Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: 308 win.


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
308 win.
DESPERADOS
 Dobro gde ti na slici vide vojne ?? Mozda 22 LR ??
Onda pises da je 308 W metak nr. 1 u svetu i onda slag da je tvoj omiljeni 50 browning i crna strela !!!

Crna Strela ili M93 je DALEKOMETNA puska i nije klasican snajper i sa svojom tezinom od 15 kg nije nimalo laka.i Ima sasvim drugacije namene od klasicnih snajpera.
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
huntinggirl1
 9.3x74 proverila sam, ovaj cal je bio u pitanju
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
DakiNS
 

DESPERADOS kaže:
Dobro gde ti na slici vide vojne ?? Mozda 22 LR ??
Onda pises da je 308 W metak nr. 1 u svetu i onda slag da je tvoj omiljeni 50 browning i crna strela !!!

Crna Strela ili M93 je DALEKOMETNA puska i nije klasican snajper i sa svojom tezinom od 15 kg nije nimalo laka.i Ima sasvim drugacije namene od klasicnih snajpera.

Na jednom Loristu pre 15-20 godina predstavljena je kao lovačka puška
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Scorpion Hunter
 

DESPERADOS kaže:
Dobro gde ti na slici vide vojne ?? Mozda 22 LR ??
Onda pises da je 308 W metak nr. 1 u svetu i onda slag da je tvoj omiljeni 50 browning i crna strela !!!

Crna Strela ili M93 je DALEKOMETNA puska i nije klasican snajper i sa svojom tezinom od 15 kg nije nimalo laka.i Ima sasvim drugacije namene od klasicnih snajpera.

Dobro gde ti na slici vide vojne ?? Mozda 22 LR ??
Onda pises da je 308 W metak nr. 1 u svetu i onda slag da je tvoj omiljeni 50 browning i crna strela !!!

Izvini kolega nisam video vojne kalibre Frown 50 Broving je dosta zastupljeni lovacki kalibarGrin u lovu se koristi za onesposobljavanje motornih vozila i tome slicno a moze da posluzi i kao najefikasniji snajper ima 15 kg postoji snajperski model M93 12,7x108mm od 16,5kg...
Svi ovi kalibri su poreklom vojni....
 
Podunavac
 Kolega Škorpio je u pravu. Na slici su sve vojni meci osim 300 WM (lovački SP) i 22 LR. Svi imaju punu metalnu košuljicu i zakonom su zabranjeni za upotrebu u lovu. Crna Strela je prvenstveno antimaterijalna snajperska puška namenjena za uništavanje vozila, tehnike i lakih zaklona. A može po potrebi i žive sile na velikm daljinama.
Tri prsta 2Kolce
 
I Jevtic
 pa ljudi dali treba da komentarisemo crnu strelu gde je tu lov aman zamislite lovca sa njom strasno pozdrav
najbolja je ona puska koja se non stop kvari
 
Podunavac
 Strašna je i za vojnu upotrebu. Ja sam imao priliku da je pregledam uživo i nimalo mi se nije svidela. Onom ko je zaduži trebaju i dva nosača da mu nose pušku i municiju. Premda mislim da ameri love i sa ovim kalibrom. Samo neznam koju divljač?
Tri prsta 2Kolce
 
I Jevtic
 ja sam jednom prilikom prisustvovao na jednom strelistu gde su majstori iz zastave vrsili upucavanje nisu je skidali sa zastavice nego pucali pozadi verujte mi malte ne tresla je kamionce ne bukvalno ali se meni cinilo
kolega podunavac mozda love neku americku zivotinju za koju mi nismo culiROFL
najbolja je ona puska koja se non stop kvari
 
Sniper Hunter
 [movie=youtube]fi8gFJPWHcw&feature=related[/movie]

evo pa zakljucite sami
 
apinest
 Najradije bih prokomentarisao i okarakterisao ove isfrustrirane američke p....paćenike AngryPalicapuc puc Ne odoravam ali bilo bi odmah Admin Power!
 
DESPERADOS
 Ameri su bili i ostali ....Chut

Predlazem da kolega Skorpion nauci kako se citira necije pisanje ili deo koji hoce da citira i to pod hitno .

Vratimo se temi 308 W !!!!
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
Scorpion Hunter
 

DESPERADOS kaže:
Ameri su bili i ostali ....Chut

Predlazem da kolega Skorpion nauci kako se citira necije pisanje ili deo koji hoce da citira i to pod hitno .

Vratimo se temi 308 W !!!!


Kad ti smeta tvoje neznanje vadis se na citiranje kako god da sam te citirao ako si ti ubedjen da su ono lovacki kalibri sa lovackim zrnima nikad vise necu da te citiram jer nema potrebe iznositi znanje kada te neko ubedjuje sa totalnom dezinformacijom Krsti...
 
Scorpion Hunter
 

Podunavac kaže:
Kolega Škorpio je u pravu. Na slici su sve vojni meci osim 300 WM (lovački SP) i 22 LR. Svi imaju punu metalnu košuljicu i zakonom su zabranjeni za upotrebu u lovu. Crna Strela je prvenstveno antimaterijalna snajperska puška namenjena za uništavanje vozila, tehnike i lakih zaklona. A može po potrebi i žive sile na velikm daljinama.

Desperados evo ti prave informacije ako ne verujes meni...
podunavac ZivioRodjo
 
canis aureus
 ... i .300WinMag je "vojni" koji se sve više nalazi u arsenalima snajperskih ekipa ... al ovaj na sliKi je sa SP zrnom pa se može kazat' ...
No, kad i mi bIdNemo "normalni" i kulturni svet, savremeni ... i mi ćemo 'vakoConfused ... a do tadGrin
i40.tinypic.com/16m54s3.jpg
još samo brke da pustU i džipa da si priuštU pa puc puc

Veselo 2Tri prsta
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
stojkuki
 Ajd da batalimo napaljene amere. Gade mi se u nekim stvarima, Topom na jelena ?!?!?!?!?!
Mi ovde raspravljamo da li je 30-06 ili 8x57 prejak ili sta vec a momci tuku sa lapua magnumom .... strasno. Pa treba im .... VeseloChut
Bolj' da cutim.
 
Scorpion Hunter
 Ovde nije rec o 30-06 i 8x57 vec o 308win koji je najbolji univerzalni kalibar na svetu...
 
DESPERADOS
 

Skorpion kaže:

DESPERADOS kaže:
Ameri su bili i ostali ....Chut

Predlazem da kolega Skorpion nauci kako se citira necije pisanje ili deo koji hoce da citira i to pod hitno .

Vratimo se temi 308 W !!!!


Kad ti smeta tvoje neznanje vadis se na citiranje kako god da sam te citirao ako si ti ubedjen da su ono lovacki kalibri sa lovackim zrnima nikad vise necu da te citiram jer nema potrebe iznositi znanje kada te neko ubedjuje sa totalnom dezinformacijom Krsti...


Opa odjednom znamo sve i citiramo lepo ... kakva promena bravo .... nesto mi lici na dupli nik ... to mi je jako poznato sa raznih drugih foruma , ali necemo da se svadjamo .

Na 300 WM , 308 W i 22 LR sam mislio da su lovni kalibri bez obzira na poreklo .
I nemoj da se brines za moje znanje , samo ti gledaj sebe i batali mene .

Ako imas nesto pametno za 308 W ti napisi i postavi neku sliku da i mi ostali naucimo .
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
Scorpion Hunter
 Desperados ja nisam internet lovac. ovo je jedini sajt na kome imam nalog za razliku od pojedinih kolega sa ovog sajta koji vise na svim sajtovima...
Daleko od svadje samo razmenjujemo iskustva...
Nemam ni trunke negativnog misljenja iveli 3
Sto se tice kalibra 308win nisam ga masovno koristio kao neke druge kalibre pa necu da iznosim svoje skromno iskustvo o ovom kalibru, sacekacu da neki iskusniji koji su masovnije koristili ovaj kalibar iznesu prvenstveno svoja iskustva naravno prakticna ne teoretska
ZivioRodjo
 
DESPERADOS
 Danas kupljen Steyr SSG 69 308 W
Bice vise slika i izvestaj sa strelista .


3.bp.blogspot.com/-ayiNTOA3pMg/ToK_wwN_h5I/AAAAAAAADOo/5Tt86wt2UD0/s1600/SteyrSSGPIIK.jpg
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
I Jevtic
 

DESPERADOS kaže:
Danas kupljen Steyr SSG 69 308 W
Bice vise slika i izvestaj sa strelista .


3.bp.blogspot.com/-ayiNTOA3pMg/ToK_wwN_h5I/AAAAAAAADOo/5Tt86wt2UD0/s1600/SteyrSSGPIIK.jpg


lepo koliko kosta zadovoljstvo i koja je optika
najbolja je ona puska koja se non stop kvari
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Online
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,254,040 posete www.srbijalov.com