Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Grom Hunter sačmena municija


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Grom Hunter sačmena municija
sheytan
 OK, mozda je 4.5mm ipak previshe, al je 4mm taman! Smile Za sve ostalo, koliko shvatih tvoj test, Grom tje odraditi posao, za fazana i zeca na lovachkim daljinama sasvim sigurno, tako da, po meni, nije bash za svadbe, kao nijedna druga dzebana, koja je iole ispravna! Odobreno
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
ssekir75
 није, ше. кад овде опичи кошава, леди све живо Sad ко панцире да носе. само чујеш како добује сачма 6 по перју а њима ништа. а кад се убаци крупније, онда падаДу ;)

за свадбе јесте, одлично грува Presrean а за живо нисам пуцао и нећу да причам док не пробам који комаТ Smile
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
sheytan
 Gruva, shto znachi da ima i brezinu! Odobreno

Mislim da je u onom svom testu tebra Sniper merio i neki Grom metak, i beshe brzina bila zestoka... Ako nisam neshto pomeshao! Smile

Tako da - sve je to dobro! srbijalov
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
ssekir75
 не знам... ће видимо Smile крушика се не одричем, ово је само за пробу Smile а тај снјаперов тест сам давно гледао, могло би да се обнови градиво ;)
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
vlada lovac
 Pre nekoliko god. sam za probu uzeo 15kom grom quaglia, dal bese prva nedelja lova na prepe ili neka kasnije vise se ne sećam, ali se dobro sećam da sam se tog dana tako lepo ispromasivao kao da sam prvi put uzeo pusku u ruke, ostade mi jedan metak i ja ga ostavim za kasnije da ga pucam u papir i vidim o cemu se radi. Setim se tog metka tek kad sam odvajao municiju za lov na zeca i ponesem ga, nakon dorucka vidim neku staru kantu u basti e reko bas fino sad cu da isprobam ovaj metak u tu kantu, odem da je postavim na bolje mesto, ubacim metak u cev i pocinjem da odbrojavam korake, ispred nogu mi skace zec i ja onim metkom oborim tog zeca na nekih 20m tako da nije ni mrdnuo, tako prodje moj test pucanja u kantu i jos uvek neznam koji su bili razlozi tolikog promasivanja prepelica sa grom quaglia
 
ssekir75
 има ли неко контакт телефон ове фирме? не могу да је нађем на нету. може и на пп ако је овде проблем...
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
krusevljanin
 Metak od 2mm grom hunter disperzante odlican za prepelice, skoro da nema trzaj, obara ih bez greske... Ali kad stignete kuci :O cev vise lici na neki stari cunak nego na cev.... Tacnije, 4 puta cistim sa sinolom... radi i zicana cetkica, pa plasticna pa krpice, garez samo ispada a cev i dalje prljava Sad ... Ocena:
efikasnost 10/10
prljanje cevi 0/10
Наше ће сјене ходати по Бечу,
Лутати по двору,
Плашити ГОСПОДУ!
Г. П. Srbija
 
ssekir75
 ајд мало да дигнемо ову тему из мртвих... пролетос бејах у блазнави са другом који пуца трап на васкршњи куп. куп организује власник ове фирме славко шевић и син му марко. дивни људи. но то није битно за тему. битно је да сам ту пазарио мало трапа, чисто да пробам. елем, од оног чађављења о ком смо писали раније више нема ништа. не знам шта сад трпају унутра, али цев је чистија после пуцња него код жабарске џебане (не претерујем). даље, ономад једним таквим трапом скинух врану са тополе не некој ненормалној даљини, брат-брату 60м ако не и јаче. паде врана ко крушка. то ме натерало да отворим један метак и видим да је сачма прилично тврда и правилна. њихова шестица ми се претходних година показала јако добро на гуске, а и препеличји метак им је сасвим пристојан. јединачно зрно типа дијабола је болесно прецизно. наше побратимско друштво из мајиловца доста користи те дијаболе, колико сам ја видо. лично нисам пуцао у живо па не знам какав је ефекат, али ако је њима добро онда верујем да је добро (ем имају паре, ем имају свиње, куд ћеш боље...) уз то, прилично је јефтина муниција. мана ове муниције је што ју је малтене немогуће набавити по радњама (бар ја не знам где има). ког занима, иста фирма прави и глинене голубове, и овај мој друг каже да су доста добри (ја се у то ич не разбирам, ако ћемо право).
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
clico2
 Kolege ja cu da vas pozdravim i pohvalim Grom Hunter i njihovu municiju ja sam svu sezonu koristio njihove Patrone u granulaciji 8mm Na Zeca a 8 i 10 mm na Fazana i prezadovoljan sam cak sta ni jedan mi Patron od pomenutih granulacija Olova 3.00 i 3.50 i sa Korpicom i bez nije omanuo a pucano sa MP-155 i Zastavom M-80 koju zbog sabira Cokova svrstavam u No-1.Cevi naprotiv nisu tako Cadjave ko sto se pisalo , bar sada a Groma koristim vec drugu sezonu i sada planiram da odem do Marka za Dzebane za Ledenu Patku i Guske ...Sve pohvale s`mog gledista i iskustva , Nebih nikoga da iniciram da tema krene u pogresnom smeru samo sam Kolege Lovci izneo moje iskustvo ... Pozdrav.puc puc
 
tomo vrbas
 Pa sa 8 i 10mm granulacijom mozes i medvede loviti,a ne zeca i fazana!Grin
 
Vuja
 

tomo vrbas kaže:

Pa sa 8 i 10mm granulacijom mozes i medvede loviti,a ne zeca i fazana!Grin


Boga mi kolega nesto i jace od medveda jer ajde da kazemo da je duzina caure 70 to mu dodje 8x70 opasan kalibar bi to bio. Malo sale na kolegin lapsus 😊
Jedan koji hoce uvek je jaci od dvojice koji moraju!! Vojvoda Zivojin Misic!!
 
clico2
 

Vuja kaže:

tomo vrbas kaže:

Pa sa 8 i 10mm granulacijom mozes i medvede loviti,a ne zeca i fazana!Grin


Boga mi kolega nesto i jace od medveda jer ajde da kazemo da je duzina caure 70 to mu dodje 8x70 opasan kalibar bi to bio. Malo sale na kolegin lapsus 😊
Upravo tako Kolege Lapsus!!! Kada pisah mislio sam na oznake Patrona 8 i 10 ili ti 3.50 mm i 3.00 mm...Greska u Pisanju . pozdrav....
 
Vuja
 [mail][/mail]

clico2 kaže:

Vuja kaže:

tomo vrbas kaže:

Pa sa 8 i 10mm granulacijom mozes i medvede loviti,a ne zeca i fazana!Grin


Boga mi kolega nesto i jace od medveda jer ajde da kazemo da je duzina caure 70 to mu dodje 8x70 opasan kalibar bi to bio. Malo sale na kolegin lapsus 😊
Upravo tako Kolege Lapsus!!! Kada pisah mislio sam na oznake Patrona 8 i 10 ili ti 3.50 mm i 3.00 mm...Greska u Pisanju . pozdrav....



Kolega namestio si se da se salimo pa sad trpi 😂😂😂😂
Jedan koji hoce uvek je jaci od dvojice koji moraju!! Vojvoda Zivojin Misic!!
 
tomo vrbas
 

clico2 kaže:

Vuja kaže:

tomo vrbas kaže:

Pa sa 8 i 10mm granulacijom mozes i medvede loviti,a ne zeca i fazana!Grin


Boga mi kolega nesto i jace od medveda jer ajde da kazemo da je duzina caure 70 to mu dodje 8x70 opasan kalibar bi to bio. Malo sale na kolegin lapsus 😊
Upravo tako Kolege Lapsus!!! Kada pisah mislio sam na oznake Patrona 8 i 10 ili ti 3.50 mm i 3.00 mm...Greska u Pisanju . pozdrav....


Ma mala sala kolega ne zameri,inace metak je meni skroz OK ja ih trosim vec dve-tri godine jer ih dobijam za odstrel predatora od LU.Ima kod mene nekih nabedjenih lovaca koji kao ma ne valja,sranje,djubre i tako to ali ja sam do sada sa tom municijom tako lepih odstrela imao da ga ja necu menjati dok LU ne pocne nesto drugo da kupuje od dzebane.
 
clico2
 Neljutim se niti bih! Ovde smatram da se treba i nasaliti na racun drugoga Kolege, ja jedino sto necu da pucam vise od sacmene municije toje Seler&Belot imam losih iskustava s`tom Municijom a inace sto mi stari Lovci kazemo ja sam naj radiji bio kada je bilo dozvoljeno puniti dzebane e to je Merak ...Medjutim Vlast je Vlast a Slast je Slast!!!Posto sam onako povrsno informisan da bi punio sopstvene Patrone u Srbiji za Obuku , odobrenja , Licencu treba Basnoslovno velika cifra dobiti je! Tako da uz Sevice i Grom Hunter koji ja preporucujem samo Baschieri & Pellagri ...Pozdrav Kolege.
iveli
 
Scorpion Hunter
 Veliki problem je ponuda na trzistu. Gde kupiti?
Isto vazi za sve domace proizvodjace...
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 212 11.02.2024. 16:15
Belom Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 869 04.12.2023. 18:14
Rotweil Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 100 04.08.2023. 22:38
Municija kalibra 30-06 MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 115 15.11.2022. 22:30
Cheddite Municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 18 09.10.2022. 23:40
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,291,255 posete www.srbijalov.com