Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Magazin PREDATOR


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Magazin PREDATOR
Indjijanac
 Malo sam pretraživao i vidim da nemamao temu o ovom lovačkom magazinu.
List koji izlazi jednom mesečno,sadrži mnogo aktuelnih tema,jednostavno kad uzmeš da ga čitaš naidješ na nešto novo,od lovstva,divljči,oružja,balistike....
Posebno bih pohvalio redakciju zbog iznošenja "vrućih"tema od kojih većina lovaca zazire i okreće glavu.
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
sheytan
 Tjah, uglavnom su interesantne te "vrutje teme", ostalo ne vredi cene... Sad
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Savic Marko
 U prvih par broja su mi najvise paznje privlacili posteri Grin
 
kelt
 Imaju oglasni prostor i za komercijalni lov sto mi se posebno svidja a ne da mi tamo neka agencija dere kozu. a i inace nije lose mada vise su kao novine nego magazin
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
Sniper Hunter
 

sheytan kaže:
Tjah, uglavnom su interesantne te "vrutje teme", ostalo ne vredi cene... Sad


Pretplati se na "Lovačke novine " od LSS one su sa uzbuđjućim temama a i nisu skupe ,možda samo slabije gore za potpalu....Grin
 
mrwa22250
 

Sniper Hunter kaže:

sheytan kaže:
Tjah, uglavnom su interesantne te "vrutje teme", ostalo ne vredi cene... Sad


Pretplati se na "Lovačke novine " od LSS one su sa uzbuđjućim temama a i nisu skupe ,možda samo slabije gore za potpalu....Grin
u pravu si to sto tamo pise ni vatra ne moze da progutaDim
 
MilanAzanja
 Casopis Predator je sasvim dobar .za te pare brate .pa gde to ima /kome se ne svidja neka se pretplati na Lorist ,bitno je da je casopis iskren i suprostavalja se prevarntima iz saveza i lopuzama.a sto se tice srednje stranice koja je bila u prvih nekolik brojeva.ja sam predlozio da se goltinje zamene posterom iz lovackog sveta sto i dolikuje takvom magazinu .
 
270
 Tačnije i pouzdanije informacije daje "baba Živka" kad baci pasulj od onih senzualističkih koje izlaze iz redakcijske kuhinje lista "Kurir"
Al ko voli takvo novinarstvo nek izvoli!
 
Lala
 

270 kaže:
Tačnije i pouzdanije informacije daje "baba Živka" kad baci pasulj od onih senzualističkih koje izlaze iz redakcijske kuhinje lista "Kurir"
Al ko voli takvo novinarstvo nek izvoli!


Jesi li možda hteo da kažeš 'senzacionalističkih', a ispalo 'senzualističkih'? Smeko
Od svih lovačkih magazina, 'Predator' je jedini koji je uleteo punim gasom u klinč sa onima koji (zlo)upotrebljavaju lovce i lovačke novce u svom interesu ili u grupnom interesu nekoliko ljudi. Oštrina kritike je neki put takva da bukvalno 'voze' na ivici žileta, ali ne odustaju. Na tome im treba čestitati.

Kvalifikacije o informisanju na nivou 'baba Živke' smatram potpuno neosnovanim i zlonamernim, i mislim da su posledica bavljenja Predatora sa dogadjajima koji imaju itekako veze sa LU u kojem je član kolega 270. Ali svako ima pravo na svoje mišljenje, pa poštujem iskrenost kolege koji je svoje mišljenje iskazao. Samo da napomenem: kada bi oni pisali na nivou 'baba Živke', odavno bi popili kaznu i presudu za odštetu. Pošto toga nema, ostaje da se zaključi da njihovo pisanje ima podlogu! Meni njihov stil nije senzacionalistički, nego vrlo otvoren, a to što niko drugi nema m*da da piše otvoreno, to nije problem Predatora, nego onih koji neće ili ne smeju da 'popu kažu pop, a bobu bob!'.

Mislim da bi pored 'vrućih' tema iz lovne politike, Predator trebao da više pažnje posveti lošoj situaciji u lovištima, koja je uglavnom posledica lošeg rada LU.
Redovno kupujem taj magazin, i sa pažnjom pratim šta ekipa Kurir-Predator piše ne samo u njemu, nego i u Kuriru svakog petka.
Mislim da je 'Predator', i uz njega novosadski 'Balkanski lovac' uneo novu svežinu u učmalu scenu informisanja u lovstvu. Kome se to ne svidja, eno mu glasilo LSS 'Lovac' i glasilo LSV 'Vojvodjanski lovački glasnik', pa neka uživa u hvalospevima rukovodstvu.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
DakiNS
 

270 kaže:
Tačnije i pouzdanije informacije daje "baba Živka" kad baci pasulj od onih senzualističkih koje izlaze iz redakcijske kuhinje lista "Kurir"
Al ko voli takvo novinarstvo nek izvoli!


Kolega voeo bih kada bi naveo koji je po tebi momentalno bolji lovački informator. Malo mi je degutantno pljuvanje nečega iza čega stoji rad i trud a pre svega hrabrost da se tako nešto objavi.Lovac 3
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
gruja
 U saglasnosti sam sa Lalinim misljenjem,jer ljudi iz Predatora imaju petlju i znaju sta hoce.Sadrzaji su svezi i korektni,pisani od lovaca za lovce.Delom zahvaljujuci njima nesto se pokrenulo u lovstvu.Lovci u mom udruzenju,a i ostali sa kojima sam u kontaktu,imaju samo reci hvale za ovaj casopis te ce to biti i nasa zvanicna ,,lovacka novina"za svakog clana,cim dobijemo teritoriju na gazdovanje.Jos jednom,puna podrska ljudima iz Predatora!
 
PEZ
 

gruja kaže:
U saglasnosti sam sa Lalinim misljenjem,jer ljudi iz Predatora imaju petlju i znaju sta hoce.Sadrzaji su svezi i korektni,pisani od lovaca za lovce.Delom zahvaljujuci njima nesto se pokrenulo u lovstvu.Lovci u mom udruzenju,a i ostali sa kojima sam u kontaktu,imaju samo reci hvale za ovaj casopis te ce to biti i nasa zvanicna ,,lovacka novina"za svakog clana,cim dobijemo teritoriju na gazdovanje.Jos jednom,puna podrska ljudima iz Predatora!


Odobreno
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
SUMO
 A niko ne pomenu da ih je samo dvojica.
 
Limun
 Pa evo i jedne pohvale za moje LU da ne bude kako samo kudim. Od prošlog meseca uz Lorist i Lovački glasnik svaki lovac ima priliku da čita i Predator.
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
slavaplana
 Sve pohvale PREDATORU i KURIRU na smelosti da napisu nesto sto se vrlo lako moze proveriti !!

Ja ocekujem da sve sto sam napisao,podneo OJT Smederevo i iza cega stojim 100% sa svim papirima i dokazima tek bude predmet tuzilastva na visem nivou!!!

Posto sam u vise navrata pricao sta se desava u Velikoj Plani ako nesto nisam rekao tacno ili ako sam slagao i nekog lazno optuzio nanevsi mu bilo kakvu stetu za to snosim svu odgovornost da se u sudskom postupku kad budem tuzen i ako me sud proglasi krivim snosim sve troskove shodno zakonu!! cinjenici da sve sto sam rekao za nekog mora da taj isti dokaze da nije tacno u sudskom postupku!!

Ja bih licno voleo da to neko uradi i da se natpisi u PREDATORU i KURIRU pokazu da nisu tacni i da su pisani sa drugom namerom pa da lepo dodjemo svi na sud i kazemo sta imamo jedni drugima!!!

Za Veliku Planu bolje je da svi cute i da se zapitaju gde su sklonjeni dokazi iz predmeta u koje sam imao uvid ,gde su izjave okrivljenih i kako to da se isti papiri ne nalaze u predmetu,nema cak ni jednog jedinog paira koji je OUP Velika Plana dostavio u izvestaju sa pratecim dokumentima JT?????Gde su ti papiri zavrsili to ce da utvrdi neko ko je za to nadlezan ???

Kako su radili tako ce i da prodju!!!!

Istina boli jos kada se to iznese u medijima!!

Posle U.O. u Velikoj Plani krajem meseca i pocetkom marta zakazacu KOFERENCIJU ZA STAMPU na kojoj cu ono sto su nadlezni organi ZATASKAVALI i GURALI POD TEPIH JAVNO PRED KAMERAMA I SA SVIM DOKAZIMA KOJE POSEDUJEM DA IZNESEM BEZ IKAKVIH PROBLEMA !!!!

Nikom nista ne dugujem a sta je ko radio videce se vrlo brzo !!!!

Ko je LAGAO,PRIKRIVAO CINJENICE,FALSIFIKOVAO ODLUKE<PRIKAZIVAO JEDNO POSLOVANJE KOJE JE U.O> I SKUPSTINA USVAJAO A DRUGO SLAO U APR BICE PREDMET RASPRAVE I IZNOSENJA CINJENICA NA KOFERECIJI ZA STAMPU!!!!

Ako sam nesto slagao bicu u situaciji da to dokazem i na sudu ili budem kaznjem da sam pricao neistinu!!!

U Velikoj Plani oko udruzenja Pomoravlje Plana ima i elemenata ORGANIZOVANOG KRIMINALA jer je vise ljudi povezano i kojima nije u interesu da se klupko u kome su svi povezani i gde svako svakog drzi u saci krene da se odmotava!!!

Najlakse je pljuvati nekog ali kad su dokazi tu tu nema price i rasprave!!!

Dokaz da NADLEZNI organi ne rade nista i jos prikrivaju KRIMINAL U LOVSTVU JESTE CINJENICA DA MI NIJE PRVO OMOGUCENO DA 24.01.2013god u SMEDEREVU KOD JAVNOG TUZIOCA ISKOPIRAM PREDMET U KOME FALI DOSTA DOKAZA<PAPIRA I IZJAVA OKRIVLJENIH sto sam posle dobijanja istoog ustanovio???O tome imam i zavedenu izjavu u sudu u Smederevu???

Pojedinci su pokusavali da me uplase tuzbama i pretnjama da cu ja njima jos da platim misleci da ja necu ici dalje i da cu odustati u nameri da se dokazu sve cinjenice a ogovorni izvedu pred lice pravde!!

Jos su me vise ojacali i motivisali da se potrudim da stvar isteram do kraja !!!
To je najvise osetila moja porodica i moj posao koji trpi i koji je sveden na 45% u nastavi na odredjeno vreme gde sam na 3 konkursa PLJUVAN I MINIRAN od strane tih istih ljudi kojima sam podneo prijave!!

Lokalni mocnici kako sebe prestavjaju misle da me zaplase time ako ne budem radio u Plani????Pa ja od poljuprivrede bolje mogu da zivim nego od prefesorke plate???

Ali za razliku od njih ne mam putera na glavi i nemoram da cutim vec se borim da se utvrdi ko je za sta kriv????

Pohvale Kuriru i Predatoru jer i oni imaju ogorman pritisdak da ne iznose istinu i ne pisu kako bi se lovacka javnost drzala u mraku i sa kojom se lako moze manipulisati!!!!Sad



radi se o
 
slavaplana
 

270 kaže:
Tačnije i pouzdanije informacije daje "baba Živka" kad baci pasulj od onih senzualističkih koje izlaze iz redakcijske kuhinje lista "Kurir"
Al ko voli takvo novinarstvo nek izvoli!


270 ti si u N.O. U Velikoj Plani pa sve sto je napisano ili javno objavljeno i od strane novina i mene na ovom forumu mozes da vrlo lako proveris ako zelis????

Tek onda imas pravo da dokumentovanim cinjenicama kazes da nesto nije ili jeste tacno????

U Utorak je U.O. u Plani na kome se usvaja poslovanje udruzenja za 2012\13 i finasiski plan za 2013\14god???

Evo dokaza da se zavsni racun usvaja na nezakonit nacin gde u istom stoji PRIHOD OD STETE SEKCIJA???Napominjem da po nasem statutu SEKCIJA NEMA SVOJSTVO PRAVNOG LICA i da ista ne moze biti zaduzena kao poverilac,firma ili fizicko lice???Ovo je peglanje minusa u kazi od prosle godine koje APR NIKADA NIJE PRIHVATIO POSLE ISPRAVKE U JUNU MESECU!!!Zato Zule i nije hteo da potpise poslovanje za proslu godinu koje do dana danasnjeg niko nije kontrolisao???

Ako N.O. SMATRA DA TREBA POZOVITE ME DA VAM PREZENTUJEM SVE CINJENICE?????
 
slavaplana
 Jaooo
 
slavaplana
 Sad
 
slavaplana
 Opet je za sve kriv PREDATOR I KURIR a ne odgovorni i LSS koji sve ovo podrzava sta se radi u Plani????Koga oni podrzavaju???Podobne ili nevine???Najlakse se manipulise ljudima kad nemaju prave cinjenice ispred sebe????
 
MilanAzanja
 

270 kaže:
Tačnije i pouzdanije informacije daje "baba Živka" kad baci pasulj od onih senzualističkih koje izlaze iz redakcijske kuhinje lista "Kurir"
Al ko voli takvo novinarstvo nek izvoli!
A ti gospodine 270, citaj kod bab zivke .bez obzira sto ih je dvoje u redakciji .odnos cene i kvaliteta je ok .sve pohvale za casopis PREDATOR
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 27
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,444
Najnoviji član: Hunternight1

Poslednje vesti
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,524,916 posete www.srbijalov.com