Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: KRADJA KEROVA !!!!


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
KRADJA KEROVA !!!!
Lala
 Uz svo razumevanje za bes, kad uhvatiš lopove na delu, ne opravdavam postupak, da se potegne oružje na čoveka!!! NIPOŠTO!!! I lopovi su ljudi, na žalost, a ljudski život je najvredniji.
Duskov, jedan deo upisa moram da uklonim, za tvoje dobro i za dobro ovog foruma!

Ne postoje samo u CG organizovane grupe kradljivaca rasnih pasa, to je mnogo širih razmera! Internacionalnih!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
DakiNS
 Na moju a mogu reći i na njihovu sreću još mi niko nije ukrao psa . Siguran sam da bih ga i ispod zemlje iskopao. Lalo znam šta si brisao,i dobro je tako, to su bila druga vremena . Sada uglavnom pošteni nayebu a lopine slave i dalje kradu. Šta ćeš zaštitila ih vlada bolje nego džukele lutalice. Bem ti državu gde je lopov zaštićen a pošten čovek uvek žrtva. Nedaj bože uhvatiš u boxu ili pušnici krvopiju a on zapuca ti uzvratiš i budeš bolji ne gine ti prdekana , jer će lopinu smatrati za žrtvu bahatog domaćina koji se odriče mnogo toga da bi nešto stekao a baraba koja dođe da mu to ukrade ispada kao jadan nezaštićen od bahatih poštenjakaSad
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
duskov
 

Lala kaže:
Uz svo razumevanje za bes, kad uhvatiš lopove na delu, ne opravdavam postupak, da se potegne oružje na čoveka!!! NIPOŠTO!!! I lopovi su ljudi, na žalost, a ljudski život je najvredniji.
Duskov, jedan deo upisa moram da uklonim, za tvoje dobro i za dobro ovog foruma!

Ne postoje samo u CG organizovane grupe kradljivaca rasnih pasa, to je mnogo širih razmera! Internacionalnih!

Lalo,
htio sam da polemišem sa tvojim stavom "da su lopovi ljudi", iako znam i razloge zbog kojih si mi brisao određene stavove i činjenice. Teško da se za kereće lopove može reći da su ljudi.Ja taj tvoj postupak, kao administratora, razumijem jer forum ne može biti poligon za poziv na linč. To je u redu, ali sa gamadima ja ne znam drugačije.
A oni koji kradu kerove najgori su od svih kriminalaca. Ima lopova koje mogu da razumijem ako ukrade kako bi prehranio djecu ali ove koji kradu kerove treba....
Ja znam i da samo ovaj Gore ima pravo da da ili oduzme život ali me ponesu emocije.
Neka mi Bog oprosti!
Tigar ljuti ne boji se lafa-kaže jedna stara srpska poslovica!
A čovjek koga ponese ljutina zaboravi na mnoga pravila...
Posebno me boli činjenica da se jedan broj onih koji treba da čuva i poštuje zakon prije i bolje od nas, bave ovim najprljavijim poslom.
To je u Crnoj Gori još jedna politički zaštećena lopovska bulumenta.
 
Lala
 Video si da sam po pitanju kerećih lopova (a i svih ostalih) sličnog mišljenja kao i ti, Duskov, jer sam napisao da su i lopovi ljudi, NAŽALOST!
Tvoj upis sam upravo tako i shvatio, kao emotivan istup besnog i povredjenog čoveka, a inače te cenim kao vrlo razumnog.

Hvala na razumevanju, za moju intervenciju.Bye
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
najic
 Postovanje kolege sa teme , mucenici i saborci , nisam ni video ovu temu pa mi je drago da je otvorena !!!
2004 mi je ukraden poenter koji je bio vise blenta i ljubimac mada svakako odlican primerak rase .. Bio sam ocajan kome se desila ova nesreca razume . Davao sam oglas na lokalnoj televiziji i na nasem radiu kako nije bilo odgovora taman sam digao ruke kada su mi ga POLICAJCI nasli u lokalnom selu (ljudi su prijavili zavijanje psa koji je bio zatvoren u napustenom svinjcu e sada zamislite kako je izgledao taj pas posle vise nedelja .. I danas mi nije jasno kako nije skapao ) [b][/b] Posle lecenja i oporavka sam primetio da se pas cudno ponasa plasio se kise i kada god bi podala kisa a mukica bi zavijao ... za lov je bio izgubljen ... Poklonio sam ga kolegi za parenje jbg ....
2006 mi ukradu nemicu od 10 meseci ALI NE LEZI VRAZE isto vece uhvatim lopova pa ga odsrafim od batina a i njegovog brata za svaki slucaj
E sad su mi kerovi pod katancem i na par metara od vrata smrdi ali sam miran ....
22-250, 30-06, 12, 20
 
Predator
 

najic kaže:
Postovanje kolege sa teme , mucenici i saborci , nisam ni video ovu temu pa mi je drago da je otvorena !!!
2004 mi je ukraden poenter koji je bio vise blenta i ljubimac mada svakako odlican primerak rase .. Bio sam ocajan kome se desila ova nesreca razume . Davao sam oglas na lokalnoj televiziji i na nasem radiu kako nije bilo odgovora taman sam digao ruke kada su mi ga POLICAJCI nasli u lokalnom selu (ljudi su prijavili zavijanje psa koji je bio zatvoren u napustenom svinjcu e sada zamislite kako je izgledao taj pas posle vise nedelja .. I danas mi nije jasno kako nije skapao ) [b][/b] Posle lecenja i oporavka sam primetio da se pas cudno ponasa plasio se kise i kada god bi podala kisa a mukica bi zavijao ... za lov je bio izgubljen ... Poklonio sam ga kolegi za parenje jbg ....
2006 mi ukradu nemicu od 10 meseci ALI NE LEZI VRAZE isto vece uhvatim lopova pa ga odsrafim od batina a i njegovog brata za svaki slucaj
E sad su mi kerovi pod katancem i na par metara od vrata smrdi ali sam miran ....

Aplauz
Prošle godine ukradoše dva vrhunska balkanca kolegi iz grupe. Kako je samo ljut bio. Besan
Nije našao ko su lopovi, ali je imao par sumnjivih. Da je pouzdano znao ko je u pitanju, svašta bi bilo. Frown

Sasvim prirodno
 
huntinggirl1
 ne mogu, a da ne kažem nešto,

ja te persone ne shvatam, gde će im duša,

ustvari, pa oni je i nemaju, kod njih je samo matematika,

siroti ljudi koji na ovaj način ostanu bez psa, 
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
velimir
 Čitam ove diskusije i vidim da isti problemi muće vlasnike pasa na svim prostorima, a spominje se isti kupac Talijani. Meni je ukraden pas nakon ponude od 1000 EUR. koju sam odbio, nestao isti dan u lovu. Zanimljivo osoba zainteresirana za kupnju slućajno vodi agenciju za lov na Šljuku sa Talijanima.
 
patak78
 

patak78 kaže:
Dana 29.1.2012. godine u Uzdinu, opština Kovačica, nestalo je štene nemačkog lovnog terijera staro 4 meseca. Štene je kućni ljubimac jedne porodice iz Uzdina i jako su vezani za njega.
Molimo sve koji imaju neke informacije da pošalju poruku ili da se jave na mob. 0638921217.

Ovih dana je ova priča dobila epilog. Na sreću svoje vlasnice priča ima srećan kraj. Snupi je morao da bude bukvalno "ukraden" od kradljivca. Dobijena je dojava gde se nalazi, a zatečen je u veoma jadnomstanju, vezan na -20. Ali sada je sa svojom porodicom, srećan i zadovoljan.
Njegovoj vlasnici želim da još dugo uživa u društvu svog psa!
 
DakiNS
 Jeste li im barem kamenjem prozore porazbijali da vide kako je na -20 u kući bez prozoraAngry
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
patak78
 Daki nisam detaljno informisan oko staklarskih radova, ali najbitnije je da je pas sada sa svojim prijateljima. Smile
 
DakiNS
 Ja sam jako vezan za svoje kerove. Iako sam napisao da mi pas nikada nije ukraden setio sam se da mi je negde 88 godine ukradeno jedno kuče iz legla koga sam pronašao nakon 3 godine, ni tada mu nisam oprostio, dobio je jednu obilnu porciju koju je jako teško vario najmanje 15 dana.Ali pored ovakvog zakona koji je na snazi ne smeš ni bubamaru zgazitiPreki SudFIK pošteni ljudi mogu se samo zahvaliti lopinama što su baš njih izabrali da orobe, inače ode oružije a o gomili ostalih problema da ne pričam.Sad
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
patak78
 Baš iz tog razloga Daki nesmem ni da izosim detelje kako je pas vraćen vlasnici. Pošto štene nije čipovano, ne bi ni mogla da dokaže da je njeno.
 
DakiNS
 Ma samo nek je terijerčić vraćenB)
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
patak78
 Presrean
 
bela
 druže pravda uvek pobedi ... valjda . srećan sam i ja što se kuče vratilo kući kako tako .Pas 2 to bi trebalo da je brat od ove moje đavolice a ako ima ovakav temperament kao ova moja to mora da bude čudo od kera kad skroz odrasteKuca
vižlan i terier
 
patak78
 Jeste Bela, to je rođeni brat od Lylike, a drugi je u mom komšiluku, baš sam se jutros igrao sa njim, već uveliko mačke i kokoške vija po dvorištu. Ali da nas Lala ne bi opominjao što smo skrenuli od teme! Smile
 
Lala
 Neće Lala reagovati, kad priča ima srećan kraj! Bye
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
PEZ
 Crna tema,nema sta,svi oni lovci i ljubitelji pasa koji su prosli kroz ovo slozice se samnom i nadam se razumeti.Sa kerovima su mi se desavale razne nezgode gazenja,trovanja,vukovi...ali mi je najteze bilo 20.10.2001.na dan pre otvaranja sezone,kada mi je bukvalno sa lanca,usred dana(oko13casova), ukradena zenka planinskog gonica (alpinca).Kujica(10 meseci) izuzetnog lovnog potencijala,eksterijera,temperamenta ma svega onog sto jedan lovac moze pozeleti.Krenula je rano da goni zeceve sa nepunih 7 meseci, bila je miljenica svih clanova grupe sa kojom lovim.Moje zadovoljstvo i ponos sto sam vlasnik jedne ovakve kuje bili su nemerljivi.Od nje smo svi ocekivali mnogo i verovatno da bi nasa ocekivanj bila opravdana ali se pojavi(se) LOPOV(I) i sve ode bestraga.
Uzalud smo trazili,ni traga ni glasa.Uvece cujem od jednog mestanina da je u selo dolazio covek iz susednog sela za koga se sumnja da krade kerove,a koji me pre nekoliko dana sreo na ulici i kao cuo imam dobru kerusu hocu li da je prodam bla,bla...ma bilo mi je sve jasno.Idem kod njega u susedno selo nema te sile koja me moze spreciti pa kud, puklo da puklo.Otac polazi,samnom (kasnije mi je priznao da ga je bilo strah da ne uradim nesto pogresno jer me u zivotu nije video besnijeg) ali ni tamo nista.
Kolege,nisam prek covek, ali sada posle 11 godina kada o svemu razmislim,bolje sto je te noci nisam nasao kod njega verovatno bi sad Veselo klavir .sigurno je bolje ovako.
Slazem se u potpunosti sa Lalom da ljudski zivot vredi mnogo vise ali se ne slazem kad kaze da su LOPOVI ljudi,naravno treba i njih pustiti da zive, ali ostajem pri svome da su neljudi (da ne upotrebljavam neke druge izraze)oni samo imaju ljudski oblik i niceg vise ljudskog.
 
Danijela
 I klavir bih Veselo, samo da ga nadjem :[[
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Boksevi (kavezi) za držanje kerova KINOLOGIJA 275 24.03.2016. 09:30
Kradja kerova-kako se boriti? KINOLOGIJA 151 28.12.2012. 20:17
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,912 posete www.srbijalov.com