Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Komercijalni lov


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Komercijalni lov
Dinara
 Postovane kolege,jel zna neko dali ima neka hajka na lisice,sakala ili komercijala na divlje svinje sad u subotu,18.01.2020
Dobar pogled
 
schweps
 Pozdrav kolege blizi nam se sezona lova na srndaca pa me interesuje dal neko lovacko drustvo ima komercijalni lov na srndaca nekog skarta moze i vise komada ako ima u ponudi.Ako neko od kolega mozda zna gde ima i neki kontakt telefon.Hvala
Lisica
 
AcaNik
 Шкарт би и нас занимао
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
@andjelkovic
 Poštovane Kolege,

Lovačko udruženje ''Zemun'' iz Surčina, ima u svojoj ponudi organizaciju komercijalnog lova na fazansku divljač. Cena je 10 eura po ispuštenom fazanu.

Kontakt Nikola, 069/1524647
Lov nije naše bogom dato pravo, već obaveza, pa se u skladu sa tim i treba ponašati.
 
schweps
 i.ibb.co/Fn7Z6R2/267620893-292074362934638-6198701358603686578-n.jpg
Lisica
 
schweps
 Pozdrav,
Bliži nam se sezona lova na Srndaća pa me zanima jel ima neko Lovačko udruženje koje nudi komercijalni lov na srndaća?Ako znate molio bi vas da pošaljete i neki kontakt telefon kako bi rezervisao lov i okušao svoju lovačku sreću.Hvala
Lisica
 
schweps
 Pozdrav kolege,
imam u planu ove godine da okusam svoju lovacku srecu u lovu na jelena lopatara zvao sam na mnoga mesta svuda je vec sve rezervisanoo jos pocetkom godine tako da mi preosatje samo jos JP VOJVODINASUME loviste Ristovaca pa mi potrebna pomoc ako neko ima kontakt telefon uptavnika,lovocuvara ili bilo kog iz strucne sluzbe da mi posalje u poruci.Hvala
Lisica
 
maksin
 I mene zanima😁
 
Evodija
 maksiNe, jesi li možda zainteresovan da odstreliš prepariranog srndaća. Jedan stari lovac je sprašio u njega 5 metaka, i nije pao. puc puc
E sad, neznam kako će ga tvoj džeki aportirati. Neće ga valjda progutati. Jaooo
 
maksin
 O evo ga evdija, čuo sam od jednog Lovca da si bio glavni provodadžija za srndaće-deformitete za vašeg druga Titu?
 
Evodija
 maksine, neko te je debelo navuko, na pogrešnu stvar. U to vreme ja nisam ni govorio sa njim. Dok je bio živ ja sam iznosio sve njegove lopovluke i tu je kraj. Njemu niko nije trebao imao je lovu i sam je hakario.Sad kada se ubio ja neću da ga vređam. Da te nije obavestio o tome tvoj čovek iz Nadzornog Odbora LSV.
Vratiću se na tebe, sada imam važnijih stvari, samo prati. Comp
 
AcaNik
 Ко се убио?
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
maksin
 Evdijo jesi, jesi!! Ispričao mi jedan čika kako si u Tovariševu na nekom sastanku 2012 nudio dobru lovu onom udruženju koje ima deformitet srndaća, i još si rekao da je za Tita. Kaže da si bio u prsluku koji si nosio kao trofej iz nekog lova hde ste pokisli pa te Tito obuko kod kineza. Tako mi te čovek opisao. E moj mladji referente!!! A gde si na skupštini da deliš "predator"? Jel i to nisi nikad radio? Na pogrešnog si se namerio.
 
Evodija
 Lupaš makso standardno, kao i uvek. Kiselo ti grojze. O svemu ima arhiva na Srbijalovu za. 2012 godinu. U Tovariševu nikad nisam bio ni u lovu ni na sastanku, a posebno ne sa Premilom. Kupio je on sebi čeku za 5000 evra, i to od topole, pa je iz nje lovio.
Jedino je tačno da sam na jednoj skupšti LSV-a podelio par brojeva časopisa PREDATOR lovcima - delegatima. To jesam. Mislim da je to bilo na onoj Skupštini, sa koje si ti pobego, u brišućem letu. Jel se sećaš. HaHaHa
Kažeš "mlađi referente", bećaru čitaš i druge teme, al šutiš. ROFL
Pitaš me " A gde si na skupštini da deliš "predator"?"
E pa vidi. Ti si znači bio u Vojvođanskoj delegaciji na Skupštini LSS. Vi ste znači dali svoj glas Ćirku, pa vam on vratio natrag. I to debelo. Maka
Stvarno mićane moj izgleda da sam se na pogrešnog namerio. Dragoljupe
 
maksin
 Poslednje upozorenje pred ban.
Tako mozes da pricas kod kuvara ali ovde ne moze.
Provokatori nisu pozeljni.
 
Evodija
 Dobro ! nećeš više da loviš preparirane srndaće. Zagadio si i ovu temu, vraćamo je komercijlnom lovu a mi odosmo na pravu temu. Comp
 
tomo vrbas
 А да направите ви тему Максин вс Еводије па се тамо крљајте до миле воље?
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Komercijalni lov: Gde je najbolje? LOVNI TURIZAM 291 27.02.2014. 17:32
Komercijalni lov prepelice i grlice LOVNI TURIZAM 44 28.07.2012. 22:16
Komercijalni lov - Turistički lov LOVNI TURIZAM 72 24.01.2012. 17:34
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 23
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,444
Najnoviji član: Hunternight1

Poslednje vesti
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...
Bogata ponuda za ljubitelje lova i ribolova na Sajmu u hali „Čair“

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,526,294 posete www.srbijalov.com