Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: IZBORI U LSV


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
IZBORI U LSV
kum
 Dragi Lalo upoznali smo se i video sam da si ,,pravi lisac,,tako da ova pitanja tacnije odgovore ostavimo za ,,uzivo,,a ukratko:
1.Ispaljen je deda Deja!
2.Ispalio ga Milos
3.Ti neki su ,,NEKI,, jer niko ziv ne zna a usli u UO-r
4.Na povrsinu uvek isplivaju fekalije
5.Te koje sam jurio su sada u UO-u i KKLSV-e
6.Manipulisanje samnom je tesko pitaj kandidate za pred. i podpre
7.Promena nije jer neznas moju diskusiju sa preth.Skupstine LSV
8.JAKO!Toliko da neki nisu smeli da mi pridju!
9.Ne gresis koliko ja znam vezano za Milenka Z.!
Kolega lovac pozdravljam te i nadam se da cemo se videti u skorije vreme inace znam da si Lala ali nista vise ni ko si ni odakle si ali bice prilike ponovo kada se vidimo ili neces da mi kazes ni uzivo a meni je glupo bilo da te tamo to pitam kad vec nisi hteo sam da kazes! nije ni bitno cujemo se i vidimo se a sto se tice promena DRASTICNIH kako ti kazes u pisanju prozivka nije na mestu jer VIDEO si sam tamo ja se ne krije i znaju me svi ili barem trecina(28 glasova od 72) nije malo moras da priznas i to bez LOBIRANJA! POzdrav!
Raanj
 
Lala
 Hehehe, Kume, pa predstavio sam ti se imenom, kad smo se rukovali, možda si prečuo, a ako se ne varam, ja sam tebe oslovio prvi, a ne ti mene, jel tako? Nema veze. Grin Sve mi se nešto čini, da ima više ljudi koje jako zanimaju moji lični podaci, ko sam, odakle sam, gde radim, itd. Nisi ti jedini Smile. I onda, kada ti se predstavim prilikom upoznavanja, ti prečuješ?No no no Nema više, imao si priliku! Šalim se bre...
Nego, pozvao sam te bio na kafu, i rekli smo da ćemo preko u kafić, pa si se izgubio, a ja ostao na onom stepeništu ispred? Šta da ti radim, ponudjen ko počašćen, jel tako?

Kad sam rekao 'drastične promene', mislio sam na upise ovde na forumu, a ne na skupštinu LSV.
Lisac možda jesam, ali sigurno nisam zec Smile. Samo sam za ovih mojih 5 banki života nešto naučio, a to je da se kontrolišem, i da odmeravam svoje postupke, i da ne reagujem na prvu loptu impulsivno, da ne bih posle sam sebe prekorevao.

Imam utisak, iz ova tvoja dva upisa, da si možda i ti na neki način ispaljen, ili grešim?
Tačno je, video sam da te dosta ljudi poznaje, nisam brojao da li je to 28, ili više ili manje.
Delimično si tajanstven u odgovorima, pa te neću ništa više pitati. Ti ćeš da napišeš ono što misliš, a vidim da kipiš kao express lonac Confused
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
kum
 Tvoje virtuelno gledanje je skroz pogresno.Mozda gresim.Ne kipim nemam zasto a kada kazem 28 mislim na glasove a koliko me zna tamo prisutnih to je u procentima 70% prisutnih,a 28 nisi ni mogao da izbrojis jer kazes da nisi bio tamo ili jesi a ja te nisam video ili nisi a rekao si da jesi ili sta vec LALO! i nisi se predstavio jer ja tako nesto ne mogu a da ne cujem,u stvari predstavio si se kao LALA zar nije tako ! A ja ne mogu da budem ispalkjen jer ja vrata nikad ne zatvarm G....m!Eto sad imas priliku da se predstavis ili Lalo nece ili ne smes a zasto je to sve tako vreme ce pokazati!Pozdrav virtuelni druze!Aplauz
Raanj
 
Lala
 Grešiš, rekao sam LALA, i dodao svoje ime Smile
Kažem da sam video da te dosta ljudi poznaje, i u holu, i napolju kad smo izašli da zapalimo, a nisam bio na glasanju za UO.
Izvini za moj pogrešan utisak da kipiš, koji je nastao jer si rekao da će na sledećoj skupštini da PRŠTI, pa sam zato pomislio...
Eto, neću da ti se specijalno predstavljam, ko me zna, zna, ko me ne zna, ne mora ni da zna.
Mogu da ti napišem da se zovem kako god hoćeš, možda to bude tačno, a možda i ne, kako možeš da proveriš? Nema načina da ni ti ni ja proveravamo nečije podatke, pa sve i da hoćemo.Comp
Ovde na forumu sam LALA. U privatnom životu nisam. I tako će ostati. Ko me zna preko foruma, ja sam LALA. Ko me zna privatno, taj mi zna ime. I gotovo. Imam svoje razloge zašto je tako, i ne moram nikom da objašnjavam, kao što i 90% ljudi ovde na forumu tako isto postupa. Pročitaj malo propise o zaštiti ličnih podataka, pa će ti biti jasnije.

Dobar pogled i tebi Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Swarovski
 Ne prirodna mi tisina u ovoj temi.

Kalkulacije valjda da li je mudro zboriti protiv onih koji ce dugi buduci period biti na vlasti.ili su mozda vikaci( tako se zovu oni koji dizu graju,a sa njom nista ne postizu) uvideli da nisu jaki kako su sami sebi umislili u glavu.
N a skupstini se ovi "vlastodrsci" izljubise izaplaudirase jedni drugima i nastavise dalje,a ovi reformatori i spasioci sa foruma su uglavnom bili neprimeceni medju "lovackim liderima."
 
Lala
 Eto zato sam ti skinuo ban, Swarowski, da proverim da li ćeš se pojaviti i šta ćeš napisati. I nisam dugo čekao da se oglasiš Smile. Hajde da se dogovorimo, ubuduće, da one stvari zbog kojih si dobio ban (optužbe za krivolov bez dokaza, optužbe za prikrivanje krivolova bez dokaza), ne iznosiš ovde, nego 'tamo gde treba'.

Izbori u LSV su završeni, pa valjda više nema šta da se govori o tome. Rezultati izbora su poznati, kako će biti, pokazaće vreme. Jednostavno, tema 'Izbori' je iscrpljena, kao što su i mnoge druge, aktuelna je dok je aktuelna, posle toga dodje neka druga, i tako to ide. Prirodno Smile
E sad, gde si ti video 'spasioce sa foruma', ne znam, niti znam da je neko imao ambiciju da 'spasava', ili da izigrava 'lovačkog lidera'. Ja to nisam video. Na koga to misliš? Pre će biti da si ti nešto umislio, a ne neko drugi Smile. I ko su ti ljudi koji su, kako kažeš, 'bili neprimećeni medju lovačkim liderima'?
Treba shvatiti, da je ovaj forum mesto na kome ljudi iznosi svoje mišljenje, i razmenjuju iskustva, ili informacije, i to je to. Ako neko u forumu vidi nešto više od toga, onda slabo ili pogrešno shvata. Treba samo pročitati na naslovnoj strani, u tekstu dobrodošlice na Srbijalov, šta piše, e, forum je samo to što piše da jeste (citiram tekst): 'Zajedničko interesovanje, mnoštvo ilustrovanih i korisnih informacija, mišljenja i diskusije članova mogu nas samo učiniti boljim lovcima i zaljubljenicima u prirodu'.
Nego, kad smo kod toga, nešto nisam video da si ti izneo svoje mišljenje o ovoj, i sličnim temama? U čemu je problem, ne interesuje te, ili nemaš mišljenje, ili ga radje ne bi iznosio, iz praktičnih razloga? Ili ovaj tvoj upis treba da shvatim kao kritiku nekog drugog, koji iznosi svoje mišljenje, koje se možda nekom svidja, a nekom ne? Ako svojim upisima misliš da kritikuješ druge članove, i da ih karakterišeš ironično, a da svoje mišljenje ne iznosiš, onda si pogrešio, jer to nije svrha foruma. Trudim se da ti na lep način objasnim, da posle ne bi bilo zabune.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Sremac75
 Nema on, Lalo, svoje mišljenje, a i da ga ima sigurno bi slagao, kao što je slagao da dolazi iz "Odžaka pored Kragujevca"!

Sitne duše ne smeju čak ni da pomisle da nešto kažu u svoje ime, nego se uvek služe nekim floskulama kojima si instruisani "tamo negde"!

Nema tebi Lalo sreće sa ovim Kristalnim, neće taj reći ništa što bi moglo biti povod za bilo kakvu ozbiljnu diskusiju- OBUČEN JE DA SE NE OTVARA!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
stane
 

Swarovski kaže:
Ne prirodna mi tisina u ovoj temi.

Kalkulacije valjda da li je mudro zboriti protiv onih koji ce dugi buduci period biti na vlasti.ili su mozda vikaci( tako se zovu oni koji dizu graju,a sa njom nista ne postizu) uvideli da nisu jaki kako su sami sebi umislili u glavu.
N a skupstini se ovi "vlastodrsci" izljubise izaplaudirase jedni drugima i nastavise dalje,a ovi reformatori i spasioci sa foruma su uglavnom bili neprimeceni medju "lovackim liderima."


Lovacki lideri, gomila ljudi nedokazana nigde na drugom mestu osim u lovstvu, negativnom selekcijom odabrana da kao zastupa clanstvo a u stvari zastupa interese svoga mentora i podrzavaoca koji ih je tu i doveo na zalost svih normalnih ljudi, i uz neznanje i indiferentnost vecine clanstva. Da ne bih generalizovao cast svim mislecim i postenim ljudima koji se nalaze u redovima rukovodioca po savezima i udruzenjima, ima i takvih.
 
Indjijanac
 svarovski sad pamet u glavu pa razmisli pre nego sto prozoveš nekog,ako nekog načepiš onda to i javno uradi
 
zoranp
 

Lovacki lideri, gomila ljudi nedokazana nigde na drugom mestu osim u lovstvu, negativnom selekcijom odabrana da kao zastupa clanstvo a u stvari zastupa interese svoga mentora i podrzavaoca koji ih je tu i doveo na zalost svih normalnih ljudi, i uz neznanje i indiferentnost vecine clanstva. Da ne bih generalizovao cast svim mislecim i postenim ljudima koji se nalaze u redovima rukovodioca po savezima i udruzenjima, ima i takvih.

[/quote]

..POTPISUJEM OD PRVE DO ZADNJE REČI!!! ..Kolega svaka čast na kratkoj i po meni nažalost istinom prožetoj konstataciji!!!Bravo 2Bravo 2B)

..a sad moj dragi kolega Kristalni , ovaj je savez sada berem za sledeći mandat dobio svoje vikačeDiskusija 2 i reformatore udaranje, a i to je nešto ika..hteo to neko priznati ili ne Dragoljupe...i to one prave koji zbore UVEK istinu i ne idu jezikom u dupe, već u lice!!!!PfftNjanjanja KolceSrbijalov
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
Indjijanac
 na sednici UO LSV od 15.07.2011 izabrani su članovi komisija mislim da bi bilo primereno da u ovoj temi obelodanimo spisak kako bi upotpunili ovu temu
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
Lala
 Nije javno objavljen izveštaj sa sednice UO, tako da ni sastav komisija nije video svetlost dana, osim valjda u zapisniku.
A baš bi bilo lepo, da ove važne stvari na neki način učine dostupnim javnosti.

Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
savo bp
 Komisije L S V su izabrane a spisak komisija je objavljen u dnevnom listu "Dnevnik" od 22. 07. 2011. pod naslovom " komisije koje je imenovao Upravni odbor Lovačkog saveza Vojvodine", na sednici U O održanoj 15. jula 2011. godine".
 
Lala
 Pošto nisam našao na internet sajtu lista 'Dnevnik', informaciju o sastavu komisija, ne znam gde si ti to Savo našao?
Jedino što sam našao, jeste informacija sa jednog drugog lovačkog sajta, na kom je objavljen sastav komisija. Nije naveden izvor informacije o sastavu komisija, tako da ne znam odakle njima to, ali nema veze.
Evo link:

http://www.lovcisrbije.com/index.php/...a/420.html

Ima interesantnih imena u sastavu komisija Smile
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 Nema nikakvih komentara? Sve je na svom mestu, izgleda, iako u sastavu komisija ima nekih imena, koji su bili tema naših komentara od ranije?
Nemojte posle da bude 'nismo znali'...
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
LU Aleksandrovo
 Manje više kome je to važno, sem onima koji su izabrani, ili se samoizabrali.
Jedina lepa stvar je što mi je drugar Ratko u onoj zadnjoj komisiji to jest komisiji za informisanje, pa ću bar biti informisan iz prve ruke.
O radosti što mi je lovočuvar i sekretar volonter još za sada mog udruženja u onoj prvoj komisiji za gajenje, zaštitu i naučno istraživački rad ne mogu Vam to opisati rečima.
Cucić će biti sasvim dovoljno.
 
Lala
 Cule, dokle god mislimo da nije važno, to će nam se obijati o glavu, i nikakvog napretka neće biti.
Čekam da se Sremac vrati sa odmora, pa da vidi sastav komisije za lovno streljaštvo, a naročito funkciju predsednika komisije. Smile
Sreća, pa se za pucanje glinenih golubova, ne izdaje dozvola za lov! Smeko
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Indjijanac
 pa koliko vidim ima i naših članova foruma koji su u nekim komisijama
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
Sremac75
 Komisija za lovno streljaštvo:

1. Todor Miškov - predsednik, LU "Bačka Palanka" B. Palanka



Pa vi stvarno niste normalni!
Vec mogu da pretpostavim gde ce se kupovati municija za takmicenja!

Pa o ovom coveku je toliko toga napisano da je izgleda ovo mesto zasluzio samo zato sto je toliko popularan u krugovima koji su nezadovoljni radom LSV!

Da podsetimo
- to je onaj kojem je naredjeno da podnese ostavku i povuce se sa mesta predsednika LD Jelen Backa Palanka da bi bila skinuta zabrana lova!
- to je onaj kojem je falilo samo 700 dozvola za lov u 2009/2010
- to je onaj za vreme cije vladavine je vodjena dvojna evidencija odstrela zeca i fazana
- to je onaj koji je izdavao dozvole za lov DS a da to nije smeo
- to je onaj koji je izdavao blanko dozvole za lov
.....
.....
.....
Necu vise da ga hvalim jer ce mu njegov prijatelj, bivsi predsednik LSV, g. Beukovic dati jos neku funkciju, posto on voli da se okruzuje takvim ljudima. Sada mu nema vise vernog Bogunovica pa je tu Piskac da ga zameni!




PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Sremac75
 A na celu stola ponovo sedi neunistivi BAUK......mislim Beuk..... zaboravio fotograf da su bili izbori pa po automatizmu slika Beuka i Zeremca....ili nije po automatizmu.....ili je stara fotografija......

Stvarno sta sada radi Zeremski u LSV?.... sekretar vise nije!

I nase udruzenje se zove LOVACKO UDRUZENJE OPSTINE BACKA PALANKA.
Ni ime nam ne znaju!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 31
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,274,057 posete www.srbijalov.com