Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Srpski gonič


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Srpski gonič
nidzamotocross
 Ide i zima, najlepši deo godine za mladog psa i njegovu obuku. Odobreno


A Leo ako nastavi da se širi moraću da menjam vrata od boksa. Grin
i65.tinypic.com/k9i7wi.jpg
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
nidzamotocross
 Njima ne može da se sakrije. Odobreno
Mada moraću da smanjim da postavljam fotografije, jer su počele da smetaju nekim kolegama, kako iz grupe, tako i iz LU-a, a i iz okoline. Bodu malo oči. Oi
Pozdrav za njih, jer znam da prate moje upise po forumu. Kiss

i66.tinypic.com/8vu16v.jpg
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
sg-bog26
 Samo postavljaj, neka smeta kome hoće...Namigivanje
Sutra ću poslije kraće pauze i ja okušati sreću na lisicuMolitva

Često se lovac vrati iz lova praznog ranca, ali punog srca, jer se naslušao pjesme goniča! Veselo
 
nidzamotocross
 Ljubomora je čudo. Sad
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
sg-bog26
 

nidzamotocross kaže:
Ljubomora je čudo. Sad

Opaka bolest.

U subotu je bilo lijepe akcije, šteketa na pretek, pomalo pucanja, ali se nije uspjelo ništa zaustaviti. Stara Mona se u devetoj godini još dobro drži, iako je ove sezone prilično zapostavljena, jer sam mladog više forsirao, ponovo je osvjetlala obraz. Mladi je takođe dobro odradio, imao je samostalno pokretanje, dotjerao i posle pucanja gonio je lisicu još sat i po.
Na kraju je bilo i lijepog druženja.

Često se lovac vrati iz lova praznog ranca, ali punog srca, jer se naslušao pjesme goniča! Veselo
 
sg-bog26
 Još jedna. Oči uprte u mladog psa. Ima još mnogo toga da prođe da bi od njega postao pravi pas...

Često se lovac vrati iz lova praznog ranca, ali punog srca, jer se naslušao pjesme goniča! Veselo
 
Dusan Stevanovic
 Ubedljivo najlepši, po mom mišljenju, je lov lisice uz pomoć dobrih goniča, pa još ako je ekipa dobra i vesela kao sa fotografije, e to je pravi doživljaj.
Nije me dugo bilo na ovoj stranici..Podmladio sam i ja sastav. Sutra ću postaviti par fotografija. Smile
FIAT IUSTITIA PEREAT MUNDUS
 
sg-bog26
 Dobrodošao! Takođe sam veliki ljubitelj ovakvog lova, opuštenog... pravo uživanje. Ekipa pozitivna, vedra, uvijek spremna za akciju...
Postavljaj slike... Namigivanje

Često se lovac vrati iz lova praznog ranca, ali punog srca, jer se naslušao pjesme goniča! Veselo
 
AcaNik
 

nidzamotocross kaže:
Ljubomora je čudo. Sad


Никада нећу разумети ту љубомору на туђег пса Sad Мени је баш драго када пас добро ради иако није мој.Често помињем једног НОД-а какав је радник а уопште није мој пас.
Јуче нам је настрадао бретон од младог колеге и жао ми га је као да је мој. Јбг мораш да се вежеш за пса када га виђаш по лововима годинама иако није твој.
Пас је оно што спаја ловце јер наш успех зависи од њих самих.
 
nidzamotocross
 Zdenko, dobra ekipa, svaka čast. Drago mi je da si zadovoljan mladim psom. Moram da primetim da je taj par istaraca ovako za oko jako dobar. Odobreno
Aco, nisu svi isti... Ni ja ne razumem, ali... Confused

Evo i mog dvojca, fotka od pre par nedelja...
i66.tinypic.com/mmda8k.jpg
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
Dusan Stevanovic
 Nidžo, utegnuti kao strele! Bravo 2

Evo par sličica mog podmlatka, ali nisu nekog kvaliteta jer mi je jako teško da je uhvatim u objektiv budući da je kujica jako nemirna.
FIAT IUSTITIA PEREAT MUNDUS
 
Dusan Stevanovic
 Kujica ima 6 meseci i ima krvi mog pokojnog Ciska (njegova sestra iz legla joj je majka). Tek je dva dana kod mene i danas sam je na rizik pustio. Lepo me je slušala i pratila, nos stalno na zemlji i dosta je slobodna, ali tamo negde već pri kraju šetnje nas napadoše neke lutalice u lovištu i Maza kao munja poče da beži odakle dođosmo. 10ak minuta sam je bezuspešno dozivao dok mi nije zazvonio mob. i otac mi javlja da se sam vratila kući. Posle samo dva dana boravka kod nas, uspela je da nadje ulicu u naseljenom mestu i da uđe u dvorište. Smile
FIAT IUSTITIA PEREAT MUNDUS
 
Dusan Stevanovic
 Još jedna iz lovišta.
FIAT IUSTITIA PEREAT MUNDUS
 
nidzamotocross
 Simpatična, lepo i građena, još će da se razvija. Bravo 2
Drago mi je da si opet svoj na svome i želim ti da ti Maza da sve ono što od nje budeš tražio. A ne sumnjam znajući koliko si željan pesme. Odobreno
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
Dusan Stevanovic
 Moj verni Cisko sa nase poslednje setnje. Punih 8,5 godina me je uveseljavao u lovu, ne mali broj puta i nervirao Smile ali nase druzenje se nazalost prerano zavrsilo ove godine...Bar je skoncao onako kako prilici jednom gonicu, u gonu, u poslednjoj jurnjavi za lijom.
FIAT IUSTITIA PEREAT MUNDUS
 
Dusan Stevanovic
 

nidzamotocross kaže:
Simpatična, lepo i građena, još će da se razvija. Bravo 2
Drago mi je da si opet svoj na svome i želim ti da ti Maza da sve ono što od nje budeš tražio. A ne sumnjam znajući koliko si željan pesme. Odobreno

Hvala Nidzo, nadam se da ce tako i biti, a ja cu dati sve od sebe da je sto vise forsiram, mada zeca slabo ima...
FIAT IUSTITIA PEREAT MUNDUS
 
ilija 9
 Evomalo dase ija posle duzeg vremena muzijacic je porastao sad ima 18m
imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/905/Lkzn4i.jpg
 
Tomash
 

Dusan Stevanovic kaže:
.... pri kraju šetnje nas napadoše neke lutalice u lovištu i Maza kao munja poče da beži odakle dođosmo. 10ak minuta sam je bezuspešno dozivao dok mi nije zazvonio mob. i otac mi javlja da se sama vratila kući. Posle samo dva dana boravka kod nas, uspela je da nadje ulicu u naseljenom mestu i da uđe u dvorište. Smile


Druze, nije se ona vratila po secanju i raspoznavanju prostora, vec po svom mirisu/tragu.

To znaci da imas dobru kerusu u najavi, dobar nos i sve sto treba urodjeno, posebno kod tako mladog kera koji jos nije skontao sta treba da radi i sta se ocekuje od nje, ali u ovom slucaju su geni odradili svoje Odobreno

Jer, Ker koji ne moze da prati svoj trag, a koji je, da tako kazemo svez trag,... ne moze ni da prati trag divljaci od nocne aktivnosti(bajat),
tako da ti je ona u toj jednoj situaciji, i u tako ranom uzrastu vec pokazala da ima i nos, ali i mozak (znaci urodjene osobine super), a sada je na tebi samo da radis sa njom i imaces lepe lovove...

Lepo!

Bravo 2
 
sg-bog26
 Lijepo je što se malo aktivirala tema.

Nidžo zadovoljan sam mladim psom, lijepo pretražuje, udaljava se, odlično goni, samo mu još malo odstrela treba. Eksterijer mu nije izložben, jer je dosta probio po leđima, ali je odlične građe.
Istarci su i na terenu dosta dobri, pripadaju mome drugu s kojim odavno lovim...
Mogu da ti kažem da imaš par pasa za poželjetiOdobreno

Dušane fina ti je kerušica, samo naprijed sa obukomOdobreno
Šteta za Ciska, ali i to je sastavni dio lova... Danas sam bio kod rođaka koji ima mladog psa koji dosta liči na Ciska.

Često se lovac vrati iz lova praznog ranca, ali punog srca, jer se naslušao pjesme goniča! Veselo
 
Neca92
 Pozdrav, drugari goniclije! Bye
Nidzo, svaka cast za te tvoje atleticare, utegnuti ko sajle! Odobreno
Dule, dobro-dosao ''nazad'', bas te dugo nije bilo! Srecno sa novom nadom! Odobreno Sta se desilo sa Ciskom, ako smem da pitam, posto nisam u toku? Bio je to dobar pas, slusali smo na snimcima, a i videli po slikama sa lijama... jbg...
Lovac nije ko vino ne pije i ko ide planinom samo da ubije!
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Obuka goniča za lov na zeca KINOLOGIJA 464 31.05.2018. 09:45
Srpski Žuti Gonič KINOLOGIJA 133 06.03.2018. 23:53
Srpski Trobojni gonič KINOLOGIJA 731 11.06.2017. 04:00
Posavski gonič KINOLOGIJA 363 25.01.2017. 15:05
Planinski gonič Alpinac KINOLOGIJA 313 13.08.2015. 20:28
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,254,893 posete www.srbijalov.com