Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Dobar nož


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Dobar nož
nenadx
 A gde je master hunter...Ovaj noz je takodje moj izbor,od jednodelnih.Duzina seciva,dizajn,materijal...Mozda i najbolji odnos cena,kvalitet
Dobar pogodak
 
Boban
 Rordeer,imam isti takav ama bas u detalju isti.B)
 
Nex357
 

nenadx kaže:
A gde je master hunter...Ovaj noz je takodje moj izbor,od jednodelnih.Duzina seciva,dizajn,materijal...Mozda i najbolji odnos cena,kvalitet


Pozdrav imenjace :-)

Master hunter i jos nekoliko nozeva su mi u Srbiji,
slucajno sam pre neki dan nagazio kod jednog prodavca nozeva i lovackog oruzja master huntera od carbon V celika (koji se inace ne prizvodi vec 2-3 godine)i cena mu je 280 Sfr i ima Kudex futrolu ...

inace novi master se proizvodi u Kini od SK-5 celika ( koji je uzgred na jako losem glasu,ne mogu da sudim nisam koristio ali ima par testova na youtube)dizajn,geometrija i kraton drska su tu ali nekako imam utisak da cold steel zivi od stare slave ...

Ovde kod mene imam od cold steela novog pendleton lite huntera od (bitno da nije SK-5) Krupovog nerdjajuceg celika i starog made in USA (oko 15 godina)ali kao novog Trail Mastera od carbon V celika za koji ne moram trositi reci , ko je gledao promotivni video od cold steela zna da sa njim mozes ne samo u lov, nego gde god zelis ...

Inace pendletona imam od skora ali sam odusevljen geometrijom i secenjem , na laganom testu (brijanje podlaktice , secenje papira , kartona i koze je fenomenalno, tako da ima sve sanse da se ugura medju 3 moja omiljena ) se pokazao izvanredno ali ga imam stvarno kratko da bi mogao da dam konacnu ocenu ... njemu sam uradio rucno rampu za palac i prezadovoljan sam na kraju i odnosom cene i onoga sto nudi ah da cena mu je 28 eura sta vise reci ...

Big poz
 
nenadx
 Imenjace,licno volim kad neko nesto voli,ali i zna.Reklo bi se da si i jedno i drugo,pa kad si u mogucnosti napisi po nesto o materijalima,testovima,modelima,prednost,mane isl.Pozdrav
Dobar pogodak
 
Sniper Hunter
 Source: http://img118.ima...21jz4.jpg/

nije lovacki ali bih voleo da saznam od koje puske je i u kojem razdoblju se je koristilo 1 ili 2 rat ako neko od kolega moze da pomogneMolitva
 
Cvele
 E ljudi sto sam vid'o prodavnicu s' nozevima u Sant Andreji, to je mesto u Madjarskoj, pored Budimpeste u kome zive ili su ziveli Srbi (nisam bas pratio predavanje Veselo Grin) mali, malecni perorezcic je 40-ak eura, nozevi su unikat, a po zidovima jelenski trofeji, milina od prodavnicice Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Boban
 Sniper,lep stoljnjak ili musema.Grin
Od neke puske jeste e sad od koje Confused
 
charuga
 jedno pitanje za sve.
bio sam na Loristu ove godine,i na izlazu iz hale 3[valjda] ka hali 4 je sedeo jedan gospodin koji je prodavao nozeve i ukrase za sesire od roga...
da li neko zna ko je gospodin i da li slucajno imate neki mob?
..............
 
Boban
 Ja nisam isao i neznao o kom je gospodinu radi,
evo moih skromnih nozica koje rado koristim i nosim ih u lovu.
 
Nex357
 Onaj zeleni mi je interesantan .. ciji je? imas li sliku sa secivom ? lepa kolekcija B)
 
vlada lovac
 Nešto iz moje kolekcije lovačke opreme
i51.tinypic.com/v8eyc7.jpg
 
Boban
 Hvala,evo ga i izbliza.
 
Nex357
 Vlado ovaj je bas lepotan , imam i ja par slicnih al ovaj je extra B), jel custom !? A ovaj zeleni bobane izgleda jos pozajeban kad ga izvadis iz futrolu , bas interesantan noz B)
 
Zlocko
 Zanima me dali neko zna gde moze da se nabavi ovakav noz
traktor
 
Zlocko
 Izvinjavam se nemogu da postavim sliku.Radi se o glock 78 field....
traktor
 
AcaNik
 pogledaj u Arsenalu 
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
vlada lovac
 

Nex357 kaže:
Vlado ovaj je bas lepotan , imam i ja par slicnih al ovaj je extra B), jel custom !?

Nož je rad jednog mog prijatelja iz Niša, radio ga je gosp. Petar Topoljski, nekima poznat sa sajmova lova i ribolova gde je izlagao neke od svojih radova. Inače nož je jako zgodan u ruci, nije ni veliki, oštrica je 12cm. Nadam se da ću imati prilike upotrebiti ga ove sezone za dranje neke odstreljene divljači.
 
Nex357
 Evo i mojih iz kolekcije , Spanska serija ... Prvi je Joker 440C celik , drugi i treci Muelini sa hrom vanadijum celikom ... drske kost,jelenski rog,jelenski rog :-) Joker i manji muelin su ful tang :-)
 
Nex357
 

Nex357 kaže:
Evo i mojih iz kolekcije , Spanska serija ... Prvi je Joker 440C celik , drugi i treci Muelini sa hrom vanadijum celikom ... drske kost,jelenski rog,jelenski rog :-) Joker i manji muelin su ful tang :-)
Nex357 priložio:
1_24.jpg
 
Nex357
 Uvek se zeznem s velicinom slike Smile
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Dobar puškar PUŠKARSKA RADIONICA 646 15.03.2018. 10:32
Dobar pogled!!! SVAŠTARA 46 10.04.2015. 19:54
Dobar Pogled LOVAČKE NOVINE 30 28.01.2011. 08:57
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,242,383 posete www.srbijalov.com