Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Susreti i druženja "forumaša"


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Susreti i druženja "forumaša"
Sniper Hunter
 Da li se srecemo medjusobno i druzimo?Opisimo malo te susrete dogadjaje i anegdoteBye
 
Lovac Stari
 Ja i Lala se srecemo samo kada su u pitanju Gril plate i kada treba da mu uzmem gajbu Piva Stari.

Mada sada cu da ga preskocim zbog ovog njegovog Master carda Grin.
Dobar pogled.
 
Lala
 Sledeći put, kada se sretnemo, naručujemo 3 pića: za tebe i mene po kafu, a za Flo Mastera pivo, i to ono zidarsko Grin
Sad u nedelju u lovu, doručkujemo, i jedan kolega doneo tetrapak crno vino; otvorili, popili, i ostavili, a ova moja kereća pijandura dočepao vino i nategao! Majke mi mile!!! ispolivao se po njuški, pa se oblizivao pola sata Grin
Vidiš da loče šta dohvati, ne bira!!! Notorni alkos Grin
Biće da ga je moj Rodja, Boban, od malih nogu 'navukao' na cugu! Smeko
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
DakiNS
 

Lala kaže:
Sledeći put, kada se sretnemo, naručujemo 3 pića: za tebe i mene po kafu, a za Flo Mastera pivo, i to ono zidarsko Grin
Sad u nedelju u lovu, doručkujemo, i jedan kolega doneo tetrapak crno vino; otvorili, popili, i ostavili, a ova moja kereća pijandura dočepao vino i nategao! Majke mi mile!!! ispolivao se po njuški, pa se oblizivao pola sata Grin
Vidiš da loče šta dohvati, ne bira!!! Notorni alkos Grin
Biće da ga je moj Rodja, Boban, od malih nogu 'navukao' na cugu! Smeko
Baš me interesuje od koga je to naučio. Moj Zik uzme pl.flašu od dve litre piva (normalno onu skoro preznu) skina čep pritisne šapom grlo flaše i ono piva što curi napolje poliže. Ali počeo je da preteruje u lovu kad je Željo kupio novu pušku i častio,moj Zik je lajao na mene dok nisam u šaku nasuo malo piva i dao mu da poliže.Moram kod sina proveriti da li ima snimak kako Zik otvara flašu i pije pivo i to isključivo Lav
 
Sremac75
 Ja sam čuo da to, u stvari, Lala organizuje susret članova foruma u Velikom selu 23.01.2011. godine, a da mu Slava samo pomaže. 
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Lala
 E samo još fali da ja organizujem susret forumaša, i ovako sam se zaglibio, da ovaj portal radi kako treba!
Organizujte bre, ko god hoće, ja ću da dodjem, bez obzira gde. Imate portal, imate naslovnu stranu za to, da se objavi, šta je problem? Problem je ko će da se toga prihvati, velika je to obaveza!
Pa hajde malo, neka neko preuzme to na sebe. Siguran sam da će biti extra druženje, ali ja stvarno ne smem da se upustim u tu organizaciju.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
bela
 ja sam nesto krenuo da racunam pa mi ne ide komsija mi ne dade drug limun je nesto isto krenuo a svi cute dajte se malo angažirati ovde kod mene nebi moglo da se izvede besplatno nikako jbg.ako negde ima zovite ja cu sluziti trckarati itd
vižlan i terier
 
Lovac Stari
 Ovako je bilo u druzenju Lovca Starog i Sniper Huntera.
img152.imageshack.us/img152/7213/p1020898.jpg
A vi vidite koje ko od nas Stari.
img821.imageshack.us/img821/8210/p1020900w.jpg
Ovako je bilo u drugom poluvremenu.
Jaoooiveli
Dobar pogled.
 
slavaplana
 Lepo nema sta!!LAV JE LAV!!!!!Mislim na pozadinu,prirodu u frizideru!!!!
 
vucko
 

slavaplana kaže:
Lepo nema sta!!LAV JE LAV!!!!!Mislim na pozadinu,prirodu u frizideru!!!!


Slavo, napravi li taj racunar, nema te odavno, ili su te Rumunke uzele pod svoje
LOV je veliko druzenje
 
Sremac75
 Juče se desio tajni susret forumaša, na neutralnoj teritoriji...negde u Bačkoj ili u Nišu!

Prisustvoli su Podunavac, Meshtan i Sremac75!

Tema razgovora je tajna ali će ta razmena iskustava ostaviti veliki trag u budućnosti lovstva u Srbiji i Hrvatskoj!

Šala mala!
Zaista smo se sastali i proveli dobra 4 sata u upoznavanju i razgovoru svemu i svačemu.
Podunavac je pokazao da je baš onakav kakvim sam ga zamišljao...pravi momak!
Nadam se samo da će i ostali imati priliku da ga upoznaju u Bečeju!

Podunavac B)
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Lala
 Susret je bio toliko tajanstven, da nema čak ni fotografija!?!?!
Totalna konspiracija!
U Bečeju ću da vas sve uslikam, i na naslovnu stranu da postavljam jednu po jednu sliku, 'lepotani' i 'manekeni' Smeko

Samo se plašim, da ne rasteramo članove, kad nam vide 'njuške' !UpsROFL
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
bela
 aman ljudi kud baš taj datum ja treba da sam u beloj crkvi sa drušvom , ali u slučaju da slučajno ne odemo u belu crkvu eto imene u bečeju, pa makar i ne lovio samo se družio.Srbijalov 
vižlan i terier
 
DakiNS
 

Sremac75 kaže:
Juče se desio tajni susret forumaša, na neutralnoj teritoriji...negde u Bačkoj ili u Nišu!

Prisustvoli su Podunavac, Meshtan i Sremac75!

Tema razgovora je tajna ali će ta razmena iskustava ostaviti veliki trag u budućnosti lovstva u Srbiji i Hrvatskoj!

Šala mala!
Zaista smo se sastali i proveli dobra 4 sata u upoznavanju i razgovoru svemu i svačemu.
Podunavac je pokazao da je baš onakav kakvim sam ga zamišljao...pravi momak!
Nadam se samo da će i ostali imati priliku da ga upoznaju u Bečeju!

Podunavac B)
Daklen tako Rodjo a nisi prijavio prelazak granice, ili je to bilo inkognito negde na golicu ili na savuljiika
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
charuga
 proslog petka sam bio u gostinjski lov kod naseg drugara banatskog fazana..
overio sam karabin,napokon..pao je prelep srndac,radi se ocenska lista,uredjuje se trofej i za koji dan mi stize..postavicu slike..
bilo je i trece poluvreme,belo domace vino dok se srndac drao..

..............
 
Podunavac
 

DakiNS kaže:
Daklen tako Rodjo a nisi prijavio prelazak granice, ili je to bilo inkognito negde na golicu ili na savuljiika


Rođo prevezli me čamcem Savuljaši ko one teliće dok su švercovali iz majčice Srbije. Celim putem sam morao da mučem da ne budemo sumnjivi.Grin
Kad me od dvojice kolega nisu mogli odvojiti 4 sata, onda me iz Bečeja ne bi oterali 4 dana. Nadam se da ću uspeti da dođem, a što se tiče Sremca i Meštana ljudi su prva liga.B)
Tri prsta 2Kolce
 
apinest
 Podunavac, samo se raspitaj iz kojeg je Lovačkog društva potekao taj Sremac75, ostalo će se kazati samo... B)
 
kelt
 

charuga kaže:
proslog petka sam bio u gostinjski lov kod naseg drugara banatskog fazana..
overio sam karabin,napokon..pao je prelep srndac,radi se ocenska lista,uredjuje se trofej i za koji dan mi stize..postavicu slike..
bilo je i trece poluvreme,belo domace vino dok se srndac drao..

kolega sve cestitke kad se to bude spremalo javi, kod mene ima dobro crno posle srneceg paprikasaiveli 3
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
Lala
 Nisam znao gde da postavim ovu sliku, pa neka bude na ovoj temi.
Slikano danas, na manifestaciji 'Lovački dani' u Bečeju, naišao sam na ovog cenjenog gospodina, vlasnika vinarije 'Aleks' iz Sr. Karlovaca.
Pravi vojvodjanski lik!
Dakle, na slici desno sam ja, a levo je kako bih trebao da izgledam Grin
Lala priložio:
dsci0007_2.jpg

Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 Evo i jedne slike sa otvaranja današnje manifestacije 'Lovački dani' u Bečeju. Ceremonijal majstor je bila naša Huntinggirl1 (Sanja Momčilović-Bognič), a na slici su još i predsednik LSV Milan Pažin (drugi sa leve strane), i predsednik LU 'Bečej' Tamaš Lastovič (drugi sa desne strane). Na slici su još i članovi užeg rukovodstva LU Bečej (potpredsednik i sekretar LU).
Gost manifestacije je bio i predsednik LSS Zoran Popović, koji je malo zakasnio na otvaranje, pa ga na slici nema.
Odlično organizovana manifestacija, što nije ni čudo, kada se zna da je dobar deo posla oko organizacije uradila Sanja, majstorski i sa merom!
Lala priložio:
dsci0012_1.jpg

Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
"Grom" iz Užica MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 284 27.09.2022. 07:26
"Gebruder Merkel Suhl" LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 447 22.06.2021. 11:59
"Vojvođanski lovac" doo LOVAČKA UDRUŽENJA 475 17.05.2019. 23:58
LU "PANČEVO" LOVAČKA UDRUŽENJA 115 07.03.2019. 18:18
L.U."Fazan" Vranje LOVAČKA UDRUŽENJA 82 31.12.2017. 12:06
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,214,936 posete www.srbijalov.com