Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Susreti i druženja "forumaša"


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Susreti i druženja "forumaša"
Lala
 Šta se ovo dešava sa upisima na ovoj temi?!? Novi upisi se čas vide, čas se ne vide?
Skoro kao članarina u LU 'Palanka-Mladenovo'!?

INTERMAKER ne diraj dugmiće u ovom osetljivom trenutku! Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
zoranp
 Snajper druže žao mi je što se pre nejavi da gledamo oko datuma, sad mi krivo!!Confused ...ali nema pomeranja, kako i reče..odmah da napomenem da ima kolega koji planijarju da dođu u popodnevnim časovima, pošto rade subotom, pa bi molio kolege koji dolaze, da nigdi ne žure,da dočekamo i te radne ljude, pa imamo kade!!Grin
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
mrwa22250
 

Podunavac kaže:
Мрва у задње време ескивира дружења. Или нас је сит, или му је жена забранила да се дружи са оваквима као што смо ми. Овде под ми углавном мислим на Сремца и Лалу.Grin

Pa zar i ti,dobri moj zemara.ShockPa ja se ubih od posla danas i tako ce biti narednih 10-15 dana,ali vec pripremam taktiku kako da eskiviram sljaku i dodjem 30-og u Celarevo.Dodatni motiv je miris te sremacke jagnjetine,nisam nikad probao jer ipak je to nas specijalitet ali mora da je prste da polizes.Sto se ove dvojice tice,Sremac je na moju bolju polovinu ostavio utisak divnog gospodinaROFL,tako da tu nema problema,a za Lalu sam vec rekao da nece biti jer ce biti rovit pa sam i tu dobio zeleno svetlo,jer joj se on cini kao opasan i mutan tipSmeko.
E sad,Bebaru ne mogu da izbegnem jer je moj majkan domacin,pa nije valjda da nece dociSmean,a i on je na crnoj listi kao osvedoceni bludnik koji lose utice na meneConfused.
Bez zayebancije,cinim sve sto je u mojoj moci da se pojavim 30-og(sa sve kineskinjom u gepeku)i verovatno cu do ponedeljka potvrditi svoj dolazak,jer ipak,takav skup loodaka,ne vidja se cesto ni u ustanovama specijalizovanim za takve personeKolce
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
IvicaL
 kad ono bese zadnji dan za potvrdu ?????
lala, pa sta
 
mrwa22250
 

IvicaL kaže:
kad ono bese zadnji dan za potvrdu ?????

Ti druze opet nisi razumeo.Ne treba ti nikakva potvrda,jer ko god hoce da dodje,podrazumeva se da nije normalanROFL,a ako bas insistiras na potvrdi,moze je izdati svaki psihijatar.
Na ovoj temi ima toliko materijala da sam nacuo da je bivsa preCednica republicke skupstine,citajuci je,dosla na ideju da pretoci svoja zapazanja sa naravno fotkama,u jedan leksikon neuropsihijatrijeROFL,a sav prihod od prodaje isao bi za rehabilitaciju likova po kojima je napisan.Smean
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Lala
 

mrwa22250 kaže:
Sto se ove dvojice tice,Sremac je na moju bolju polovinu ostavio utisak divnog gospodinaROFL,tako da tu nema problema,a za Lalu sam vec rekao da nece biti jer ce biti rovit pa sam i tu dobio zeleno svetlo,jer joj se on cini kao opasan i mutan tipSmeko.


Tvoju gospodju pod hitno na pregled očiju, kad je Sremca tako procenila!

Da sam ja 'opasan i mutan tip' to isto misle neki u savezima, uz još neke epitete koji se tiču mog psihičkog stanja (budala, opichen...), redjanje nekih dijagnoza (lud, nenormalan), a bogme mi i dobar deo familije često pominju po pitanju snošaja.
Ja se nešto sad pitam da tvoja Mara nije kojim slučajem vernik? Mslm, da ne veruje sličajno u 'Boga koji hoda', daleko bilo? Respekt
Onako fina žena, stub porodice i domaćinstva... Razočarala me je i kao lovac i kao komunista! Smeko

Ma sve si izmislio, da bi me dodatno ocrnio, i da bi se uvukao preko mene u 'više forume', nije ti dosta forum Srbijalov, bruko!! HaHaHa
ZivioRodjo
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
mrwa22250
 Priznajem chika Lalo,izmislio sam,obecali mi mesto nekog preCednika pa reko mozda to i nije tako loseStidljiv
Ali prc,rekose mi da nisam prvi koji se setio da gradi karijeru kenyajuci po svojim drugarima i da od preCednikovanja nema nistaGrin
iveli
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Podunavac
 

zoranp kaže:
Snajper druže žao mi je što se pre nejavi da gledamo oko datuma, sad mi krivo!!Confused ...ali nema pomeranja, kako i reče..odmah da napomenem da ima kolega koji planijarju da dođu u popodnevnim časovima, pošto rade subotom, pa bi molio kolege koji dolaze, da nigdi ne žure,da dočekamo i te radne ljude, pa imamo kade!!Grin


Jel se ovo odnosi na jednog određenog kolegu? Onoga koji uvek negde žuri? Čija deca slave rođendan bar 7-8 puta godišnje.Grin
Inače pre dva dana sam bio kod njega u tazbini. I sad znam gde provodi vreme kada je tamo u gostim. Evo ovde.ROFL
i61.tinypic.com/120pm5d.jpg

A da se moj brat prozvani ne naljuti na mene pozdravljam ga sa jednom prigodnom pesmom.
https://youtu.be/...
Tri prsta 2Kolce
 
rancer
 jel da pogadjamo ko to uvek zuriiveli
Evo meni druga mog, prijatelja jedinog...
 
meshtan
 Sinoc je toliko zurio kuci da je zaboravio kako se puca na divlje svinje! Ali ipak bila su samo TRI komada i dalekoooo...celih 50 (pedeset) metara lovac
Don't Be Afraid Of The Dark !
 
mrwa22250
 Taman sam pomislio da znam o kome se radi,kad ono,promasio tri krmeta na 50m.Ovaj na koga sam ja mislio,rusi lisice kuglom na 80,tako da to sigurno nije taj,ma koliko zurioConfusedGrin
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
meshtan
 Puca on,puca,al' kad niko ne vidi... navataju mu u Neštinu kojekakvih vašaka u kljuse pa zavežu za drvo...čuj molim te sa kuglom Smean
Don't Be Afraid Of The Dark !
 
ficha007
 Ma nemojte vi tako mog druga i brata da napadate, pogotovo ti Meshtan, još ne može da prežali one vinograde koji si mu onomad "ot'o". ROFL.

Fina ekipica je u najavi za to vaše druženje, ali ja ću sada biti pametniji pa neću unapred da nikome ništa obećavam, ali bih mogao da se pojavim na tom party-ju, i to samo zbog kolega Mrwe, Podunavca i Rančera sa kojima sam izgleda na istoj talasnoj dužini ( msm na "Ćopavog Zagorca )ROFL, ali ako dođem, moram da pazim da ne uvredimo domaćina koji je u crveno obojenROFLROFL...čito da mi se ne jediROFL
ČVRSTINA VERE, ČISTOTA DUŠE, ČESTITOST ŽIVOTA

"Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred" ( Vojvoda Živojin Mišić )
 
DakiNS
 Ficho nekako je to kod vas pravnika uobičajena praksa, koliko se sećam i ti si uvek u nekoj žurbi ili u posluGrin
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 Rančer dolazi samnom definitivno. Juče dogovoreno. Nego Daki u pravu ovo za pravnike. Ili žure ili odgode dolazak.Grin
Tri prsta 2Kolce
 
ficha007
 

DakiNS kaže:
Ficho nekako je to kod vas pravnika uobičajena praksa, koliko se sećam i ti si uvek u nekoj žurbi ili u posluGrin


Daki, pa nismo moj brat Sremac i ja sad krivi što smo studirali ove "deficitarne" fakultete. Jbg-a pa u Srbiji svako hoće svoga ličnog pravnika ko u Amerikama one "shrink-ove"ROFL.

Šta on i ja sad možemo kad je uvreženo shvatanje u našem narodu da uvek moraš poznavati: popa, dotura i avokata..ROFL
ČVRSTINA VERE, ČISTOTA DUŠE, ČESTITOST ŽIVOTA

"Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred" ( Vojvoda Živojin Mišić )
 
DakiNS
 Ipak mislim da pred domaćim sudovima (ena) gubite parnice!Grin
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
ficha007
 

DakiNS kaže:
Ipak mislim da pred domaćim sudovima (ena) gubite parnice!Grin


...vidi Mile...ne bih da ti protivurečim, ali tako je to kada se zna ko u kući nosi pantaloneROFL...ta "emancipacipacija" je zaista čudo.
ČVRSTINA VERE, ČISTOTA DUŠE, ČESTITOST ŽIVOTA

"Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred" ( Vojvoda Živojin Mišić )
 
mrwa22250
 

Podunavac kaže:
Nego Daki u pravu ovo za pravnike. Ili žure ili odgode dolazak.Grin

Da ali uredno naplate dnevnicu,odrase kozu sa ledjaSmean
Jos jedna stvar,molim bez podela na crvene i crne,nije fer.Mi smo u ekspanziji,a crveni na bioloskom minimumuROFL
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
DakiNS
 Izgleda da će nas vreme poslužiti, ako nas ne slažu.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
"Grom" iz Užica MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 284 27.09.2022. 07:26
"Gebruder Merkel Suhl" LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 447 22.06.2021. 11:59
"Vojvođanski lovac" doo LOVAČKA UDRUŽENJA 475 17.05.2019. 23:58
LU "PANČEVO" LOVAČKA UDRUŽENJA 115 07.03.2019. 18:18
L.U."Fazan" Vranje LOVAČKA UDRUŽENJA 82 31.12.2017. 12:06
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 11
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,209,848 posete www.srbijalov.com