Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Magazin PREDATOR


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Magazin PREDATOR
Lala
 Na ovogodišnjem konkursu za sredstva iz Fonda za razvoj lovstva dodeljene su pare kako su dodeljene. Vrlo je zanimljivo da se u spisku sretnih dobitnika, sa dobijenih 1,5 miliona dinara sredstava koje su lovci uplatili u Fond, nalazi i firma S i S GROUP doo, kako je navedeno u rezultatima konkursa javno objavljenim na sajtu Uprave za šume. Meni se ovaj naziv firme učinio poznatim i evo dva dana lupam glavu gde sam video ime te firme - odgovor na pitanje mi je bio pred nosom, na pisaćem stolu!! Danas krenem da listam ponovo 'Predator' i onda mi lepo pukne pred očima!
Dakle, i pre svega, ime firme nije precizno navedeno u rezultatima konkursa (slučajno ili namerno - moje mišljenje je da je namerno pogrešno napisano, 'da se Vlasi ne dosete!'; izostavljen je veznik '&' i izostavljena je crtica)! Radi se o firmi koja se zove S&S-group doo, koja je OSNIVAČ I IZDAVAČ magazina PREDATOR!
Skraćenica S&S najverovatnije znači 'Slavoljub & Stevan' (Dragišić i Banković), novinari 'Predatora'.
Podaci sa sajta APR:

Пословно Име: S&S-Group DOO Beograd-Stari Grad
Статус: Активно привредно друштво
Матични број: 21029491
Правна форма: Друштво са ограниченом одговорношћу
Седиште: Општина: Београд-Стари Град | Место: Београд-Стари Град | Улица и број: Призренска 13/II
Датум оснивања:07.07.2014
ПИБ: 108587243
Законски заступници
Физичка лица
Име Презиме: Стеван Банковић
Јмбг/Лични број: 0401970710285
Функција: Директор
Самостално заступа:Да


Nemam komentar.
Samo činjenica: na ovogodišnjem konkursu ogromna sredstva je dobio LSS (9+4 miliona) za projekat (obratite pažnju!):'Promocija značaja lovstva kao delatnosti od opšteg interesa i unapredjenje informacionog sistema u lovstvu'. Na istom tom konkursu firma S&S-group koja izdaje 'Predator' je dobila sredstva (1,5 milion!) za sledeći projekat: 'Podrška promociji lovstva Srbije kroz informisanje javnosti o stanju i merama na njegovom unapredjenju'!
Znači, elementarna logika kaže da LSS na čelu sa Šormazom vrši promociju, a da će S&S-group (Slavoljub & Stevan) koja izdaje 'Predator' raditi podršku promociji, lepo piše u naslovima projekta!!! Šormaz i 'Predator' na istom poslu, dok medjusobno vode sudski spor po tužbi za ne znam ni ja šta više!?! TUžba je tužba,a pare su pare, jel tako, a još ako su pare potekle od lovaca, onda su još sladje? Može keš a može i virmanski!
I onda neko sebi daje pravo da kudi Jeremiju?!?
Ni na ovo nemam komentar! Izgelda da sve ima svoju cenu, ili skoro sve - moji principi nemaju cenu. Ko je meni kriv što se zanesem pa mislim da svako ima principe.

Eeee gospodo S&S... A kakve ste ono priče pričali? Kako ste 'krpili' one koji arče lovačke pare? A hoćete li sada lovcima deliti magazin 'Predator' besplatno, pošto ste dobili 1,5 milion novaca koje su lovci uplatili u Fond?
Nezavisno novinarstvo? Trt Milojka
Jel ono Bora Čorba spevao pesmu sa stihom 'Za ideale ginu budale...'?

Evo vam dokaz: slika impresuma 'Predatora', sa svim podacima:
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
davorcalic
 Mislim Lalo da si pogrešio... o ovoj se agenciji radi....

https://www.youtu...cGWeDQBiqs ...ROFL

Šalu na stranu... "drži prijatelja blizu sebe a neprijatelja još bliže...."
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
DakiNS
 Davore skoro da si u pravu. Elem , na konkursu za najkraći roman , pobedio je pisac sa romanom :
Šta pokreće svet?
Na prvoj strani ispisana samo jedna reč:
Novac !

Za novac se i dupe prodaje , a kako ne bi obraz.

Mnogi razmišljaju tako da kad svaka vaška može da mazne lovačke novce , što ne bi i oni .
Obraz , čast , princip . Šta to beše?
I ništa od toga nabrojanog se ne jede i ne troši , ili imaš ili nemaš . Malo je onih koji ga još imaju, zato nam i jeste tako , kako je.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
mrwa22250
 Ili sto rece jedan moj stari prijatelj:Ljudi se gusto sade,ali jako retko nichuStari
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
DakiNS
 Da nije u pitanju ona stara oprobana metoda u novinarstvu?

Daj novce ili ću pisati o tebi ?

A nije da nemaju o čemu pisati . Sramota i za jedne i za druge.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
tomo vrbas
 Kako se taj curak za tren oka prevrne pa mnogi obraz za guzicu zamene kada su pare u pitanju!Sramota!!!!
 
Lala
 

Lala kaže:
Samo činjenica: na ovogodišnjem konkursu ogromna sredstva je dobio LSS (9+4 miliona) za projekat (obratite pažnju!):'Promocija značaja lovstva kao delatnosti od opšteg interesa i unapredjenje informacionog sistema u lovstvu'. Na istom tom konkursu firma S&S-group koja izdaje 'Predator' je dobila sredstva (1,5 milion!) za sledeći projekat: 'Podrška promociji lovstva Srbije kroz informisanje javnosti o stanju i merama na njegovom unapredjenju'!
Znači, elementarna logika kaže da LSS na čelu sa Šormazom vrši promociju, a da će S&S-group (Slavoljub & Stevan) koja izdaje 'Predator' raditi podršku promociji, lepo piše u naslovima projekta!!! Šormaz i 'Predator' na istom poslu, dok medjusobno vode sudski spor po tužbi za ne znam ni ja šta više!?! TUžba je tužba,a pare su pare, jel tako, a još ako su pare potekle od lovaca, onda su još sladje? Može keš a može i virmanski!
I onda neko sebi daje pravo da kudi Jeremiju?!?
Ni na ovo nemam komentar! Izgelda da sve ima svoju cenu, ili skoro sve - moji principi nemaju cenu. Ko je meni kriv što se zanesem pa mislim da svako ima principe.

Eeee gospodo S&S... A kakve ste ono priče pričali? Kako ste 'krpili' one koji arče lovačke pare? A hoćete li sada lovcima deliti magazin 'Predator' besplatno, pošto ste dobili 1,5 milion novaca koje su lovci uplatili u Fond?
Nezavisno novinarstvo? Trt Milojka


Da li će posle ovoga što su uradili gospoda S&S pristupiti promeni imena svog magazina? Dosta je bio 'Predator', sad bi mogao da bude 'Grebator'?!?
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Milan__
 Danas sam bas kupio Predator odlicne novine Smile
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
Milan__
 Kada izlazi novi broj Predatora?Confused
Bog prašta,ali 30-06 nikad! Srbija
 
Lala
 Od sutra 01.12.2017. je na kioscima novi broj magazina Predator - preporučujem kolegama da pogledaju, biće prilično zanimljivih i intrigantnih tema i tekstova.
Očekujem da će narednih dana biti puno zvonjave telefona po nekim kancelarijama. Grin

Ujedno obaveštavam kolege da je Srbijalov portal ostvario vrlo blisku saradnju sa redakcijom magazina Predator - na istom smo poslu! Sa tim u vezi pozivam kolege da u vezi novosti iz vašeg lovišta ili lovačkog udruženja kontaktiraju magazin preko njihovog sajta http://www.magazi...
ili da jave nama na Srbijalov portal, a mi ćemo dalje ostvariti kontakt.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lala
 Preporučujem kolegama da nabave najnoviji broj magazina Predator, u stvari, radi se o dvobroju za juli i avgust.
Čini mi se da je ovaj broj jedan od jačih u poslednje vreme, ima prilično zanimljivih stvari.
Izmedju ostalog, Predator se bavi i najnovijim dešavanjima u Lovačkom savezu Srbije i potezima Dragana Šormaza, predsednika saveza, u vezi sa krivotvorenjem dokumenata. Na naslovnoj strani magazina taj tekst je najavljen sa pitanjem 'Ima li elemenata za tužilaštvo'; Takodje je najavljen i jedan odličan stručni tekst Miodaraga Strnada u vezi sa afričkom kugom divljih svinja, bolest koja se izgleda nezadrživo širi (dodajem da u svakoj nesreći ima sreće, pa nas je za sada ona nesrećna žica na granici sa Madjarskom spasila pošasti). Ima i jedan opširan članak o izmenama Zakona o oružju i municiji, napisao ga Duško Ilić, sekretar NAOS, gde je nabrojano šta se sve traži u izmenama.
Takodje se najavljuje i jedan intrigantan tekst 'Istine i laži'... Predator je doneo i tekst o našoj, forumaškoj Enciklopediji za lovački podmladak, videćete. Ima još vrlo dobrih tekstova na uvećanom broju strana (dvobroj je u pitanju).

Vredi, zaista vredi uzeti.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
kimi
 Ahh taj predator. Takodje im je na naslovnoj 'Obuka preduslov uspeha' a sve to ispod ptičara-setera.
Da nisu možda nešto napisali o obuci pasa?
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
Tomash
 Kupimo pa vidimo...
Ali ako si već gajio kera, onda ti časopis dođe više kao podsetnik, osim ako je zloheb namamio i DakijaNS da nešto napiše za predator, onda možda i naučimo nešto što nismo znaliSmile

Mada sumnjam, ipak je seter na naslovnoj, a ne breton Smeko Smeko Smeko
 
dreger
 Jes da treba informisati ljude sta sve nevalja i kako se lose radi u LSs.LSV itd a i pojedinci koji su se omastili od lov para da se spomenu,ali malo mi je vec dosta da vise od pola novina samo to citam,dajte malo clanaka o oruzju,optikama,divljaci.kerovima itd ,dakle konkretno o lovu,mene bi to mnogo vise zanimalo
 
kolega_LOVEc
 Pa zato nas ucise stranim jezicima....Grinitanje
iveli 3
Vim vi repellere licet
 
DakiNS
 Mislim da trenutni događaji u lovstvu Srbije prevazilaze sve ostale teme , jer budućnost lovstva se određuje sada.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Lala
 

dreger kaže:

Jes da treba informisati ljude sta sve nevalja i kako se lose radi u LSs.LSV itd a i pojedinci koji su se omastili od lov para da se spomenu,ali malo mi je vec dosta da vise od pola novina samo to citam,dajte malo clanaka o oruzju,optikama,divljaci.kerovima itd ,dakle konkretno o lovu,mene bi to mnogo vise zanimalo


Dreger, pa zar nisi video u novom Predatoru da ima baš takvih tekstova koje pominješ? Imaš odličan tekst o inercionom PA Baikal MP 156, recimo... Ili tekst o granulaciji sačme za jesenji i zimski lov fazana i zeca... Ili tekst o VGP majstorski ispit za ptičare, najsvestraniji, održan u Madjarskoj... Baš gledam, od celog magazina samo su tri strane posvećene izborima u LSS, dve strane su date problemu funkcionisanja lovačkih organizacija, a ostalo su čisto lovačke Ima za svakog ponešto.
To što su trenutno bili izbori i lovačko-političke teme izbile u prvi plan, ne znači da je stalno tako.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
kimi
 

dreger kaže:

Jes da treba informisati ljude sta sve nevalja i kako se lose radi u LSs.LSV itd a i pojedinci koji su se omastili od lov para da se spomenu,ali malo mi je vec dosta da vise od pola novina samo to citam,dajte malo clanaka o oruzju,optikama,divljaci.kerovima itd ,dakle konkretno o lovu,mene bi to mnogo vise zanimalo


Ma smešni su. Ja sam odavno prestao da ih uzimam. Imaju bombastične naslove a unutra ništa, kao i ostali. Nemaš u Srbiji čestit lovački časopis.
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
stefan092
 Kupujem Predator redovno vec 4 god. i moram se sloziti sa kolegom dregerom da bi se casopis trebao malo posvetiti i temam kao sto je oruzje, municija i ostala lovacka oprema. Daleko od toga da ne treba pisati o losim stvarima i lopovlucima u lovackim druztvima i LSS. Ali ako hocemo jedan ozbiljan lovacki cas mora se jedan polovina casopisa izdvojiti za prave lovacke stvari. Ne znam kolko je to moguce s obzirom da je Predator KURIR-ov casopis...
Zastava M70 6,5x57, Meopta Meopro 3-9x42
Zastava M70 8x57js, Holosun 403B
Zastava M75 12/70
Zastava M80 12/70
Fabarm ELOS B2 12/76
IŽ 58 16/70
 
davorcalic
 Ja redovno kupujem Predator... Sasvim ok, čak šta više odličan magazin...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 28
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,444
Najnoviji član: Hunternight1

Poslednje vesti
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,524,559 posete www.srbijalov.com