Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Gađanje karabinom


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Gađanje karabinom
golf071
 

klaja kaže:
Au bilo je svega...taj danVeseloOdobreno
i60.tinypic.com/2i793c0.jpg
evo i moje,moglo je i bolje ali je sheytan imao neujednacenu seriju municijeHaHaHa
Jeli ovo na 800met.bez naslona? Svaka cast HaHaHa Smeko puc puc
Novine
 
golf071
 

DakiNS kaže:
Pozajmim vam pa nikad da vratiteHaHaHa
Kod mene je dao mi Klaja.ROFL
Novine
 
Jank
 

golf071 kaže:

DakiNS kaže:
Pozajmim vam pa nikad da vratiteHaHaHa
Kod mene je dao mi Klaja.ROFL


Generacijo malo ti se istupila ova sprava pa ne buši baš dobro rupe nego malo zacepljuje ja za ovo imam komplet "Zumbi" od 5 d0 10mm---mogu da pogodim šta zamisliš i u kojem hoćeš kalibru.......HaHaHa
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Jank
 Sestrići ne obazirite se na komentare ovih sa terase ....samo nešto podmeću....ROFL
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
PEZ
 

Podunavac kaže:

PEZ kaže:

Podunavac kaže:
Видиш ли ти мој ујаче какви су ово злојеби. Мене нашли да трпају. Срећа што сам имао сведоке. Па ми Крајишници се рађамо са оружјем у руци. И заборавио сам да кажем да су ово погодци из руке, са механичким нишанима, на 200 метара.Grin


Podunavac brale ajd' obriši jednu nulu nećemo ti ništa;)



Priznajem da nisam dobro ocenio daljinu. Mislim da je bilo 250 metara.Grin


E tako brate kaži, vidim nešto ne štimaOdobreno
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
DakiNS
 

Jank kaže:

golf071 kaže:

DakiNS kaže:
Pozajmim vam pa nikad da vratiteHaHaHa
Kod mene je dao mi Klaja.ROFL


Generacijo malo ti se istupila ova sprava pa ne buši baš dobro rupe nego malo zacepljuje ja za ovo imam komplet "Zumbi" od 5 d0 10mm---mogu da pogodim šta zamisliš i u kojem hoćeš kalibru.......HaHaHa


Dobro mi reče jer će mi verovatno uskoro zatrebatiYes
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 

Jank kaže:
Sestrići ne obazirite se na komentare ovih sa terase ....samo nešto podmeću....ROFL




Ujače ovi trpaju pa ne staju. A nikako da dođe Beybe da me brani, pošto je on stručnjak za trpanje (i primanje).Grin Zemaraaaaa pomagaj.
Sledeći put ću da pucam bez nišanjenja, valda ću bolje proći. Ovi zloj.ebi ako vide da neko ima loše pogotke urnisaše ga što loše gađa, ako imaš dobre pogotke prođeš još gore. Kao da su uzeli po pola vijagre. Čudi me da se i drugi mapetovac do sada nije priključio.ROFL
Tri prsta 2Kolce
 
Bune
 

klaja kaže:
Au bilo je svega...taj danVeseloOdobreno
i60.tinypic.com/2i793c0.jpg
evo i moje,moglo je i bolje ali je sheytan imao neujednacenu seriju municijeHaHaHa


Klajo, ti samo u crnoBravo 2. Sto kaze narodni mudrac, NIJE VAZNO CILJATI U METU, VEC METATI U CILJ!Staripozdrav.
Sagradicu salas na bregu, da gledam jarebice dok se legu!
 
klaja
 Ma ljudi sta da vam kazem,slika govori sto reci. Ako hocete jos koju nije problemSmean. Pucano je na 350m sa koljenaROFL
B)Opsta situacija je dobra.Neprijatelj se povlaci na svim linijama.Vojvoda Zivojin Misic
 
Jank
 

Podunavac kaže:

Jank kaže:
Sestrići ne obazirite se na komentare ovih sa terase ....samo nešto podmeću....ROFL




Ujače ovi trpaju pa ne staju. A nikako da dođe Beybe da me brani, pošto je on stručnjak za trpanje (i primanje).Grin Zemaraaaaa pomagaj.
Sledeći put ću da pucam bez nišanjenja, valda ću bolje proći. Ovi zloj.ebi ako vide da neko ima loše pogotke urnisaše ga što loše gađa, ako imaš dobre pogotke prođeš još gore. Kao da su uzeli po pola vijagre. Čudi me da se i drugi mapetovac do sada nije priključio.ROFL


Ne uzimaju više Vijagru to im ne deluje prešli su na Afričku šljivu i Libido....za prave muškarce......HaHaHa
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Podunavac
 E pa ovaj put su se dobro našljivili. Ne pada im uopšte.ROFL
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 Grešite momci kod nas je još uvek sve prirodno , bez viagri , kamagri (kao kod nekih mlađih), šljiva i ostalih pomagala , jednostavno naučiš dubiti na glavi i kad pogledaš sve izgleda kao u mladostiStariHaHaHa
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
sheytan
 

DakiNS kaže:
Grešite momci kod nas je još uvek sve prirodno , bez viagri , kamagri (kao kod nekih mlađih), šljiva i ostalih pomagala , jednostavno naučiš dubiti na glavi i kad pogledaš sve izgleda kao u mladostiStariHaHaHa


El to ono što nazivaju "dubioza"? Hmmm
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Berserker
 Uglavnom, odem ja po nabavnu dozvolu, kazu oni dan-dva se ceka... Rek'o ok. Kad ne "lezi vraze", licna karta istekla... Za nedelju dana gotova, sto ce reci da municiju mogu da kupim tek za desetak. E sad to mi "prepucavanje" karabina onemogucava. On je upucan Federal Premiumom (Nosler), 165 gr.(rec je o kalibru 30 06). Hteo sam da predjem na Grom, medjutim (on je 170 gr.). Eventualno gadjanje bi bilo do 80 metara... Nisam siguran koliko odstupanje je moguce? Naravno preduzecu sve da stignem do strelista, medjutim situacija je vanredna u svakom pogledu. Zanimaju me iskustva pri promeni zrna... Hvala!
 
sheytan
 Odstupanja prilikom promene mechitja najcheshtje nisu velika, ali mogu biti U SVIM PRAVCIMA, i pravila nema, tako da ne vredi da loopash vugla, negro JEDNOG LEPOG DANA Sad , kada bude uvjeta, uzNesh lepo i probash... Podrka
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Berserker
 Naravno, ali bi lov kao trebalo da pocne 31.5. (ako pocne), pa dumam sta mi je ciniti...A uvek sam bez obzira na istu municiju, isao na Carevu cupriju pre otvaranja lova. Znam da hoce u svim pravcima, ali ako je precnik 5-10cm do 100m okConfused
 
sheytan
 Ako bude uslova za otvaranje lova, bitje i za Tjupriju! Odobreno
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
stojkuki
 Da, .... Ko sto rece, .... Pitanje sta ce biti sas lovnu sezonu, ....
 
moravac 1
 A zamislite da svi uplatimo lov i ovu godinu peskocimo i NE IDEMO U LOV!!! Da lovna sezona protekne tako sto cemo pucati u streljanama.Sta o tome mislite kolege lovci?Kolce
srbija
 
Berserker
 Ne bi mi smetalo da se solidarisemo sa kolegama cija su lovista pretrpela najvece stete, raznim akcijama, naseljavenjem divljaci kroz npr. neke fondove pomoci... Pojedina drustva verovatno sezonu nece ni imati, jer i ono sto je prezivelo je ispod nekog minimuma. Drugi problem ce biti bolesti i sirenje zaraza, zivotinjski lesevi ce biti uklanjani po naseljenim mestima, dok u prirodi je sanitarni deo na lutalicama, ds, sakalima, lisicama...
Manje vise, sa zecom mozemo da se pozdravimo Cao poljubac
Omasismo temu, ali eto , rekoh da se nadovezem...
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Držanje oružja ORUŽJE - SVAŠTARA 161 09.10.2016. 23:28
Boksevi (kavezi) za držanje kerova KINOLOGIJA 275 24.03.2016. 09:30
PONAŠANJE I NAVIKE DIVLJAČI DIVLJAČ 33 29.09.2014. 21:03
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 20
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,289,503 posete www.srbijalov.com