Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: IN MEMORIAM


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
IN MEMORIAM
INTERMAKER
 www.lovackisavez.rs/images/Potpredsednik.jpg
Обавештавамо све искрене пријатеље да је јутрос, 20.08.2015. године, у 06:00 часова, изненада преминуо наш познати ловни радник Миленко Рудинац из Гуче.

Миленко је до последњег дана успешно обављао функцију председника ЛУ „Драгачево“ из Гуче, потпредседника Ловачког савеза Централне Србије и председника СО Лучани. Саосећамо са његовом породицом, колегама и пријатељима. Нека му је вечна слава!

Комеморација поводом смрти Миленка Рудинца одржаће се у Дому културе у Гучи, у петак 21.08.2015. године у 13:00 часова, а сахрана ће бити обављена у 15:00 часова на градском гробљу у Гучи.
 
Sniper Hunter
 Neka mu je večna slava !
 
tomo vrbas
 Vecna mu slava,a porodici iskreno saucesce!
 
Lala
 Миленко Рудинац је био заиста истакнут ловни радник, један од групе врло упућених људи који су веома добро познавали систем ловства у Србији, а посебно у Шумадији. Био је актер у ловству који је имао велик утицај, и чија реч се у ловству пажљиво слушала и уважавала.

Слава му и хвала му за све што је допринео ловству Србије.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Tomash
 Obaveštavam prijatelje i lovce da je danas u lovu preminuo naš PERA PAVLOVIĆ.

Novosađanin Pera Pavlović, bio je dugogodišnji lovac u Petrovaradinu, jedan od najzaslužnijih lovnih radnika u L.D.Zec 1873 Petrovaradin, čovek veliki radnik i prijatelj,... ali i dobar prijatelj mnogih forumaša ovde.
Za života je bio strastveni lovac, veliki ljubitelj bretona, i tako je i preminuo. Preminuo je u lovištu radeći ono za šta je živeo, do poslednjeg otkucaja njegovog već oslabljenog srca koje više nije moglo.

Porodici najiskrenije saučešće.


ČIKA PERO, NEKA TI JE VEČNA SLAVA!
Tomash priložio:
img_20150104_114359-1.jpg
 
tomo vrbas
 Вечна му слава...
Породици искрено саучешће...
 
Tomash
 Da.....
Do sutra bi mogli ko je bio PERA PAVLOVIĆ, ali nećemo..

Ukratko, breton, gitara, vino.

U tri reči opisan jedan čovek.

Bio je čovek koji je nesebično prenosio sva svoja znanja na druge...
Šakom i kapom skupljao je nama slične, PERA PAVLOVIĆ

Čovek koji je bio veran ZIK-u kao i on njemu....Čovek na mestu
 
Evodija
 Danas 2.2.2023.godine na gradskom groblju u Novom Sadu, oprostili smo se od našeg kolege Ivana Matkovića - Lale.
Forumaši će ga pamtiti kao velikog borca za lovstvo Srbije i kao druga uvek spremnog da pomogne.
Nek mu je večna slava i hvala za sve što je učinio.
Porodici iskreno saučešće.
 
alex
 Zbogom Lalo... Cry
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
Tomash
 Lala....

Prijatelj, drug, poštenjačina, ljudina....nastavite niz...

Čak i danas u lovu, naletim na šipku od klupe, i sruvam se na kauč na lovačkom doručku gde je "Matora Drtina" zaspala u lovu, i mesec dana vukao buve ;)

Ok, ako ćemo biti drugari, vidi nas on sada od Gore i smeje se, najmanje što možemo u ovom trenutku je da se zaCenzurisanovamo na njegov račun, to je uvek voleo...

Eh,

Mi koji smo mu bili bliski, puno nam je knedla u grlu, i nije baš lako napisati nešto, i suze i sve, i razumite nije lako. A ima se svašta reći, ali ima li zaista potrebe? Koga interesuje ko je bio Lala, samo treba prelistati forum, zabosti miš/kursor bilo gde na forumu, i pročitaćete nešto pametno iz njegove glave.

Za one koji ga nisu znali lično,
pa bio je drugarčina, u lovu dostojanstven, voleo i znao da primi zaCenzurisanonciju, jedan od nas, imao je zdravstvenih problema zadnjih godina, i nadasve se nadam da sada gore....može bez brige popiti triUjedan kafu bez da brine o šećeru, da ga gore čeka njegov Kastor (Ako ti nije problem Lalo, pričuvaj mi malo i Medu, samo vikni nazad, zna te on dobro), i naše drugare koji te uveliko čekaju tamo (Mrwa, Pera,...)

Bilo je to zlatno vreme ovog našeg foruma dok ste vi penzioneri bili zdravi, nekako ste vukli nas ostale i bilo je druženja. Sada smo većina u najzaCenzurisanonijim godinama(recimo srednjim), kada se kući kuća. ne vijaju se žeMske, dok ni vi stariji niste baš najzdraviji, i tako to ide. Dok se neko ne penzioniše i posveti ovome, obično idu ovakva zatišja.

Lala je bio drugar, neko na koga bi se trebali ugledati. Beskompromisan u životu, inatdžija u stvarnom životu, kao i ovde na forumu.
U svom poslu (Optičar) jedan od najboljih u NS, meni je gospođa progledala posle posete Lali, a tek tada se skenjala kad je mene videla jasno za koga se udala Jaooo
Uvek je bio za akciju, bilo da se kidnapuje bolesnik iz bolnice, ili zapali oluk na zgradi Smile uvek je bio za sve.... Šta ću, u njegovu čast idu ove zaCenzurisanoncije.

I u zaCenzurisanonciji, znao je za meru, znao je koliko je dosta i da nikoga ne uvredi, u gostima je bio gospodin čovek, bio je do te mere gospodin da je dolazilo do toga da se iz lova odstranjuje lovočuvar jer se smatralo da nije dostojan da hoda istom zemljom koliko su ga ti ljudi u Petrovaradinu voleli. Isto kao i Dakija.

Ali da je znao da zaCenzurisano, uh bre znao je Grin
Znam, Lalo da ovo čitaš, e bre..... Na ostrvu kod Cigana, mašaš petla i na kraju je stručna komisija zasedala ko je odstrelio Smile

Ej nadam se drugari da razumete da se zezam i da se samo nadam da on sve ovo vidi

Poslednji pozdrav od Mikija, Akija, Ivane i Zdravka, porodice Tomašević
Otišao, ali nisi zaboravljen dragi naš brate....
Tomash priložio/e:
20161030_134948.jpg 20161009_092602.jpg 20161009_115728.jpg
 
DakiNS
 Na današnji dan smo se oprostili od našeg drugara , admina na ovom portalu , borca za pravdu i istinu u lovstvu Ivana Matkovića LALE. Mnogo puta sam ga pominjao za ovu godinu dana, pomalo ljut na njega što nije hteo da se penzioniše, da u miru provede ono vreme koje nam je preostalo. Bolest ga je unervozila često do neprepoznativosti, svađalački nastrojen, što mu nije bilo svojstveno. Polednjih meseci smo često dolazili do suprotstavljenih stavova, što je završavalo telefonskim pozivom : Ajde dođi na kafu! Molio sam ga da uzme ključeve moje vikendice da se malo odmori , da peca i uživa, nije hteo, uvek je bilo nekih neodložnih poslova koji su ga odveli u neka druga lovišta. Pozdrav druže i napravi malo mesta da ne bude gužve kad stignem.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
tomo vrbas
 😢
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
'in memoriam' KINOLOGIJA 114 29.05.2022. 22:11
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,443
Najnoviji član: SSG

Poslednje vesti
ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ за Сајам наутике, лова и ...
44. MEĐUNARODNI SAJAM NAUTIKE, LOVA I RIBOLOVA
УРЕДБA О ЦЕНОВНИКУ ОДСТРЕЛА ЛОВОСТАЈЕМ ЗАШТИ...
Lovci, dobro obratite pažnju
У БАЧКОМ НОВОМ СЕЛУ

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,231,922 posete www.srbijalov.com