Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Nemački kratkodlaki


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Nemački kratkodlaki
darkon
 Malo iz lova na fazana.

https://www.youtu...t6asH2Bcrw




A u subotu ja i Aga bili prvi na lovno kinološkom kupu u Šapinama, jako lepo druženje i takmičenje.

oi57.tinypic.com/23rscaw.jpg
 
Brka bez brkova
 Cestitam. Sta je sa Banditom i Balzakom,vodis li ih u lov ili ih spremas za nesto drugo?
 
mrwa22250
 Bravo Dare majstore i za tebe i za AguBravo 2Odobreno
Kidaju ovi Balzakovci,a kad je on vec otisao,treba ove njegove potomke iskoristiti u priplodu sto bolje.Malobrojni potomci ostadose ovde,a steta bi bila da se linija ugasi.Lovni su do bola.
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
darkon
 Brka bez brkova, hvala. Ove sezone na fazana, Bandit i Balzak nisu imali nijedan lov, što se da videti i po ovim snimcima na kojima ih nema. Puštani su "na čistinke", rađen im neki sistem, smirivanje na poletanje i td., ali kako više ne mogu da izdržim da ne lovim sa njima, već ove nedelje će loviti, da malo "osete meso", da ne zaborave kako izgleda...

Hvala Mrwa, i ja mislim da je linija izuzetno lovna i ja uživam zaista u svakom lovu, ali ljudi ne dolaze da pare. Mene su zvali na desetine, mnoooogo zainteresovanih, ali niko nije došao, a cena parenja zaista minimalna, ali opet kažu da je skupo, a ja pod drugim uslovima ne pustam.

Pozdrav.
 
mrwa22250
 I tu si potpuno u pravu.Ne treba potcenjivati svog psa samo zato sto neko misli da je parenje skupo.Istog sam misljenja i kod prodaje stenadi jer sam nebrojeno puta video kako se lose postupa sa poklonjenim ili jeftino placenim psima.Nekima je ceo zivot potreban da shvate da je najskuplji los pas ili lose parenje koje nije dalo upotrebljivo potomstvo,ma koliko izgledalo povoljno.Cudno je to u zemlji Srbiji da u ovom slucaju lovacka javnost odredi cenu stenetu na 100 evra i to ti je to.100 kostaju od Zucka i Maze,pa sto nebi toliko kostali i od pasa koji su vrhunski i to dokazano a ne rekla kazala.Obicno tako razmisljaju ljudi koji nikad nisu valjano obucili psa pa misle da je to ko puska,kupis,napunis i udri.Mozda je tako i bolje,nije kvalitet za svakogaiveli
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Sale Voban
 Dare kad bi pustao kera dzabe onda bi ljudi pricali da mu nesto sigurno fali :-D! Ja volim da poklonim stene nekom za koga znam da ce to da ceni i da ce mu posvetiti svaki slobodan trenutak. Ti bar znas kako se dolazi do vrhunske krvi i kako se tek tesko pravi vrhunski ker. Pa ja sam vise platio da mi se kujica zvodi mesec dana u jarebice na jugu Srbije nego sto ljudi hoce da plate stene! Tesko cu se skoro odluciti za novo leglo jer je sve teze ocuvati stence i spasiti ih od raznih bakterija i virusa. Lakse mi je da kupim stene i za ozbiljnije pare nego da se mucim mesecima. Zato Dare,nema nista dzabe osim mojim najblizima, cuvaj te sampione i cesce se pojavljuj na utakmicams i LKK, a Bandita treba prikazati i u Nisu, bice vrhunski ker
 
darkon
 Sale, slažem se u potpunosti sa tobom.
A što se poklanjanja tiče, a posle ranijih iskustava, poklanjam samo onome u koga sam siguran da će sa psom raditi i brinuti se o njemu, bar približno kao ja.
Takođe i što se legala tiče, skupa i teška rabota, i bolje je kupiti gotovog psa, ali ja volim kad čuvam leglo i od šteneta koje se okoti kod mene, napravim psa.
Evo su, ispod lampe, hladno napolju ovih dana, a unutra im super.

oi58.tinypic.com/2r3i7vd.jpg
 
lovac junior
 hehehehe bas su slatki Kiss koliko su stari Grin je l Aga tata? Grin
nek je sa srecomHarmonika
Kinologija ZivioRodjoTri prsta 2
Elmermarkafazan
 
darkon
 lovac junior, mali su, tek par dana stari, Aga im je tata, a mama Tina de Atila Flagellum Dei.

Jučerašnji lov na fazana, Balzak ( Aga x Gala AFD ) na fazanku.

oi60.tinypic.com/2eao2t5.jpg
 
lovac junior
 znaci to su buduci sampioni ;)
Kinologija ZivioRodjoTri prsta 2
Elmermarkafazan
 
darkon
 Bilo bi mi drago da bude tako, ali još je rano za bilo kakve prognoze. Neka oni samo nastave da napreduju i lepo rastu, a videćemo u kakve će pse izrasti. Mi se uvek nadamo najboljem... Odobreno
 
lovac junior
 srecno ;) ali poznavajuci Agu,nazalost ne uzivo,ali preko svega prilozenog,mislim da im rad nece izostajati ;)
Kinologija ZivioRodjoTri prsta 2
Elmermarkafazan
 
darkon
 Stala tema načisto...

Evo malo sa treninga.

https://www.youtu...t6asH2Bcrw




I malo iz lova.

https://www.youtu...t6asH2Bcrw

 
darkolovac
 https://www.faceb...mp;fref=nf

Pronadjen NKD
 
strahinja98
 Baron vom Held Haus (Tasco vom Osterberg x Kosie vom Osterberg)
Star osam meseci
Slike sa treninga:

i57.tinypic.com/2zycs9w.jpg

i59.tinypic.com/2i9av9.jpg
i59.tinypic.com/wjhump.jpg

Yard KS vom Hege-Haus !
 
mrwa22250
 Lepo ti porasto omladinac,jos da malo spusti grudi.Kakav je u terenu?
P.S.Taman sam hteo da pitam da li je to Yard u tvom potpisu ali si me preduhitrio.Svaka cast na izboru potpisa-Kerina i poOdobreno
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
strahinja98
 mrwa22250 = Hvala druze, poradicemo na grudima kad dodje lepse vreme plivanjem i trcanjem pored bicikle. U terenu za njegov uzrast odlican, odlovio celu sezonu na fazansku divljac i odlicno se pokazao, veoma zreo. A za Yarda nema sta da se prica, najbolji predstavnik rase GrinGrinGrin
i59.tinypic.com/wjhump.jpg

Yard KS vom Hege-Haus !
 
lile
 Moja mlada kuja 8 mjeseci zagrizla najvise sada kad je kraj lova na jarebicu kamenjarku. Sad cu malo na šljuku u sumu ali pokazala mi je i vise nego sto sam se nadao za svoj uzrast. doduse i ja sam poderao nove gojzerice za sezonu zbog nje i plodovi truda se vide.
lile priložio:
aron_i_ela.jpg
 
Brka bez brkova
 Zbog obaveza i prinove poslednje 3 nedelje nisam izlazio u lov,pa jutros nadjoh sat vremena da malo prosetam Beka,zao mi ga da vise ceka u boksu.Evo jedna marka na petla,iz 2 ugla, sakrio se matori i ne htede da poleti dok ga ne nagazismoi59.tinypic.com/11u9i5k.jpgi61.tinypic.com/ou8ho8.jpg
 
mrwa22250
 Preturam nesto po netu u ove hladne praznicne dane pa naidjoh na lepu sliku Balzakovog brata Blo-a.Ovi Francuzi stvarno znaju znanje kad su u jednom leglu imali ovakva dva kera.
mrwa22250 priložio:
blo_de_la_haille_au_loop-balzakov_brat.jpg

Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Nemački oštrodlaki - Deutsch Drahthaar KINOLOGIJA 2677 13.06.2022. 21:22
Nemački prepeličar KINOLOGIJA 33 30.05.2019. 22:05
Nemački lovni terijer KINOLOGIJA 1083 18.01.2018. 20:44
Kratkodlaki jazavičar - lovni pas KINOLOGIJA 88 06.02.2014. 11:32
Nemačka LOV U INOSTRANSTVU 18 27.03.2012. 14:22
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,214,722 posete www.srbijalov.com