Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: LD Lukićevo


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
LD Lukićevo
Cadara
 Za Zumbul -Agu ne znam šta radi i šta mu se vija, ali da valja, ne valja ništa što se dešava.
Međutim za LD Lukićevo, polako s plaćanje.
Prvo dobar deo lovaca iz Lukićeva je zaposleno u MUP-u, tako ako tamo ima nekih nezakonitih rabota to se zna i dozna.
Činjenica je i da u tom lovačkom društvu malo malo međusobno pišu disciplinske prijave jedni protiv drugih, znači problemi su unutra društva.
Lovačko udruženje ne želi da se svrstava ni na jednu stranu već im kaže sredite stanje u vašem lovačkom društvu sami, no ako ne mogu sami treba im pomoći ili utvrditi činjenice i eventualne zloupotrebe.
Prošle godine za vreme vanrednog stanja jedan lovac iz Lukićeva je pozvao profesionalnog lovočuvara LU i saopštio mu da grupa lovaca sa oružjem šeta po lovištu, isti je izašao i sačinio zapisnik pa je bilo disciplinskih prijava prvo od strane lovočuvara a kasnije ste se međusobno optuživali i pisali prijave.
Sećam se i tog slučaja sa kojim si Kojiću isklučen iz LU, i tu je najviše pakosti bilo od strane pojedinaca iz tvog društva, koji su trebali pomoći da se utvrdi tačna istina i šta se dogodilo.
Šta da kažemo tek da LU Zrenjanin treba da plati odštetu fizičkom licu u iznosu od 2.500.000. dinara zato što je jedan lovac iz Lukićeva pogodio čoveka u oko dok je pabirčio kukuruz. Pa tu odštetu nažalost treba da plati svih 22 lovačkih društava ni kriva ni dužna, a onda će LU Zrenjanin tužiti tog lovca za taj iznos i to će se vući na sudu i dostići pozamašnu cifru.
Problem je prvenstveno u Vama, treba naći načina i rešiti međuljudske odnose kod vas koji su jako poremećeni.
Nemojte svaljivati na ''Zumbil agu'' i ''groficu'' sve, što se Lukićeva tiče oni bele veze nemaju sa vama.
Što se tiče ''Grofice'' ona je savestan lovni radnik i može nadrljati samo zato što ispravno radi svoj posao i ne povinuje se moćnicima zarad sitnih interesa.
 
Evodija
 Cadara, nikada nisu mogli zajedno grofovi i age, pa ni sada. Njih dvoje se razlikuju "ko dupe i oko". Milenu niko nemože i nesme optuživati za nešto što nije kriva.
Ali preCednik najvećeg udruženja, u Vojvodini, sređuje celu Srbiju, a u njegovom udruženju baš "škripi". Ja o njemu govorim.
Neznam dali znaš "Upravnica je nayebala, što su njeno LU doveli u lov Zorana Popovića (ali ne ovog našeg).Pa nemože ona isterati precednika LSS. Ali ZUMBUL je pobesneo.
Ostalo što pišeš o LD Lukićevu, vidim da znaš dosta toga.Bravo 2
 
Cadara
 Ma znam za to, stvarno Milena radi profesionalno, ja je podržavam. Izađe i na teren da vidi, konsultuje se sa iskusnim lovcima i praktičarima pre bilo kakve odluke i radi sve po PS-u. Stric mi je iz tog mesta i poznajem puno lovaca odatle, a i član sam bio Upravnog odbora LU Zrenjanin pa sam upoznat. Takođe meštani tog sela su lovci kod nas u lovačkom društvu, jednostavno nisu mogli tamo izaći na kraj i putuju po 30-40km od svog mesta, ljudi sasvim korektni, vredni, birani čak u organe upravljanja u našem društvu, jedan je čak i radnik MUP-a inspektor, pa kad on nije hteo biti član u svome selu onda možete zamisliti. Nije puno stvari za forum ali tamo što su loši međuljudski odnosi to još nisam video, čak se i kumstva raskidaju zbog lova.
Ja da se pitam dao bi im ultimatum od 30 dana da srede stanje sve po PS-u ili ode lovište.
Inače iako je lovište poljskog tipa bez nekih zaklona za vreme zime, može se savesnim radom postići dosta jer je u ataru uglavnom prvoklasna zemlja, ocedita, prolazi kroz lovište DTD kanal, da gazduju kako treba mogli bi imati godišnji odstrel 10-15 srndaća i 20 srna i lanadi što za njih 20-tak lovaca bi bio raj na zemlji, za zeca je teren I klasa, jedino fazan, ali i on se može uz DTD uspešno naseljavati iz veštačke proizvodnje i loviti solidno.
Evo da im pošaljem ove moje iz Lukićeva koji znaju kako se radi pa da ih preporode.
Inače o samom gazdovanju, broju divljači ne znam puno jer me ne interesuje a kad se setim onih 2.500.000 dinara prevrne mi se sve u stomaku jer i moje društvo treba da kiksne zbog njihovog člana preko 100.000 dindži.
Ako može bez tog mlađi, ( LD ''Mladost'' Lukićevo) malo sam alergičan na to, citiram Pantića.
Kojiću ugledajte se na fudbalski klub, bili ste elita u fudbalu, možete biti sasvim dobri i što se lova tiče, samo malo rada, bez krivolova, par godina malo apstinirajte, 100 grla srneće divljači je ništa za vaš atar. Od srneće divljači možete lepo živeti, ulagati u lovište, ona da vam bude prioritet, povežite se sa Novim Kozarcima, kako ljudi prave hranilišta i solišta za srne, malo remiza i mir u lovištu bez pucanja i rstarivanja.
 
skojic
 Pozdravljam kolegu Cadara-u

Nikoga ja iz L.U.Zrenjanin nisam okrivio za stanje u Lukićevu ali da nemaju sluha za probleme to jesam . Da se međusobno optužujemo za šta ? Kada budeš video prijave ( ili si ih već video ) biće ti jasno da sve prijave koje su pisane od strane "opozicije" su u cilju sprečavanja samovolje i nerada . Upravu si za vandredno stanje samo si izostavio jednu bitnu činjenicu da je lovočuvara pozvao predsednik L.D. i pronašaodvoicu koji su imali izdatu dozvolu od njega a da je taj isti predsednik nagovarao ljude da i bez dozvola idu u lov na lisice i u vandrednom stanju citiram " samo vi idite i ako ko dođe vi recite da sam vam ja odobrio " naravno mislio je da su oni bez dozvole u lovu ali ...

Da lovište može biti kao što ti kažeš može ,a i bilo je dok "ovi" nisu došli ja sam to inavodio . Krivolova ima pa čak i zvaničnog sa dozvolom za lov .(ako si upoznat sa prijavama znaš i za to )

U Lukićevačkom lovačkom društvu ima samo jedan policajac i to čovek je takav da nema nameru da svoj položaj koristi za osvetu prema drugima čak šta više pokušava sa što manje tenzija da rešava probleme . Čak su i njemu nameštali ...

I za plaćanje odštete za povrede izazvane ranjavanjem za koje je kriv lovac iz Lukićeva naravno da ćemo to mi sve platiti a li taj lovac je kažnjen privremenom merom isključenja na godinu dana iako mu je oružije oduzeto i krivično kažnjen (kako neznam ) ,pre toga je kolega ranio svog kolegu ( puška opalila prilikom zatvaranja ) i odmah je trajno isključen a krivični postupak nije bio ni završen . Zašto ovo zbog glasanja naravno .

Ponavljam ovo nisam počeo da pišem zbog neke obesti cilj mi je da neko ko zna kako ovo da rešimo bez "skidanja glava " da pomogne nemojte se osećati prozvanim niti ko treba da breni MOJE UDRUŽENJE od mene netreba ovo i jeste vapaj za pomaganje da bolje radimo . Ja lično sam umogućnosti da plaćai i tri članarine i lovim komercijalno ali ima ljudi koji su svoj lovački staž proveli u ovom L.D. dobija li ordenje LSS a da nisu bili na funkcijama već sve svojim radom , šta oni da rade da gledaju kako sve propada radi nečijeg sitnog interesa ( mada ja nevidim tu nikakav interes) . Sad me izvinite idem da pomognem tim ljudima da na leđima odnesemo neku hranu za divljač na njihovu inicijativu .
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
skojic
 Evo nešto novo !!!! Jedni od retkih koji neslave i neidu danas na slavu pošli u lov regularno sve sa dozvolom izdatom od upravnice al nelezi vraže nisu ni pola sata bili u lovu već je pozvat lovočuvar da su u krivolovu . Pošto nije mogao da dođe do njih zvali su ih telefonom , napravili grešku što se nisu javili predsedniku L.D. da idu u lov .

Pa dali je to normalno svako ko dobije dozvolu za lov mora da se javi kao kod učiteljice , gde ovo ide ???

A predsednik sve sa upravnim odborom još se nije setio da treba da se izvrši prihrana divljači . Pre neki dan nas troica smo izneli nekih 50-60 kg kukuruza i džak deteline i to je sve kasnije ću postaviti slike i video zapis , samo se bijim da i mi nedobijemo prijavu što smo prihranjivali bez predsednikovog znanja !!!!!
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
Cadara
 Evo i zvanično dosuđeno je 850.000 dinara čoveku koga je pogodio lovac iz Lukićeva i 350.000 dinara sudski troškovi. Predsednik LU je naložio da ovih 1.200.000 dinara plati LD Lukićevo, međutim, čisto sumnjam da 20 lovaca može da skrpi toliko para, tako da će na kraju skinuti sa računa LUG Zrenjanin ovaj novac.
 
skojic
 Fino bogami !!! E sad se vraćamo na tvoje osvrtanje kako bi moglo biti u L.D.Lukićevu da se radi i moje da se neradi kako treba jer još nisu ni pomenuli da se prihrani divljač .Mi " malobrojni" smo nešto i izneli ali ...

Kada bi se radilo kako treba pa i više od toga L.D.Lukićevo bi to i isplatilo ne odmah ali za dve-tri godine sigurno ovako će morati L.U. da da t.j. isplati odštetu zbog nepažnje jednog svog člana .

Još gore on nije ni takoreći kažnjen u L.U. zbog te svoje nepažnje i svojim glasom daje podršku NEradu u L.D. Lukićevu .
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
skojic
 http://youtu.be/M... Evo kada oni neće mi smo koliko smo mogli a biće joštoga samo nije lako nositi četiri kilometra na leđima .
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
Cadara
 Svaka čast, morate se Nekako konsolidovati i posmenjivati te neradnike, neverovatno je i to da čovek koji je napravio ogromnu štetu LUG Zrenjanin i dalje je lovac i nije ni disciplinski kažnjen a ranio čoveka u lovu.
Sad tek vidim da je krivo i LUG Zrenjanin, pa po službenoj dužnosti je sekretar ili predsednik trebao pokrenuti disciplinski postupak ako to niko nije uradio u LD ili da pozove predsednika LD na odgovornost zbog ovog propusta. Pa jedini način da se spere ljaga sa LD je da makar pokrene disciplinski postupak protiv lovca koji je ranio čoveka. Ovako ostalih 21 lovačko društvo može smatrati da LD Lukićevo podržava tog lovca, pa nema problema, ako ga podržavaju nek skupe pare i nek plate odštetu i mirna Bačka.
 
skojic
 E moj druže postupak je bio pokrenut i kao što rekoh kažnjen JEDNOM godinom zabrane lova , ponovo smo podneli prijavu jer već tri godine nema oružije a i napravio je toliku materijalnu štetu L.D. pa i L.U. a o ranjenom čoveku da ne govorim , još nije bio ni lovac već radnik u polju. Pisano je već o ovome na naslovnoj strani ovog portala a da se zna nije mu ni prvi jednog je ranio u Republici Srpskoj mislio da je vuk ( sve završeno bez policije ipak je bio pozvani gost ai sa tuđom puškom ) naravno nikada nije posetio više tog čoveka ( inaće bio mu domaćin ).
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
Cadara
 Uuu taj je lak na obaraču, ej Srbijo dva čoveka ranio i dalje je lovac, pa to samo kod nas ima.
Zakonom o lovu je jasno precizirano da lice koje nema odobrenje za držanje i nošenje lovačkog oružja ne može ni biti lovac.
U mom LD je tako troje lovaca moralo da napusti članstvo i to je LUG Zrenjanin poslalo dopis da zbog trajnog oduzimanja oružja prestaje im članstvo, bivši pokojni sekretar LU Zrenjanin Janko Bošković (Bog da mu dušu prosti) svake godine je od MUP-a tražio službeno izveštaj o oduzetom lovačkom oružju, zatim je taj spiska upoređivao sa članstvom LU i proveravao i ako je se sve poklapalo bez disciplinske komisije jednostavno pošalje dopis LD, tom lovcu i arhivi LU da po članu tom i tom prestaje članstvo tom i tom. Primera radi jednog lovca nešto žena nije slušala i opalio joj šamar i oduzeto mu oružje, jedan lovac je opsovao u lovu, prijavio ga drugi lovac i oduzeto mu oružje a jedan lovac je pucao na psa lutalicu 200m bliže selu. Oni danas nisu lovci jer im je oduzeto lovačko oružje trajno. Ako nekada budu opet mogli da ga dobiju verovatno će ponovo podneti molbu, inače ova tri lovca na primer nikada nisu kažnjavana disciplinski, nikada nisu načinili prekršaj ali zbog drugih okolnosti su ostali bez pušaka.
I sad ovaj ranio dva čoveka i oduzeto mu oružje i dalje je član.
Možda može da bude neki pomažući član ili nešto slično ako je regulisano Statutom ali bez prava lova i lovine. Tako može.
 
skojic
 

Cadara kaže:

I sad ovaj ranio dva čoveka i oduzeto mu oružje i dalje je član.
Možda može da bude neki pomažući član ili nešto slično ako je regulisano Statutom ali bez prava lova i lovine. Tako može.
Nemam pojma kako ali on im daje podršku a i još jedan je neposredno pred Lovačku skupštinu uplatio ( t.j. uplatili mu ) članarinu ( mart ili april ) pa ih ima isto kao i nas . Nedelju dana pred skupštinu bilo nas je 21 ( išalo par lovaca da se interesuje zbog skupštine ) neposredno pred skupštinu 22 lovca i još 2 maloletna u tih 22 tako da je sve bilo onako kako bi trebalo da bude bilo bi 22-2(maloletna )-1( nije platio na vreme ) - 1 ( koji re ranio čoveka ) = 18 lovaca sa pravom glasa a nas ima 11 pa davno bi se počelo sa radom ovako oni još uvek vladaju iako nemaju većinu i sa ovima koji nebi trebalo da imaju pravo glasa iako je 11-11.
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
skojic
 http://www.youtub...e=youtu.be pre par dana obiđemo ove hranilice nema ni tekunja a kamoli nešto drugo , naravno rukovodstvo još nije našlo za shodno da iznese hranu .
Ima tema i za predsednike o njemu ćemo tamo sad je celo rukovodstvo upitanju . Za srneću divljač netreba da se iznosi hrana jer je nema odobreno 3 srne i jedno lane da se odstreli sanitarno i gle čuda u nekoliko izlazaka ( 5-6 ) nije se moglo odstreliti , nisu bile došle iz susednih lovišta .Njima je bitnije da nama zabrane da idemo u lov ( svi pretežno preferiramo lisicu ) jer su jednog grupovođu odredili nama a čovek živi u Zrenjaninu i još radi kao doktor u bolnici nema čovek vremena . Naravno tražili da se to promeni ali niko im neodgovara jedva su njegovog brata stavili da bude grupovođa a i on čovek radi po smenama od 12 sati .
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
skojic
 Ja stvarno neznam dokle će ova samovolja u L.D. Lukićevu a da to iz L.U. Zrenjanin tolerišu i u jednu ruku podržavaju .
Naime u predhodnom postunapisah da su prihvatili još jednog grupovođu i izdata dozvola na kojoj je on grupovođa , čovek ode da isteklu dozvolu vrati i uzme novu i NEMOŽE nije grupovođa a i dugo je bio nedelju dana .
Postoji zahtev upućen predsedniku i upravnom odboru L.D. Lukićevo i takav isti upravnom odboru L.U. Zrenjanin sa zahtevom za grupovođama sa konkretnim predlogom imena dvoice lovaca ( jedan sam ja a drugi ovaj koji je bio čitavu nedelju ) sa potpisom 1/2 članova ali niko ništa .
Da se razumemo ja lovim u tri L.U. i meni ovo neznači ama baš ništa ili ljudi koji plaćaju članarinu i uzđu jedan lov naa zeca i par lovova na fazana ( ti lovovi se obavljaju zajedno ) a na sve ostalo nemogu jer nisu po volji vladajućeg klana šte oni da rade .
Ne čudi me što su mnogi lovci kivni na sve strukture u lovstvu jer se niko ne okreće prema tim ljudima od kojih zavise t.j. dobijaju pare putem članarine .
Lov nije jeftin članarine , oprema ,municija .... a za uzvrat dobiješ da nemožeš ni u lov da ideš jednostavno te uskraćuju kako god to mogu ( zakonski ili protivu zakonski ) .
Kada se spomenu prijave onda popuste u ovom slučaju samo nedelju dana , malo je reći da ovde treba da radi g...... m..... ovo je za anale srpskog lovstva . Ako je i u drugim L.D. tako ( ja znam dva gde nije ) onda srpskom lovstvu nema spasa jer će ostati bez lovaca a bez divljači u takvim L.D. je već ostala ( konkretno u L.D. Lukićevo).
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
skojic
 Mislio sam da stanem na loptu pa da vidimo kako će da ide , ali NEide nikako .
Zimska prihrana divljači sem onog već postavljenog ovde nije urađena A I ŠTO BI KAD DIVLJAČI NEMA , brojanje iste nije obavljeno A I ŠTO BI KAD DIVLJAČI NEMA ( bar brojanje nisu izvršili dali su prijavili MOGUĆE )
Skupština ni u najavi a već su primljeni maogi i to još u septembru ako se nevaram čak su neki polagali i lovački ispit iako nisu ni bili blizu podmladka ako je potrebno stažiranje kako su to USPELI e sad ....
Uopšte me nečudi da se ovako ponašaju kad je na svim nivoima rasulo nema gde od L.D. pa do L.S. da neštima a ja se još brinem što kod nas nije uredu Confused
Naravno nismo dobili ni odgovor od L.U. po zahtevu o promenama stručnih pratioca ..ma kosmo mi uopšte Zbunjen
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
Evodija
 Bato moj. Ne znam zašto volim da te zovem Bato, ali volim.
To BATO je postalo omiljeno oslovljavanje među lovcima u Vojvodini.
Ovi u Srbiji imaju Bracu. Eto im ga. Mi imamo Bate,i nedamo vas ni za 1 800 000 evra. Nipošto.
Nesmemo da zahladimo odnose.Kada je na ovoj temi grmilo,kada je bilo čupavo, uz tebe su bilili samo tvoji Evodija i Cadara.
Nekada si pisao da u tvom LD i LU ima dosta lovaca,zaposlenih u MUP-u.
Nije vredelo od njih pomoći nije bilo.Samo su te tapšali po ramenu.
Evo sad već sedma godina ne javljaš se. Pa me interesuje kakvo je sada stanje.
Dali je med i mleko, ili da te(ne daj bože)nisu kidnapovali ovi iz MUP-a.
Posebno me interesuje kakvoje stanje u poslednjih godinu dana. Od kako je na čelu tvog Lovačkog Udruženja tvoj prijatelj Drug STALJIN.
Dali je sredio stanje u sekcijama, ili si ti promeno ćurak.Krenulo te ko Bosanca karta u Londonu. Ne može kusi sa rogatim.
I na kraju imam jednu molbu za tebe, a to će verovatno interesovati mnoga LU u Vojvodini. Naime čuo sam da je tvoje Udruženje dobilo na korišćenje (čuvenu) škodu oktaviju od LSV. Pa sad šparta na liniji MUP Zrenjanin - Lazarevo. Čujem da gorivo plaća VL. Dali si se vozio u njoj? Ako nisi požuri. Darodavac je prdno u čabar. Pozdravi i vozača, on zna da će po tome kopati (Ko Bata po dlakavim jajima). Sa darodavcem su počeli da se pozdravljaju. Danas Miloš Vučević prvi, sutra Brnabićka , a preksutra Ivica ili Nešina marica.
Ja znam da ste vi u udruženju ponosni na poklon od LSV jer možete kako hoćete, ali zapamti nećete moći dokle hoćete. Pomagaj Bato,javljaj. Pismo
 
krilas
 "Ovi u Srbiji imaju Bracu." Ne znam sto ali mi ovo lici na nesto ruzno. Izvinte Gospodine Evodija, a Vi ne zivite i lovite u Srbiji ???
Siroma
 
skojic
 Meni i jeste nadimak Bato , pogledaš u mom prestavljanju i videćeš .

Politika me ne zanima a pogotovu ne oni koji na teret običnih ljudi stvaraju svoje bogastvo .

LD Lukićevo je pre tri godine promenilo rukovodstvo i to samo snagom svojih članova , sad sam ja tu i ni malo mi nije lepo čak šta više mučno . Vama svima hvala na moralnoj podršci mnogo je značila u tim teškim trenucima . Nadam se da je sad bolje trudim se to i da bude a o tome će članovi LD reći na kraju .

Po mojim ranijim upisima ti očigledno nisi stekao pravu sliku o meni , a da jesi znao bi da ja svoje stavove ne prodajem niti trgujem sa svojim obrazom . Ko nekad nije valjao ne valja ni sad niti će ikad da valja , jer da je hteo on bi se sigurno popravio pre nego što je odbačen .

Na čeli LU ZR je dr.Dušan Popov tek negde oko godinu dana i da teče med i mleko malo je rano a pitanje je kada će i poteći mnogo problema je ostalo i dugo su se vukli .

Dali je Škoda na relaciji Lazarevo-Zrenjanin pojma nemem sad od tebe čujem a još manje znam ko u taj auto sipa gorivo . Ja imam svoj auto i sasvim sam zadovoljan sa njim kad budem hteo bolje sam ću promenuti .

Ko će kad da prdne u čabar zavisi samo od njega ako to nevidi i treba da vidi kraj .Potpuno si u pravu " Možeš kako hoćeš ali nemožeš dokle hoćeš" vrlo primenjljiva narodna umotvorina .
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
krilas
 Dakle, niko nije primetio, nikome nije zasmetao upis Evodije ?! I posle da mi "neko" kaze kako lov nije politika! Ovde nisam mislio na sam cin lova nego na sve ostalo. I ocigledno se svi "slazu" sa Evodijom. Nazdravlje !
Siroma
 
Lala
 Krilaš, ja pratim dobro ko šta piše, i u Evodijinom upisu sam jedino primetio aluziju na jednog drugog Batu, bivšeg predsednika LSV Milovančeva, a vezano za najnovije dogadjaje o kojima govore mediji, koji nemaju veze sa lovstvom.
U upisu Evodije ne vidim čak ni zlu nameru prema Bati Kojiću, za kojeg znam da je čestit čovek i pravi lovac, i kojeg kao takvog izuzetno poštujem.
Što se lovstva tiče, i rečenice 'ovi u Srbiji imaju Bracu', ne vidim ništa sporno, LSV ima svog predsednika, Vojvodina je AP, a ingerencije u lovstvu ima pokrajinski sekretarijat kao državni organ. LSV jeste neodvojivi deo LSS, ali autonoman, i prepoznat kao takav u zakonu, kao što je i Vojvodina naravno deo Srbije, kao autonomna pokrajina. Ako ćemo pravo, imali su ovi u LSS i Šormaza koji je šutnuo vojvodjane sa izborne skupštine, koji je meni i fizički, uz pomoć obezbedjenja i policije zabranio uprkos novinarskoj akreditaciji da udjem u salu, pa je ogromna većina onih koji su bili u sali ćutala - čekali pobednika izbora?
Naravno da smo svi deo Srbije i živimo u Srbiji, i tu nema ništa sporno, ne treba imputirati nešto čega nema u upisu i 'crtati djavola'.
I ovaj portal se zove SRBIJALOV, a ne nekako drugačije.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,272,488 posete www.srbijalov.com