Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lov i zaštitarske NVO


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lov i zaštitarske NVO
davorcalic
 Lala kaže:
Idioti koji to ponavljaju kao mantru ne libe se da papagajski ponavljaju svoje budalaštine, pa po onoj gebelsovskoj filozofiji da hiljadu puta ponovljena laž postaje istina za mnoge.

Jednostavno nevredi...opet i opet i opet isto svaki put....sad su stvarno prevršili svaku meru....
https://www.faceb...ed_comment

ROFL
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
IvicaL
 Ima li igde da se to vidi sem na FB ?
lala, pa sta
 
davorcalic
 Nisam uspeo da nađem, izgleda da nema...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
Macvanski lovac
 Za one koji ne razumeju lovce,sa tim se ili rodis ili ne rodis

https://www.youtube.com/watch?v=VSFnm...SFnmM12LOQ
Rodjen da budem lovac
 
AcaNik
 Кева јој се зове Саманта ;)
 
AcaNik
 https://www.youtu...b3zClHDCOM
 
davorcalic
 https://www.youtu...KzutxOSnoI

Za posmatrače....i njihove komentatore na fb...
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
IvicaL
 Bravo 2
lala, pa sta
 
AcaNik
 https://www.faceb...636127020/
 
ssekir75
 ово за ниџу снимак да се фали ;)
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
ssekir75
 https://scontent-...e=56F54937

BesanSadPalicaKoTuKoga
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
AcaNik
 нисам ни знао да постоји светски дан за то Sad
 
nidzamotocross
 

ssekir75 kaže:
ово за ниџу снимак да се фали ;)


Kiss
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
ssekir75
 

AcaNik kaže:
нисам ни знао да постоји светски дан за то Sad


нисам ни ја. можда и не постоји, него су га својевољно прогласилиConfused
ловци су организована наоружана група људи која преко поља, шума и ливада иде у кафану iveli

калибар је "производ" два броја означених милиметримаStari

не пучај шинко док им не видиш беоњачеElmer
 
Barbarosa
 Po ovome postoji, mada ne znam ko ga proglasi? Sad
http://www.autentik.net/kalendar_svet...h_dana.php

A gde je dan lovca ili lova? Confused
 
AcaNik
 Нашта троше те дане Sad
 
davorcalic
 Stop krivolovu nad pticama je sastavni deo propagande DZZPS-a....Pročitajte ovu majmunariju i odgovor koji je dat Siniši.... https://www.faceb...1/?fref=ts
Корисник Stop krivolovu nad pticama поделио је фотографију корисника Srbija Lov.
Pare poreskih obveznika protivzakonito se troše za stimulisanje ubijanja divljih životinja. Lovačka udruženja i društva na ovaj način takođe protivzakonito dobijaju novac.

Siniša; Šta je ovde protivzakonito? Da li ste upoznati sa time šta su šakali u svojoj ekspanziji uradili po lovištima u Vojvodini? Da li ste svesni da kada im se broj ne bi redukovao da bi srne i zečeve mogli da gledamo samo u ZOO vrtovima?

Stop krivolovu nad pticama: Evo par razmatranja: Vojvodina nije lovište, već deo Republike Srbije koji administrativno ima drugačiji status nego ostatak države. Lovišta su izmišljene kategorije koji životinjama ništa ne znače.
Drugo, po vama šakali će da pojedu sav svoj plen, ako im je to uopšte i plen. Onda bi deca iz prvog razreda bilo koje osnovne škole rekla da će da šakali da uginu od gladi. I mi bismo isto to rekli. I onda više nema problema. Onda će populacije zečeva i srna da se oporave i eto vama lovine. No, niti šakali žive od zečeva, fazana ili srna, niti lovci znaju kako da upravljaju neprocenjivim bogatstvom koje im se gura u ruke. Upravljanje delovima prirode, zakoni ekologije, odnosi među vrstama, populacioni trendovi, klimatske promene, agrarne politike i slična španska sela uče se na ozbiljnim školama, a praktikuju ih mudre glave. Ne 70.000 likova sa puškama.
Treće, ako lovci ne umeju da upravljaju vrstama i njihovim populacijama u "lovištu" na pravi način, zakon kaže da bi im lovište trebalo oduzeti. Jednostavno. Ovako je uvek kriv šakal, krivolova nema, a neke repove ili lešine zgažene na putevima platiće poreski obveznici. Kome? Zašto? U ime čega? U ime povika da ih je previše, a niko ne radi na praćenju populacija. U ime šteta na "plemenitoj divljači", a nikada niti jedna validna studija nije ugledala svetlo dana. Ko će da kaže da li je nešto ubijeni šakal, a ne pas mešanac? Službenik Opštine Bač?

Lalo,jel to kod vas u Baču nepoznaju razliku između Šakala i psa? hahahahahaha.... Ovo prevazilazi sve dosadašnje gluposti... E Dimitrije s kim ti tikve sadiš.....
Žena mi Makedonka....ena Shock
 
DakiNS
 E Davore -
[url]
https://www.googl...UFtUWjhBYg[/url]
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Lala
 Ja lepo više ne znam šta da radim sa mediokritetima koji na silu Boga hoće da svaki lovački potez i svaku incijativu lovaca prikažu u lošem svetlu i ocrne lovce.
Moje matično LU iz Bača zaista ima ogroman problem sa šakalom i sa prenamnoženošću ove vrste. Štete na ostaloj divljači su takve da iz godine u godinu ima sve manje srneće divljači, zeca, fazana iz prirodnog legla skoro i da nema, a šakal čak napada i divlje prasiće i to uglavnom u grupama, pa jedni zamajavaju krmaču, dok drugi hvataju prasiće.
Opštinski čelnici, svesni problema, su rešili da stimulišu odstrel prenamnoženog šakala novčanom nadoknadom, svesni koliko je teško šakala odstreliti. A ovi 'majstori' samozvani zaštitari ptica sad iskazuju brigu i za šakala pa opletoše po opštini Bač zbog donošenja odluke da svaki odstrel šakala nagradjuju sa 3.500 dinara, umesto da im zahvale za tu odluku jer će i deo ptica smanjenjem brojnosti šakala biti spasen!? Da li su Ružićevi internet jurišnici svesni kolike štete šakal pravi po lovištima? O ovoj gluposti oko brkanja šakala sa mešancem psom ne vredi ni govoriti - taj koji je pisao tu glupost očito nema pojma da svaki odstrel divljači, pa i šakala, mora biti zaveden u izveštaju o odstrelu, uredno popunjenim i overenim. Izveštaj o odstrelu je dokument koji svaki korisnik lovišta ima. Taj šampion koji priča o brkanju mešanca i šakala očito nikad nije video šakala u prirodi, možda samo na slikama. Glupost, glupost...

Pre toga isti ti sledbenici onog mučenika Ružića grlato odobravaju rigidnost novih propisa oko oružja, sa argumentima - novinskim člancima o krivičnim delima iz krvnih delikata učinjenih lovačkim oružjem!? Pa da li ima kraja paranoji i mržnji koju ovi samozvani zaštitari osećaju kada su u pitanju lovci?
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
DakiNS
 Stalni napadi na lovce od strane DZZPs i njihovog lidera Ružića su prevršili svaku meru . Mislim da smo ih dosta puta opominjali i nagoveštavali da imamo mnogo saznanja o njihovim (ne) delima bilo prema ptičijem , životinjskom svetu ili suprotnost prema zakonu , pa je vreme da na svim lovačkim a i ostalim društvenim mrežama počnemo objavljivati proverene informacije ( ili kao oni izmišljene ili naduvane) , dosta smo okretali drugi obraz ! Kolege objavljujte sva saznanja i redovno ih ponavljajte jer će time njihova taktika da se okrene protiv njih . Spinovanje i izmišljeni podaci koje su DZZPS stalno objavljivali upereni protiv lovaca i lovstva , sada će da iskuse na sopstvenoj koži!
https://www.faceb...1/?fref=ts
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 22
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,444
Najnoviji član: Hunternight1

Poslednje vesti
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,526,239 posete www.srbijalov.com