Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Pištolji


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Pištolji
Zlatar
 

hercegovac kaže:

zajko kaže:
Zlatar,od ovih novijih,koji je u sredini?

Čini mi se Beretta PX4


Odobreno
 
davorcalic
 Bernardeli M80...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Podunavac
 Zemo lepo je očuvan. U kojem je kalibru, 22 LR, 7,65 ili 9 mm K.?
Tri prsta 2Kolce
 
AcaNik
 Пробојност 9мм на различитим даљинама ;)

https://www.youtu...wXFf34bB34
 
davorcalic
 

Podunavac kaže:
Zemo lepo je očuvan. U kojem je kalibru, 22 LR, 7,65 ili 9 mm K.?


Zemara,bio u 22LR, ostao ćaletu u sefu doma JNA u Osijeku....nije mi sad prilika al kad bude, naći ću takav za uspomenu na oca...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Podunavac
 Ima ga jedan moj drugar ovde, baš u kalibru 22 LR i prodaje ga veoma povoljno. Pa ako se promeni zakon oko uvoza oružja u Srbiju eto prilike za kupovinu.
Tri prsta 2Kolce
 
davorcalic
 

Podunavac kaže:
Ima ga jedan moj drugar ovde, baš u kalibru 22 LR i prodaje ga veoma povoljno. Pa ako se promeni zakon oko uvoza oružja u Srbiju eto prilike za kupovinu.


Ako ga neproda,uzimam odmah....a baš ću da pitam da li može jer imam i njihovo državljanstvo....
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Planinko011
 Ja sam 90tih nabavio CZ 88A 9para a pre 3-4 godine mi je drugar poklonio CZ .357 sa srednjom cevi od 4incha i to crni mat kakav mi se svidja.
Tih godina sam ga nosio na izlaske po splavovima i kada idem na neki put cisto da bude uz mene i cak sam bio u nekoj tuci ali ga nisam izvadio iako nije bas bilo naivno.
9-tku sam oglasavao da prodjem nekoliko puta za 100e, nudio po nekim selima za prase i jagnje i par drugara da im poklonim a danas dobijem resenje da sam duzan 25hiljada glavnice i 25 na ime kamate iako kojiko znam da sam placao obaveze kad dobijem resenje.
Ali sad su me toliko ispi...deli da mi dodje da turim oglas u Kalibru da poklanjam 9ku nekom iz ISISa ko ima uredno odobrenje.
Deda mi je bio kapetan u Kraljevini, pradeda presao Albaniju i bio na Solunskom frontu i oruzje gledam kao nesto uzviseno i potrebno i ruzno mi da ga predajem u policiju ali nekako gledam politicare koji su se okacili kao pijavice na nas i stvarno smo osudjeni na nestajanje.
I pri tom mislim na sve njih jer su na vlasti bili i levicari i desnicari i nacionalisti i evropejci ali poreza nema na satove i ulja od 10000e a ni limuzine od 50000e ako su ispod 2l.
Nit mozes pistolj da ga nosis ni u lov za dostrel ni na streliste a da ne ides u policiju, da ti udje lopov u kucu ili obije kola ispred kuce ne smes da se branis jer ces kucu da das advokatima da dokazu nuznu samoodbranu.
Inace bih 88A menjao za neki Glok 17 ili sta slicno a iskreno ne znam cestito dobro ni da gadjam iz pistolja.
Licno bih gradjanima dozvolio da nose ko serifi oruzje ako zele, da imaju i automatsko oruzje ako imaju sef za cuvanje kao Izraelci ali ako zloupotrebis poverenje drzave da ne mozes da budes ispod 5 godina u zatvoru i da ti je ujka ministar.
 
DakiNS
 Čitam Planinko tvoj upis i prisećam se svojih problema sa porezom na oružije pre dve godine. Da li sam pre desetak ili koliko godina preskočio jednu uplatu poreza , ne znam jer sam u selidbi pogubio neke papire. Uglavnom uhvatili su se te navodno neuplaćene sume i samo nadograđivali dugovanje. U tom svom istraživanju sam saznao da ima rok zastare duga za porez , tako da ti preporučujem da utvrdiš iz koje je godine dug i koliki je rok zastare pa da to lepo izračunaš i svedeš na nulu kao početno stanje od datuma zastare. I od tog datuma sve redovno poplaćaš . Za svaki slučaj potraži uplatnice i u PU sve lepo prekontroliši. Dobio sam informaciju da su se u PU toliko pogubili da nemaju više veze sa stvarnošću, i pitanje je dana kada će da pukne tikva.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
ssekir75
 ван теме, у полицији је направљен карамбол јер су напримани свакави "стручњаци" који не умеју да убоду вола у ду, пардон, слово у рачунар, па су чак пре две године у нишу успели да оборе комплетан систем саобраћајних дозвола и јако дуго људи нису добијали дозволе док се то не среди и не знам да ли су још све унели што је тад погубљено. тако да колега погледај те своје уплате, ако су све ту оће бити да се неко тамо заебао. ако имаш папиритј пантитју није тако тешко доказати...
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
AcaNik
 Ове године ми је стигао порез за пиштољ у октобру месецу а за прошлу нисам ни добио. Ишао сам и кажу да не дугујем ништа. Опет ко ће им знати Sad
 
Planinko011
 

DakiNS kaže:
Čitam Planinko tvoj upis i prisećam se svojih problema sa porezom na oružije pre dve godine. Da li sam pre desetak ili koliko godina preskočio jednu uplatu poreza , ne znam jer sam u selidbi pogubio neke papire. Uglavnom uhvatili su se te navodno neuplaćene sume i samo nadograđivali dugovanje. U tom svom istraživanju sam saznao da ima rok zastare duga za porez , tako da ti preporučujem da utvrdiš iz koje je godine dug i koliki je rok zastare pa da to lepo izračunaš i svedeš na nulu kao početno stanje od datuma zastare. I od tog datuma sve redovno poplaćaš . Za svaki slučaj potraži uplatnice i u PU sve lepo prekontroliši. Dobio sam informaciju da su se u PU toliko pogubili da nemaju više veze sa stvarnošću, i pitanje je dana kada će da pukne tikva.


Daki, danas sam saznao da me duze za period od 2001-2008 godine kada sam bio sa adresom na drugoj opstini a za 2009-2014 sam platio. A najsmesnije sto nikada nisu doneli ni jedno resenje o porezu jer kad dobijem resenje ja to i platim ili ga bar nisu urucili meni ili nekom mom a sada salju opomenu pred prinudnu naplatu. Kad su urucili mi vojne pozive mogli su i poresko resenje za pistolj. Jos mi neka iz poreske ispametova da to i treba da se oporezuje, sta ce to oruzje nama? Doduse i ja se to pitam u ovakvoj drzavi kad je bilo arsenala po celoj zemlji. Al ajde ima ko postuje zakon a ima ko ne postuje.
 
ssekir75
 шта ће нам оружје? да се чуде будале, ето зато! Besan
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
AcaNik
 https://www.youtu...oZlciP6gUQ
 
ringe357
 Trenutno u svom posjedu imam: Glock 17, gen4, CZ M88 jedna od prvih serija stim sto mi nije jasno iz tog vremena a ima kocnicu kao noviji modeli, malo sam ga doradjivao peti prst i rucke su druge odradjene inace oba oruzija rade u streljani bez greske.
lovac Tandrčak Badžo
 
rk
 Ako ima kocnicu gore na navlaci to su kolko znam radjeni za neki vojni konkurs nisu e pokazali kao najsrecnija varijanta, kao u ostalom cela ta serija pistolja pravljenih na bazi TT/a.
Inace sto se tice poreza proverite za koji vas period duze oni najcesce vas zaduzuju i za zastarele obaveze, pa ne bi bilo lose da to proverite.
RK
 
ringe357
 Sto se tice poreza kod mene je sve cisto. A sto se tice oruzija M88 ima dosta mana, mada do sad nije bilo nikakvih zastoja ili slicnih problema, ergonomija je malo losija kao i kod ostalih TT baza. Rucka u pravilnom polozaju ruke obara na dole i u ruci je kao cekic ali zlu ne trebalo radi. Sto se tice Glock 17 gen4 nikakvih problema nikakvih zastoja, guta svu municiju i radi bez greske.
lovac Tandrčak Badžo
 
AcaNik
 Интересатно
https://www.youtu...55LV9XJlI4
 
neca90
 Jako prakticna stvar za sluzbe obezbedjenja,sluzbena lica i malobrojne civile kojima je dozvoljeno nosenje.Citao sam nekada da je Specnaz prvi uveo u upotrebu ovakve futrole,za Makarova,jos dosta davno,a onda su krenuli i ostali.
 
AcaNik
 Код нас су биле неке са шином али нису се нешто задржале, не знам што.
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
PIŠTOLJI PRODAJEM 9 27.03.2023. 17:34
PIŠTOLJI KUPUJEM 6 05.03.2019. 12:19
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,228,417 posete www.srbijalov.com