Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Grom Hunter sačmena municija


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Grom Hunter sačmena municija
Aca Velika Plana
 ja sam rekao za ove marke da nisu izumrle,imam ih ja ali u kolekciji po nekoliko! a do skora sam pucao trepcin patron 8 zute boje kartonski metak,star jedno 15 godina,a za stepski soko sam napomenuo gde ima da se kupi. ;)
 
papiga
 Postovane kolege s obzirom da ovde kod mene na jugu imam vrlo uzak izbor municije i to visokoj ceni zanima me dali kod vas ima u prodaji Grom Hunter municija za grlicu i prepelicu i po kojoj ceni HVALA UNAPRED za sve ostalo moze i preko ppa ali i na portalu verujem da ima jos zainteresovanih kolega
 
nenad_franc
 kolega,u magnumu u jagodini grom quaglia 28gr 1,9mm kal12 po ceni od 25 dinara po patronu! drug je prosle godine u krusevcu uzimao taj metak po ceni od 22 dinara. ali tamo je veca konkurencija,pa je cena uvek nesto niza nego u jagodini!
 
papiga
 Velika hvala kolega svaka pomoc je dobrodosla pogotovo ovako konkretna kao od tebe
 
nenad_franc
 nema na cemu kolega! ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj! inace,ako mi stigne odobrenje za nabavku oruzja,ja planiram da pucam ovaj metak u kal16! a vrlo moguce da cu da ga koristim i na zeca i fazana!
 
laki lov
 Ja sam iz Topole, poznajem vlasnika Grom Huntera. Ovaj patron se puni u jednom nasem selu, Blaznavi... Koliko znam nema nikakve veze sa Stepskim sokom.... Kod nas dosta lovaca lovi sa ovim metkom, i u svojoj konkurenciji je dominantan, za male pare sasvim zadovoljavajuci hvalitet.... Kolce
laki lovac
 
Lala
 

laki lov kaže:
Ja sam iz Topole, poznajem vlasnika Grom Huntera.


Kolega, ako ti nije problem, da mi proveriš jednu stvar: u Blaznavi se ranije pravili i glineni golubovi ako se ne varam. Jako bi mi prijala informacija da li ima još onih MINI glinenih golubova. Mislim na glinene golubove prečnika oko 6 cm, znaće ljudi koji su to radili o čemu je reč, pa mi javi ako nije problem. Imao sam negde broj telefona, ali sam zagubio.
Izvinjavam se za off topic post.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
laki lov
 Kolega, u Blaznavi se odavno ne proizvode glineni golubovi... Ali koliko znam prave se masine za izbacivanje glinenih golubova....
laki lovac
 
Podunavac
 

Lala kaže:

laki lov kaže:
Ja sam iz Topole, poznajem vlasnika Grom Huntera.


Kolega, ako ti nije problem, da mi proveriš jednu stvar: u Blaznavi se ranije pravili i glineni golubovi ako se ne varam. Jako bi mi prijala informacija da li ima još onih MINI glinenih golubova. Mislim na glinene golubove prečnika oko 6 cm, znaće ljudi koji su to radili o čemu je reč, pa mi javi ako nije problem. Imao sam negde broj telefona, ali sam zagubio.
Izvinjavam se za off topic post.



Gle ti našeg Lale. Izvežbao se čovek sa svojim PA puškama pa sad samo mini golubove puca. Ili to možda nabavlja za ujka Janka, koji pogađa dva komada jednim metkom? Pogledaj Lalo negde u fabrici tanjira, ako prodaju škartove od tanjira za picu, lakše se pogađaju.ROFL I ja se izvinjavam za Van teme ali jednostavno nisam mogao da se suzdržim.Smeko
Tri prsta 2Kolce
 
Zeljko92
 Kakva su skorija iskustva sa ovim metkom, kakav je kvalitet ove godine sobzirom na ovu krizu? Shock
 
pavlepavlaka
 ako nije problem da mi date broj te firme ko zna i da mi kazete dali proizvode sve granulacije u kalibru 16/70
А у руке Мандушића Вука биће свака пушка убојита!
 
Scorpion Hunter
 Ja sam udaljen 30km od Topole, licno poznajem vlasnika Grom Huntera. U mom kraju se masovno koristi ova municija. Dobar metak niko se ne zali na njega, solidan kvalitet a cena povoljna.

Pavlepavlaka
Ima svih granulacija za kalibar 16.
 
DakiNS
 Koji barut koristi?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 Koji drugi nego Milan Blagojević iz Lučana.
Tri prsta 2Kolce
 
Scorpion Hunter
 

DakiNS kaže:
Koji barut koristi?


Zlatiborac, kao i svi drugi iveli 3
 
krilas
 Pozdrav svima, koliko vidim, odavno niko nista nije pisao o ovoj municiji. Licno je nikad nisam koristio, ali bih je probao. Nije mi jasno samo sto sam na sajtovima trgovaca video samo granulacije za prepelice a iz pisanja(ranijih) sam razumeo da se pune skoro sve granulacije sacme za kalibar 12. Ako neko zna, neka napise podatke od firme (zvanicne) ime, adresa , telefon, i dr. Jos ako i vrse prodaju to bi bilo vrlo interesantno za nas koji smo "blizu".Bye
Siroma
 
ssekir75
 опалих пар метака за пробу у пешчани "зид" и неке канте. метак пакован у нобел спорт чауру, пертлање онако... не баш правилно, али чврсто. утисци: прво, стварно пуца ко гром. и добро трза за 32грама. а што прља цев, мајко милааааShockShockShock није да ми то смета, само коЊстатујем. посип зависи од гранулације, 8 и 10 није лош, али 6 и 4 су каНтастрофаShock рупа колко нећеш. нисам пуцао на живо и не могу да кажем ништа о ефикасности, али по мени одличан је за пуцање на свадбама srbijalovHarmonikaVeselo 2srbijalov
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
sheytan
 A shta lovish sa 4 i 4.5mm? Smile

Ako je posip sa 3 i 3.5mm OK, ne vidim ondaK znachajnu manu dzebane! Odobreno
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
mb-bb
 Ispucao par kutija trapa na glinenace, bio sam zadovoljan ali zato prlja cjev sto kaze kolega u predhodnom postu.... ljepo sam se naribao...
Svaka budala ima svoju srecu u zivotu, a ja imam lov...
 
ssekir75
 

sheytan kaže:
A shta lovish sa 4 i 4.5mm? Smile

Ako je posip sa 3 i 3.5mm OK, ne vidim ondaK znachajnu manu dzebane! Odobreno


гуске. а иначе ми је 6 редовна у горњој цеви у пољском лову. у доњој је најчешће 8.
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 212 11.02.2024. 16:15
Belom Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 869 04.12.2023. 18:14
Rotweil Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 100 04.08.2023. 22:38
Municija kalibra 30-06 MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 115 15.11.2022. 22:30
Cheddite Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 18 09.10.2022. 23:40
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,291,758 posete www.srbijalov.com