Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Susreti i druženja "forumaša"


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Susreti i druženja "forumaša"
bogoljub
 Deda čestitamo unapred.Ja baš prvog radim ali popi jednu rakiju za mene da nemoram da napuštam radno mesto.iveli
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
 
Tomash
 Daki, tako sam ja planirao datum za prvo dete, ali kada je prvo u pitanju, mozes slobodno da se prijavis, nece unuche jos par dana sigurno....
Ne, nisam ginenekolog, da neko ne pomisli svasta (ali volim da pogledam Smile ) nego iz iskustva sa mojim prvim, a i drustvo mi je tih godina i svi dobijaju prvo 5-15 dana kasnije nego sto doktor kaze, jedino ako su pripreme u pitanju, pa da razumem ovo eskiviranje.....
 
Podunavac
 

DakiNS kaže:
Daj neki drugi datum, očekujem dosta gostiju tada, a dobar boj forumaša će nadam se biti i prisutan , jer imaću veliko slavlje pošto ću da postanem DEDA Kolce


Рођо како знаш да ћеш баш 1. августа да постанеш деда?
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 Trebalo je 31. jula , ali izgleda da se nešto promenio termin za posle Ilije.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
rancer
 Druzenje forumaša na ranču Mustang kod Rančera 01.08.2015. Skup pocinje od devet časova . Svi koji vole nek izvole , kontakt tel. 0638930594 0644432271 peći ćemo, kuvati , bućanje itd. poz.
Evo meni druga mog, prijatelja jedinog...
 
zoranp
 Šteta što nemogu doći, ali vi koji idete uživajte i lepo se provedite!!Bye
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
mrwa22250
 

zoranp kaže:
Šteta što nemogu doći, ali vi koji idete uživajte i lepo se provedite!!Bye

Pa da,cim je druzenje kod Vojvode,crvena ekipa ima preca poslaSmean
Ako ne navratis bar na pola sata,razocaraces me i kao covek i kao komunistaSmeko
U godinama nacionalnog pomirenja(malo morgen),ne vidim razloga da se plasite jer ipak ste jos uvek na vlasti,nekad manje nekad vise crveni,ali uvek crveniConfused
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
zoranp
 

mrwa22250 kaže:

zoranp kaže:
Šteta što nemogu doći, ali vi koji idete uživajte i lepo se provedite!!Bye

Pa da,cim je druzenje kod Vojvode,crvena ekipa ima preca poslaSmean
Ako ne navratis bar na pola sata,razocaraces me i kao covek i kao komunistaSmeko
U godinama nacionalnog pomirenja(malo morgen),ne vidim razloga da se plasite jer ipak ste jos uvek na vlasti,nekad manje nekad vise crveni,ali uvek crveniConfused


AAAAAA...NA OVO MORA REPLIKA...NEMERE DA SE OĆUTI!!

Moj druže Crni (inače često ime među drugovima ilegalcima he he...), nije to zbog našeg časnog i poštenog Vojvode, već me satra "mularija" sa rođendanima i žurkama!!!


...a što se boja tiče po meni su najopasnije dve vrste
- Šareni, tkz. šarke - otrovne životinje, hrane se miševima i sitnim glodarima, nekada znaju ugristi i pravog čoveka no retko sa smrtnim ishodom po njega!!
- Bezbojni ili ti prozirni tkz. meduze - otrovne i smrtonosne životinje, široko rasprostranjene, sa velikim spektrom načina preživljavanaja u svim vodama. Veći broj podvrsta nije opasan po život, ali su neke od njih, među najsmrtonosnijim životinjama na svetu. takožer se hrane sitnim ribama, rakovima i ostalim morskim životinjicama, a prave ljude napadaju samo sporadično, kada se nađu u njihovom krugu delovanja, ili ti interesa!

Baš zbog izuzeća ovakvih "kolorita" sa naših druženja, meni je jako žao što nisam u subotu sa vama, ali biće prilike, sezona tek počnje!!
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
Lala
 Momci, mislim da bi bilo pametnije da susret forumaša koji ste zamislili za 01.08. ipak pomerimo za neki drugi datum.
Prvo, tog dana je otvaranje lova na prepelice i grlice, pa će mnoge kolege željne lova otići na otvaranje letnje sezone na prepelice.
Drugo, ovo je špic sezone godišnjih odmora, i dosta aktivnih forumaša učesnika dosadašnjih druženja neće biti prisutna.
Treće, naš Daki upravo tih dana (oko 01.08.) treba da postane DEDA, pa smatram da je bolje da sačekamo da prodje i taj radostan dogadjaj rodjenja unučeta, pa da ga onda lepo 'sašijemo' na nekom druženju koje bi mogli da pravimo ili krajem avgusta, ili nekog drugog datuma.

Ja o tome toliko.

A ove 'crvendaće' i 'crnce' koji se ovde prepucavaju ću lično da ofarabam i okrečim zelenom lovačkom bojom, koja je jedina aktuelna medju forumašima!!! Svakom po kanta zelene boje na glavu!!! Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
mrwa22250
 Bice druzenje-nece biti druzenje,ima nas koji sljakamo i trazili smo slobodan dan za subotu pa bih vas molio da se izjasnite vec jednom.Uvek ce neko morati da izostane pa budemo li cekali da svima odgovara,sakupicemo se kad mrtav prdne i rastera oblake.Dim
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
Podunavac
 Nažalost zog velikog broja izostanaka druženje kod Rančera se odgađa do daljnjeg. Novi datum druženja će biti na vreme objavljen.
Tri prsta 2Kolce
 
davorcalic
 Zemara...zadnji vikend Avgusta (29.-30.08.) i eto mene i kuma mi Čede na druženju.... Veselo 2
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
zoranp
 EKIPA, U SUBOTU 29.8 U PIVNICAMA SE ODRŽAVA TAKMIČENJE U KUVANJU KOTLIĆA, PA AKO JE KO RASPOLOŽEN DA SE DRUŽIMO MOGLI BI SE TAMO NAĆI??
DETALJE IMATE NA NASLOVNOJ STRANI PORTALA, A ZASADA SU UZ MOJU MALENKOST PRIJAVLJENI LALA, RANČER, DAKI, SREMAC, A VERUJEM DA SU TU "SIGURICA" I PODUNAVAC I GORAN "SRBOBRANSKI LALA"Namigivanje ...IMAMO ROK JOŠ SUTRA DA SE PRIJAVIMO, PA KO VOLI NEK IZVOLI!!
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
Bacvanin55
 Poštovani Lovci!
Čekamo Vas u Pivnica i potrudićemo se da Vama i svima koji dođu budemo dobri domaćini. DOBAR POGLED!
 
bogoljub
 Kako baš kad god su druženja ja moram da radim.Želim vam lep provod i da osvojite neku nagradu.iveli
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
 
davorcalic
 I naše LD organizuje takmičenje u pripremi gulaša u subotu 29.08.... A kum mi Čeda radi u subotuHisterian
.... nešto ćemo smućkati ja i ostali iz grupe
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
zoranp
 Kratko da obavestim da je majstor "od kutlače" Lovac 74, on donosi sve đakonije sa sobom, a kotlić i stalak nosim ja. Znači ostatak ekipe nema nikakvih obaveza .. mada mislim da nebi bilo loše da Vojvoda ponese balote, ali od v olje vam?..tamo je skup oko deset ujutro pa se viđamo!!Odobreno
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
Lala
 NA takmičenju u kuvanju paprikaša u Pivnicama se okupila mala ali odabrana ekipa forumaša: Lovac74 (kao glavni kuvar-šef kuhinje), njegov otac Beli kao pridruženi član forumaša (i kao nadzorni organ!), Rančer, Zoranp-Bejbi, Sremac75 (ovlašćeni licencirani degustator), DakiNS i ja kao snimatelj, osoba za rešavanje 'tekućih problema' (pivo, koka kola, kisela..), i naravno kao dežurna meta za zezanje.

Kao najstariji, Daki i ja smo stigli poslednji, a razlog je bio saobraćajni kolaps na izlazu iz Novog Sada, ali nema veze. Dok smo nas dvojica stigli, ovi omladinci su već bili na pola posla oko kotlića.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 Kompletna ekipa Srbijalov portala: glavni kuvar Lovac74, i pomoćnici, sa domaćinom tamičenja Perom Žigićem (drugi brka sa desna). Domaćini su se potrudili da lepo organizuju takmičenje, i da ekipe budu u hladovini, jer je zaista bilo vrlo toplo vreme.
Prisutni su bili čak i vatrogasci sa jednim vatrogasnim vozilom. Ovi skotovi forumaški su odmah proturili priču da su vatrogasci tu zato što su čuli da dolazi Lala, a on ima loša iskustva sa vatrom...
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 Žiri je tačno u 13h počeo da uzima uzorke paprikaša za ocenjivanje. Prilikom uzimanja našeg uzorka, članovi žirija su otkrili naše tajno oružje za spremanje paprikaša - specijalno drvo za loženje koje je obezbedio Rančer (otpatci od držalja za metle iz fabrike metli za precizno doziranje jačine vatre!).
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
"Grom" iz Užica MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 284 27.09.2022. 07:26
"Gebruder Merkel Suhl" LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 447 22.06.2021. 11:59
"Vojvođanski lovac" doo LOVAČKA UDRUŽENJA 475 17.05.2019. 23:58
LU "PANČEVO" LOVAČKA UDRUŽENJA 115 07.03.2019. 18:18
L.U."Fazan" Vranje LOVAČKA UDRUŽENJA 82 31.12.2017. 12:06
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 13
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,228,379 posete www.srbijalov.com