Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kratkodlaki jazavičar - lovni pas


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kratkodlaki jazavičar - lovni pas
alex
 Kako otvorim vrata od kola tako mi neko uleti na mesto suvozaca.


img27.imageshack.us/img27/1381/dsc01012do.jpg
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
huntinggirl1
 PasBravo 2
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
alex
 E pa kolege evo dana smo vezbali aport.

http://youtu.be/O...

A evo i odlozljivosti.

http://youtu.be/2...


A evo i jednog aporta

http://youtu.be/D...

Sta kazete kolege??
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
alex
 Kolege danas sam otisao u gater s divljim svinjama i na zalost kako sam usa s kolima u dvoriste sreo sam se s vlasnikom koji je morao da ide negde, i samo mi je pokazao gde je gater s svinjama.
Dolazim do gatra Roki mi je na lancu i imam sta da vidim vepar preko 70kg pa navise jedna krmaca malo manja od njega.
I pocinjem da mozgam ako ga pustim na njih dvoje krenu ce a vec kidise sa spolja i oni ce da ga ubiju a to ne bih vole i razmisljam nekih 5.min ali dzabe kad mi se ne pusta ker i onda krecem okolo gatera da ih goni Roki laje trci usao bi u borbu ali ga ne pustam obilazimo gater on laje kidise sav se izbezumio od jakog mirisa.
Evo snimao sam malo snimak je los zbog kamere na telefonu.


http://youtu.be/N...
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
DJULE78
 Bravo kolega,pametna odluka!!
 
alex
 Hvala kolega. iveli 3
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
alex
 Od prosle lovne se zone pa do sada nauzivao sam se u lovu s mojim psom.
Cesto sam se susretao sa situacijama u lov da neke kolege mi se smeju sta radim s Rokijem u lovu i smetalo mi je to dosta ali nisam odustajao od svoje namere i mnogo sam srecan sto nisam odustajao i imao sam podrsku nekih kolega kako s foruma tako i od mojih ucitelja lova mog tece i kolega s koji danas lovim. Naravno da je lepse loviti fazana s pticarima zbog te prelepe marke koju i ja obozavam da vidim. Ali ne mogu vam opisati radost malog psa kada podigne divljac pa jos ako me posluzi sreca da je odstrelim nema nasoj sreci kraj. Najlepsi trenutak u lovu je kada vidim taj mali repic kada se podigne i pocne da mase a Roki ubrza rad i onda sam oprezan jer znam da je tu nesto i onda pred dizanje zalaje kratko na fazana a na zeca stenjka a pred dizanje laje najlepsi momenti u lovu je taj kada vidim psaica kako radi i to me najvise cini srecnim. Naravno pas kao svaki pas ima i svoje mane i svoje kvalitete kvaliteti su ti sto doslovno prati trag uvek realizuje trag mali je potrosac malo zahteva i puno daje privrzenost vlasniku karakter je veoma stabilan imam u ulici malu bandu klinaca koja se igraju s njim obozavaju decu a veoma su ne poverljivi prema odraslim ljudima a mane su te sto zimi mora da se skline iz boksa zimogrozljivi su i obavezno kada osete trag srnece divljaci gone je maksimalno 5.minuta i to vreme mora da se ceka gde me je ostavio ne moze on da donese zeca fazana vuce ali ne forsiram to jer je dovoljno da on podigne divljac i ako je malo veci sneg ne moj te ih voditi u lov bice im mucenje njihova srcanost i volja za lovom terace ih da rade ali to nije to to je mucenje za psa.
Sliku iz danasnjeg lova ce postaviti kolega Sniper zamolio samxga da postavi ovde slika je ispred kuce s jednim petlom kojeg smo realizovali danas.
Najvecu podrsku sam dobio od jednog pocasnog clana svojevremeno i kinoloskog sudije najvise volim da odem kod njega i da slusam njegove price i o njegovim psima o lovu od njega samo dosta naucio obicno posle fakulteta svracam kod njega i ostajm po dva tri sata obozavam te razgovore. Vole bih da ima vise kolega koje love s Kratkodlakim Jazavicarem i ako bude imala neka zenka za parenjecrado cu upariti Rokia i od srca pokloniti stene nekom kolelgi s forums. Ocekujemo sliku od kolege Snipera.
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
alex
 Evo nisam odavno postavljao slike mog Rokija koji je sada u zasluzenoj penzi.

s27.postimg.org/x15lxa3r7/roki.jpg




s16.postimg.org/4z4kgx86t/krid_i_roki.jpg

Prvi susret
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Nemački kratkodlaki KINOLOGIJA 6923 15.09.2022. 18:20
Nemački lovni terijer KINOLOGIJA 1083 18.01.2018. 20:44
Oštrodlaki jazavičar KINOLOGIJA 90 13.02.2016. 23:08
Brak jazavičari KINOLOGIJA 94 10.05.2014. 10:50
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,711 posete www.srbijalov.com