Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Browning


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Browning
Podunavac
 ČZ 550 je odlično urađena puška sistema Mauser. I Browning je dobar. Ali mislim da za uložene pare Česi daju više. Ja imam ČZ 550 i imam samo dve sitnice koje mu zameram. Dno magacina od plastike i poprilično debeo pištoljski rukohvat kundaka. Sve ostalo je odlično.
Tri prsta 2Kolce
 
schweps
 Moja preporuka Cz 550 jer mislim da sto se tice kvaliteta Browning nija nista bolji a razlika u ceni je velika.Bolje tu razliku uloziti za neku bolju optiku.
Lisica
 
Igman
 Hvala vam na pisanju. Inace cijena ovog browninga kojeg navodim a bolt 3 je ista 1680km a cz je 1700, s tim da kod browninga u startu treba optika ili crvena tacka... Po informaciji prodavaca, naravno svako svoju robu hvali, cesi imaju probleme sa brunirom, javljaju se neke tackice korozije i sl?!
 
Podunavac
 Svako brunirano oružje ima problema sa korozijom ako se ne održava. Ili ako se sa puškom mlati kao sa štapom pa se fizički ošeti brunir. Inače ja nisam primetio da Brno ima neku fabričku manu sa brunirom. Mislim da je to lupetanje.
Tri prsta 2Kolce
 
Igman
 Podunavac, mislim i ja da je to vise marketing kao ono sto nemam to ne valja a sto imam, najbolje je!
 
canis aureus
 

canis aureus kaže:

PodunavcHe što si tak' subjektivan?!? Shock


... sad da bIdnem i ja subjektivan kogoj koleZa Podunavac Jaooo ..... Grin

... trenutno posedujem i lovim sa dve ČZbroje 550 jedna u 9,3x62 druga u .243Win i sasvim sam zadovoljan(da nisam, menjao bih) i kod mene ni na jednom karabinu se nisu pojavile te "tačkice korozije" a karabini su iz 2008god. i 2013god. tako da ...
Što se tiče ČZ550 nećeš pogrešiti sigurno sem ako je neka falinka ili fabrička greška u pitanju.

... 'oće nekad prodavac da pogreši, doduše mLogo često! Yes ... jer tako 'oće Confused
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Barbarosa
 ^ Takođe ovo mogu da potvrdim, doduše kao vlasnik jedne ČZ550. Odobreno
 
Igman
 Uh... ubedljivo vodi ČZ Smile
Problem mi je sto i da bih otisao da pogledam abolt moram napraviti 500KM a ako se predomislim u toj radnji nema ČZ, onda opet nazad...Mada za dobru pusku valja pola zemlje prevaliti...Videcemo kad nabavna stigne, a i kakve budu finansije.
www.gunmart.net/guns_for_sale/eposlink/sportsmanexeter/sportsmanexeter-21529.jpg
oruzarnicazagreb.hr/image/cache/data/asortiman/puske/CZ_550_Lux-750x750.jpg
 
ssekir75
 немам ни једну ни другу већ обичну заставу, али од ове две бирам збројовку.

1) мање пластике а више гвожђа и дрвета (јбг, старомодан сам по питању оружја)
2) лепше изгледа
3) немачка школа, а ко што цео свет зна https://www.youtu...BmneE3AcFM
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
Igman
 I mene privlaci tezina i robusnost cz550. Browning je prelagan. Samo da li je moguce da je browning mnogo precizniji u odnosu na cz?!
 
canis aureus
 Igmane, planino stara ...
ne da nEje mogućNo neg' ne znam ni oklen ti to Confused

Ne verujem da ima neke razlike u preciznosti ako se nađe "pravo" zrno za datu cevq tj onaj metak koji ta "cev najbolje nosi"
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Igman
 

canis aureus kaže:

Igmane, planino stara ...
ne da nEje mogućNo neg' ne znam ni oklen ti to Confused

Ne verujem da ima neke razlike u preciznosti ako se nađe "pravo" zrno za datu cevq tj onaj metak koji ta "cev najbolje nosi"

Kaze mi prijatelj koji ga ima, da na 130m u 2cm slaze Normu...Sad nisam nesto vican dugim cevima da bih znao kakav je to rezultat.
 
Podunavac
 U 2 cm koliko metaka? Ako je tri metka onda spaja rupu, što je rezultat za svaki respekt. Ili kolega voli da preuveličava sposobnosti svog oružja i sebe samog. Da ne upotrebim neku težu reč.😃
Tri prsta 2Kolce
 
Podunavac
 Ali to ne zavisi isključivo od puške. Nego i od optike, montaže, strelca, municije, položaja i oslonca i meteo uslova. Što ne znači da u idealnim uslovima to isto ne može i ČZ.
Tri prsta 2Kolce
 
Sniper Hunter
 Problem je što nema skoro nikada idealnih uslova ,uvek nešto zafali...
 
Igman
 

Podunavac kaže:

U 2 cm koliko metaka? Ako je tri metka onda spaja rupu, što je rezultat za svaki respekt. Ili kolega voli da preuveličava sposobnosti svog oružja i sebe samog. Da ne upotrebim neku težu reč.😃

Sve je moguce, inace optika je ova sa oglasa kao i karabin. http://www.olx.ba...5-14x40mm/
 
canis aureus
 ... i ČZbroja može da ubode tak'u centimetražu kad se nađe mundža koja joj najviše paše i kadE strelJac ima "dobar dan" ... Namigivanje

U kom kalibru prijatelj ostvaruje taj rezultat? i koliko hitaca spakuje u tu grupu od 2cm? ... iz kog položaja gađa, sa oslonca ili ne?
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Milan__
 Pozdrav svima,interesuju me misljenja za Browning Bar Longtrack,hvala vam unapred Smile
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
nickname
 još jedno pitanje, što bi uzeli od ovih browninga: Browning BAR ZENITH BIG GAME HC, cal. 9,3x62 ,Browning BAR LT Zenith Wood HC AFF, cal. 30-06, 300 Win Mag. d=56cm ili Browning BAR MK3 ECLIPSE FLUTED, cal. 9,3x62. Naravno da su sva tri u kalibru 9,3x62
Dobra kob
 
Slob
 Uzeo bih onaj koji ima najlepsu teksturu drveta Smile
Lisica
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Benelli Argo ili Browning Bar u Kalibru 30-06 KARABINI 68 12.10.2015. 16:39
Browning Cynergy pro sport & Beretta 686 E sport LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 37 02.11.2012. 21:30
Browning BLR KARABINI 7 30.09.2011. 18:02
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,211,403 posete www.srbijalov.com