Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Da li neko zna ???


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Da li neko zna ???
dzudzubajac
 

canis aureus kaže:

... baš zbog plJastike odabIrao biK Bernandelija, koji sigurno ne zaostaje za Hvalitetom FranČija Confused
s' drvoM mi je pushka lovachkija Selja

U svakEm slJučaju, kadE si već ljubiteL PA, ne'š pogrešiti koji god da si uzNeš


zar bernadeli ne drže turci?
Mudrost dolazi iz iskustva. Iskustvo je najčešće nedostatak mudrosti.
 
ibor88
 Hvala na savetima bice Franchi definitivno. Ne igra mi ulogu dali je drvo ili plastika cak mi je i bolje plastika zbog odrzavanja i tezine. A sa druge strane mogu bilo kad kupiti drveni kundak naknadno.
 
MMilos
 I ja mislim da je Bernardeli u vlasništvu Turaka.
Franchi je odličan brend. Imao sam do skoro staru Franchi bokericu, odličnog su kvaliteta.

Pre neki dan je bila affinity u oglasima, polovna ali nekorišćena za nekih 550-600 EUR, u plastici.
 
dzudzubajac
 

MMilos kaže:

I ja mislim da je Bernardeli u vlasništvu Turaka.
Franchi je odličan brend. Imao sam do skoro staru Franchi bokericu, odličnog su kvaliteta.

Pre neki dan je bila affinity u oglasima, polovna ali nekorišćena za nekih 550-600 EUR, u plastici.


nova je bila 75.000 din na sajmu lova u Bgdu proletos, znači 600 eur
Mudrost dolazi iz iskustva. Iskustvo je najčešće nedostatak mudrosti.
 
MMilos
 To je sa popustom, sad je ~83K din:

http://www2.ddacanona.com/artikal/lov...--pvc-1276

I još ova verovatno može da ide i za ~500
[url]https://www.facebook.com/groups/840501936028391/?multi_permalinks=1137818549630060&notif_t=commerce_interesting_product&notif_id=1477960493859400
[/url]
 
Miroslav85
 Poštovani članovi foruma,
licno nisam lovac, ali znam šta je ljubav prema lovu... naime, ćale mi je pre par dana izgubio u lovu njegov nož pa sam hteo da mu uzmem isti takav ali nikakve podatke o njemu nemam, samo znam da je bio u mojoj porodici nekih 40 i više godina... Tražio sam po internetu i uspeo da nađem sliku indenticnog noža samo što ćalov nije imao ova dva otvača za konzerve. Njegov je imao nož,testericu,otvarač za panpure i ova dva izvlakača za 12 i 16 patrone. Zanima me dali iko može da mi kaže o kom nožu se radi i gde i po kojoj ceni bi mogao da ga nabavim??
Pozdrav i svako dobro
Miroslav85 priložio:
10fnsyc.jpg
 
Milan__
 Pozdrav,juce u lovu sam video i drzao malo u rukama jedan poluautomat koji mi se zaista svideo,ali nisam pitao vlasnika koji je to,imam samo dve slike pa ako moze pomoc da kazete koja je to puška i kakva imate iskustva sa njom.
http://www.dodaj....mage/oqTMM
http://www.dodaj....mage/oq2oI
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
hercegovac
 vjerovatno benelli
 
Milan__
 Jesi je probao mozda,kolika joj je cena?
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
tomo vrbas
 Meni vise lici na Berett-u!
 
tomo vrbas
 http://www.srbija...etta_2.jpg
 
Milan__
 Mozete mi nesto vise reci o ceni puske,i kako se pokazala? Hvala tomo ZivioRodjo
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
tomo vrbas
 Pa samo ime najvise govori o njoj ipak je to sami vrh oruzarstva,a cena joj je negde oko 1000evra+- koji evro!Puska koja vredi svaku paru ali jbg trenutna situacija i stanje u drzavi su takvi da jednostvano preskupa investicija!
 
Planinko011
 Puske koje su vrh oruzarstva kostaju i po nekoliko desetina hiljada evra ali ovo jeste za dzep nas vecine srpskih lovaca vrh oruzarstva.
Licno za nekog ko ima uslove za drzanje dva-tri psa i ko zeli da vise decenija ozbiljno i intezivno lovi sitnu divljac vredi da se nategne i kupi neku Beretu ili sta slicno.
Ne bi jeftinije prosao ni da se opredeli za lov krupne divljaci ili za skijanje, ronjenje ili neki slican sport.
 
Max011
 

Miroslav85 kaže:

Poštovani članovi foruma,
licno nisam lovac, ali znam šta je ljubav prema lovu... naime, ćale mi je pre par dana izgubio u lovu njegov nož pa sam hteo da mu uzmem isti takav ali nikakve podatke o njemu nemam, samo znam da je bio u mojoj porodici nekih 40 i više godina... Tražio sam po internetu i uspeo da nađem sliku indenticnog noža samo što ćalov nije imao ova dva otvača za konzerve. Njegov je imao nož,testericu,otvarač za panpure i ova dva izvlakača za 12 i 16 patrone. Zanima me dali iko može da mi kaže o kom nožu se radi i gde i po kojoj ceni bi mogao da ga nabavim??
Pozdrav i svako dobro


Pozdrav Milane, tokom 70 i 80ih godina na domaćem tržištu moglo se naći dosta preklopnih lovačkih "multifunkcionalnih" noževa. Neki su kupovani u domaćim prodavnicama društvenih preduzeća a neki su donošeni iz inostranstva. E sad ono što tebe muči je proizvođač tog noža. Po meni moguće je da se radi o prklopnom čehoslovačkom Mikovu ili o nekom nožu iz Solingena u Zapadnoj Nemačkoj. Na netu ih možeš pronaći a ono što će ti predstavljati problem je cena koja kreće od 50 e a ide i do 350e i funkcije koje preklopnjak može da ima. Naime noževi sa izvlakačima za šesnaesti i dvanaesti kalibar su vrlo vrlo retki jer za razliku od nekadašnje prakse danas samo veliki zaljubljenici pune municiju za sačmare.
Sad ću ja samo tetki lek da dam! Dikh tu kava ?!
 
Max011
 http://www.mikov....FIXIR.html

https://www.pumak...et-knives/

https://www.knife...ag-handles
Sad ću ja samo tetki lek da dam! Dikh tu kava ?!
 
Slob
 Da li treba da se prijavi nabavka optickog nisana za karabin i da li se upisuje u oruzni list?
Lisica
 
DakiNS
 Slobodna je prodaja , znači nema prijave niti se upisuje.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Slob
 Hvala na odgovoru Odobreno
Lisica
 
Slob
 Kolege znate li gde mogu da procitam sve o proceduri zamene karabina? Menjao bih svoj karabin za karabin manjeg kalibra. Da li mi treba neka dozvola i gde to sve prijavljujem?
Lisica
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Da li neko zna PUŠKARSKA RADIONICA 354 25.11.2021. 00:59
Da li neko zna... ORUŽJE - SVAŠTARA 73 03.09.2015. 22:03
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 37
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,288,857 posete www.srbijalov.com