Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kundak


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kundak
eclipse4
 Bas gledam po netu kundake,ima raznih da srce stane kako izgledaju,cene i nisu toliko jake,razmisljam priustiti jedan za svoj karabin,ali kako znati dal pasuje na zastavine karabine (8x57)?
ima li kod vas iskustva sa kupovinom kundaka,sta zapravo treba gledati da bi pasovalo na zastavin karabin?
 
AcaNik
 gde si gledao po netu? daj neki link
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
eclipse4
 ma imas mnogo samo ih izguglaj.
imas i na cabelas.com neke cini mi se.
stavio sam ponovo firefox i otisli mi svi bukmarkovi tako da cu morati i ja za sebe opet da potrazim,ebi ga.
 
Cvele
 Moze ti majstor napraviti takav... samo ti treba slika.... ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
eclipse4
 pa znam da moze samo ovde kod nas nema vise ni jedan koji pravi to.
bio sam danas bas kod jednog poslednjeg koji je ostao od tog zanata,nije star sezdesetak godina,kaze da bi rado prihvatio posao ali nazalost ne skuze ga bise oci (idu mu suze stalno).
uradio bi mi besplatno jer sam mu dosta stvari radio na strugu i nisam mu naplacivao.
neznam ni kako se cene krecu kundaka,mislim kad bi majstor to napravio,ako su cene kao sto mi rece jedan prijatelj izmedju 250 i 300evra,jeftinije mi je kupiti u inostranstvu,placati postarinu i imacu jos ostatak da izvedem zenu i decu na veceru ;) ;)

a na kraju krajeva si mogu priustiti jos jedan karabin za te pare.
 
Cvele
 Ne verujem eclipse, oko 100-tinak eura, mozda 150.... ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
AcaNik
 

eclipse4 kaže:
ma imas mnogo samo ih izguglaj.
imas i na cabelas.com neke cini mi se.
stavio sam ponovo firefox i otisli mi svi bukmarkovi tako da cu morati i ja za sebe opet da potrazim,ebi ga.

isti razlog. crkao mi komp i ostanem bez adresaSad
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
AcaNik
 80 eura ti je kundak da ti se napravi
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Sniper Hunter
 Boban puskar kundacar iz Sevojna Uzice pravi vrhunske kundake po meri
i51.tinypic.com/2ynh2x1.jpg

i53.tinypic.com/14vr58m.jpg

cena 130-140 
 
Boban
 Ekstra lep kundak,svaka cast majstoru.Bravo 2
 
eclipse4
 sniper hunter,koliko para ta muzika?
ja sam za da mi neko napravi po nekoj pristupacnoj ceni,znaci interesuje me cist orah nista posebno,jer kundak posle saljem dalje na lepljenje folija preko.

ako nije problem postavite adresu nekog majstora kome bih mogao da posaljem pare i da mi posle posalje kundak,jel se meni ne isplati otici 200-300 kilometara da odnesem i da se vratim pa da uzmem i da se vratim.

ja sam kupio ovaj gamo whisper x i svidja mi se kundak,pa bih ovako nesto da mi odradi ili u tom smislu.
www.freeimagehosting.net/uploads/th.a7a895113f.jpg
 
Cvele
 eclipse, kakve folije da lepis preko kundaka ? Hmmm
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
eclipse4
 3d folije pa da dobijem neki camo izgled,jes da je 5-o metka al u ovakvom smislu

www.freeimagehosting.net/uploads/th.fd19655c0f.jpg
 
Jank
 Lepa puška, ko voli tako šarene ili takve motive na oružju....B)
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
eclipse4
 i sve to za samo 60e ;)
amotivi su razliciti.
 
petar
 Nisam nikada cuo da je neko lepio folije preko drvenog kundaka, nisam siguran da ce to uspeti. Obicno su camo kundaci plasticni, koliko sam ja imao prilike da vidim...B)
Just like old times!
 
Lala
 Ako se lepi folija na drveni kundak, samo ćeš ubrzati propadanje drveta. Vlaga će već naći način da se zavuče ispod folije, i drvo počne da strada.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Sniper Hunter
 

eclipse4 kaže:
sniper hunter,koliko para ta muzika?
ja sam za da mi neko napravi po nekoj pristupacnoj ceni,znaci interesuje me cist orah nista posebno,jer kundak posle saljem dalje na lepljenje folija preko.

ako nije problem postavite adresu nekog majstora kome bih mogao da posaljem pare i da mi posle posalje kundak,jel se meni ne isplati otici 200-300 kilometara da odnesem i da se vratim pa da uzmem i da se vratim.

ja sam kupio ovaj gamo whisper x i svidja mi se kundak,pa bih ovako nesto da mi odradi ili u tom smislu.
www.freeimagehosting.net/uploads/th.a7a895113f.jpg


Ja mislim da takav kundak da ti odradi a da i ne vidi pusku i da ne uzme mere nema smisla a ni jedan puskar koji drzi do sebe nece da ti prihvati to jer to nije standardan model, kako ce da ti upasuje pusku ?? jer kad dobijes kundak moras da ga upasujes nije bitno sta ces ti da lepis posle to se dogovori sa puskarom objasni da te sare na drvetu ne interesuju nego da ti stavi neko najobicnije drvo ali po meni moras da nosis pusku kod puskara i takav kundak ne moze bas svako da ti odradi u stvari moze pa ces dobiti zagitovan sa gitom za drvo sto je bio moj slucaj kad sam radio prvi kundak na zastavi a bio je losiji nego fabricki a platio sa potkundakom 70 a (moglo je samo da se vesla sa njim) ako posle moras da pravis drugi onda ti dodje kao da si isao 200-300 km kod dobrog puskara .razmisli dobro jer po meni kundak pogadja ako moras da se namestas krivis itegljujes vrat trazis nisane takav kundak ma koliko bio lep ne uzimaj ni dzabe da ti ga daju moze i zlatom da bude optocen ali ne vredi nistaBye
 
eclipse4
 ima logike svakako u tvom razmisljanju i slazem se sa tobom.nego ja sam mislio da posaljem sliku kundaka koji zelim da se odradi i moj kundak (ne slika vec moj odmontiran kundak) pa da mi covek odradi po slici kundak a mere nek skine sa moga original.

nebitno,bio sam danas u prodavnici oruzja u negotinu i video par eksponata.zvao je covek cini mi se u kragujevcu nekog,zabrovaih mu ime a izgovorio ga.
trazi mi 130e zapravo kundak je 100 i 30 za ovog sto drzi prodavnicu.
to i nije losa ponuda.
a sto se folije tice,izgleda odustajem,jer sam sada procitao,da ljudi utapaju kundak u vodu da bi se lepila ta folija.ako ga utapaju u vodu i ako je folija upasovana lepo,zadihtovana,to znaci da ce ta vlaga tamo i ostati.tako da mi se ne svidja nikako njihovo poslovanje.
 
Cvele
 eclipse, posto predpostavljam da si iz Negotina, sta ces cak u Kragujevac da pravis kundak ? Imas u Zvezdanu, selo pored Zajecara izvrsnog majstora za kundake, kao i gravure u istima... ako si zainteresovan mogu ti dati broj... Bye
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Plastični kundak PUŠKARSKA RADIONICA 9 12.03.2011. 01:43
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,254,814 posete www.srbijalov.com