,nedovoljno hrane i jak mraz su ucinili svoje. Kerusa mi uginula. A to mogu samo da zahvalim starima(dedi i babi) neka im laka zemlja. Hranili su kerove samo suvim hlebom. Ja nisam mogao iz inostranstva da vidim stanje. Na svako pitanje kako su??? Odgovor dobro su, spavaju unutra. Na vest da je uginula kerusa, odmah sam poslao naseg clana Foruma > Orljevacka da vidi kako je stanje! Zahvaljujuci njemu sto je kera uzeo kod sebe, taj ker je poziveo jos par godina.
E sada sta reci?

E Stari Stari...tU.aU potpunosti te razumem!!!Meni se jedna slicna situacija desila i to jucetU.aNa Sretenje odem ja u Nis,na fakultet,i kad sam otisao sve je bilo u redu.Vracam se danas,nista,sve normalno.Taman sam se raspakovao i kazem ocu i majci odoh ja kod Lare.I u tom trenutku moja majka pocinje da place,a i otac isto!!!Reko sta vam je bre ljudi???Kaze imamo losu vest!Kakvu bre vest govorite!!!Prvo sam pomislio da se nesto desilo dedi i babi,ili mozda nekom nasem prijatelju!Kaze mi majka obesila se Lara!Jao sunce ti jebem pa kako breFrowntU.aCryGlavu o zidDesilo se to da je Lara bila vezivana lancem duzine 3 metra,i taj je lanac na sredini imao pajvan(u mom kraju pajvan se kaze za onu napravu koja se okrece u krug i koja sprecava da se lanac upreda) i ona taj pajvan pre nekoliko dana odvoji od lanca,dakle ne pokida jer ono ni bik ne bi mogao da pokida,vec ga nekako izvuce!Kako-pojma nemam!!!Ni sad mi nije jasno!I ja njoj privremeno stavim jednu metalnu stipaljku da joj vezem oba dela lanca,i resim da joj kupim nov lanac.Medjutim,danas-sutra,danas-sutra...A desavalo se da joj se lanac uprede,pa joj neko otkaci stipaljku,otprede lanac itako je to teralo nekoliko dana.Pricaju mi danas moji da joj se lanac toliko upreo da joj je glava bila bukvalno priljubljena za zemlju!!!CryMoj otac je morao brusilicom da joj sece lanac oko vratatU.aI tako oni nju zakopaju i ja nisam stigao da je vidim,a plakao sam i placem kao kisaCrytU.aA voleom sam je vise nego bilo koju drugu zivotinjutU.aNisam u stanju da normalno komuniciram,ali nekako mogu da pisem,pa sam osetio potrebu da napisem ovaj tekstCrytU.aCeo dan mi se mota po glavi ona pesma iz srecnih ljudi:
"Zivot tece,avreme nas gazi
ljubis nekog,a ljubav prolazi
zivotaris tako celog veka
akod kuce niko te ne ceka
On teceka on te uvek ceka
na vratima jedna njuska meka
Ocima ti srce svoje daje
reci ne zna ali zato lajeCry
Na kraju sam otisao do mesta gde su je zatrpali,malo sam postojao i kroz suze se oprostio od moje drage LareCryPasKuca
 
slavko75
 zao mije brate i ja sam dva puta psa izgubio jbg glavu gore
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
aca
 sta reci osimCryCryCry
 
neca90
 Znam ja da suze moju Laru nece da vrate,al jace su od mene,jbgCryJedino ne mogu da oprostim sebi sto smo i ja i moji dobrim delom krivitU.a
 
alex
 Zao mi je kolega Cry
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
neca90
 Hvala kolegaPasCry
 
LU Aleksandrovo
 Nije o lovu ali je zanimljivo videti riko?et metka pu?ke barett 50 i sreau strelca.

http://www.youtub...ABGIJwiGBc
 
Milos88-Ivanjica
 Neco mnogo mi je zao,znam da ti je veoma teskoVrlo tuan
LOV JE Passrbijaloviveli
 
Neca92
 

Boban kaže:
Prodao sam jednom coveku u Aleksinac pre nekih 1,5 meseci muzjaka i zenku NKP starosti 2 mes.
Pre sat vremena mi javlja da su mu stenci nastradali$aAa
Kada ih je sinoc hranio sve je bilo u redu, malo se sa njima igrao kao i obicno nahranijo i otisao sa porodicom
kod drugara na nekom slavlj.
Kada je jutros ustao i otisao da ih nahrani kaze da uvek kada ga cuju u dvoristu laju i cvile a jutros nista,
bilo mu je cudnoConfused
Kad je prisao boksu imao je sta i da vidi,boks razvaljen a stenci ispred boksa ubijeni,kaze plakao sam kao malo dete od tuge i prizoraCryCry
Takve ljubomorne ljude treba po kratkom postupkuAngry

Ne PP u glavu, nego 6ica u noge!!!!!!! Jaoooo, da je znao da mu postavi kljusu!!! Besan Cenzurisano
Lovac nije ko vino ne pije i ko ide planinom samo da ubije!
 
Neca92
 [/quote]E Stari Stari...tU.aU potpunosti te razumem!!!Meni se jedna slicna situacija desila i to jucetU.aNa Sretenje odem ja u Nis,na fakultet,i kad sam otisao sve je bilo u redu.Vracam se danas,nista,sve normalno.Taman sam se raspakovao i kazem ocu i majci odoh ja kod Lare.I u tom trenutku moja majka pocinje da place,a i otac isto!!!Reko sta vam je bre ljudi???Kaze imamo losu vest!Kakvu bre vest govorite!!!Prvo sam pomislio da se nesto desilo dedi i babi,ili mozda nekom nasem prijatelju!Kaze mi majka obesila se Lara!Jao sunce ti jebem pa kako breFrowntU.aCryGlavu o zidDesilo se to da je Lara bila vezivana lancem duzine 3 metra,i taj je lanac na sredini imao pajvan(u mom kraju pajvan se kaze za onu napravu koja se okrece u krug i koja sprecava da se lanac upreda) i ona taj pajvan pre nekoliko dana odvoji od lanca,dakle ne pokida jer ono ni bik ne bi mogao da pokida,vec ga nekako izvuce!Kako-pojma nemam!!!Ni sad mi nije jasno!I ja njoj privremeno stavim jednu metalnu stipaljku da joj vezem oba dela lanca,i resim da joj kupim nov lanac.Medjutim,danas-sutra,danas-sutra...A desavalo se da joj se lanac uprede,pa joj neko otkaci stipaljku,otprede lanac itako je to teralo nekoliko dana.Pricaju mi danas moji da joj se lanac toliko upreo da joj je glava bila bukvalno priljubljena za zemlju!!!CryMoj otac je morao brusilicom da joj sece lanac oko vratatU.aI tako oni nju zakopaju i ja nisam stigao da je vidim,a plakao sam i placem kao kisaCrytU.aA voleom sam je vise nego bilo koju drugu zivotinjutU.aNisam u stanju da normalno komuniciram,ali nekako mogu da pisem,pa sam osetio potrebu da napisem ovaj tekstCrytU.aCeo dan mi se mota po glavi ona pesma iz srecnih ljudi:
"Zivot tece,avreme nas gazi
ljubis nekog,a ljubav prolazi
zivotaris tako celog veka
akod kuce niko te ne ceka
On teceka on te uvek ceka
na vratima jedna njuska meka
Ocima ti srce svoje daje
reci ne zna ali zato lajeCry
Na kraju sam otisao do mesta gde su je zatrpali,malo sam postojao i kroz suze se oprostio od moje drage LareCryPasKuca[/quote]
Zao mi je, kolega! Cry Samo mogu da zamislim kako ti je... Cry Rastanak
Lovac nije ko vino ne pije i ko ide planinom samo da ubije!
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Bezbednost i nesreće u lovu. METODE LOVA 67 04.01.2017. 12:57
Šta raditi u slučaju susreta sa ZMIJOM? SVAŠTARA 47 12.08.2013. 13:02
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,594 posete www.srbijalov.com