Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lisica


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lisica
zabacsrb
 U vrbasu pocinje 1 decembra
jovanluburic
 
ssekir75
 не друже, неће да може. ево види календар лова, окачио сам ти. можда само почиње сваког дана, или да онда може да се тера, иначе лепо пише у календару кад се лове лије.
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
DakiNS
 

zabacsrb kaže:

U vrbasu pocinje 1 decembra


Već sam ti pisao poruku sinko. Ma koliko ti se činilo da si "nevidljiv" , postoji način i da se "vidi" tj sazna ko se krije iza nicka. Tvojih petnaestak godina starosti , ne opravdava neznanje koje pokazuješ , niti nekorektnost . Nego lepo ukoliko želiš da se družiš na našem forumu , ispravi ono predstavljanje i budi fer.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mihailo
 

ssekir75 kaže:

не друже, неће да може. ево види календар лова, окачио сам ти. можда само почиње сваког дана, или да онда може да се тера, иначе лепо пише у календару кад се лове лије.




Svako udruzenje moze da skrati lovnu sezonu na odredjenu vrstu divljaci.
 
mrwa22250
 

mihailo kaže:

ssekir75 kaže:

не друже, неће да може. ево види календар лова, окачио сам ти. можда само почиње сваког дана, или да онда може да се тера, иначе лепо пише у календару кад се лове лије.




Svako udruzenje moze da skrati lovnu sezonu na odredjenu vrstu divljaci.

Na zalost je tako i to ne samo udruzenje vec i sekcija moze da donese odluku da se iz ovih ili onih razloga odredjena divljac ne lovi uopste ili u odredjenom periodu.Kao i sve drugo i ova mogucnost se veoma rado zloupotrebljava,a najcesce se clanstvu na taj nacin onemogucava da svojim prisustvom u lovistu imaju uvid u to sta rade drugovi na vlastiSad
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
tomo vrbas
 

zabacsrb kaže:

TOMO VS kako si isao ranije na cekanje kad u vrbasu pocinje cekanje lisice u decembru?


Posto si jako zelen,a uz to i glup pa se kacis na mene sto ti nije pametno jer ti tvoji puleni koji te huskaju na mene su mnogo pre mene isli iz traktora zadruznih lovili lisice i mnogo pre 01.12 je bio dozvoljen lov na lisice i nemoj da se mnogo pravis neuk i te prozivke dete nisu ti ni malo pametne(Zeljko Mikitisinu) ides u lov u grupi samnom i malo razmisli ako mislis jednog dana da budes lovac!
Ja sam dete lovac od 1999 godine i za tebe sam gospodi covek znaci 17godina lovackog staza imam koje ti neces steci jos dva zivota da zivis!
 
tomo vrbas
 fotkica.com/thumbs3/1_tmb_80809886_zejko%20mikitisin.jpg

Ovo je taj strasni lovac koji mene proziva,a ima jos materijala samo polako!Inace lazno predstavljen kao zabacsrb(jovan luburic0 inace Zeljko Mikitisin iako maloletan u lov sa puskom?
 
arnotije
 [xhide]Evo jedne od novogodisnjeg lova 01.01.2015 Malojeslika losijeg kvaliteta ali su kerovi stigli do nje pre nas, i to se desava, a vecina su mladi psi tako da ...razumece ko lovi sa gonicima [/xhide]
arnotije priložio:
2016-01-01_140116.png

" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
arnotije
 A evo jos jedne od ovog vikenda krenula da se izvlaci kada su kerovi "krenuli" drugu ali je pogresila stranu Toz mc 21i krusik 4mm i ostaje na mestu.
arnotije priložio:
2016-01-31_092609.jpg

" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
IvicaL
 Interesantno je to naivno lazno predstavljanje. Rece da je mesto Silbas cini mi se a poznaje datume u udruzenju iz Vrbasa ???
lala, pa sta
 
mrwa22250
 

IvicaL kaže:

Interesantno je to naivno lazno predstavljanje. Rece da je mesto Silbas cini mi se a poznaje datume u udruzenju iz Vrbasa ???

Izgleda jedan iz ekipe sto sece repove posle hajke.Oce to kad im se zameris,ali Tomo ne sekiraj se puno.Kad krenu da te napadaju znas da si ih bocnuo gde boli.Odobreno
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
tomo vrbas
 Ma da su oni sekaci ja se mnogo nebi uzbudjavao nego jedan balavander jos samnom u grupi kada nije imao sa kime da ide u lov moj otac i ja ga vodili sa nama,popravljao mu vazdusnu,vozio kera iz lova franko kapija i on da me cima mislim kuda ovaj svet ide.Skoro je nesto na ovakav slican nacin ocepio i sekretara LD-a pa mu ovaj odrzao bukvicu i jos ja vidim nema njega u lovu kad danas mi sekretar prica sta je bilo,a sekretar moj Kum lovacki i zajedno lovimo u grupi znaci strasno ucis ga lovu kako da postane lovac primis ga u grupu kad on prcc pa ujede za ruku kojom ga milujes!Mada ko ga bre sisa idemo mi dalje!

Dajte ljudi zazubice(slike) malo mi pravite ja evo bolestan ko ker zdrmalo me pa nemogu nikuda,a kolege javljaju lisice krenule i to za dana na vabilice trce i ginu ko ludeCry
 
mrwa22250
 Ja posle 10-12 izlazaka konacno jednu video.Daleko jedno 400m ignorisala vabilicu.Krenula prema meni i zasla iza nekog brega.Posle se odatle cula galama kao da se tuku(ili se jos yebedu)i nista.Oci mi ispale gledajuci ali dzabaConfused
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Macvanski lovac
 Danas drugar prosetao stene i za kratko vreme video 4 lisice,usred dana a dve su bile zajedno na jednoj oranici,moguce da parenje jos traje.U nedelju organizujemo tradicionalni lov na lisicu,ocekuje se oko 150 gostiju,pa cemo videti sta je i kako je...
Rodjen da budem lovac
 
tomo vrbas
 

mrwa22250 kaže:

Ja posle 10-12 izlazaka konacno jednu video.Daleko jedno 400m ignorisala vabilicu.Krenula prema meni i zasla iza nekog brega.Posle se odatle cula galama kao da se tuku(ili se jos yebedu)i nista.Oci mi ispale gledajuci ali dzabaConfused


Uf to je klasicno ponasanje matore lisice imao sam takvih slucajeva bas dosta kao ne iteresuje je vabilica i krene sasvim negde levo i bup samo bane ispred ili iza tebe.A cak je moguce da je u putu do tebe nabasala na jos neku pa sto kazes doslo do fajta i to je omelo da nastavi ka tebi!
 
zabacsrb
 tomo da mi ti neces mozda zabraniti da postanem lovac i da budem u grupi?

Kolega ili promeni način ponašanja ili ćemo se oprostiti sa tobom na ovom forumu ! Već si opomenut za lažno predstavljanje.

Srbijalov Admin Tim


jovanluburic
 
IvicaL
 Ala je čovek uporan. Molim admine da malo pooštre kriterijum za ovo lažno predstavljanje i podbadanje. Sa kim i kad će on loviti to me stvarno ne zanima ali neću da u temi Lisica čitam takve glupave upise koji nemaju veze ni sa temom ni sa lepim ponašanjem,...

A što se parenja tiče, definitivno još traje, a što se pojavljivanja tiče i to su izgleda malo pomerile pa sam evo zadnje dve odstrelio u sumrak.

Doduše ovu sam od večeras uslikao po završetku lova tako da je slikana u mraku,...

Prvi pogodak mi je loš - taman kad sam nanišanio i počeo da pritiskam obarač ona krete i prvi metak joj pokida zadnju levu nogu. Posle sam promašio i na kraju odstrelio na nekih 120m. Prvi metak sam pucao na oko 70m
lala, pa sta
 
IvicaL
 

IvicaL kaže:

IvicaL kaže:

IvicaL kaže:

ama što sad sliku ne mogu da okačiiiiiim

?


nece - totalno sam sludjen sad

i opet ? - najzad
lala, pa sta
 
ssekir75
 "жабац", а шта мислиш смеш ли ти уопште да идеш у лов? мислим, кад већ тако "знаш" законе и правила... и да, итекао могу да те спрече да будеш ловац у том лу, или бар секцији Namigivanje

замолио их админе да уклоне ово дериште са форума. сувише арогантно понашање. има још млађих, који су ловци у најави, па иако су понекад досадни са питањима то раде из најбоље намере и бар се пристојно понашају.
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
Sniper Hunter
 Na vaš zahtev član zabacsrb je otišao u legendu....iveli
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 18
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,979 posete www.srbijalov.com