Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Drugi pišu...


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Drugi pišu...
dzudzubajac
 Kuća pored moje, vlasnik iznajmljivao nekim stanarima koji su nestali a ostavili neplaćene račune i jednog povećeg kera, mislim da je mastif.
Vlasnik dođe i ne može da uđe na svoj posed od psa. Zovu zoohigijenu da uspavaju psa i odvedu ga. Žao mi je što nisam snimao, bilo je to kao epizoda Beni Hila. Jurnjava, pa promaši psa al jedina strelica ostane unutar ograde, pa bacaju meso na drugi kraj da pas ode, pa čovek preskače da uzme strelicu... šou.

Mogu misliti šta bi bilo da se jure sa panterom.
Mudrost dolazi iz iskustva. Iskustvo je najčešće nedostatak mudrosti.
 
Evodija
 OpAaa Đurđo !!! krenulo te Ćirko. Harmonika
Prvo juče BLACK FRIDAY, pa onda danas veselo. Kolce
Jutros te sabajle nabola JOVANA JEREMIĆ, kraljica ŠERA. Ona kad uzjaši ne skida se, sve dok si te ne "opusti". Zna da ti na poslu treba opuštanje,jel si napet.
Onda te na dve strane, današnjeg izdanja opkolila "EKIPA SRPSKOG TELEGRAFA".
Opkolili te kao polućoravi hrtovi "ćopavog" toplog zeca. Nazvali te SEKSUALNIM PREDATOROM. I što je najgore NE VERUJU da ti je sve "namešćeno".
Šta će pisati kad čuju za izbornu Skupštinu. Pa tužbu. Kaži im "Ja sam dobio 73 glasa, a Kurti samo 53. Bolji sam za 20 glasova. HaHaHa HaHaHa HaHaHa
Ne verujem da će te od ove ekipe spasiti Redakcija magazina "Predator".
Ekipa Srpskog Telegrafa te nazavala "seksualni PREDATOR", pa se takoreći okumila sa tobom.
Ovaj oglas u Telegrafu što si dao vredi svaki dinar koji si platio.
Nek ti je sa srećom . Zatvor
 
Evodija
 Brze vesti bruje o CRNOM PANTI. Zasedaju krizni štabovi. donose se odluke, stavovi, zaključci...... Samo lovci čute. Napravio manevar, pa iz Apatina pravac Vrbas!!!!
Ko da tamo nema lovaca, ili forumaša. puc puc Comp
I kad je viđen na šlajzu u ovo hladno vreme zavladao strah i drhtavica.
Lovački savezi i stručne službe Qte. Narod je počeo da navija za garavog Pantu.
Zna li ko nešto više???
 
Evodija
 Ja tek sinoć pročitah bajatu vest,od 24.oktobra na portalu NIŠKE VESTI.
Naslov: Nišlija ponovo na čelu Lovačkog Saveza Srbije.
Posle kraćeg lažnog hvalospeva.o ćirkovim zaslugama na spašavanju i zaštiti životinja, koje su "pred izumiranjem". objašnjenje da je izabran u zgradi Skupštine Srbije. Da mu daju na važnosti (ko predsednik Republike). ROFL
Dalje lažu da su sva tri kandidata za Predsednika iznela planove rada, niko nije nogao da zucne, i da su delegati izabrali ćirka.
Znaju da skupština broji 157 delegata, od čega su 153 bila prisutna - ali NE ZNAJU koliko je delegata glasalo za ćirka. Kažu "većina". za njih je 73 većeod 80.
Respekt Glavu o zid KoTuKoga
Prema njihovom izveštaju preCednik Skupštine LSS-a i njegv zamenik, oba su iz Kruševac. HaHaHa
U laži su kratke noge. Harmonika
 
tomo vrbas
 

Evodija kaže:

Brze vesti bruje o CRNOM PANTI. Zasedaju krizni štabovi. donose se odluke, stavovi, zaključci...... Samo lovci čute. Napravio manevar, pa iz Apatina pravac Vrbas!!!!
Ko da tamo nema lovaca, ili forumaša. puc puc Comp
I kad je viđen na šlajzu u ovo hladno vreme zavladao strah i drhtavica.
Lovački savezi i stručne službe Qte. Narod je počeo da navija za garavog Pantu.
Zna li ko nešto više???


Шта те интересује у вези Пантера? Оба снимка су настала у Врбасу онај наводно што је снимљен у Фекетићу је начињен у врбашком атару. Обадва су лажни чак и онај о поједеном псу, ради се о нлт из Босне којег су вукови растргли, чак се и власник пса јавио. Шири се паника међу људима и скреће тема са неких много озбиљнијих ствари.
 
Evodija
 Nisam ja tebe prozvao. Ja sam rekao da na tv kruže razne priče i snimci, i zasedaju štabovi. Interesovalo me je dal neko zna istinu. Ja tebi verujem. i slažem se da ima mnogo važnijih stvari u lovstvu. OK.
 
tomo vrbas
 Ма опуштено ја се ни не осећам прозваним него чисто кажем могу да пренесем оно што знам и оно што сам видео. Моје запажање је да се фамозни пантер појавио у моменту када наоружане хорде миграната шетају пограничним селима. Да ли је то случајност или дело моје маште не знам. А опет можда нема везе са тима већ са неким другим стварима из нашег ловачког дворишта, ко ће га знати време ће показати.
 
dzudzubajac
 https://bcnovosti...Zo3nwqACYA
Mudrost dolazi iz iskustva. Iskustvo je najčešće nedostatak mudrosti.
 
Planinko011
 Ovde u vesti mnogo sta fali ali da pretpostavim da ih je tuzio lovni inspektor ili ko vec pitanje je sta li su to oni toliko zgresili za milion dinara.

Sigurno da u nekim drustvima se rade traljavo prebrojavanje i planovi rada mozda se i planovi odstrela naduvavaju da bi clanovi bili zadovoljni ali to je tesko uociti kod sitne divljaci ali kod kupne idu markice a onda i naplata mesa i pdv-a koji idu drzavi.

Nekada pre 90tih su drustva vodili entuzijasti kojima je bilo dovoljno sto su radili na terenu i divljaci je bilo a sada svako drustvo mora izgleda da ima po tri advokata da prate uskladjenost sa zakonima da ne bi bili osudjeni.

Nekako se mnogo njih ostrvilo na nas lovce a jos ako inspektori dobiju instrukcije da kaznjavaju drustva da bi se lovista oduzeli za potrebe lokalnih mocnika bice to kraj jedne bezbrizne epohe.

Najgore sto mi ne radimo kao drzava tranziciju iz socijalizma ka nazovi tim zapadnim drustvima gde ipak lovi i obican covek vec vise idemo kao feudalnom ili nahijskom uredjenju i to ne samo u lovstvu.
 
maksin
 Ova vest je od 16.3.2022 do sad su verovatno isplatili kaznu
 
Planinko011
 Kazna je sporedna.
Vise me zanima sta je prekrsaj a ko je tuzio drustvo da bi eventualno i druga drustva obratila paznju.
 
tomo vrbas
 Па прекршај је што нису домаћински газдовали ловиштем. Ако су при добијању ловишта на газдовање имали 500 срна, а спали на 100 срна и они и даље их лове иако су их довели на ниво биолошког минимума па шта је то него лоше газдовање? То не да је за осуду то је за затвор па ће се сви научити да газдују, а не да пишу и лажираји бројно стање дивљачи да би се крљало по атару до бесвести.
 
Planinko011
 Đa, razlog sto nikada ne lovim srne je pored toga sto ne lovim u svom drustvu, veca je umetnost pravilno proceniti jalovu ili prestarelu srnu i odstreliti nego poroceniti da li je srndac mlad i perspektivan pa ga postedeti.
Nazalost mnogima je srneca divljac setajuci butovi a uprave da bi se dodvorili clanovima pustaju da ih satiru.

Mada moram priznati da u vecini drustava gde sam lovio komercijalu su imali domacinski odnos prema divljaci.
 
Planinko011
 https://www.kurir.../komentari

A kad se procitaju komentari vidimo da "ljubitelji" zivotinja zamalo pa opravdavaju trovanje.
Jos tuznije je sto redakcija ide tom linijom i ne pusta komentare u drugom pravcu i to bez ikakvih uvreda bilo koga.
 
AcaNik
 И опет пљување по ловцима
https://www.kurir...u-nam-decu
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Planinko011
 Paaaa.....upravo je to oblast u kojoj bi trebalo da LSS preduzme mere i da pisce komentara koji recimo prelaze granicu komentarisanja pa pisu da nas treba pobiti, koji pisu da smo svi manijaci i slicno jednostavno procesuiraju preko MUP-ovog odeljenja za visokotehnoloski kriminal i suda isposluju kazne za govor mrznje, pretnje itd, itd. E sad pokretanje procesa kosta ali bi se za to morale naci pare jer inace sledi nam jos gore i gore.
Normalno da mi pojedinacno se ne mogli izboriti sa tim natpisima a ocigledno su oni zabavni administratorima tih portala cim ih pustaju u javnost. E kad bi i ti portali bili kaznjeni razmislili bi o tome sta se sme a sta ne.
 
AcaNik
 Убио се јер му је одузето ловачко оружје
https://www.glasz...iiqkIBasfM
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
arli
 TugaFrown
 
Planinko011
 https://www.kurir...-u-prepone

Ima li kraja vise glupostima?
Cesto za saobracaj se ujedem za jezik jer mnoge stvari mogu svakom da se dese ali mi sve ovo više lici kao na ovu epidemiju voznje u kontra smeru na auto putevima
 
petarp016
 https://www.faceb...l/?app=fbl
Jel ovo znaci slobodno izdavanje oruznih listova?
Ruski top - IZ 27
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,227,708 posete www.srbijalov.com