Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Drug stari i njegova lovačka era


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Drug stari i njegova lovačka era
ohotnik
 Kolega Kelt nema potrebe za takvim recima.
 
Sniper Hunter
 Momci a da ja sve ovo obrisem pa nazad Nazad na temu jer ako nastavimo sa politikom nismo vise lovacki forum i zato bih vas zamolio da se prestane sa pro komunisticko-cetnickim i ostalim nacionalistickim izlivima jer smo na ovom forumu samo lovci a kome je sta deda bio i sta je radio za vreme onog ovog i svih ratova to ostavite za PP pa tamo rascistite sa politikom tema je kakav je bio Tito lovac a ne vladarAdmin PowerNazad na temu
 
Lala
 

kelt kaže:
pre trideset godina moj je cale piso preko glave a ja sam bio u pelenama kao i vecina vas koji dizete broza iz groba. ako niste u toku tek sad se otkopavaju i rehabilituju svi oni koje je on injegovi partciki poslali u zemlju. ovo je lovacki portal i necu da se hvali nijedan politicar jer tito je to bio, a lov mu je bio sport kao i nemanjicima i obrenovicima i karadjordjevicima. prosto je; uzimao je casove pevanja, klavira, jahanja, lova , stranih jezika, sve da bi usao bez pedigrea u elitnu svetsku klasu. ponekad se od neke nepoznate kucke i nepoznatog kera izleze dobar ker, ali kad nema papire, dzaba,tU.a ne vredi ni on ni njegovo potomstvo


Kolega, mislim da koristiš neprimerene reči. Ovde niko ne uzdiže nikog. A pošto si bio u pelenama, u to doba, onda ne možeš ni da se sećaš tog vremena. Ja se vrlo dobro sećam tog vremena, i znam da je onda mnogo više na ceni bilo poštenje i moral, a da li je Broz bio moralan? Voleo je da pojuri suknju, voleo je da popije ponekad, kada je u NS čekao Novu godinu, nacirkao se propisno, pa je šmugnuo i od obezbedjenja. I voleo je i da lovi. I nije krao! Moj sin ima časove klavira. Sva deca mi uče strane jezike. A u svetsku elitu se ne ulazi samo na osnovu pedigrea, ali ja neću da koristim tu ružnu paralelu o nepoznatoj kučki i keru.
E sad mi reci, kolega, od tih njegovih grehova, 90% nas ima te grehove, jel tako?
I da prestane više priča o politici, jer sad kad krene pominjanje svih redom, od 19. veka pa na ovamo, odosmo u svadju.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
bturjane
 Postujuci ovaj portal i temu o kojoj divanimo necu udostojiti kolegu KELTa odgovorom,LALO sve si nas s ovog portala opisao u ovih 90%grehova DimZivioRodjo
ma nasrcu bre rodjo mora se branim,a ti zapadnjaci kvarni su ko muckovi al sam naso pravu pusku AA-12
 
kelt
 kolega ohotnik, nikog licno nisam uvredio,a nisam ni imao nameru. malo sam emotivan prema svom tesko postradalom narodu. Samo sam svestan da su oni sto love na vecnim lovistima ipak manje postradali, nego ovi mladi narastaji koji treba da odrastu sa velikim teretom na ledjima, a to je prica o lagodnom zivotu za vreme tita- to se mora zaboraviti pa zasukati rukave. mozda ce nam i lovista tad biti punija, a srca i kuce bice svakako. titovi lovovi ce se jos dugo placati, jer sve jednog dana dodje na naplatu.Podrka
 
arnotije
 E moram i ja da lanem,ne mogu da izdrzim, Tita ne pamtim ali sam tako odgajan da ga ne volim.Tri prsta 2, mozda sam i nacionalista ali Confused Ali dokle cemo da se delimo, mi smo ovde prvo lovci i tema je lov, a ima i suvise foruma koji se bave politikom tako da Nazad na temu
 
Lala
 Plaćaće se i još nečiji lovovi, novijeg datuma, kolega Kelt.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
arnotije
 Masala sta nas je na ovoj temi, izgleda da je iznenada ovo postala tema dana, a ucice u konkurenciju za temu mesecaSmile
 
arnotije
 [quote]Lala kaže:
Plaćaće se i još nečiji lovovi, novijeg datuma, kolega Kelt.[/quote

B)
 
Sniper Hunter
 I kao uvek medu nama Srbima posvadja nas Tito DOKLE BREEEAngry
 
bturjane
 ma polako bre rodjo s to placanje pa naplacao se Sojic
ma nasrcu bre rodjo mora se branim,a ti zapadnjaci kvarni su ko muckovi al sam naso pravu pusku AA-12
 
slavko75
 druye tito cvece nase xaxaxaxa
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
bturjane
 Bravo 2
ma nasrcu bre rodjo mora se branim,a ti zapadnjaci kvarni su ko muckovi al sam naso pravu pusku AA-12
 
LU Aleksandrovo
 To je umeae velikog vo?e, eto vea to govori o njegovoj pravoj velieini, majku mu bo?iju da je bio jo? malo veai du?e bi potrajalo i ono ?to je stvorio pa mi sada ne bi imali ove probleme sa lovstvom a ko zna mo?da ni sa noveanikom.
 
neca90
 E sad da pitam nesto bturjane ja.Imam druga iz gimnazije ciji je deda pisao jednu knjigu koja se zove "11.srpska narodno-oslobodilacka udarna brigada 24.srpske divizije NOVJ 1944-1946".Imao sam prilike da razgovaram sa tim covekom i da suprotstavimo misljenja,i on mi kaze da je ta brigada gormirana u selu Turjane,a to je valjda dole okolina Puste Reke,tj Bojnik ,Lebane...Pa posto je tvoj nick bTURJANE,interesuje me da se ne radi o tvom selu?
 
bturjane
 kolega neca90 da radi se o mom selu za sva pitanja ti stojim na raspolaganju 
ma nasrcu bre rodjo mora se branim,a ti zapadnjaci kvarni su ko muckovi al sam naso pravu pusku AA-12
 
ohotnik
 Kolega kelt ja licno nisam uvredjen ali u tvojim recima Mnogo starijih i mladjih lovaca mogu da se uvrede Politika nam ovde na forumu medju lovcima netreba Pozdraviveli
 
Podunavac
 Ajde da se vratimo na temu. Tito stvarno ima mnogo trofeja i voleo je lov (iz ovog ili onog razloga). Međutim s obzirom na ono što je bio, a bio je sve i svja to mu i nije bio problem. Lovačko oružje je dobijao na poklon i od naših ljudi i od svetskih državnika, a naj bolja lovišta i kapitalci su bili rezervisani za njegovo uživanje i njegovih naj bližih saradnika. Svaki od lovaca sa ovoga portala bi mogao da odstreli kapitalnog jelena u Kopačkom ritu ili medveda u Lici ili bilo koju drugu divljač da mu se sve da na tacni kao Titu. Mislim da Čaušesku i dan danas drži evropski rekord za odstrel medveda, a verovatno i Tito ima neki. Jednu mu stvar samo priznajem. Nakon njegove smrti sve je ostalo državi. Jovanka i njegovi sinovi nisu dobili ništa. Njegovo skupoceno oružje i danas može da se vidi u muzeju a ne u nečijij privatnoj zbirci. Za života je bio kapitalista ali je posle smrti postao socijalista.
Tri prsta 2Kolce
 
bturjane
 pa ovde je tema valjda kako je stari lovio a ne kakvu Nazad na temuAdmin PowerPraviloje politiku vodio molim forumase da se drze teme

Sa pojedincima mora i Nazad na temu i Admin Power
Srbijalov!
Admin Tim!

ma nasrcu bre rodjo mora se branim,a ti zapadnjaci kvarni su ko muckovi al sam naso pravu pusku AA-12
 
LU Aleksandrovo
 Od davnina je postojao obieaj davanja poklona koji se danas sve manje po?tuje, nije samo nema?tina vea i novo vreme, ajd setite se da li ste supruzi il devojci doneli cvet iz lova ako ste na njega nai?li, verovatno niste a on bi bio znak male pa?nje. Normalno je da se ljudima poklanja ne?to eemu ae se oni podsvesno radovati pa je tako i stari dobijao prigodne poklone i veoma je lepo ?to se ta zbirka mo?e videti u muzeju, jer su neki majstori u to ugra?ivali sebe, nije bitno eija je pu?ka bila i ko je sa njom lovio kako na?i lovci vole da se fale, te kao bila ovog politieara il onog, pa onda odmah cena treba da bude superlativu. Najlepee je ?to takva dela mogu da se vide i da im se neki zaljubljenici dive, ne zato ?to je to bila pueka starog vea vrhunskom oru?arskom umeau.
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 212 11.02.2024. 16:15
Lovački karabin KARABINI 1744 11.01.2024. 18:54
Lovačke priče - stvarni dogadjaji! LOVAČKE PRIČE 873 28.10.2023. 20:17
Održavanje lovačkog oružja ORUŽJE - SVAŠTARA 402 22.02.2023. 21:48
Marlin lovački karabini KARABINI 66 26.01.2023. 22:20
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,243,381 posete www.srbijalov.com