Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: LU Trstenik


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
LU Trstenik
mirko knezevic
 

mirko knezevic kaže:
Ti si slavo bas onako slobodan u vredjanju drugih. Dal si ostrascen ili sta vec ne znam ali onako umes dobro od drugog da napravis budalu i to nepismenu????? Vidi ja ne znam sta ti imas od skole al dovoljno mi je to da ti od osnovne kulture prethodni upisi govore o istoj,na sve to te jos i Lala stiti sa glasom razuma. Ako ste toliko pametni izvolte gospodo kao strucni ljudi dodjite pa vi resavajte probleme u Trsteniku da li kao LSS LSCS LSV ne znam normalno za sve da budete adekvatno placeni. Ti Slavo uglavnom iznapadas sve pa onda kad neko pocne da prica protiv tebe ti ga banujes. Kao neko ko je PISMEN ,posto ja nisam,trebao bi da znas da primis udarac...
I drugo ako ti vec neko prica informacije sto ne kazes istinu. Ja sam licno rekao na U.O. o kom coveku se radi i svaki put sam i ovde postavljao pitanje o istom. Licno ja i to vise puta,ne plasim se ni supermena ni betmena ni trgomena.... Sve znas za sve si u pravu a nisi ni clan tvog udruzenja ili sta vec vodio si neku borbu pa pobegao,ne napusta se brod tek tako. Koji su ti to vodeci ljudi iz G17 isli u nelegalan lov??? Ajde kazi brate nemoj samo ovde da bacas koske i sumnju. Kazi koji su, kada sta su odstrelili??? Posto kazes da znas kazi slobodno ako si vec ubedjen u svoje verovanje,i nije vise G17 nego URS. Nije mi toliko bitan taj lov volim ga ali ako je cena zabrane lova pa neka ga zabrane naci ce se neka komercijala sacuvacemo divljac izvuci pouke i nauciti za ubuduce. Sem toga da si toliko pametan,posto ja nisam,resio bi haos u svom drustu. Prvo gledaj svoje dvoriste pa tudje... Predrag Mikic ti je cist kao suza??????????????????
Na osnovu cega? Na osnovu toga sto mu je lovocuvar rekao kao i meni JA SAM DOZVOLA????? Jel bi ti skocio u bazen bez vode ako ti neko kaze da ti nece nista faliti???? Nemoj slavo molim te........
Ako postoji neka tvoja licna namera zbog sukoba na nivou LSCS I L.U. Trstenik sad ti nije ni alempijevic u udruzenju kako stoje stavri nece biti ni cela strucna sluzba,izvoli brate vrati se u LSCS, i dodji u Trstenik da se druzimo a ne da pljujemo jedni po drugima.
Srbija do Tokija!


Kolce Tri prsta 2
 
slavaplana
 Sami resavjte ono sto ste godinama tolerisali...........znali ste svi da krcag ide na vodu dok se ne razbije..resice se ovo sigurno ali ste pokazali elementarno neznanje kao clanovi U.O. i ljudi koji nemaju ni jedan jedini pravilnik u udruzenju,kao ljudi koji neznaju da kad upravnik ode na bolovanje moraju da agazuju ugovorom o delu strucno lice koje ispunjava uslove za to radno mesto,ili ista situacija je i za lovocuvara............vi niste pokrili zamenom upraznjeno radno mesto Krstica????Ko je upravnik lovista trenutno????????????????///

Loviste ne cuvaju lovocuvari jer ste ih povukli u kancelariju????

Upravnik je na bolovanju a ko ga menja????

Nemam nameru da se vracam U LSCS jer sam video sta i kako se radi u istom i sebe ne vidim vise tamo..............i oni tapkaju u mestu i cekaju ko ce da pobedi na izborima pa da mu se priklone......stare prijatelje iz ministarstva su zaboravili i kad idu u isto zaobilaze politicki nepodobne ljude koji su im pomogli da budu tu gde jesu..............

L.U.Trstenik ce problem resiti ali ovoliko neznaje i nepoznavanje necega u cemu ucestvuju pojedinci govori da lovci moraju jos mnogo da uce jer ih interesuje samo lov..............sve ostalo su navikli da im radi neko drugi ali vremena su se promenila.............mozda i treba da vas zadesi nesto jos gore kako bi se svi zajedno dozvali pameti..............ali niste Vi tu krivi .Drzavni organi nisu radili nista i tu smo gde jesmo...........


Sto se tice lovova visokih funkcionera URSA ili ti G17+ setite se sta i kako je Alimpijevic organizovao za odabrane clanove iz OPSTINE i iz ostalih struktura???

Zaboravili ste vrlo brzo koliko je koje drustvo pucalo divljih svinja i srndaca????

Radili su pojedinci dok su imali podrsku iz lokala sta su hteli?????????????


Sad ste svi doziveli amneziju...........rezultati su tu i oni su sada isplivali na povsinu........i dalje se nezna sta ko radi kako se pare drustava trose jer vecina ima samo novac na papiru a racuni su prazni..............kome sve udruzenje duguje novac............uradite reviziju poslovanja da vidite gde su pare otisle.............

znate vi to sve ali se pravite ludi jer vam tako odgovara jer sve sto sam naveo moze samo da dovede do ko zna cega a to mozda pojedicima neodgovara............sami resavajte vase probleme i ja vam necu vise smetati ..............ali problem je u tome sto se ovo ne resava na nacin na koji Vi mislite i to ce dovesti pre ili kasnije do jos vecih problema.............Vi trajno resenje necete moci da nadjete..........ali niste vi ni prvi n polsednji.covek se uci dok je ziv i neko plati vecu ili manje cenu za to.........vama savetujem da bez emocija odradite ono sto je neminovno kako bi vas ti isti oslobodili saplitanja i podmetacina u narednom periodu..........
 
mirko knezevic
 Ko Slavo kazi ko iz opstine i iz odabranog drustva URS je bio u nekom oraganizovanom nelegalnom lovu a da za to nije postajala uredna dozvola?! Kad kazem uredna mislim na pravu a ne na ovu sto su pisali sad lovocuvari. Koliko je pucalo? Onoliko koliko i ima po brojnosti,ja u Pocekovini nemam ni srndace ni svinje logicno je da se u L.D. Topoljak odstreljuje najveci broj krupne divljaci jer je teren odlican i ljudi znaju da povecaju brojno stanje.
Opet kazes tamo neki iz Opstine i iz URS a ja ti opet kazem slobodno kazi koji su to visoki funkcioneri? I sta je to po tebi visoko? Ako je i neko isao u lov isao je po danu na zborno mesto u danu predvidjenom za lov. A ne kao ovi sad kao SPECNAZ grupa ljudi upali u loviste i ajmo teraj sirok dunav ravan srem... A ko imas saznanja za te lovove kazi koji su i kad su bili? Jel ti Miki taj visoki funkcioner? Covek koji je lovac 20god? Zavrsice se ovo kako se bude zavrsilo i sigurno cemo imati debele posledice ali i jedno debelo znanje vise,niti smo glupi a ni nesposobni vec stvari bez emocija i ishitrenosti pokusavamo da resimo na najbolji nacin,da ne bi posle mi zbog svega toga ispali naivni i glupi i neobrazovani i sta ti ja znam jos...
Srbija do Tokija!


Kolce Tri prsta 2
 
zoranp
 Kolege samo pametno i bez politike...inače stižu nove mušterije za uvlačenje i novi uvlakači, pa onda opet u krugSad!!
MOLITVA ZA LOV
Jesam.
I moja puška i moj pas.
Lovac sam,
al' pravičan.
Kao što Plakida bejaše, čuvši glas
Gospodnji Isusa Hrista,
i posta Evstatije.
Čuvaj me Gospode bože iskušenja
i u pravdi održi me,
da se po zapovedima tvojim vladam
i podari mi plen koji mi i uistinu pripada.
Poštujući tebe, poštujem i tvoje darove,
što njeno veličanstvo priroda ima,
a zavet Gospodu, da ne skrnavim delo
Božjih ruku, dajem i molim
za pušku i mog psa.
Amin.


Rodeo
 
slavaplana
 Radite ste hocete.............vasa stvar.............ukazano Vam je na vreme na problem....sami ga resavajte..........to je posteno.........
 
tomapaun
 

slavaplana kaže:
Radite ste hocete.............vasa stvar.............ukazano Vam je na vreme na problem....sami ga resavajte..........to je posteno.........


pošteno je i da ti budeš sankcionisan od super admina zbog vredjanja i omalovazavanja ...aliiiii.....nema vajdeSadAdmin PowerKoTuKogaPreki SudTrt Milojka
 
mirko knezevic
 Pa necemo bas daradimo sta hocemo pa sutra svi da grickamo nokte ako nam se brzina obije o glavu... Procedura je pokrenuta pazi se i na pravnu stranu pa se svi nadamo resenju koje ce biti najbolje za sve.....
Srbija do Tokija!


Kolce Tri prsta 2
 
slavaplana
 Tomo istina boli ali je istina...ono sto sam ja doziveo zbog Vaseg udruzenja i trgovine pojedinaca se moze nazvati BRUKOM i SRAMOTOM...........ti naravno nemas pojma o tome i neka tako i ostane.............resavajte problem dok je vruc..............
 
tomapaun
 Slavo,ti sad trazis opravdanje za sebe,ali na zalost,ma sta da je u pitanju nemas ga. jer ako ti je neko kriv ti njega i prozovi. direktno javno taj i taj,a nemoj da generalizujes i vredjas sve! jer nisu ti svi krivi! nego ako si toliko mocan i jak lepo konkretno kazes muci me to i to taj i taj i . a ne krivi ti svi e jbg bas... necu vise da pisem nista jer protestvujem zato sto si ispao isti kao i oni protiv kojih se bunis ...teras silu.
 
Limun
 Evo već duže vreme se nisam oglašavao na ovoj temi i mislim da je vreme da malo nešto napišem.
Od zadjeg mog pisanja ovde izdešavalo se mnogo toga pa čisto neznam odakle bih počeo.
Evo recimo da potvrdim Mirkovo pisanje da se u vezi slučaja koji se desio ušlo u neku pravnu proceduru, lovačka komora će ovih dana konačno biti obaveštena o radu stručne i lovočuvarske službe pa će oni dati njihovo mišljenje o tome da li je bilo propusta u radu.
Jedna loša stvar je i ta što smo trenutno ostali i bez upravnika lovišta koji je doživeo težak moždani udar i ovom prilikom ja bih mu poželeo oporavak, bez obzira na njegov loš rad u zadnjih nekoliko godina i naše nesuglasice u vezi toga, nikako nije dobro što mu se desila tako loša strvar.
Dobili smo i novog predsednika udruženja na zadnjoj skupštini jer je, evo već bivši, dao ostavku smatrajući da i on snosi deo odgovornosti, kao i novog podpredsednika, stari je takođe sledio primer bivšeg predsednika.
Za predsednika je jednoglasno izabran gos. Zoran Đurić inače poznati odgajivač NKD iz Stopanje i mislim da smo njegovim izborom dobili jednog kvalitetnog predsednika jer ako se tom poslu bude posvetio kao uzgoju NKD-a bićemo veoma uspešni.
Podpredsednik je postao Dragan Parađanin Meda inače član ovog foruma i imao je neke zapažene upise na ovoj temi.
Eto za sada toliko ako bude još novosti biću rad da ih podelim sa vama, a iskreno u budućnosti mislim da pišem samo o napretku i boljitku.
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
INTERMAKER
 Prvo stručno predavanje na temu uzgoja, selekcije i odstrela srneće divljači u LU "Trstenik" proteklo je u lepoj atmosferi. Izuzetno veliki broj prisutnih koji su pokazali interesovanje za ovakav vid edukacije prijatno je iznenadio i obradovao upravu i stručnu službu LU "Trstenik". Uz obećanje da će ovo biti prvo u nizu edukativnih tribina i uz zahvalnost Lovačkom savezu Centralne Srbije i njihovom stručnom saradniku Marku Pavloviću koji se danas pojavio u svojstvu predavača, svim lovcima šaljemo lovački pozdrav DOBAR POGLED!
scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/q79/s720x720/10372631_1395438470745806_4534838386853232512_n.jpg
scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10269234_1395438524079134_3065699918902418265_o.jpg

Preuzeto sa Facebook naloga korisnika LU Trstenik
 
meda poljna
 Sta vredi predavanje kad nema lova.Izgleda da se ne svidjamo gospodinu l.inspektoruBrzo se vraćam
Dragan Paradjanin
 
Srdja Zlopogledja
 Kako to,kolega Medo,nema lova?Nije valjda da smo za ovu godinu po.....ili?
Tri prsta
 
meda poljna
 Ne samo za ovu nedelju.mada bi mnogi voleli da je za celu sezonuJelen
Dragan Paradjanin
 
Limun
 A zašto nam lovni inspektor uskračuje lov, zašto mu se odjednom ne svidja novo rukovotstvo? Po prvi put posle duže vremena imamo sve uredno i ispravno ali lovni inspektor ne dozvoljava lov po nečijem nalogu! Kažu iz inspektorata da nismo zaslužili da lovimo jer smo skoro ubili upravnika lovišta onako dobrog čoveka! Gospodo iz inspektorata nemoj te da vas potsećam kolike propuste ste pravili kada ste dozvoljavali lov dok je taj upravnik lovišta bio sposoban za rad a nismo posedovali ni jedan pravilnik!
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
tomapaun
 Iaoko sam se zareko da vise necu da pisem i na taj nacin protestvujem ,moram ponovo da se oglasimKoTuKoga
sta je bre ovo ljudi vise. Znaci kako god da se okrene naCenzurisanomo mi obicni lovci!!! Strasno vise,ode cela stara garnitura,taman mi obicni lovci pomislili,evo sad ce da bude bolje nema vise da neki rade sta hoce nego da ce da da sad bude za sve jednako da ce svi da idemo jos vise u lov....onoTrt Milojka odma neke zabrane... haos... voleo bi da mi sad neko kaze sta je sad u pitanju ... jel bre ovo neki licni rat,a mi kolatelarna steta ili sta.
 
Srdja Zlopogledja
 U nasem LD kao da se nista ne desava?! Glavni deo sezone se blizi a jos je neizvesno da li ce ga i biti. Prica se da ce u delovima lovista koji su bili pod vodom,lov biti zabranjen u narednih godinu-dve... . Sta je brdskim terenima,hoce li se loviti(sta,kada,koliko izlazaka..)? Svi imaju neke polu informacije a u sustini niko ne zna sta ce i kako ce biti. Bio bih zahvalan nasim kolegama,koji su upuceni u problematiku,da nas prosvetle podatcima iz prve ruke. Unapred hvala
Tri prsta
 
Limun
 Otstreljeni srndaći u 2014. god.
Po prvi put, pa mislim, u istoriji LU Trstenik ovoliko otstrela. Moram da naglasim da su sedam iz LD Poljna, a to je društvo kome je bivši upravnik uskraćivao ili davao samo po jednu dozvolu za lov
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
Limun
 Izgleda da sam malo zaboravio kako ide sa ovim slikama jbg
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
DakiNS
 Limune šta je razlog tolikog broja odstrela? Da li štedljivost bivše garniture, raskoš postojeće ili nešto treće?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“
УСКРШЊА ЧЕСТИТКА
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,273,294 posete www.srbijalov.com