Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Ribolov


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Ribolov
golf071
 

Sniper Hunter kaže:
i41.tinypic.com/2rr5j86.jpg
neznam da li je rekord ali je ogroman,ulov jednog kolege prošli vikend u Italiji 2,m 60cm ja sam merio dužinu
i42.tinypic.com/oig0ib.jpg
Bravo 2 Svaka cast,kakva grdosija........
Novine
 
Podunavac
 Kako ste ga spremili u zamrzivač? Jeste li ga isekli na metrice?Grin
Tri prsta 2Kolce
 
nebojsa1
 Gde/na kojoj vodi je uhvacen?
Na sta je uhvacen?
Hrana na usta ulazi!
Ko jede ne boji se gladi...
 
Marko_1986
 El je u pitanju reka Po u italiji?
Dobar Pogled svim clanovima i posetiocima Lovac 1saita. Srbijalov
 
chaki
 podunavac to madjari i poljaci spreme za cas i smeste u frizeve i nose u velikim kolicinama. Postala je prava industrija kad je izov soma u pitanju ali ipak ga jos uvek ima. Na netu pronadjite ima takvih mesarskih slika da je to strasno. Lepo je videti da ima jos tako krupnih somova i posle visegodisnjeg tamanjenja istog
O meni se najlepše brinu oni koji me ostavljaju na miru.
 
Sniper Hunter
 

Marko_1986 kaže:
El je u pitanju reka Po u italiji?

U pitanju su kanali oko reke Po,kolega Čaki je u pravu što se tiče izlovljavanja,ali ne krivim samo Mađare,i Italijani su krivi,za soma ne postoji zabrana i organičenje dužine i količine
 
Podunavac
 

Sniper Hunter kaže:

Marko_1986 kaže:
El je u pitanju reka Po u italiji?

U pitanju su kanali oko reke Po,kolega Čaki je u pravu što se tiče izlovljavanja,ali ne krivim samo Mađare,i Italijani su krivi,za soma ne postoji zabrana i organičenje dužine i količine



Italijani da su pametni ovako bi regulisali izlov. Najmanja dozvoljena dužina 1,5 metara. Dozvoljena količina 3 komada na dan. Demićima dozvoljen jedan dan pecanja mesečno.ROFL
Tri prsta 2Kolce
 
Sniper Hunter
 Pa i nije to toliko loš predlog Podunavac ,ja i ovako idem u proseku 3-4 x godišnje po 3-4 dana tako da se uklapam Grin
 
golf071
 

Sniper Hunter kaže:
Pa i nije to toliko loš predlog Podunavac ,ja i ovako idem u proseku 3-4 x godišnje po 3-4 dana tako da se uklapam Grin
Ponesi neko parce za corbu.Grin
Novine
 
Podunavac
 A parče k'o slonovo uvo. Od ovih somina šnicle veće nego svinjske. Jedna u tiganj.Rotilj Ili pola glave u kotlić.Grin
Tri prsta 2Kolce
 
golf071
 

Podunavac kaže:
A parče k'o slonovo uvo. Od ovih somina šnicle veće nego svinjske. Jedna u tiganj.Rotilj Ili pola glave u kotlić.Grin
RotiljOdobreno Ako ponese celog ,moze da jede celi forum.Griniveli 3
Novine
 
Dikavac
 

alex kaže:
Prekjuce sretoh ribocuvara u naselju ne bi ga ni video da nije zvao da vidim sta su pokupili sa Gruzanskog jezera 4.mreze svaka mreza viri iz dzaka jedva spakovana i dva camca. A ribocuvari smrznuti patroliraju po celu noc u potrazi za mrezama i stvarno svaka im cast cuvaju jezero. Kad god sam bio na pecanju uvek su patrolirali camcem. A sto sevtice dozvola bice tesko tri ribolovca u kuci deda,otac i ja. Za lov mi ostala jos jedna rata da dam a za ribolov tek mora da se da sta da se radi kada volim to. Ne treba poribljavati ove nase vode ubGruzi ima smudja mnogooooo stuke slabije ima ogromnih somova a Veliku Moravu treba samo bolje cuvati i ona de se sama oporaviti od ribokradica neka da smo hvatali velike smudjeve po Moravi jedan deda je mom prijarelju pricao kako je imalo mladice po Moravi. ne mnogo ali je imalo a danas na zalost ima cvrglana po Moravi a oni prelepi bucovi koji raubom teraju beovicu na beg tek po neki... A o smecu necu ni da govorim dusa me boli kada vidim divlje deponije kako nicu po prelepoj obali nase prelepe reke Velike Morave.


Pozdrav Alex, lepo je Gruzansko jezero Smile Stvarno ima velikih somova.. E za Moravu , verovatno u Opstinskoj eko sluzbi samostalni ``savetnik`` putuje u Abu dabi ...kao kod nas Smile Svake godine, reka crvena celo leto ..i niko se ne buni ..Par poseta predsedniku sa peticijom ...gradj. i komunalnoj inspekciji . ..Javni pritisak- na koncu se deponije uklone a uslede i kazne.... Table upozorenja za divlje deponije nekad pomazu . Veci format... (ali samo kao grupa ribolovaca ) Za mladice sam i ja cuo ..davno bilo kazu .. Ipak tu je Drina .
 
DakiNS
 

Dikavac kaže:

alex kaže:


Pozdrav Alex, lepo je Gruzansko jezero Smile Stvarno ima velikih somova.. E za Moravu , verovatno u Opstinskoj eko sluzbi samostalni ``savetnik`` putuje u Abu dabi ...kao kod nas Smile Svake godine, reka crvena celo leto ..i niko se ne buni ..Par poseta predsedniku sa peticijom ...gradj. i komunalnoj inspekciji . ..Javni pritisak- na koncu se deponije uklone a uslede i kazne.... Table upozorenja za divlje deponije nekad pomazu . Veci format... (ali samo kao grupa ribolovaca ) Za mladice sam i ja cuo ..davno bilo kazu .. Ipak tu je Drina .



LEGENDAHaHaHa
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Dikavac
 

DakiNS kaže:

Dikavac kaže:
[quote]alex kaže:

E za Moravu , verovatno u Opstinskoj eko sluzbi samostalni ``savetnik`` putuje u Abu dabi ...kao kod nas Smile Svake godine, reka crvena celo leto ..i niko se ne buni ..

LEGENDAHaHaHa



Juzna Daki, juzna Morava .. Da si video stuku od 105 cm.. kao prasica i pustena nazad..Sada je to pojam .``Ekolog`` kako sebe zove covek zaduzen za ta pitanja obicno prespava celo radno vreme , te su mu jednom stavljali veliku zunzaru Smile Nije hteo ni da ih bije.. Nema posla tvrdi te se ``nervira..

Posle danasnjeg lova po magli razmisljam da se manem lova i posvetim se ribolovu, ali setih se da je drug bio na reci i onda imao problem da izadje autom na asfaltni put- kroz zarastao makadem (nisam video guscu maglu od ove ) Ljudi su cudo Smile iveli
 
Deki Nes
 Ovako to treba da izgleda!
Deki Nes priložio:
dscf0012.jpg
 
Deki Nes
 Namestiš se lepo.Dunav ,hvala bogu što ga imamo,onako velike ribe nemamo! Ali nadamo se,ko zna ?
Deki Nes priložio:
dscf0011.jpg
 
Deki Nes
 I normalno zna se,ništa bez šarana.Divlja voda,panjevi.Ko zna zna,a ko ne zna neće ni znati.
Deki Nes priložio:
dscf0001.jpg
 
Deki Nes
 Još malo pa krećemo,čim temp.vode dođe na 10 stepeni eto i nas!Odobreno
 
DakiNS
 Da li imamo evropskog rekordera?

http://rtvpancevo.rs/Vesti/Lokal/smud...anova.html
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
golf071
 Svaka mu cast,ja veceg nisam vidio.
Novine
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Sajam FeHoVa - Lov, ribolov i oružje Budimpešta LOVAČKI SAJMOVI 43 20.02.2020. 18:20
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,231,934 posete www.srbijalov.com