Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: IŽ -18 puške sačmarice


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
IŽ -18 puške sačmarice
petar
 [xhide]srbijalov[/xhide]
Just like old times!
 
petar
 [xhide]Jos kad bih znao da postavim vise slika u jednom upisu, bilo bi dobro...Grin[/xhide]
Just like old times!
 
petar
 [xhide]Originalana kutija...;)[/xhide]
Just like old times!
 
petar
 [xhide]Iz perspektive strelca...srbijalov[/xhide]
Just like old times!
 
petar
 [xhide]Posto nisam nikada koristio 'jednocevku', vrlo mi se dopao sistem 'natezanja' igle, koji se moze obaviti uz pomoc poluge za preklapanje puske (koja se nalazi oko stitnika obaraca) i bez preklapanja, za razliku od bokerica i polozara...na isti princip se i igla moze opustiti, bez okidanja u prazno, i bez prelamanja puske (sve isto kao i na kipplaufu iz 18 mh)...jedino sto mi je kundak malo kraci, pa cu morati da dodam jos neku deblju gumu nazad, da bih je 'produzio'...B)[/xhide]
Just like old times!
 
Sniper Hunter
 Cestitke petre ako je nabavka u pitanju a promeni ceo kundak uradi po meri nemoj samo gumu !
 
hamerles
 Srecna kupovina Petre i da te sluzi dugo godina... To je vecita puska samo neznam kakav je trzaj 12/76 metka sa 50g sacme to bih voleo da probam jer te jednocevke trzaju kao nenormalne... To je prava lovacka, viteska puska... Svi misle kao jedan metak pa se teze pogodi kad se uhodas retko kada ces masiti... Uzeo si model sa sinom to je mnogo bolje nego bez sine lakse se priviknes na nisansku liniju bez sine je to malo teze... Ali za te pare nema bolja puska. Kad je zavolis neces je nositi samo na prepelice i ostale ptice vec ces je nositi u svim lovovima gde se koristi sacmarica... Kao droga je kad se zaljubis u nju tesko se odvikava Grin ja sam jedan od zavisnika IZ-18Grin
 
BojanKG
 Cestitam petre na nabavci,lepa puscica,nego mi reci kazes da je fiksni cok koliko je cokirana? jel polu cok? 
srbijalov markafazan
 
BojanKG
 nisam video napisao si polu cok... jel zna neko kolika je cena nove sa sinom i promenljivim cokovima?
srbijalov markafazan
 
hamerles
 23000din ali model Sport...
 
petar
 [xhide]Hvala kolege...Smile
Sniper, greota da kvarim ceo kundak, nova puska, meni zao, odgovara mi, samo ta duzina, eto 2cm mi fali, to ce guma da pokrije i bice ok, tako sam i na iz 27 dodao gumu i lezi mi k'o budali samar...B)
Hamerles, ja inace planiram da lovim sa municijom 12/70, posto sad imam tri sacmare, i kad kupujem municiju, kupujem istu za sve, ove dve iz27 su starije i kalibar je 12/70, po meni sasvim dovoljan za sve nase lovove, nema potrebe za magnumom...Hteo sam sa sinom, da nije imala sinu ne bih je ni kupio, prvo sto mi se ne svidja na izgled, a drugo, navikao sam da pucam sa sinom i tako mi odgovara....B)
Bojane, jeste polucok, fiksni...ova moja je u radnji ' Snajper' bila 17.800 dinara, imam fiskalni, ima sinu, ali nema promenljive cokove, e sad ta sa promenljivim ne znam, nazovi pa pitaj evo ti brojevi i adrese 'Snajpera', tamo je kupljena, oni su distributeri...B)

SNAJPER D.O.O.
Adresa: Masarikova 4 // Prizrenska 13
Telefon: 011/2646-064, 2641-671 // 3614-361, 3612-220[/xhide]
Just like old times!
 
hamerles
 Nije mi jasno samo kako je ta tvoja Petre sa polucokom kada se kod nas sve te IZ-18 koje su sa fiksnim cokom uvoze sa Punim cokom... Pretezno je duzina cevi 74cm... Kada su kupovali jednocevke sa punim cokom mnogi su skracivali cev za 5mm tako su im cevi bile 73,5cm i dobili sa tim skracenjem siri cok...
 
BojanKG
 Hvala Pero,i meni se svidja sa sinom,eh jos samo da ima promenljive cokove Confused
srbijalov markafazan
 
petar
 [xhide]Hamerles, cev je 71cm i polucok je u pitanju, e sad, j*bem li ga...Confused
Nema na cemu Bojane B)[/xhide]
Just like old times!
 
hamerles
 Ok petre vidis uvoze ih i sa polucokom... Jedan mi se zalio kako ne moze da nadje model sa polucokom vec samo sa punim...
 
canis aureus
 petreBravo 2 čestitke na kupovini i da te dugo služiB)
-probao sam je sa mundžom 12/76 i nemilosrdna je po rameIznenadjen ali pošto i planiraš da koristiš samo 12/70 služiće te odlično ... slažem se sa Sniperom u vezi kundaka!!-za ne mnogo para možeš da uradiš orahov kundak po meri i da bude prava bombona, i što se tiče funkcije i lepote ...
Sa 1/2 choke je i bolja kombinacija nego sa fullom jer zamisli sa punim lov prepeliceFrown ako je dobiješ na blizu od nje ne osta ništa a ako je pustiš da ode daleko, pogođena vrlo lako može da ostane ne pronađena ...
iveli 3
The best of the World all game caliber 8x57JS
Dim
 
Podunavac
 Petre čestitke na kupovini, a i na izboru puške.B) I do sada se videlo iz tvojih upisa da poštuješ divljač i lovačku etiku, a sada si ovim izborom puške to i potvrdio.Bravo 2
Tri prsta 2Kolce
 
vlada lovac
 Petre čestitam na kupovini, neka dugo i dobro služi
P.S. Badava kriješ upise kad ti se slike videPfft
 
alex
 Sve cestitke na kupovini ove predivne puske lovac
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
petar
 [xhide]Hvala kolege...Smile
Canis, vec sam napisao da cu pucati samo 12/70, mozda ponekad probam i 76, ali to nije moja municija, kupujem na veliko pred sezonu i onda kupim sve isto i reseno...B)
Ma nema potrebe za cackanjem kundaka, meni se svidja ovaj kundak, i odgovara mi, samo tih 2cm duzine koje ce guma da doda i to je to, vec sam to uradio sa iz 27 i pasuje mi savrseno, tako ce biti i ovde...B)
Poucok je neka zlatna sredina, i ja sam gledao, ako je jedna cev, fiksni cokovi, neka bude neka sredina, a to je definitivno polucok, da je fiksni pun cok, mislim da je ne bih ni uzeo...B)
Podunavac, sta da ti kazem, svidela mi se na prvi pogled, a naravno, dati sansu divljaci se podrazumeva...B)
Pa jbg Vlado kad nema opcija 'sakriti slike' Smeko
Kolega alex B)[/xhide]
Just like old times!
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Puške sačmarice, češke proizvodnje LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 287 07.03.2022. 01:57
Crvena Zastava - Puške sačmarice LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 375 13.09.2016. 15:02
Turske sačmarice "Kral Arms" LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 26 27.01.2014. 12:52
Sačmarice cal.16-iskustva i mišljenja LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 200 11.02.2013. 01:15
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,293,557 posete www.srbijalov.com