Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: LU "PANČEVO"


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
LU "PANČEVO"
jamar
 Ljudi mislim da bi u svakom udruženju moglo da se priča i "hvali" prljavim vešom. *fala Bogu stižu izbori (trebalo bi i češće) a situacija je "prezrela" pa se nadam da će doći do promena ili propadosmo za sve pare koje dadosmo. Očekuje se godišnja skupština lu Pančevo, koja je ovog puta i izborna pa dolaze nove snage sa novim idejama a biće i "protresanja" stvari iz prošlosti. Biće prašine pa ko pretekne pričaće na forumu i bliže...Istina je da sam za svog veka video, čuo i doživeo svašta u našem, pančevačkom, LU i mogli bi serijali da se pišu. Međutim mnogo toga se čulo, pisalo i u policiji pa još nikom ne pade dlaka sa glave...?! Nije samo generalka lade...Čuće se...samo da dođe i prođe skupština...
s.djurin
 
Lala
 A za kada je zakazana godišnja skupština?
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
kelt
 verovatno bice kao i svuda -tresce se gora , a na kraju rodice se misDiskusija 2iveli 2
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
jamar
 Nad Pančevom ovih dana oblačno sa crnim oblacima da skoro svetlosti nema (za lovstvo). Međutim negde sa juga probija se zračak nade da će, možda nešto da se dogodi i da se nebo nad lovištem pančevačkih lovaca grane, dugo čekano, sunce. Osetio je to i sekretar (večiti) pa se rastrčao od sela do sela od društva do društva, čita spiskove delegata za izbornu skupštinu i brže bolje, "pomaže" da se, tamo "gde treba" to ispegla, da se "stvari srede" da ne bude iznenađenja. U jednom ld (iako su izbori obavljeni) savetuje da "namaknu" još nekoliko lovaca kako bi prešli cenzus i dobili dva delegata za skupštinu (princip je na svakih 25 lovaca jedan predstavnik u LU). U drugom ld ide i zahteva novu izbornu da bi se promenio "nepouzdani" predstavnik jer može da "pokvari" nešto, pa dozvoljava sebi da se skupština zakazuje: bez dnevnog reda, telefonski večeras u 22 h za sutra u 19 h. (sve radi usklađivanja sa "novim propisima"). Nije njemu strano nepoštovanje ljudi ni statuta, bitno je da se radi onako kako on smatra da treba (čitaj: kako njemu odgovara). U mom ld izborna održana pre mesec ipo a već treći put se pokušava da se organizuje "nova" izborna skupština (misli se zbor lovaca) jer mu jedno, od dva imena sa spiska delegata za skupštinu LU smeta...Da li je sunce nad Pančevom blizu ili će mrak nastaviti da caruje lovištima pančevačkih lovaca, videće se uskora, možda već sutra (petak) u kasnim večernjim satima. Nekad sunce može i noću da zasija...?!
s.djurin
 
DakiNS
 Ne idite u B.P da se ne zarazite popišancima
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
charuga
 jamar,javi rezultate...valjda ce nam svanuti..
..............
 
jamar
 Večeras od 19h u lovačkom domu u Omoljici konstitutivna sednica Skupštine lovačkog udruženja Pančevo. Od rezultata izbora predsednika skupštine zavisi sudbina lovačkog udruženja a samim tim i svih lovaca lu Pančevo. Daće Bog ljudi će prepoznati pravu (od dve) osobu i opredeliti se tako da nam svima bude bolje a da se dosadašnjoj tiraniji pojedinca nad ostalima, stane na kraj! Pozvani su na skup i lovci koji nisu delegati, da prisustvuju, bez prava na učešće u radu sem na večeri koja sledi nakon završetka oficijelnog dela skupštine. Dobar pogled i neka nam je sa srećom!
s.djurin
 
Sremac75
 Sretno!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
kelt
 ima li ista novoga kod nas, sta se sinoc zbilo nije valjdaTrt Milojka
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
zoranp
 šta bi sa vama kolege?? jeli došlo do nekih promena ili ne???
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
jamar
 Da se čuda događaju, potvrdila je Skupština lovačkog udruženja Pančevo. Zasija sunce i nad pančevačkim lovištima. naime ono što velika većina lovaca lu Pančevo nije mogla da veruje da se može desiti, desilo se! U petak 24.06.2011.g. na Izbornoj skupštini LU velikom većinom odlučeno je da se dosadašnji predsednik smeni. Promenjen je i čitav upravni odbor. Međutim ono što niko nije mislio da će se promeniti, desilo se: Stalno zaposleni sekretar LU Pančevo Nebojša Kesić, razrešen je svih obaveza na taj način što se šalje u penziju. Iako je ostavio mnogo toga lošeg za mnoge lovce i za lovišta, nađen je kompromis obzirom da je ispunio uslov za odlazak u penziju. S verom u Boga, nadamo se da će u narednom periodu mnogo toga da se promeni na bolje kako za lovce tako i za divljač u lovištima sekcija lovačkog udruženja Pančevo! Dobar (i bistar) pogled!
s.djurin
 
charuga
 falim te boze..
mozda i ima nade za ovu srbiju..da se sljam skloni i da ispliva malo kvalitet..
iveli za sve..da castim,jel?
..............
 
kelt
 nada zadnja umireGrin
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
zoranp
 Čestitam kolege na promenama koje mogu doneti samo boljitak, jer gore teško da može bitiBravo 2B)!! Nadam se da će vaša "zaraza"preći na još neka udruženja, pa da neki funkcioneri također postanu deo istorije lovstva, bilo kao budući penzioneri ili bivši rukovodioci samo neka već jednom sjaše sa grbače!!
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
Sremac75
 B)
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
djosa69
 cestitam l.u. pancevo na izboru novog rukovodstva pobratimsko l.u.iz vlasotinca dobar pogled
 
djosa69
 kolko vidim kolega charuga u vasem udruzenju je stvarno situacija idilicna slucajno smo mi l.u. vlasotince pobratimsko udruzenje sa l.u pancevo pa kolko tolko sam bio upucen sa problemima vaseg udruzenja a kolko vidim da o problemima na forumu nema ni slovo p.
 
Lala
 Pa u LU Pančevo su promene rukovdstva bile pre samo 2 nedelje! Imali su onu akciju oko hvatanja krivolovaca (vest na naslovnoj strani portala). A postoji i neki rok za primopredaju dužnosti, pa ćemo videti valjda, šta će se dešavati kad novo rukovodstvo počne da radi punim kapacitetom.
Vidim da se Jamar posle izbora slabo pojavljivao na forumu, čini mi se da je on obavešteniji od Charuge o zbivanjima. Možda je u gužvi?

Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
djosa69
 hvala lalo na odgovoru ali ocekivao sam odgovore od ljudi koji su bolje obavesteni od vas o stanju u l.u. pancevo ovako izgleda da samo mi iz .l.u. vlasotince iznosimo prljav ves dali smo naivni ili iskreni presudite sami.
 
Limun
 

djosa69 kaže:
hvala lalo na odgovoru ali ocekivao sam odgovore od ljudi koji su bolje obavesteni od vas o stanju u l.u. pancevo ovako izgleda da samo mi iz .l.u. vlasotince iznosimo prljav ves dali smo naivni ili iskreni presudite sami.
Nebih reko bata djoso da ste jedini koji iznose prljav ves, ja sam odavno poceo da pisem o nekim desavanjima u mom LU ali nazalost zbog nedostatka valjanih dokaza i ne tako spremnih clanova da bilo sta promene, da li zbog straha ili je jednostavno ne zainteresovanost u pitanju, ja sem eto malo skratio jezik i jednostavno prestao da mlatim praznu slamu. Jbg takvi smo mi Srbi zato nas i svrbi!Confused
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Susreti i druženja "forumaša" SVAŠTARA 4989 02.10.2022. 23:48
"Grom" iz Užica MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 284 27.09.2022. 07:26
"Gebruder Merkel Suhl" LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 447 22.06.2021. 11:59
"Vojvođanski lovac" doo LOVAČKA UDRUŽENJA 475 17.05.2019. 23:58
L.U."Fazan" Vranje LOVAČKA UDRUŽENJA 82 31.12.2017. 12:06
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,284,129 posete www.srbijalov.com