Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Krušik municija


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Krušik municija
bogi999
 Hvala kolega! Koristim belom kalibru 16. Nego rekoh da probam i krusik
 
arli
 Imaš veliki izbor krušikove municije i u bivšem agp lovac,mislim da se sada zovu green sport...Radnja je(za Bg) u Ulici kraljice Natalije. Video sam na njihovm sajtu,doduše u cal 12 imaju krušikov trap-cena je 25dinara,prosto čovek da ne poveruje ako je tačno...A za prepelicu nema lošeg metkaiveli
 
Macvanski lovac
 Da li ste sigurni za Krusikov trap i prepelicu,te municije nema godinama?
Rodjen da budem lovac
 
petarp016
 Kolega u postovima pre ovoga izbacio kutiju gde pise 03 2020 trwbalo bi da su poceli ako jesu sa celom proizvodnjom,sajt renoviran,ima podataka detaljno za svaki metak,mozda se poveca standard,jedino ponuda istih po radnjama slaba,bar govorim u moje ime(Leskovac) ponuda nula,za 12 i ima ali 16 nista zivo
Ruski top - IZ 27
 
arli
 

petarp016 kaže:

Kolega u postovima pre ovoga izbacio kutiju gde pise 03 2020 trwbalo bi da su poceli ako jesu sa celom proizvodnjom,sajt renoviran,ima podataka detaljno za svaki metak,mozda se poveca standard,jedino ponuda istih po radnjama slaba,bar govorim u moje ime(Leskovac) ponuda nula,za 12 i ima ali 16 nista zivo

Kolega to je bio poklon,tako da nemam info kada će krenuti prodaja...Verovatno da zbog trenutne situacije to ide malo sporije...
 
Macvanski lovac
 Pitao sam za metak prepelica u greensportu,kazu stize im 4 avgusta,cena 36din.
Rodjen da budem lovac
 
petarp016
 Kod nas u le,ponuda za prepelicu nula 00000,tako da odustali od toga a posto se sutra pusta lov na d svinje idemo tamo,elem ako je krusik ponovo poceo proizvodnju svaka cast,a videcemo kakav ce kvalitet biti
Ruski top - IZ 27
 
arli
 Krušik je sada opet pod državnim okriljem. Treba malo sačekati,da se to sve pokrene,svi znamo da se državni aparati sporo pokreću ali kad krene ne staju😀😀😀 bar se nadamo
 
petarp016
 E pa probao krusik doduse od lrosle ili pretprosle godine,pucali posle lova na divlje svinje,gde se vepric izvuko pored mene kroz gustis na 20m,steta,elem posle lova pucano na flase,papire, limenke,pravo da vam kazem,razliku izmedju njega i npr rc oro sto se tice posipa nisam video,pucano sa 4mm,jeste da je cev drasticno cistija posle pucanja sa rc ali ni izbliza nije tesko ocistiti cev posle krusika kao sto su pojedine kolege pisale,trebalo mi je svega 5min ukupno,tako da od sada pa na dalje ja cu koristiti krusik,verujem da ce trebati vremena da se naviknem na njega ali istrajacemo Smile
Ruski top - IZ 27
 
Macvanski lovac
 Danas uzeo "prepelicu" lepa crvena caura,ne secam se posle koliko godina ponovo u prodaji,u nedelju proba,jedva cekam.
Rodjen da budem lovac
 
petarp016
 Koja je cena kolega ako nije tajna,kod nas u le 38 din
Ruski top - IZ 27
 
Macvanski lovac
 36din u Greensport,salju postom,uzeo dve kutije,bude skupa postarina u odnosu na kutiju,ali jeftinije nego da vozim 80km u jednom pravcu,jedino kad se kupuje veca kolicina.
Rodjen da budem lovac
 
clico2
 

arli kaže:

Krušik je sada opet pod državnim okriljem. Treba malo sačekati,da se to sve pokrene,svi znamo da se državni aparati sporo pokreću ali kad krene ne staju😀😀😀 bar se nadamo
Kolega Arli kakav je tvoj utisak za Krusik? Ima li boljitka dali je popravljena proizvodnja ?lovac
 
arli
 Pošto imam samo njihovu prepelicu(2mm) u cal16 nisam merodavanSmile Da sačekamo jesenji lov i patrone krupnije sačme,pa da sagledamo situaciju.
 
petarp016
 Ja sam kupio desetku i papir pa nakon lova na svinje probacu ako dozvoli vreme posip ovog metka iz punog i polucoka,pa kacim slike,a za efektivnost metka,kao sto rece kolega moracemo da sacekamo sezonu
Ruski top - IZ 27
 
Macvanski lovac
 img.imageupload.net/2020/08/08/IMG_20200808_203857.jpg

Ipak veceras proban metak Smile
Rodjen da budem lovac
 
arli
 

Macvanski lovac kaže:

img.imageupload.net/2020/08/08/IMG_20200808_203857.jpg

Ipak veceras proban metak Smile


Bravo kolega.
 
clico2
 Macvanac i kakav ti utisak ostavlja Krusik?lovacsrbijalov
 
Macvanski lovac
 Tek sam ga koristio u jednom lovu,ovaj za prepelicu,trzaj nisam osetio,28gr,ucinak bez razlike u odnosu na renomirane proizvodjace,konkretno u tom lovu,najbolji ucinak,ali ima i do strelca Grin ....Uopste,Krusik koristim 15 god,nisam mu nasao zamerku,mislim da ne pije vodu da je spor metak,ali kao i za svaki drugi,treba da se naviknes na njega.Drago mi je sto su vratili "prepelicu" u proizvodnju.
Rodjen da budem lovac
 
AJDUK
 ima li i gde u Nis naci kartonski Krusik, da malo mirisemo caureGrin
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 212 11.02.2024. 16:15
Belom Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 869 04.12.2023. 18:14
Rotweil Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 100 04.08.2023. 22:38
Municija kalibra 30-06 MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 115 15.11.2022. 22:30
Cheddite Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 18 09.10.2022. 23:40
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,298,626 posete www.srbijalov.com