Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lov i zaštitarske NVO


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lov i zaštitarske NVO
tomo vrbas
 Ovo nije los predlog ali veciti problem niko nece da se prihvati tako necega imamo mi ljudi na ovome forumu koji bi mogli da sednu i na celo LSS-a i LSV-a ali jednostavno nije lako raditi sa masom.Mozda poceti sa nekom zatvorenom grupom na FB-u gde bi se masi ljudi otvorile oci i onda verujem da bi za godinu-dve poceli i prvi rezultati da stizu samo opet dolazimo do toga KO sve to da pokrene?
 
mrwa22250
 Mislim da nije pravo pitanje KO ce to da pokrene,vec KOME vise pricatiStari
Prosecnog srpskog lovca lovna politika interesuje koliko i lanjski sneg.Bitno da moze da puca i posle pucnjave u kafanu.Cak i tamo gde je divljaci jako malo ili cak nimalo,niko ne dize glas protiv vecitih u LU i savezu,sto navodi na zakljucak da je ipak kafana ono najbitnije i umesto broja divljaci i opisa odstrela u izvestajima citamo kakvo je bilo pragnje i koliko je ladno bilo pivo ili vino.
Da ne budem pogresno shvacen,lovacki dorucak obozavam kao i druzenje sa kolegama u drugom poluvremenu,ali sto rece moj dobri Beybe>U lovu moze svasta da fali ali bez pasa i divljaci to nije lovika

Nisu nama krivi ovi kvazizeleni koji ne znaju gde su suplji dok se ne pipnu,vec one sede glave goozica sraslih za fotelje,u zelenim,svecanim lovackim odelima nakicenim ordenjem jos iz vremena copavog zagorca.Veciti teoreticari,cije teorije u praksi ne piju vode,ali nas kostaju ko sv.Petra kajgana sa titulama koje ne mogu ni da se izgovore.Da imaju trunke casti i obraza,davno bi se sami povukli videvsi kakvu kataklizmu donesose samo u poslednjih desetak godina,desetkujuci svoje clanstvo i sto je najtuznije i fondove gajenih vrsta divljaci.
Na ovom forumu objavljene su desetine krupnih brljotina drugova i gospode vecitih,ali je to na kraju ispalo pisanje u vetar zahvaljujuci mizernoj podrsci uvek jednih te istih ljudi.
Cak i sad,kada se suocavamo sa realnom mogusnosti obustavljana lova*Albanski scenario*,nema ni volje ni snage da se uzme u ruke ona govnyiva motka i da se njome veciti posalju u ....... tamo gde su odavno zasluzili.
Dobar vam pogled braco lovci,kakvi smo i dobro nam CenzurisanoYe
Shockdok pametni popustaju,budale zavladase
 
DakiNS
 Ovo je glavni i jedini argument tapetara Ružnića , sve se nadam da će uskoro da se zakonski sankcioniše.

http://www.naslov...d/19443498
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
kaludra
 da li ce se setiti da od onih para sto su ukrali od lovaca
kupe i zrno kukuruza da nahrane ptice i i ostalu divljac
ili im to nije u projektu.
naravno da nece jel to lovci rade umesto njih

http://www.blic.r...ca/perf61v
 
kaludra
 da li ce se setiti da od onih para sto su ukrali od lovaca
kupe i zrno kukuruza da nahrane ptice i i ostalu divljac
ili im to nije u projektu.
naravno da nece jel to lovci rade umesto njih

http://www.blic.r...ca/perf61v
 
kaludra
 a sto je najlepse nece da objavljuju komentare gde ih kulturno opomenes
na situaciju ko i gde sta radi i sta oni rade
blic i sve ostale dnevne novine su pune vnago od novinara
 
AJDUK
 U Pčinjskom okrugu zabranjen je lov ovog vikenda a izgleda i idući
 
DakiNS
 

kaludra kaže:

da li ce se setiti da od onih para sto su ukrali od lovaca
kupe i zrno kukuruza da nahrane ptice i i ostalu divljac
ili im to nije u projektu.
naravno da nece jel to lovci rade umesto njih

http://www.blic.r...ca/perf61v


To nije samo krađa , to je organizovani kriminal ! Sprega državnih institucija i zaštitara za protuzakonito prisvajanja lovačkih para. Jako su dobro znali ko ima pravo da dobije ta sredstva. Da li je na kraju bilo pola-pola?
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Lala
 Izopačeni umovi zaštitarski su sa Srbijalov portala uzeli fotografiju Podunavca sa odstreljenim zecom u legalnom lovu, uz zaista morbidan komentar koji su stavili ispod slike.

Podunavac, druže, morao sam ovo da sačuvam kao printscreen da i tebi i drugima pokažem kakve moralne nakaze sebe nazivaju zaštitnicima bilo čega. Ne znam šta bih rekao još. Evo kako Cenzurisano komentariše sliku sa odstreljenim zecom: 'Natasa Link: Da li sam sanjala da su oni koji su pre rata lako ubili srnu i zeca u ratu lako ubili dete?!'
Izvesna Aleksandra Burger koja je napisala da živi u Mannheim, Germany, te je nazvala 'paćenik bolesni' .NJen istomišljenik po imenu Ivan Djordjević iz Novog Sada, koji je radio za RUžićev DZPPS, je za tebe napisao 'Ivan Djordjevic: Evo junačine! Ponos i dika svoga soja'.

Ti ljudi te ne poznaju, ne znaju ni ko si ni šta si, ni šta si prošao u životu, ali si eto u lovu odstrelio zeca, pa tim povodom eto komentara. Čista patologoja pisaca takvih komentara, mislim da bi im stvrano trebala neka vrsta terapije. Opsednuti su lovcima!

Podunavac, razmotri pravne mogućnosti da im se načestitaš nove godine za ovo što su uradili! Naročito imaj u vidu činjenicu da je država u kojoj živiš članica EU, pa po tom pitanju imaš, pretpostavljam, mnogo više mogućnosti da ovu Cenzurisano koja je napisala taj komentar debelo odereš finansijski! I tu jedinku, a i vlasnika FB stranice na kojoj je dozvoljeno da se ostavlja ovakav komentar.

Evo ti i link za zaštitarsku FB stranicu: https://www.facebook.com/StopKrivolov...u/?fref=ts gde je objavljena tvoja slika i taj morbidni komentar.

Osoba koja je postavila ovako odvratan komentar je izvesna Nataša Vukmirović iz Beograda, iz udruženja gradjana LINK PLUS http://www.link-plus.org.rs/, a imaju i svoju stranicu na FB https://www.facebook.com/linkbeograd/...rad/about/

Svi podaci koje sam naveo o osobi koja piše pod nickom Nataša Link (puno ime i prezime, angažovanje, naziv udruženja itd.) su javno dostupni na FB stranicama.

Gle čuda, to udruženje gradjana se zalaže za dostizanje evropskih standarda... Ma hajde?!?

Evo te slike, i tog odvratnog komentara nenormalne osobe koja može tako nešto da napiše.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
DakiNS
 Rođo ne propusti priliku , neka ti lepo zaštitari na ime odštete kupe lepu novu skupu pušku , mislim da im neće biti veća muka od saznanja da su oni kupili oružije kojim ćeš ubuduće da loviš.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Kile_
 Podunavac druze ako si voljan i u mogucnosti teraj ovo do kraja ovo je licno udar na tebe a u pozadini smo svi mi... Tereti ih za autorska prava slike, kaljanje ugleda i casti, klevete i blacenje...moze tu jos sta da se nakarika
Samo 300 i 4x4
 
tomo vrbas
 Pocnem da pisem pa obrisem pa opet napisem jer covek stvarno vise nije pametan ovo prelazi granice realnog i normalnog kad covek procita takve komentare postavlja se pitanje,a kakvi bi ti komentatori bili u ratu ili bilo nekom vecem zlu?Imam osecaj da bi bili gori i od pavelica i ostale zlikovacke bratije.Podunavac ako imas snage i mogucnosti da presavijes tabak druze presavij ga,a evo mi cemo ti sa foruma svi pomoci kako god budemo mogli ne zna covek vise sta da kaze jer sve nas ovo isto ceka.U poslednje vreme sa strahom okacim po koju sliku da podelim sa drugarima sa fouma jer uvek strepim bas zbog ovakvih stvari.Cuvam ih ali opet razmisljam jbt kad se ovakva haranga vodi protiv nas lovaca pa sta nas ceka u buducnosti oce li osnovati tim za hvatanje lovaca kao sto postoje timovi za hvatanje ratnih zlocinaca oce li im te slike u buducnosti biti neka olaksavajuca okolnost da nas vesaju i okace na stub srama?
 
AcaNik
 Требало би још једном размислити да форум буде доступан само ловцима као на Риболовцима.
Адвокат и тужба! На жалост наши савези не служе ничему, чак шта више раде против нас. Да имамо савез, довољно би било само их контактирати и онда би они предузели све кораке до краја. Овако смо препуштени сами себи Sad
Било би добро када би могли да организујемо неки клуб, тим,... како год да се зове који би реаговао баш на овакве ствари. Реални ми смо препуштени самима себи и морамо се помагати јер оно што снађе једнога сналази нас све.
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
DakiNS
 Kako su zaštitari argumentovani u odgovorima ,evo jedan svež primer:


Владан Јованчић Zamolite i vlasnike sekira da ih odloze na pravo mesto i zakljucaju u sefove , jer evo vec dva ubistva sekirama za mesec dana ...
3 · 22 h
Владан Јованчић
Владан Јованчић svaki normalan covek drzi oruzje u sefu po zakonu zakljucano ...
3 h
Tim za borbu protiv krivolova
Tim za borbu protiv krivolova Da li ste onda prebrojali koliko je takvih normalnih?
3 h

Za razliku od njih koji se slade nesrećnim slučajevima u kojima su pomenuti lovci , mi smo svi normalni i sigurno ne brojimo kao što oni broje ptice selice , broj nelegalnog oružija i broj odstreljenih ptica u krivolovu.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
dzudzubajac
 

AcaNik kaže:
Требало би још једном размислити да форум буде доступан само ловцима као на Риболовцима.


+1

ko nema lovnu kartu, nema da čita
Mudrost dolazi iz iskustva. Iskustvo je najčešće nedostatak mudrosti.
 
Kile_
 [xhide]ma sajt treba da se zakljuca komplet jednostavno ko nije clan ne moze da pristupi ne moze da cita da vidi nista.pa ko se registruje novi da se vidi sta je ako ne ban i napolje.sta ima ko da gleda i cita ako nije lovac, ko ima dobru nameru taj se odavno registrovo i pise ovde ko ne caooooooo.
Da ja trebam da rqzmisljam sta pisem i koje slike stavljam[/xhide]
Samo 300 i 4x4
 
DakiNS
 Kile daj savet kako da to izvedemo. Kako da po nicku ili mail adresi znamo ko je ko , koliko ima forumaša koji samo čitaju upise a nisu nikada ništa napisali , koliko je među registrovanima tapetara i drugih LGBT? Kako filtrirati? Neka čitaju ne pišemo ništa neistinito kao oni . Mnogo puta ste se naljutili kada su admini brisali slike i upise , ne razmišljajući ko ja gamad vreba iz prikrajka . Naše je da brinemo o korektnosti slika i upisa , a vi sami brinite svako o svom upisu . Ne treba se pošten čovek bojati (ne mogu da nađem dovoljno pogrdnu reč) ukoliko radi ispravno. Zar treba da zbog nekih ,( čiju sliku ne bih ni na toalet papir stavio ) da se skrivam , pa to nisam radio ni pred mnogo jačim igračima od ti ofarbanih u dugine ili boje zapada. Meni oni ne smetaju kad se bave onim zbog čega su se navodno i okupili .
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
stefan092
 Ловачка књижица, ловна карта, пасош, лична катра, јмбг, днк....
Zastava M70 6,5x57, Meopta Meopro 3-9x42
Zastava M70 8x57js, Holosun 403B
Zastava M75 12/70
Zastava M80 12/70
Fabarm ELOS B2 12/76
IŽ 58 16/70
 
Kile_
 Znam, po nick-u ili meil adresi ne moze nista da se pokaze ili otkrije. Ali ako se zakljuca sajt i onog ko hoce da cita mora da se registruje i da se pretstavi a u pretstavljanju mora da pise da je lovac gde je clan lovnu kartu i te fore. A da se ja pitam ja bi izbrisao iz liste clanova sve one koji imaju manje od 10upisa.ima i onih koji se godinu dve nisu mi ulogovali...
Pa onda krenete sa pracenjem clanoova posebno novih.
Znam da mi ne pisemo nista lose niti kacimo slike zabranjene ali opet nemamo slobodu pisanja... Sajt treba i jeste za nas lovce a ne siroke javne mase koji nemaju veze za zivotom a kamoli lovom, za koje smo mi ubice i nista drugo... Pa ti teraj mak na konac. I one teme za ribolov ja bi to sve izbriso, ovo je lovacki forum namenjen lovcima i samo lovcima. Jeste i ribolov blizak lovu ali mqni ga , ja sam i pcelar ajde otvorite temu pcelarstvo....
Svi rade protiv nas a ni mi ne radimo za sebe.... Ne znam
Samo 300 i 4x4
 
AcaNik
 Е Киле, па и ја сам пчелар Smile
На Риболовцима је морала ловна карта и да те неко зна, или једно од та два. постоје начини.
Да се организју окупљања и сваки пут да неко прикоље прасе. Онај ко неће, значи да је убачен међу нас!
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 21
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,444
Najnoviji član: Hunternight1

Poslednje vesti
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,526,275 posete www.srbijalov.com