Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: LU Vlasotince


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
LU Vlasotince
Lala
 Aco, taj čovek me je debelo uvredio svojim pitanjima koja prevazilaze granice elementarne pristojnosti. Ako nisi čitao šta piše, ili nisi shvatio šta pita, onda ti ja ne mogu pomoći.

Naravno da su u forumskim diskusijama svi ravnopravni, ali kad jedan diskutant predje granice kao što je ovaj lik prešao granice pristojnosti, onda reagujem. Ovaj put sam reagovao i emotivno, jer ljude koje taj čovek pokušava da oblati poznajem lično. Naravno, ni na jedno moje pitanje o argumentima za optužbe protiv rukovodstva njegovog LU nisam dobio odgovor. Ali sam dobio pitanje da li sam jeo njihovu hranu ili sam nosio svoju kod njih u gostima taj jedini put kad sam bio.
Lovački kodeks i dobro vaspitanje takva pitanja tretiraju kao prilično uvredljiva. Posle takvih pitanja nema pardona.
A otkud ti u ovoj priči, Aco? Mislim, da li želiš da opravdaš bezobrazluk ovog lika, ili želiš da se sa mnom prepucavaš?

Pošto ni Gedža ni Djoša nisu reagovali na ovaj bezobrazluk jednog njihovog lovca, a ja nemam nameru da advokatišem bilo kome, smatram da nema svrhe više da pišem do daljnjeg na ovoj temi, rekao sam šta sam imao.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 Upisi sa teme 'Nestaje li LSS' koji se odnose na vlasotinačko LU su prebačeni ovde na temu 'LU Vlasotince'. Redosled upisa je hronološki.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Vlasotinac
 Šta reći na ovakav bezobrazluk?
Kultura i lepo ponašanje se gradi od malena, baraba se postaje vremenom...
Na sva pitanja se može lepo odgovoriti a ne vređati.
Pitanja su bila pre svega da bi se skinula ljaga sa Lale, Daki-a i ostalih njihovih drugara koji su bili gosti jer oni ne znaju priče koje se ovde i dan danas pričaju a delimično su tačne.
Prvo, da su došli u gostima bez ičega, hrane i pića, u šta ne verujem i lepo sam pitao da li je to tačno.
Drugo, da je LU udruženje za njih potrošilo skoro 50.000 din za hranu i piće. To je tačno i postoje podaci u finansijskom izveštaju za tu godinu kada su blili gosti. Vas dvojica to ne znate ali sada znate.
Treće, kada se te godina povela polemika na sekcijama i sednici Skupštine LU zašto i ko je gostovao 2 dana i LU potrošilo pare lovaca 50.000 din bilo je odgovora. Gedza i djosa su pricali da ste vi iz Ministarstva i lovačkih organa , da taj novac jeste potrošen ali da će se višestruko vratiti. Vi ćete izraditi i pomoći da se usvoji lovna osnova za naše lovište.
Četvrto, vi ste uspostavili kontakt preko ovog foruma i ne vidim ništa loše u tome. Samo vaše druženje je bilo preko leđa ovih nesretnika lovaca jer oni plaćaju i poslednju paru daju za članarinu da bi se vi gostili.
Sada svi treba da se izvinite i razmislite o svom ponašanju, odnosno pisanju.
 
djosa69
 Kolege lovci imam odgovornost kao predsednik udruženja da se izvinim svim drugarima koji su bili gosti LU Vlasotince,pokusao sam u najkraće crte da objasnim o kakvom se čoveku radi u predhodnom postu njemu ne odgovara niko ali to nema veze nije on oličenje LU Vlasotince na sreću 99% su za druženje pa se nadam da ovi suludi komentari neće pokvariti naše iskreno prijateljstvo mogu da vam se pohvalim da smo renovirali lovački domu u Crnoj Bari napravili repro centar i naselili div.svinjama u toku je obnavljanje gatera u Crnoj Bari koji će se koristiti za prihvat div.svinja iz repro centra ima jos puno toga da se kaže ali se nadam za ponovno druženje pa ćete videti i sami.pozdrav i nemam nameru da polemisem sa neostvarenim ljudima,odnosno "Vlasotincem".
 
DakiNS
 

Vlasotinac kaže:

Šta reći na ovakav bezobrazluk?
Kultura i lepo ponašanje se gradi od malena, baraba se postaje vremenom...
Na sva pitanja se može lepo odgovoriti a ne vređati.
Pitanja su bila pre svega da bi se skinula ljaga sa Lale, Daki-a i ostalih njihovih drugara koji su bili gosti jer oni ne znaju priče koje se ovde i dan danas pričaju a delimično su tačne.
Prvo, da su došli u gostima bez ičega, hrane i pića, u šta ne verujem i lepo sam pitao da li je to tačno.
Drugo, da je LU udruženje za njih potrošilo skoro 50.000 din za hranu i piće. To je tačno i postoje podaci u finansijskom izveštaju za tu godinu kada su blili gosti. Vas dvojica to ne znate ali sada znate.
Treće, kada se te godina povela polemika na sekcijama i sednici Skupštine LU zašto i ko je gostovao 2 dana i LU potrošilo pare lovaca 50.000 din bilo je odgovora. Gedza i djosa su pricali da ste vi iz Ministarstva i lovačkih organa , da taj novac jeste potrošen ali da će se višestruko vratiti. Vi ćete izraditi i pomoći da se usvoji lovna osnova za naše lovište.
Četvrto, vi ste uspostavili kontakt preko ovog foruma i ne vidim ništa loše u tome. Samo vaše druženje je bilo preko leđa ovih nesretnika lovaca jer oni plaćaju i poslednju paru daju za članarinu da bi se vi gostili.
Sada svi treba da se izvinite i razmislite o svom ponašanju, odnosno pisanju.


Ne znam koje su tvoje namere , ali da ................. ne mogu da nađem adekvatnu reč. Kakvu ljagu pominješ ? Misliš li da je ljaga što smo se odazvali pozivu za druženje , ili da otimamo od domaćina , da plaćate članarinu od poslednjeg dinara ,zbog nas nekoliko koji dođosmo? Da li ti je namera da nas vređaš ? Očigledno jeste . Iako sam zamoljen da ne reagujem ali brate da preteruješ - preteriješ i to mnooogo . Da te nešto nauči deda Daki! Sinko kada imam gosta u kući , to je za mene svetinja i nikada se ne bih usudio da gosta vređam na takav način , pa bio taj gost lično moj ili nekoga iz moje kuće , pa čak i da je komšijin gost. Možda je kod tebe običaj da se maše gostu prljavim gaćama pod nosom ? Ili da ga pitaš koliko je zalogaja pojeo da budeš siguran da nije možda koja mrvica više pojedena? Nisam načisto , zbunjen sam jer smer kojim ideš se kosi i sa logikom i sa zdravom pameću.
Da si iole savestan kao što se prikazuješ pročitao bi šta piše na onom linku , što sam ti i savetovao , ili celu temu , pa bi znao da forumaši Srbijalova ne idu na druženje praznih ruku , i nikada nismo otišli a da nismo tražili da se podele troškovi. pošto nismo sa neba pali nego smo lovci i drugari , jako dobro znamo kako se kod nas preživljava pa se tako i ponašamo.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Vlasotinac
 Na nijedan podatak niste odgovorili, ni Daki, ni Lala, ni gedza, ni djosa...
Pokusavate nekog licno i privatno da diskretitujete ali vam nesto ne ide. Znam na koga mislite,on je uvek bio i bice velicina za vas.
Reci cu mu pa neka se ovde učlani i odgovori ako hoće.
Da li je tačno da su za vaše gostovanje lovci LU Vlasotince iz svog dzepa platili 50.000din?
Da ili ne? Tačno je!!!
Koliko ste sva 4-a jadni i bedni niste ni svesni...
Morao sam ovako da vam odgovorim jer ste obicne ljige...
Brišem se sa ovog foruma ,, Kada vidiš budale beži od njih jer će te pobediti na iskustvu,,.
 
Vlasotinac
 Administratori, zašto niste postavili opciju da se članovi mogu izbrisati sa ovog sajta?
Dajete sebi za pravo da nekoga blokirate a ne i da se on samoinicijativno izbriše...
 
Gedza66
 Pobeže naš "Vlasotinac" a....... I to samo iz razloga da ga "četiri musketara" ne uhvate na "iskustvo". Ma čovek je evidentno u pravu jer kažu da onog koga je "zmija jela i guštera se plaši"??? Šta li bi tek bilo da je morao da kaže ko stoji iza nicka "Vlasoitnac"? Šta bi tek napisao da se nakon svega ispostavilo da su svi njegovi upisi posledica ličnih frustracija, uzrokovanih posledicom da je pre par godina izgubio prelepu ženu iz grada na obali Dunava, istočnije od BG, zbog kako zli jezici kažu, "preterano evidentnih problema sa "MALOM prostatom" ili onoga što štrči nakon male prostate? A stvarno je bila lepa i stvarno smo se naslađivali u njenoj lepoti i da je pre više od mesec dana ostao bez stalnog posla?????

E moj Vlasotinac, to što si pobegao ne znači da članovi foruma neće dobiti argumentovane odgovore na sva tvoja postavlljena pitanja a naročito na sve tvoje tvrdnje.

Zaista ne razumem zašto bežiš sa foruma jer sam u svom prvom upisu nakon tvojih 10., napiisao samo da da ću pokušati da te razumem ili da ću pirhvatiti sve tvoje tvrdnnje da sam gori od Zeremskog iz LSV-a, kad ono ti pobeže jer očigledno "nemaš vremena"..... E moj prijatelju, kada shvatiš zašto su i zbog čega naši stari osmislili onu staru da, "dok pametni popuštaju, BUDALE VLADAJU a fukare se bogate", biće ti mnogo lakše da shvatiš zbog čega je ONA otišla i zašto je uvek imala želju da se mresti sa neotesanim gedžama?

Da si mi živ i zdrav još 100 godina i BOG dao da ti toliko godina niko ne , kao i nakon 50 bezvredno proživenih godina, niko ne došao u goste!!!Sadi
ČUJTE LOVCI!!!ČUVAJTE SE SEBE
 
Aca016
 citao sam Lalo o cemu pise Vlasotinac i sta je pitao... ali nigde nije bilo uvrede... ako neko i treba da ga uvredi to su ljudi koji su bili vasi domacini a koje je Vlasotinac optuzio na raznim poljima a ja ne videh nijedno objasnjenje ili bilo kakav odgovor na te optuzbe... zasto? bode oci tvoj nacin pisanja u tvom upisu na koji sam ja reagovao jer je cisto vredjanje.. to je sve... pusti ti te kodekse i bon-ton kada prvi ne postujes to...

a odakle ja u ovoj prici? pa juznjak sam a mi juznjaci smo poznati po NEgostoprimstvu... clan sam jednog LU blizu Vlasotinca pa poznajem dosta ljudi koji su umesani u ovu pricu jer sam se sa nekima cak i druzio nesto malo... pa eto moglo je i moje gostovanje da izadje na nos samo zato sto je nekome trebalo malo vise para za ruckove i cascavanje...

kolega Vlasotinac sa brisanjem clanova ide i brisanje njihovih upisa pa nasi upisi ne bi imali smisla...
 
DakiNS
 Namerno smo te pustili da pokažeš svu svoju veličinu, kulturu i poštenje. Lepo sam te uputio šta da pročitaš , međutim suviše si len da to uradiš . Što smo znali to smo i odgovorili , ali ne vredi nekome lakše uđe u d.upe nego u glavu. Kada ne znaš kuda ćeš odmah izmišljaš da te neko blokira . Ni jedno slovo ti nije brisano , niti si banovan. Ne prihvataš odgovore kakvi tebi ne odgovaraju . Pa ti bre ne znaš ni šta ti se u kući dešava, a nas koji smo stotinama kilometara udaljeni pitaš. Niko ti nije branio da pišeš na forumu niti smo te zvali , a što se mene tiče ni ne trabaš nam.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
DakiNS
 

Aca016 kaže:

citao sam Lalo o cemu pise Vlasotinac i sta je pitao... ali nigde nije bilo uvrede... ako neko i treba da ga uvredi to su ljudi koji su bili vasi domacini a koje je Vlasotinac optuzio na raznim poljima a ja ne videh nijedno objasnjenje ili bilo kakav odgovor na te optuzbe... zasto? bode oci tvoj nacin pisanja u tvom upisu na koji sam ja reagovao jer je cisto vredjanje.. to je sve... pusti ti te kodekse i bon-ton kada prvi ne postujes to...

a odakle ja u ovoj prici? pa juznjak sam a mi juznjaci smo poznati po NEgostoprimstvu... clan sam jednog LU blizu Vlasotinca pa poznajem dosta ljudi koji su umesani u ovu pricu jer sam se sa nekima cak i druzio nesto malo... pa eto moglo je i moje gostovanje da izadje na nos samo zato sto je nekome trebalo malo vise para za ruckove i cascavanje...

kolega Vlasotinac sa brisanjem clanova ide i brisanje njihovih upisa pa nasi upisi ne bi imali smisla...


Kolega Aco mislim da sam ja odgovorio na tvoj a i njegov upis.

http://www.srbija...ost_193174

http://www.srbija...ost_131301
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Aca016
 Daki tvoj upis je samo blaza verzija Lalinog upisa... a sto se drugog linka tice kolega Indjijanac odavno nije posetio forum Srbijalov? ili gresim?
 
DakiNS
 Kakve sada ti ima veze Aco ? Link se odnosi na druženje u Vlasotincu ,a počinje sa tim prvim upisom, pročitaj pa ćeš naći odgovore. Ujedno da te pitam da li si i Lalin upis pročitao do kraja?

http://www.srbija...ost_193157
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Aca016
 promenili se odnosi u vasem drustvu pa sto to ne bi bio slucaj i sa vasim domacinima... upravo to i potenciram svojim pitanjem... samo nisi Daki odmah shvatio...
 
DakiNS
 E Aco , ne pratiš pažljivo temu.
http://www.srbija...ost_193144
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 А тако дакле! Мени је речено када сте се вратили из Власотинца да сте лепо почашћени и да је било свакојаких домаћих ђаконија. Али нико се није хвалио да сте јели кавијар, тартуфе, дагње, гушчију џигерицу, пили шампањац, француско вино и сличне перверзије. Изедосте и пописте педесет иљадарки! Але прождрљиве! Него ми само није јасно човек овде навалио на двојицу који најмање једу. Ровитог Лалу и малог деда Дакија. А они што највише једу прођоше без прозивке. Па није ни чудо што су домаћини морали да ангажују 2-3 теренска возила за вас. Једно за госте, друго за мезе а треће за пиће.Grin А за Дакија су требали још и торту да наруче, пошто је поштедео живот једном капиталном вепру, а којих (сада прочитах) у ЛУ Власотинце скоро да ни нема. Изјелице! Сада када би морали да платите све што сте изели и полокали ономад у Власотинце, са законском каматом и укалкулисаном инфлацијом, морали би кредит да дигнете.ROFL
Од сада када будем ишао негде у госте носим искључиво своју ´рану и пиће. Јер ако ми побратими из Нештина испоруче рачун за све што сам ових година код њих појео и попио има да прогласим банкрот. Или ако ми Ранчер испостави рачун за гостовање код њега на ранчу све са преноћиштима. Има да се бесим одма о прву крушку.HaHaHa
Tri prsta 2Kolce
 
bogoljub
 Au bre pa vas je kao i mene lakše oblačiti nego hraniti i pojiti.Iza nas samo ostaju koske i prazne boce.iveli
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
 
DakiNS
 Šta ćeš Rođo , vidiš da čovek nikada nije imao goste , a kako se pokazao , neće ga niko ni zvati u goste. Izedosmo Lala i ja komplet članarinu Vlasotinskog LU i to za 2 dana.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
bogoljub
 Pa ništa ja ću imati u Subotu goste nadam se da neće imati zamerke ako budem imao kakvih propusta.Biće tu ElmerRotiljGladaniveli
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
 
djosa69
 Ma nije samo to problem drugari deda Daki je jos poneo neki ljuti sos za bolji apetit.Smile
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,273,603 posete www.srbijalov.com