Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Drugi pišu...


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Drugi pišu...
kolega_LOVEc
 https://www.youtu...acWBALWG5w

Bese na starca iz oberndorfa "ne pase" cevka bez navojaStari
Vim vi repellere licet
 
DakiNS
 Ribolovci Vojvodine ekspresno se rešili parazita tipa ZdrP-a i Šorgmaza.
https://vukovisad...emi-u-rsv/
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Planinko011
 http://www.politi...izumiranje

Zaista tuzan clanak.
Alo LSS i LU moze nesto da pomogne ne bi bilo zgoreg.
Treba pokazati ko zaista misli o ugrozenim vrstama.
 
tomo vrbas
 https://www.faceb...WOCkhRHHd1
 
Evodija
 Baš me interesuje, dali sam jedini forumaš koji je pratio prošle nedelje feljton u "Blicu".
Ne mogu da postavim tekst na forum iz tehničkih razloga (a nema ni potrebe) . Jaooo
DakleM, novinari blica su u više nastavaka pisali o višemilionskoj (u evrima) pljački Luke Novi Sad.
Ovom pljačkom pričinjena je velika šteta i sramota Novom Sadu,Vojvodini, Vladi Srbije, pa Precedniku Srbije lično.
Nosilac ovih aktivnosti je dojučerašnji preCednik LSV-a,i zaštitnik "Baričana" lično.
Čovek koji nevoli ljude koji "traže dlaku u jajetu". ROFL
Danas je se oglasio i gradonačenik Novog Sada svojim saopštenjem. Najavio nam je da je Batica pušćen niz vodu.
Precednik Srbije je krenuo u obračun sa organizovanim kriminalom i "lokalnim šerifima". MORAMO ga podržati.
Nešto razmišljam NEMOŽE čovek (sa više funkcija) na jednoj funkciji "pajati" milione evra, a na drugima ni krajcaru. No no no
Šta !!! da se nije plašio Zelenka ili Novkova. Svi su gledali "svoja posla"
Ali ne treba se bojati, iskopaće njih Bili Kuvar Otkriće se, samo polako.
Dakle ovo je postala međunarodna sramota! Vlada Srbije mora da vadi fleke a Bogami i lovu (i to podebelu).
Valda će sada morati da vaća veze u Višem Sudu, pa neČe imati vremena da odugovlači proces LU SREMAC i Novaka Andrića.
Ne verujem da će mu tetka Nata moći pomoći. Vidim kako se ona kotira kod Martinovića i saboraca.
Jel moguće da smo se za ovakvog čoveka pre četiri godine borili da vodi LSV, moguće je i on 4 godine pišao po nama , a onda nastavio i ono još gore, ali neki izgleda još nisu svesni toga.
I ovoga puta potvrdila se ona narodna "Može kako hoće, al nemože dokle hoće"
Izgleda Novače sine, da si Ti, ipak džabe pekao prasice. HaHaHaZatvor
Koga interesuje više neka kupi "Bljic" Počela je NJaka. Kolce
Nemo neki da za ovaj kriminal optuži Tomicu slučajno!!!! Dragoljupe
I nemoj neko ovu tužnu vest da javlja UO LSV. oglasiće se oni sami,mislim na svom sajtu.
 
Vuki
 Kolega ima još tema na koje nisi stigao postaviti isti upis!

Srbijalov Admin Tim
 
AcaNik
 И као за инат месецима не одемо у Звездарску шуму Sad
https://www.kurir...rskoj-sumi
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Planinko011
 U clanku ovaj donji snimak je odlican jer pokazuje kakva je sila svinja.
Jos je ona relativno iz mirnog stanja skocila kao kosarkas.
U jednom davnom lovu pre dvadesetinu godina u Sirokoj bari nas trojca smo u sumrak pesacili i odjeknu pucanj sa druge strane table i dva komada se videse na njivi i drugar koji je isao 50m iza nas je bio najblizi njihovoj putanji (jos jedan dokaz da u lovu ne treba zuriti).
Kad svinje dodjose do kanala ocekivali smo pucanj ali nista i samo smo videli kako u dve sekunde prelaze zaista sirok kanal velikih obala i odlaze.
Kad smo drugara pitali zasto nije pucao on rece da je smislio da ceka vepra na izlasku na kanala dok se penje uz obalu.
Ali avaj vepar iz vode iskoci u jednom skoku i odsprinta dalje a drugar koji je nisanio na cosak ostade Confused.
 
INTERMAKER
 ODSTRELIO 20 DIVLjIH SVINjA: Lovački gen nasledio od dede

http://www.novost...io-od-dede
 
kimi
 https://www.b92.n...id=1600550
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
Barbarosa
 https://www.b92.net/zivot/ljubimac.ph...id=1613061
 
AcaNik
 Ако се неко сећа нашег Брата и колеге Smile

https://www.kurir...eksploziva
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
tomo vrbas
 Svaka mu cast podvig vredan svake pohvale!Bravo 2
 
Lala
 

AcaNik kaže:

Ако се неко сећа нашег Брата и колеге Smile

https://www.kurir...eksploziva


Juče, svega par sati nakon što se desilo to u Velikoj Plani, kontaktirao sam mog bivšeg kolegu Slavu, administratora Srbijalov, i člana ovog portala. Čestitato sam mu na hrabrosti, a poznavajući ga, nisam se iznenadio što je tako reagovao - to je Slava.
Mnogo dobar čovek, ali malo zadrt. Grin
I ima tešku ruku izgleda HaHaHa
Smejao sam se kao blesav kad Slava, sa svojih 190 cm visine i jedno 120 kg težine izjavi kako se sa napadačem 'obarao' po učionici. Obarao? Može biti, obarao ga je Slava više puta verovatno... Mislim se, kukala mu majka tom napadaču kad se sa Slavom DIFovcem kačio, ja sam samo jednom video Slavu kad mu 'padne mrak na oči'... Bolje da se taj odmah predao, a ne 'obarao'. Grin
Znam ja da su Slavi učenici bili najvažniji, on je njima ne samo profesor nego i drug, ortak... Zato su njega i zvali telefonom da dodje u učionicu. Djaci nepogrešivo znaju da procene ko je kakav.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Tomash
 A ovo nije na naslovnoj Srbijalov...?
 
krilas
 E kolega Tomash, to je vec politika ! A ovo je lovacki portal !
Siroma
 
Tomash
 Zašto je to politika?
Što je jedan od nas rizikovao život da spreči nekakvog ludaka u masakru?

Ja stvarno ne znam priču za Slavu i njegovu situaciju na forumu/sa adminima(nema ga već neko vreme), ali podvig jeste.
Čovek je lovac, naš kolega sa foruma, svaka čast!
 
neca90
 Ако ниси схватио, Крилаш је био крајње ироничан... 😃
 
Lala
 Slava je učinio veliku stvar, zaštitio je decu, i tu nema šta da se doda. Koliko ljudi bi imalo petlju da ide na kalašnjikov golim rukama?
Što se tiče naslovne strane, zanimljivo da niko od vas NIKAD nije uspeo da sastavi tri složene rečenice i da pošalje tekst koji bi bio objavljen na naslovnoj, pa tako nije ni za Slavu. Hajde ohrabrite se, napišite nešto pametno, osim što imate ružnu naviku da ničim izazvani nepotrebno podyebavate. Jel tako Tomash, Neco, Krilaš... Nema vas mesecima, a onda bubnete sa prepametnim upisom.
Evo kratkog uputstva za dežurne pametnice, koji ništa ne urade ali zato uredno prozivaju:
- upalite računar, smislite naslov teksta i sadržaj
- na naslovnoj strani, u navigaciji (levo na ekranu) kliknete na 'POŠALJI NOVOST'
- ukucate u predvidjeno mesto naslov i svoj tekst za koji mislite da treba da ide na naslovnu
- pošaljete vest
- vest (ako je normalna, pismeno sastavljena i aktuelna) bude objavljena pod nickom onog ko je poslao.

Jel komplikovano? Izgleda da za mnogo baš i jeste.

Što se tiče odnosa admina i Slave, to zaista nije vaš problem, ne gurajte nos u nešto što se vas lično ne tiče. Samo ću reći da normalna mejdusobna komunikacija postoji, iako je dosta retka. Ja sam mu, kao što rekoh, lično čestitao na hrabrosti svega sat-dva nakon tog dogadjaja u školi, odgovorio mi je kratko jer je davao izjavu u policiji, a i počeli su da ga opsedaju svi živi mediji u Srbiji.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
neca90
 Лало, ја нисам ни најмање "подјéбавао", како ти сада рече; ја сам само константовао да је Крилаш био ироничан, јер пратим његове (а и остале) уписе, па знам да је његов упис био обавијен у обланду ироније!

Што се тиче међуљудских односа између Славе и тебе, као и што се тиче питања зашто Слава више није администратор на "Србијалов" порталу, никад те то нисам питао, нити бих те икад питао. А и не интересује ме, онако најискреније да ти кажем 😊

Ништа лоше, него си ме прозвао у упису па само желех да појасним да си ме лоше схватио 😉
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,286,174 posete www.srbijalov.com